Typy na rozgrywki Ligi Mistrzów

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych na świecie jest piłka nożna. Zmagania najlepszych drużyn piłkarskich oglądają kibice rozproszeni po całym globie. Gdziekolwiek się nie pojedzie ciężko o miejsce, gdzie ktoś nie znałby chociażby jednej gwiazdy występującej na największych arenach piłkarskich. Dlatego też warto w tym miejscu zaznaczyć, że rozgrywki piłkarskie to obecnie nie tylko wyłącznie sport, ale także wielkie pieniądze, które są w posiadaniu zarówno drużyn klubowych, jak i krajowych federacji piłkarskich. Tak naprawdę ciężko o chociażby jeden dzień, kiedy w mediach nie pojawiają się plotki na temat kolejnego wielkiego transferu piłkarskie gwiazdy światowego formatu. Już przed laty w erze Galacticos przewodzonej przez prezesa Florentino Pereza, Real Madryt wydawał olbrzymie pieniądze na transfery. Za śladem hiszpańskiego giganta szły kolejne drużyny i dzisiaj można powiedzieć o prawdziwym szaleństwie transferowym, ponieważ kwoty oferowane za poszczególnych zawodników są naprawdę ogromne. Warto jednak zaznaczyć, że na te najbardziej spektakularne transakcje stać wyłącznie największe i najbogatsze zespoły.

Należy jednak zwrócić uwagę na to, że piłkarscy giganci nie są już w stanie zadowolić się wygrywaniem wyłącznie w swoich rodzimych rozgrywkach. Jest to oczywiście nadal duży prestiż i związane jest to z ogromnymi przychodami od stacji telewizyjnych, jednak należy pamiętać o tym, że to inne trofeum jest największym marzeniem wielu piłkarzy na świecie. Mamy tu na myśli oczywiście rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Rywalizacja w ramach Champions League jest jedną z najbardziej emocjonujących na europejskich boiskach. Naprzeciw siebie stają tutaj największe drużyny ze starego kontynentu i walczą nie tylko o wielkie pieniądze i słynny puchar z uszami, ale również o chwałę i zapisanie się na kartach historii piłkarskiego świata. Nie ma przecież wątpliwości co do tego, że niektóre ze spotkań rozgrywanych w Lidze Mistrzów przeszły już do historii. Każde z nich posiada swojego bohatera lub bohaterów, którzy popisali się niewiarygodną bramką lub fantastyczną interwencją w ostatnich minutach spotkania. Wśród kibiców dużą popularnością cieszą się również typy na lige mistrzow. Spotkań jest naprawdę sporo, więc mają oni do dyspozycji spory zakres zdarzeń.

Typowanie Ligi Mistrzów jest dla wielu fanów piłki nożnej o wiele bardziej emocjonujące, niż obstawianie zwykłych rozgrywek ligowych. Tam mają do czynienia z najlepszymi piłkarzami na świecie, których w niemal każdym spotkaniu stać na coś specjalnego. Należy również zwrócić uwagę na to, że typy Ligi Mistrzów cieszą się sporą popularnością na całym świecie. Pomimo tego, że są to rozgrywki europejskie to transmisje ze spotkań udostępniane są w wielu krajach świata. Duży wpływ na to ma również turniej rozgrywany zimową porą w krajach egzotycznych. Odbywają się wówczas Klubowe Mistrzostwa Świata, gdzie kibice z różnych zakątków świata mogą poznać najlepszych zawodników z Europy. Dzięki temu ich typy piłkarskie są później o wiele bardziej skoncentrowane na Lidze Mistrzów. Rozgrywki takie jak Liga Mistrzów zapowiedzi kolejnych spotkań udostępnia na wielu portalach społecznościowych, dzięki czemu z każdym dniem może liczyć na przyrost kolejnego widza, który będzie chętny na to, aby jedno z tych spotkań obejrzeć na żywo. Na mecze w rozgrywkach takich jak Liga Mistrzów kursy potrafią być naprawdę atrakcyjne.

