polska-słowenia-mecz-euro2020

Wygrany mecz Polaków ze Słowenią oraz pożegnanie Piszczka

Wtorkowy mecz okazał się być jednocześnie radosny i smutny. Dlaczego? Otóż Polacy pokonali Słowenię na Narodowym w Eliminacjach do Euro 2020, dlatego jest okazja do świętowania. Natomiast wielu osobom zakręciła się łezka w oku, ponieważ był to również ostatni oficjalny mecz Łukasza Piszczka w naszej reprezentacji. Ze względu na to warto było oglądać transmisję na żywo z wtorkowego spotkania i kibicować naszym. Jeśli chcesz obstawiać kolejne mecze naszej reprezentacji, sprawdź kod bonusowy Fortuna i dołącz do grona typerów.

Zasłużona wygrana Polaków

Był to już ostatni mecz eliminacyjny do kolejnych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Mimo że awans mieliśmy już właściwie w kieszeni, nasza drużyna narodowa i tak świetnie się spisała, wygrywając ze Słoweńcami 3:2. Jednak jak niektórzy mogli zauważyć, owy mecz mógł być uznany raczej za spektakl dwóch piłkarzy, czyli Słoweńca Josipa Ilicicia, a także Roberta Lewandowskiego. Zwycięstwo tym razem również było bardzo ważne, gdyż w ten sposób drużyna chciała uświetnić ostatni mecz Piszczka. Jednak co do poziomu meczu, eksperci twierdzą, że był on raczej średnio-umiarkowany, gdyż główne skrzypce grało tylko dwóch zawodników. Wpływ na poziom spotkania miało również zejście Kamila Glika, przez co drużyna popełniła kilka błędów, których można było uniknąć. Eksperci twierdzą również, że gdyby nie Lewandowski, to spotkanie z pewnością nie skończyło by się dla nas tak pozytywnie. RL9 pokazał klasę i jego gra pod bramka była niesamowita. Oczywiście warto również zwrócić uwagę na pierwsze bramki Sebastiana Szymańskiego oraz Jacka Góralskiego, którzy również świetnie się spisali podczas wtorkowego meczu. Pomimo że awans mieliśmy zapewniony już w październiku, a pierwsze miejsce w grupie po meczu z Izraelem, drużyna postanowiła się postarać i wygrać to ostatnie spotkanie. Jeśli nie obstawiłeś tego meczu, sprawdź kod bonusowy STS i postaw na kolejne spotkania.

sts

Pożegnanie Łukasza Piszczka

Znacznie ważniejszym punktem programu było należyte pożegnanie Łukasza Piszczka, który po tym meczu oficjalnie odchodzi z reprezentacji. Prawy obrońca co prawda już rozstał się z kadrą po mundialu w Rosji, jednak wtorkowy mecz miał być oficjalnym pożegnaniem, zarówno dla kolegów z drużyny, jak i dla kibiców. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu, Piszczek otrzymał z rąk Zbigniewa Bońka – prezesa PZPN specjalnie przygotowaną paterę oraz koszulkę z numerem 66, która symbolizuje liczbę jego występów w polskiej kadrze. Piszczek wszedł na murawę w podstawowym składzie, natomiast opuścił je w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu. Kibice pożegnali go dając mu owację na stojąco, a polscy i słoweńscy piłkarze utworzyli szpaler. Mimo że Piszczka nie zobaczymy już w reprezentacji narodowej, nadal możemy mu kibicować, ponieważ gra on w Borussii Dortmund. Dlatego jeśli chcesz nadal obserwować poczynania Łukasza Piszczka, sprawdź kod promocyjny forBET i zobacz, co bukmacher przygotował dla swoich graczy.

Murawa w tragicznym stanie na Narodowym

Zwycięstwo smakowałoby wyśmienicie, gdyby nie trudne warunki. I wcale nie jest tu mowa o deszczu lub zimnie. Nikt nie spodziewał się, że stan murawy będzie aż tak tragiczny, co znacząco wpływało na jakość gry piłkarzy. Nawet pojawiły się głosy, że jedyne czego brakowało ty były grabki i łopatka to zabawy. Sprawy nie należy bagatelizować, ponieważ stadion jest głównie przeznaczony do organizowania imprez sportowych. Nie mniej jednak na obiekcie są również imprezy masowe oraz koncerty, podczas których zwija się murawę, a potem kładzie się ją na nowo. Oczywiście takie zwijanie i rozwijanie wpływa na jakość trawnika. Podczas wtorkowego meczu, fatalny stan był widoczny gołym okiem. Na murawie leżał piasek, który powodował ślizganie się zawodników. Na szczęście nikomu nie stała się krzywda i nie odnotowano żadnej kontuzji. Nie mniej jednak stan murawy był skandaliczny, ponieważ nie tylko spadała jakość kopania piłki, ale również sam występ piłkarzy był znacznie gorszy, mimo dobrych warunków atmosferycznych. Piłkarze postanowili donieść o aktualnym stanie premierowi RP, który odwiedził drużynę w szatni po meczu. Miejmy nadzieję, że kolejne mecze będą odbywały się na lepszej murawie. Obstawiaj mecze i sprawdź BetFan kod promocyjny, a także sprawdź kod bonusowy etoto, żeby móc cieszyć się prawdziwymi sportowymi emocjami.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie