typy-bukmacherskie

Typy bukmacherskie dla każdego

Zakłady bukmacherskie to dobry sposób na relaks oraz hobby dla wielu osób. Cieszą się one w naszym kraju od lat niesłabnącą popularnością. Jest to swoisty fenomen, gdyż mało w którym miejscu na świecie uregulowania prawne, szczególnie bardzo wysoki podatek od obrotu, tak bardzo dają się we znaki grającym, jak ma to miejsce w Polsce. Mimo tak wielu trudności bukmacherzy z roku na rok notują wyższe zyski.

Na samym początku każdy zainteresowany powinien poznać drogę powstania takiego typu. Każde zdarzenie dodane do oferty firmy bukmacherskiej, to twór zawierający wiele składowych. Nad zwykłym kursem, który widzimy przed każdym ze spotkań, pracuje sztab ludzi. Dbają oni o to, aby maksymalizować zysk swojego pracodawcy, czyli bukmachera online.

W przypadku zakładów bukmacherskich, nad kursami pracują profesjonaliści. Aby stwierdzić, jaki kurs będzie opłacalny, przeprowadza się analizy bukmacherskie. Dokładnie takie same, jakie wykonują gracze, aby ustalić swojego faworyta.

Płatne profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki?

Swoiste lenistwo grających przejawiające się brakiem chęci, a niekiedy również pewnie deficytem czasu, starają się wykorzystać strony proponujące profesjonalne typy bukmacherskie. Obiecują graczom przysłowiowe gruszki na wierzbie w postaci „pewniaków”, które, jak dobrze wiemy, w bukmacherce nie istnieją.

Każdy z Was miał zapewne podczas swojej zabawy z typowaniem chwilę zwątpienia. Kilka nietrafionych kuponów pod rząd powodowało frustrację i chęć odegrania się. Wtedy w głowie rodzi się pytanie – A może by zaufać profesjonalistom? Na takich desperatów polują właśnie wspomniane wcześniej osoby. Zaufanie im ściąga z nas psychologiczny ciężar.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 50 zł
Nasz bonus: 50 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł + 25 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 29 zł freebet

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 50 zł EXTRA

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

W razie wygranej jesteśmy z siebie dumni, że wreszcie znaleźliśmy sposób na sukces. Natomiast gdy pomysł ten skończy się fiaskiem, winę zrzucimy na osoby bądź firmy, którym za typy zapłaciliśmy. Koszt przynależności do grup reklamujących się zwykle hasłami w stylu „pewne typy bukmacherskie na dziś” lub „typy bukmacherskie na jutro” wahają się od kilkunastu złotych do nawet kilku tysięcy euro. Zwykle jest to stawka, która gwarantuje nam przynależność do grupy na pewien okres czasu.

Spotkać się można jednak z sytuacjami, gdy typerzy oczekują takich sum za jedno zdarzenie. Istnieją oczywiście także strony, które oferują takie niby profesjonalne typy bukmacherskie za darmo, lecz w tym wypadku jeszcze trudniej znaleźć odpowiednich ludzi znających się na rzeczy. Każdy z takich darmowych typów działa na ludzi jak wabik, bo kto nie chciałby zarobić, nie wkładając w to choćby odrobiny wysiłku.

Pochodzenie

Wbrew pozorom to skąd pochodzi nasz typ, jest bardzo ważną informacją. Istnieje kilka możliwych źródeł:

Wiedza typera poparta wspomnianym wyżej wieloletnim doświadczeniem. Prowadzący grupę bądź stronę od wielu lat bada rynek, zna uwarunkowania danych lig lub też dyscyplin sportowych.

Zamknięte fora. To na nich zwykle pojawiają się informację o ustawionych meczach. Społeczność obecna na forum wymienia się cennymi wskazówkami.

Komputerowe programy. W Internecie możemy znaleźć informację, iż sieci neuronowe są w stanie ograć najlepszych światowych szachistów, a więc osoby bardzo inteligentne. Obrazuje to ich potencjał i siłę.

Najlepsi typerzy, czy jednak oszuści?

Niestety, problem z oszustami w przypadku typów bukmacherskich wciąż jest nagminny. Fałszerze działają naprawdę sprytnie i niekiedy nawet profesjonalni gracze dają się złapać na ich działania. Teraz przedstawimy najpopularniejsze metody kantowania i środki, którymi posługują się oszuści. Sądzimy, że ta wiedza jest naprawdę potrzebna, aby nie stracić swoich pieniędzy przez kontakt z nieuczciwymi osobami.

Internet znacząco ułatwił grę w zakładach bukmacherskich, ale niestety przyczynił się także do wzrostu liczby oszustów. Najczęściej korzystają z Facebooka, gdyż jest to najpopularniejsze medium społecznościowe w tych czasach.