Mecze Ligi Mistrzów i polskie akcenty

Nie da się ukryć, że zarówno typy na lige mistrzów, jak i same spotkania budzą w kibicach niesamowite emocje. Warto zwrócić uwagę na fakt, że są to rozgrywki niezwykle ważne dla polskich kibiców. Niestety drużyny z naszej rodzimej ligi bardzo rzadko dostają się chociażby do fazy grupowej tych niesamowicie elitarnych rozgrywek. W tym miejscu warto wspomnieć, że ostatni raz polska drużyna wystąpiła w fazie grupowej tych rozgrywek w 2016 roku, czyli cztery lata temu. Źle również wygląda to, że wcześniej przez niemal dwadzieścia lat żaden z naszych zespół nie był w stanie przedrzeć się przez eliminacje i dostać się do fazy grupowej. Dlatego też polskim kibicom pozostaje przygotowywać na typy na Ligę Mistrzów w meczach, gdzie udział biorą nasi reprezentanci. Na to akurat w przypadku tych rozgrywek nie trzeba narzekać. Mamy kilku zawodników z naszego kraju, którzy występują w topowych europejskich klubach i regularnie wybiegają na murawy podczas spotkań Ligi Mistrzów. Dlatego też Liga Mistrzów dziś to dla polskiego kibica głównie śledzenie zagranicznych klubów, a także naszych reprezentantów, którzy od czasu do czasu potrafią dość mocno zaznaczyć swoją obecność na boisku.

W tym miejscu warto chociażby zwrócić uwagę na kapitana naszej reprezentacji, czyli Roberta Lewandowskiego. Bayern Monachium z nim w składzie to istna maszyna do strzelania bramek. Jeśli chodzi chodzi o rozgrywki takie jak Mistrzów Liga, to Polak jest tam naprawdę bardzo skuteczny. Udało mu się już wystąpić w dziewięciu edycjach, w których strzelił już 64. bramki. To osiągnięcie pozwala mu obecnie piastować czwartą pozycję w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców tych rozgrywek. Przed sobą Lewandowski ma tylko Raula i dwójkę piłkarskich kosmitów, czyli Messiego oraz Cristiano Ronaldo. Dlatego też Liga Mistrzów dzisiaj jest aż tak ważne dla polskiego kibica, ponieważ może tam typować nie tylko poczynania najlepszych europejskich zawodników, ale także reprezentantów swojego kraju, którzy radzą tam sobie całkiem nieźle. W historii tych rozgrywek znacząco zapisał się również Jerzy Dudek, który dzięki swoim wspaniałym interwencjom w finale z 2005 roku sięgnął po to trofeum, jako zawodnik drużyny Liverpool FC. Mało kto wówczas w środowisku zakładów bukmacherskich spodziewał się scenariusza, który mogli oglądać kibice zgromadzeni w Stambule oraz przed telewizorami.

Korzystaj z usług legalnych firm bukmacherskich

Dla każdego kibica piłkarskiego lubiącego typy Liga Mistrzów to pozycja niemal obowiązkowa podczas sprawdzania oferty operatorów zakładów bukmacherskich. Zanim jednak zajmiemy się tym, jakie bukmacherzy typy udostępniają dla swoich klientów, warto skoncentrować się na czymś równie istotnym. Ligę Mistrzów śmiało można dzisiaj uznać za jedne z największych i najbardziej emocjonujących rozgrywek piłkarskich, które skupiają w jednym miejscu najlepszych piłkarzy z całego świata. Nie dziwi więc fakt, że typy bukmacherskie Liga Mistrzów cieszą się aż tak dużo popularnością. Liga Mistrzow dzisiaj jest również niezwykle ważną pozycją w ofercie dla polskiego kibica i właśnie na tym chcielibyśmy się w tym momencie skoncentrować. Ważne aby polski użytkownik oglądający rozgrywki takie jak Liga Mistrzow typy przez siebie przygotowane obstawiał tylko i wyłącznie u legalnie działających bukmacherów na terenie naszego kraju. Mamy świadomość tego, że przez wiele lat polscy gracze na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów typy przez siebie wybrane obstawiali na serwisach zagranicznych bukmacherów. Teraz jednak jest to niedozwolone, a udział w nielegalnych grach hazardowych wiąże się z poważnymi konsekwencjami.

