Team Envy pokonuje 100 Thieves

Nie ma wątpliwości co do tego, że uwielbiamy słuchać o osiągnięciach naszych reprezentantów na arenie międzynarodowej. Do niedawna w prasie można było niemal codziennie znaleźć wzmiankę o tym, jak świetny występ zanotował Robert Lewandowski grający w Niemczech. W czasach pandemii trzeba jednak zwrócić wzrok w inną stronę, co w praktyce oznacza, że potrzebny jest inny bohater.

Klasyczne rozgrywki sportowe póki co są zawieszone, więc uwagę skupić można na esportowych zmaganiach. Tam na miano bohatera bez wątpienia zasłużył Michał „MICHU” Müller, który wraz ze swoim zespołem sprawił polskim kibicom przyjemną niespodziankę. Zespół Team Envy świetnie prezentował się podczas ESL One: Road to Rio w sekcji Ameryki Północnej. Na koniec zwyciężyli z ekipą 100 Thieves, co pozwoliło im zająć piąte miejsce i zgarnąć na swoje konto 1200 punktów rankingowych. Do typowania esportu może przydać się kod promocyjny Forbet odbierz i zobacz jak działa.

Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebne były aż trzy mapy. Trzeba również przyznać, że niemal każda z nich była niesamowicie wyrównana. Pojedynek rozpoczął się od mapy wybranej przez Envy, czyli Mirage. Początek bez wątpienia wskazywał na to, że to właśnie drużyna Polaka wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Grając po stronie terrorystów prowadzili w pewnym momencie już 5:2. Wtedy jednak wpadli w mały dołek, co skutecznie wykorzystała ekipa 100 Thieves.

Na przerwę drużyna z Australii schodziła prowadząc rezultatem 8:7. Zespół Polaka po przerwie zdołał jednak wygrać rundę pistoletową i wydawało się, że wszystko wraca do normy. Niestety trwało to tylko chwilę, ponieważ na mapie nadal warunki dyktowało 100 Thieves, które ostatecznie zwyciężyło wynikiem 16:12. Sprawdź jak działa kod bonusowy STS odbierz i wypróbuj.

Mnóstwo emocji w dalszej części spotkania

Rywalizacja zespołów przeniosła się na mapę Inferno. Tutaj mocno podrażnione Envy było zmuszone do ataku od samego początku. Dowodem ich niesamowitej determinacji był wynik, który po kilku rundach wynosił 7:1 na ich korzyść. Drużyna „MICHA” jednak w dalszym ciągu nie potrafiła utrzymać swojej formy i pozwoliła odrobić rywalom straty. Pierwsze połowa zakończyła się prowadzeniem Envy wynikiem 9:6. W drugiej połowie „MICHU” i spółka dosłownie zdominowali rywali na ich mapie.

Byli bezwzględni i pewnie zmierzali po triumf na mapie wychodząc na prowadzenie 15:6. Oznaczało to dziewięć punktów meczowych, jednak wówczas 100 Thieves zaczęło odrabiać straty. Envy przygasło totalnie i kibice byli świadkami dogrywki. Tutaj na szczęście doszło do przebudzenia i drużyna „MICHA” ostatecznie triumfowała wynikiem 19:17. Do obstawiania rozgrywek CS:GO wykorzystaj kod bonusowy Betfan odbierz i zobacz jak to działa.

betfan-belka

O rozstrzygnięciu tego spotkania miała zadecydować trzecia mapa, czyli Nuke. Wszyscy zdawali sobie sprawę, że jest to jedna z ulubionych map obu zespołów. Trzeba było więc przygotować się na naprawdę wyrównany pojedynek. O wiele wygodniej gra się tam po stronie CT, a świetnym dowodem na to była pierwsza połowa, którą Australijczycy zwyciężyli 9:6. W drugiej odsłonie to Envy dyktowało warunki i można powiedzieć, że zagrało wręcz perfekcyjnie.

Ekipa „MICHA” zdołała bowiem zwyciężyć w dziesięciu z jedenastu rund. To pozwoliło tej amerykańsko-europejskiej organizacji zakończyć to spotkanie rezultatem 16:10. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim „Calyx”, który zdobył w tym starciu 32. eliminacje. Poczynania zawodników możesz typować wykorzystując Betclic kod promocyjny odbierz i obstawiaj ulubione rozgrywki.

Zawodnik pochodzący z Turcji pokazał tym samym, że Envy nie musi martwić się o przyszłość swojej drużyny. Spokojnie można ją opierać o takich graczy, jak właśnie wspomniany „Calyx”, czy reprezentant naszego kraju „MICHU”. Team Envy z turnieju na turniej prezentuje się coraz lepiej, a zajęcie 5. miejsca w ESL One: Road to Rio jest tego świetnym dowodem. Piąte miejsce pozwoliło im zdobyć 1200 punktów rankingowych. Jeśli więc nadal podtrzymają wysoką formę, to można być pewnym, że z Polakiem w składzie wystąpią na tegorocznym Majorze. Zobacz też jak działa kod bonusowy Totolotek odbierz i przetestuj.