Uważaj na fałszywe konta na Facebooku. Założenie fikcyjnego profilu, który wygląda naprawdę wiarygodnie, to nie jest aktualnie żaden problem. Co robi fałszywy typer? Na różnych grupach dotyczących bukmacherki zaczyna rozsyłać prywatne wiadomości do innych osób. Proponuje swoje usługi – poda typy za drobną opłatą. Niekiedy proponuje zapłatę pół na pół – połowa przed podaniem typów bukmacherskich, połowa po. Nabrana osoba przelewa środki i… fałszywego typera już nie ma. Pieniędzy i typów także.

Konto prywatnej osoby to nie jedyna metoda oszustów. Jeśli są naprawdę zdeterminowani, zakładają osobne strony poświęcone typom bukmacherskim. I teraz uwaga – to, że strona ma dużo lajków nie oznacza, że jest wiarygodna. Polubienia da się kupić, nie jest to żaden problem. Buduje się w ten sposób autorytet. Jeśli oszust wie, że dzięki temu wydana kwota na lajki mu się zwróci, na pewno skorzysta z okazji. Mechanizm jest podobny – kupno typów na takich stronkach powoduje, że traci się pieniądze.

Na Facebooku oszukuje się w jeszcze jeden sposób – zmienia się daty publikowania postów. To znowu ma wpłynąć na uwiarygodnienie stronki. W praktyce wygląda to tak, że
po odbytym spotkaniu sportowym wrzuca się post z wynikiem, ale zmienia się datę tak, aby wyszło na to, że dodano post przed meczem. Typerzy wydają się wtedy wszechwiedzący i na pewno doświadczeni.

 

Podobna sytuacja jest ze stronami internetowymi, poza Facebookiem. Co prawda, aby stworzyć pełną witrynę, trzeba poświęcić sporo czasu i funduszy, dlatego jest to nieco bezpieczniejsze źródło wiedzy. Mimo wszystko przed jakimkolwiek dokonaniem płatności za typy bukmacherskie należy upewnić się, czy jest to na pewno uczciwa osoba i nie zamierza nas po prostu okraść.

Jak widać oszustów nie brakuje i wymyślają oni coraz to kreatywniejsze metody na wyłudzanie pieniędzy od graczy. Dlatego tak ważne jest, aby nie decydować się na współpracę z ledwo co poznaną osobą. Jeśli już koniecznie ktoś chce korzystać w ofert płatnych typerów, niech najpierw dobrze ich pozna i upewni się w kwestii ich uczciwości.

Ograniczone zaufanie

Należy jednak pamiętać, że nikt nie jest nieomylny. Nawet jeśli portal okaże się uczciwy i prowadzony jest przez osobę z bagażem wiedzy i doświadczeń, to jednak sport mimo rozszerzającej się na co raz większą skalę korupcji, potrafi również czasem miło zaskoczyć. Zwycięstwo Leicester w angielskiej Premier League kilka sezonów temu, czy też srebro Chorwatów na tegorocznych Mistrzostwa Świata to jedne z tysiąca takich przykładów.
Nawet najlepszy typer nie jest jasnowidzem potrafiącym wszystko przewidzieć. Nie może on dać nam gwarancji, iż kupon, który przy jego pomocy postawimy okaże się wygrany.

To transakcja w stylu kupna przysłowiowego „kota w worku”. Niech nie zachęci nas ładny wygląd strony, czy też spora ilość pozytywnych komentarzy pod jego adresem. Często warunkiem otrzymania darmowego typu jest zachęcenie innych poprzez reklamowanie strony. Jeśli jednak już uprzemy się na korzystanie z odpłatnych propozycji, pierwszym krokiem niech będzie sprawdzenie wiarygodności ludzi bądź stron, z których usług zamierzamy czerpać korzyść.

Czy w sytuacji, gdy tak zwany znawca miałby rzeczywiście informację o ustawionym spotkaniu, to sprzedawałby je za symboliczne 50 lub 100 złotych? Jeśli jego przypuszczenia graniczyłyby z pewnością taki typ wart byłby kilkanaście, bądź kilkaset razy więcej. Widząc reklamę strony bądź typera mówiącą o zyskach rzędu 100 bądź 200 procent od kapitału startowego, najlepiej odpuśćmy sobie dalsze zainteresowanie nim.

Na pewno nie należy też wierzyć w informacje o ustawionych spotkaniach sportowych. Takie informacje nigdy nie znajdują się w wiadomości publicznej, a już na pewno nie będzie o nich wiedział przeciętny typer z Facebooka.

Czasem możemy mieć do czynienia z sytuacją, gdy pseudo znawcy tak na prawdę są osobami działającymi na zlecenie firm bukmacherskich. Niedoświadczony typer widząc hasło „pewne typy bukmacherskie na dziś” na popularnej stronie wierzy ślepo we wszystko co napisze jego guru. Postawiony w ten sposób pewniak przez rzeszę ludzi sprawia, że jedynym wygranym tego pojedynku staje się bukmacher, gdyż gotowe kupony bukmacherskie w ten sposób przegrane wzbogacają jego konto oraz sprawiają, iż dalsze stawianie tego zakładu jest mało opłacalne ze względu na niski kurs. A więc jak mówi przysłowie „wilk syty i owca cała”.