Legalnie działający bukmacherzy to takie firmy, które otrzymały od urzędu Ministerstwa Finansów odpowiednie zezwolenie, umożliwiające organizowanie oraz prowadzenie zakładów wzajemnych. Wielu graczy w przeszłości twierdziło, że stawiając swoje typy Liga Mistrzow w ofercie zagranicznych bukmacherów była o wiele bardziej korzystna. Mieli w tym przypadku na myśli to, że kursy były o wiele bardziej atrakcyjne, niż w przypadku polskich operatorów. Jednak po nowelizacji ustawy na rynku bukmacherskim w Polsce pojawiło się mnóstwo nowych operatorów, którzy regularnie pracują nad udoskonalaniem swojej oferty. Trzeba przyznać, że Liga Mistrzów 2020 jest jednym z najważniejszych elementów w ofercie każdego polskiego bukmachera, więc należy liczyć się z tym, że będzie ona z czasem wyglądać coraz lepiej. Z każdym rokiem pojawia się nowa firma oferująca swoje zakłady bukmacherskie, więc na takie rozgrywki jak Mistrzów Liga typy mogą śmiało być obstawiane u legalnych operatorów. Kurs są naprawdę bardzo atrakcyjne, więc nie ma potrzeby poszukiwania delikatnie lepszej oferty u zagranicznych operatorów.

Liga Mistrzów typy bukmacherskie – czym się wyróżniają?

W naszym artykule dość łatwo można dostrzec, że o rozgrywkach Ligi Mistrzów wypowiadamy się w samych superlatywach. Wielu graczy może więc zacząć się zastanawiać nad tym, czy w ofercie dedykowanej spotkaniom Ligi Mistrzów znajdują się jakieś specjalny zakłady. Jak mówią typerzy Liga Mistrzow to rozgrywki jedyne w swoim rodzaju. W ofercie znajdują się zazwyczaj takie same zdarzenia, jak w przypadku rozgrywek krajowych. Czasem jednak znaleźć można specjalne typy na konkretne spotkania. W przypadku krajowych rozgrywek nie zawsze opłaca się uruchamiać dodatkowe zdarzenia, gdyż nie ma pewności że znajdą się one w kręgu zainteresowań użytkowników obstawiających zakłady wzajemne. Obstawianie rozgrywek Ligi Mistrzów charakteryzuje się niesamowitymi emocjami, a w spotkaniach możemy być świadkami wielu, niesamowitych zwrotów akcji. Podczas typowania spotkań Ligi Mistrzów istnieje wiele kryteriów, którymi może kierować się użytkownik wybierając interesujące go zdarzenie. Dlatego też nikogo nie dziwi to, że powstają cały czas nowe rynki zakładów, aby móc uatrakcyjnić ofertę na te elitarne rozgrywki piłkarskie.

Wielu z użytkowników może zastanawiać się więc nad tym, przez jaki okres czasu można obstawić rozgrywki piłkarskiej Champions League. Normalnie sezon piłkarski w większości krajów europejskich trwa od jesieni początku lata. Wyjątkiem od tej zasady są piłkarskie rozgrywki w Rosji, gdzie sezon startuje wiosną, a kończy się zimą. My jednak wróćmy do rozgrywek Ligi Mistrzów i odpowiedzmy na pytanie, od kiedy można obstawiać rywalizację w ramach tych prestiżowych rozgrywek. Warto więc mieć świadomość, że pierwsze spotkania związane z Champions League rozgrywane są już wczesnym latem, w okolicach lipca. Wówczas rozpoczynają się eliminacje, które składają się z czterech rund i startuje w nich mnóstwo drużyn z różnych krajów europejskich. Najlepsze drużyny po ostatniej rundzie eliminacyjnej cieszyć się będą z gry w fazie grupowej, która rozpoczyna się zazwyczaj jesienią. Jeśli chodzi więc o rozgrywki takie jak Liga Mistrzów typy bukmacherskie gracze mogą obstawiać już od pierwszych rund eliminacyjnych. Wynika to z tego, że legalni bukmacherzy w naszym kraju bardzo chętnie dodają je do oferty, gdyż cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród klientów odwiedzających nie tylko serwisy internetowe, ale również punkty stacjonarne.

Triumfatorzy spotkań czwartej rundy eliminacyjnej zdobywają awans do rozgrywek grupowych, gdzie rozpocznie się batalia o miano najlepszej drużyny klubowej w Europie. Ważne jednak, aby w tym miejscu wspomnieć, że przegrani ostatniej rundy nie kończą swojej przygody z europejskimi pucharami. Trafiają oni z automatu do fazy grupowej Ligi Europy, czyli rozgrywek europejskich uznawanych przez wielu, jako te drugiej kategorii. Trzeba jednak przyznać, że typy na Lige Europejska również cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób obstawiających zakłady wzajemne. O rozgrywkach Ligi Europejskiej wspomnimy jeszcze w tym artykule, jednak dopiero w dalszych akapitach. Wróćmy więc do Champions League. Faza grupowa tych rozgrywek trwa zazwyczaj do pierwszego tygodnia grudnia. Po fazie grupowej dwie drużyny z grupy uzyskują awans do fazy pucharowej, natomiast te z trzecich miejsc zostają automatycznie przeniesione do 1/16 finału rozgrywek Ligi Europy. Jak widać walka w Lidze Mistrzów nie bez powodu trwa do samego końca, gdyż nawet trzecia drużyna z grupy może jeszcze liczyć się w rozgrywkach europejskich pucharów.

Jak typować fazę grupową Champions League?

Jeśli chodzi o rozgrywki jakimi jest Liga Mistrzow sroda jest dniem, kiedy najczęściej rozgrywane są spotkania. Dla rozgrywek takich jak Liga Mistrzów wtorek jest drugim dniem, kiedy odbywają się mecze. Dlatego te rozgrywki są uważane za tak prestiżowe. Spotkania nie odbywają się bardzo często, ale kiedy już kibic się ich doczeka, to może liczyć na dawkę niesamowitych emocji i zwrotów akcji. Według wielu fanów piłki nożnej tym rozgrywkom pod względem emocji i poziomu spotkań, mogą dorównać wyłącznie Mistrzostwa Europy oraz Świata, które rozgrywane są co cztery lata. Oczywiście dla klubów ze starego kontynentu dostępna jest jeszcze Liga Europy, jednak ona traktowana jest przez wiele zespołów, jako rozgrywki drugiej kategorii. Nie ma się jednak temu co dziwić, gdyż dla osób obstawiających bukmacherskie typy Liga Europy jest miejscem, gdzie ewentualnie w ostateczności mogą starać się odrobić straty związane z obstawianiem spotkań Ligi Mistrzów. To właśnie w Champions League możemy liczyć na największe emocje, dlatego też te rozgrywki cieszą się aż takim uznaniem wśród użytkowników odwiedzających serwisy internetowe oraz punkty naziemne bukmacherów.

Skoncentrujmy się jednak teraz na samych rozgrywkach grupowych. Zdaniem wielu użytkowników typowanie przebiegu poszczególnych etapów tej fazy jest dużo prostsze, niż w przypadku rozgrywek pucharowych. Cały proces analizy typów rozpoczyna się już pod koniec sierpnia, kiedy to odbywa się losowanie grup Ligi Mistrzów. Już wówczas niektórzy bardziej doświadczeni typerzy, którzy regularnie śledzą rozgrywki piłkarskie są w stanie mniej więcej rozpisać sobie rozstrzygnięcia w poszczególnych grupach. Drużyny losowane są z czterech koszyków. W pierwszym spotkać można drużyny teoretycznie najsilniejsze, czyli te które zdobyły mistrzostwo kraju. Do tego koszyka trafia również triumfator poprzedniej edycji. Drugi koszyk również składa się z mocnych zespołów, jednak nie zawsze są one w najwyższej formie. Kolejne dwa to już przeplatanka średnich i tych słabszych drużyn. Grupa finalnie składa się więc z dwóch naprawdę mocny zespołów, do których dorzucany jest średni i kiepski klub. Zazwyczaj prym w grupie wiodą dwa zespoły, walcząc między sobą o pierwsze miejsce. Druga część grupy przeważnie koncentruje się na walce o trzecie miejsce, którego stawką jest Liga Europy.