Samodzielność

Żadne płatne typy nie zastąpią jednak tego, co dają analizy bukmacherskie przeprowadzone samemu od deski do deski. Najlepiej jest robić analizy bukmacherskie samodzielnie, poprzez sprawdzanie różnych rankingów, zestawianie spotkań z przeszłości. Godziny spędzone nad zbadaniem aktualnej formy drużyn, ich miejsca w stawce oraz historii bezpośrednich pojedynków czy też sytuacji kadrowej, to kwintesencja przygody z zakładami bukmacherskimi.

Dobrze jest wiedzieć, co dany sportowiec sobą reprezentuje, czy nie przeszedł w ostatnim czasie jakichkolwiek kontuzji. Warto skupić się na konkretnej lidze i poprzez wszelkie dostępne w Internecie informacje poznać ją na wylot, aby nie miała przed nami żadnych tajemnic. W razie ewentualnego niepowodzenia jedyną osobą do której możemy mieć pretensję będziemy my sami. Tu liczy się nasze własne doświadczenie i wiedza.
Zakłady sportowe na pewno nie będą udane i nie dadzą wygranej, jeśli nie ma się pojęcia o danych dyscyplinach sportowych.

Nie należy się jednak zbyt szybko poddawać oraz na siłę odegrać. Gdy zdarzy się sytuacja, że kilka naszych mozolnie konstruowanych kuponów niestety okaże się przegranych na jakiś czas odpuśćmy. Odprężmy się, zajmijmy się innymi rzeczami, a do obstawiania wróćmy po krótkiej przerwie. Uwierzcie, że czas spędzony nad tabelami w dłuższej perspektywie zaprocentuje, a zdobytą tym samym wiedzę przekujemy przy odrobinie szczęścia w ciekawy zarobek.


bukmacher, zakłady bukmacherskie online, legalny bukmacher ranking, bukmacherzy bonusy, zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu, legalne zakłady bukmacherskie przez internet, legalny bukmacher internetowy, najlepsi bukmacherzy w polsce, strony do obstawiania meczy, jaki bukmacher, bonus etoto, bonus forbet, bonus efortuna, bonus lvbet, bonus milienium, bonus pzbuk, bonus sts, bonus totolotek, bonus totomix, ekspekt, bonus betclic


Analizy bukmacherskie – jak to robić?

Najlepiej jest się skupić na jednej, konkretnej dyscyplinie sportowej. Nie można znać się w końcu na wszystkim. Warto kierować się pasją – jeśli Twoim konikiem jest na przykład piłka ręczna lub piłka nożna, skup się na tym. Jeśli nagle rzuciłbyś się na futbol amerykański czy skoki narciarskie, nic o tym nie wiedząc, nawet najlepsza liga typerów w niczym nie pomoże.

Kiedy już wiadomo jest jaki sport nas interesuje, nie wystarczy spojrzeć w ranking bukmacherów i już obstawiać. Trzeba być stale na bieżąco ze spotkaniami – oglądać mecze, przeszukiwać Internet, aby wiedzieć wszystko o drużynach lub sportowcach. Przecież właśnie o to chodzi w bukmacherce – to ma być uzupełnienie hobby sportowego.
Powinno się odczuwać satysfakcję z powodu ogromu posiadanej wiedzy, a nie gorączkowo szukać, jakie są typy dnia, by koniecznie coś obstawić.

Profesjonalne darmowe typy bukmacherskie spotkać można również przy oglądaniu telewizji – przed meczami chociażby piłki nożnej zawsze prowadzone są rozmowy między ekspertami. Dyskutują oni o ewentualnych faworytach, wspominają o problemach (na przykład o kontuzjach) wybranych graczy. Takie darmowe typy są pewniejsze, niż jakiekolwiek inne płatne.

Warto grać jedynie u legalnych bukmacherów (Fortuna, STS, Totolotek, LV bet). Działamy wtedy zgodnie z prawem, odprowadzamy podatki, zapewnione zostaje nam też bezpieczeństwo. Jeśli gracze czują niechęć wobec nielegalnych zakładów, dlaczego jednocześnie dają się oszukiwać fałszywym typerom? Jedynie samodzielnie wykonane analizy bukmacherskie mogą zwiększyć szanse na wygraną.

Typy bukmacherskie na jutro można sprawdzić na niejednej stronie, bukmacherzy typy sugerują również przy pomocy kursu. Jednakże to są detale, szczegóły, którymi można się zasugerować, aczkolwiek własna wiedza jest bezcenna.

Typy bukmacherskie
4.5 (90.82%) 61 vote[s]
SG