Dla użytkowników lubiących różnego rodzaju typy Liga Europejska jest często odskocznią od Champions League. Zwłaszcza, że w tych rozgrywkach do typowania jest jeszcze więcej spotkań piłkarskich. Wracając jednak do rozgrywek Ligi Mistrzów warto wspomnieć, że istnieje wiele serwisów, które wspierają użytkowników podczas analizowanie interesujących ich spotkań. Należy pamiętać, że aktualnie te rozgrywki są dużo mniej przewidywalne, niż jeszcze kilka lat temu. Poziom drużyn znacznie się wyrównał, dzięki czemu spotkania są jeszcze bardziej emocjonujące. Pełno jest także zwrotów akcji, których nikt wcześniej się nie spodziewał. W fazie grupowej oferta zakładów nie wyróżnia się niczym specjalnym. Bardzo fajnie prezentuje się bez wątpienia opcja, która pozwala użytkownikowi wytypować, czy dany zawodnik trafi do siatki rywala w danym spotkaniu. I nie chodzi tu tylko o jedną bramkę, śmiało można też wytypować więcej goli w wykonaniu tego gracza. Sroda Liga Mistrzow to dzień, kiedy najczęściej rozgrywane są mecze fazy pucharowej. Spotkania odbywają się również we wtorek.

Obstawianie fazy pucharowej

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że rozgrywki w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów mogą dostarczyć fanom piłkarskim mnóstwo niesamowitych wrażeń. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że podczas fazy pucharowej emocje w spotkaniach są jeszcze większe. Wynika to między innymi z tego, że drużyny mają między sobą do rozegrania dwa spotkania. Ta, która okaże się gorsza odpada i kończy swój udział w Champions League. Dlatego też drużyny dokładają wszelkich starań, aby zaprezentować się jak najlepiej w tej rywalizacji. Nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek potknięcia, które jeszcze śmiało mogło się trafiać podczas rozgrywek grupowych. W przypadku fazy pucharowej należy brać również pod uwagę fakt, że w przypadku remisu po dwóch rozegranych spotkaniach może dość do dogrywki. Wówczas oferta bukmacherska może poszerzyć się o zdarzenia związane właśnie z tym etapem spotkania. To daje szereg nowych możliwości dla typerów, którzy mogą obstawiać jeszcze więcej ciekawych zdarzeń w danym meczu.

Przy okazji fazy pucharowej należy również zdawać sobie sprawę z tego, że w przypadku tych spotkań analiza musi być o wiele bardziej precyzyjna. Podczas rozgrywek grupowych można dostrzec sytuacje, kiedy to trener po osiągnięciu przez jego drużynę założonych wcześniej celów, daje odpocząć podstawowym zawodnikom. Wówczas na murawę wybiegają rezerwowi, którzy niekoniecznie muszą spisywać się tak dobrze, jak piłkarze pierwszej jedenastki. Da się to chwilę wcześniej wychwycić z mediów, dzięki czemu można uniknąć nietrafionego typu. W przypadku fazy pucharowej trenerzy nie pozwalają sobie na takie rotacje. Tutaj oba spotkania muszą być rozegrane przez zawodników na pełnej intensywności, ponieważ nawet jeden błąd może zadecydować o tym, że drużyna pożegna się z rozgrywkami. Trzeba również brać pod uwagę to, że o końcowym wyniku mogą decydować nie tylko zawodnicy z podstawowej jedenastki. W historii Champions League często o losach meczu decydowali zawodnicy rezerwowi, po których nikt nigdy wcześniej by się tego nie spodziewał. Dlatego podczas analizy trzeba brać pod uwagę wszystkie okoliczności.

Świetnym przykładem takiej sytuacji może być spotkanie finałowe z 2018 roku, kiedy to w finale spotkały się ze sobą drużyny Realu Madryt oraz Liverpoolu. Przez długi czas utrzymywał się remis w tym spotkaniu, jednak w drugiej połowie na murawie pojawił się Gareth Bale. Jego obecność na boisku diametralnie zmieniła przebieg tego spotkania. Po wejściu na boisko pokonał bramkarza Liverpoolu dwukrotnie. Obie bramki były niesamowitej urody. Pierwsza z nich padła po dośrodkowaniu Marcelo. Wówczas Walijczyk długo się nie zastanawiając złożył się do przewrotki na skraju pola karnego i ku zdziwieniu wszystkich umieścił piłkę w siatce. Był to bez wątpienia jeden z piękniejszych goli strzelonych w finale w historii tych rozgrywek. Druga bramka padła po potężnym strzale z dalekiej odległości. Dzięki temu Real Madryt mógł świętować kolejne trzecie z rzędu zwycięstwo w Champions League. Podobne doświadczenia mają za sobą między innymi takie drużyny jak Bayern Monachium oraz FC Barcelona. Warto więc pamiętać o szczegółowej analizie przed każdym wytypowanym przez nas spotkaniem tych rozgrywek.

Typowanie Ligi Mistrzów

W tym tekście padło już naprawdę wiele ciepłych słów na temat rozgrywek Champions League. Warto jednak w końcu zwrócić uwagę na to, jak poprawnie obstawiać zakłady na spotkania w ramach tej niezwykle emocjonującej rywalizacji. Przede wszystkim typowanie powinno odbywać się wyłącznie u legalnych bukmacherów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest w naszym kraju surowo zabroniony. Legalni bukmacherzy mają naprawdę ciekawe oferty, z których gracz bez wątpienia wybierze coś dla siebie. Jeśli jednak chodzi o spotkania Ligi Mistrzów, to od wielu lat wiadomo, że bardzo ciężko wytypować zwycięzce danego pojedynku. Dlatego też zdaniem graczy o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie skierowanie swojej uwagi na zakłady, które dotyczą ilości bramek podczas danego meczu. Nie jest żadną tajemnicą fakt, że w trakcie spotkań Ligi Mistrzów bardzo często możemy być świadkami wielu strzelonych bramek. Dlatego też tak dużo popularnością wśród typerów cieszą się zakłady, gdzie obie drużyny strzelą gola. Legalni bukmacherzy w naszym kraju umożliwiają również wytypowanie ilości bramek w danym spotkaniu, z czego również warto skorzystać analizując ofertę bukmacherską.

Często spotkania, w których jedną z drużyn jest Manchester City pada wiele bramek. Takie informacje można otrzymać na podstawie ogólnodostępnych statystyk. O potencjalnie dużej ilość goli w spotkaniu może również decydować skład, na który zdecyduje się trener. Jeśli wystawi skład niezwykle ofensywny to można mieć nadzieję, że padnie w tym meczu dużo bramek. Jeśli natomiast ustawienie będzie wskazywało na koncentrację na grze w obronie, to lepiej wstrzymać się z typowaniem lub po prostu obstawić, że ilość bramek będzie poniżej pewnego pułapu. Dlaczego te zakłady są aż tak bardzo popularne?

Przede wszystkim gracze bardzo często mogą liczyć na to, że zostanie on błyskawicznie rozstrzygnięty. Przyjmijmy, że gracz zdecydował się na zakład powyżej 2.5 bramki w danym spotkaniu. Oznacza to, że zakład zostanie rozstrzygnięty pomyślnie, jeśli w meczu padną przynajmniej trzy bramki. Czasami zdarza się tak, że trzy trafienia w meczu mogę mieć już miejsce w pierwszym kwadransie. Gracz, który wytypował taki zakład, w takiej sytuacji po piętnastu minutach ma już spokojną głowę i nie musi się zamartwiać, że nie padnie w meczu tyle bramek ile potrzebuje. Wielu bukmacherów posiada takie zakłady w swoich ofertach. Dlatego też użytkownicy coraz częściej decydują się na takie rozwiązania, podczas typowania meczów Champions League. Jest to z pewnością o wiele bezpieczniejsze, niż bezpośrednie wytypowanie zwycięzcy spotkania.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie