Szykują się zmiany w kadrze siatkarek?

Czy trener Nawrocki zażegna kryzys ?

W kadrze siatkarek wybuchła dosyć głośna afera, która echem odbiła się w mediach i wstrząsnęła polską reprezentacją. Aż 13 zawodniczek wytknęło błędy Nawrockiemu i oświadczyło, że sytuacja jest na tyle poważna, że natychmiast musi się coś zmienić. Selekcjonerowi zarzucano między innymi błędy w prowadzeniu polskiego zespołu, a także brak jakichkolwiek wskazówek, które byłyby przydatne do rozwoju . Podopieczne również zwróciły uwagę na język trenera, który w niewłaściwy sposób zwracał się do swoich podopiecznych. Sprawą, która również została poruszona jest utrzymywanie bliższych relacji z jedną z siatkarek.

W środę zakończyły się spotkania z kadrowiczkami, których rezultaty według PZPS są perspekt6ywiczne oraz owocne. Jednak czy to rzeczywiście jest zakończenie konfliktu powstałego pomiędzy siatkarkami a selekcjonerem? Jeśli chcesz zobaczyć jak dalej potoczą się rozgrywki siatkarek, sprawdź Totolotek kod promocyjny i kibicuj, podkręcając sportowe emocje.

Czy to koniec problemów w siatkarskiej reprezentacji kobiet?

Pierwsze głosy alarmujące o tym, że niezbyt dobrze się dzieje w żeńskim zespole siatkarskim zaczęły pojawiać się tuż po Mistrzostwach Europy, gdzie nasz zespół zajął miejsce tuż za podium. Mimo tego centrala zdecydowała się na przedłużenie umowy z selekcjonerem aż do 2022 roku. Trener Nawrocki postanowił porozmawiać z liderkami kadry, żeby zażegnać konflikt oraz znaleźć rozwiązanie z zaistniałej sytuacji. Jaki rezultat osiągnięto? Jak na razie nie do końca wiadomo, jednak z pewnością dowiemy się w niedługim czasie. Jeśli nadal kibicujesz siatkarkom, sprawdź kod promocyjny forBET i wspieraj naszą kadrę.

Oświadczenie PZPS

Z oficjalnego oświadczenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej wynika, że spotkanie z siatkarkami miało być rzeczowe, wyczerpujące, a także szczere. Rozmawiano o przyszłości drużyny, a także o planach na kolejne sezony. Podobno rezultat ma być perspektywiczny, jednak takie enigmatyczne wyjaśnienie nie do końca mówi nam, czy rzeczywiście zażegnano konflikt. Jednak plusem jest to, że Nawrocki w swoich rozmowach ciał się skupić na planie na europejski turniej kwalifikacyjny do igrzysk w Toki w 2020, co będzie wiązało się z ciężkimi treningami oraz wyzwaniami. Trener ma również do 4 grudnia podać szeroki skład kobiecej kadry, która zostanie wystawiona na kwalifikacje do igrzysk w Apeldoorn. Będzie to ostatnia szansa Biało-Czerwonych na zdobycie biletów do Tokio. sprawdź STS kod bonusowy i zobacz jaką ofertę przygotował bukmacher na te rozgrywki.

Jak może wyglądać nasza kadra na igrzyska w Tokio?

Jak podaje PZPS, to był dopiero pierwszy cykl spotkań, więc wynika z tego, że Jacek Nawrocki będzie jeszcze spotykał się z reprezentantkami Polski. Jednak za kilka dni mają się pojawić powołania przed kwalifikacjami w styczniu. Kadra ma się spotkać na początku grudnia i rozpocząć pierwsze zgrupowanie przed kwalifikacjami. Nawrocki jak na razie stara się ugasić pożar, jednak kibice nadal obawiają się, że nasze największe gwiazdy nie będą chciały zagrać w turnieju w Apeldoorn. Jeśli mimo tego chcesz śledzić kolejne mecze, sprawdź LVBET kod promocyjny.

W przypadku kiedy niektóre siatkarki nie zdecydują się na wzięcie udziału w turnieju eliminacyjnym, Nawrocki posiada kilka opcji, na każde stanowisko, niezależnie czy jest to środkowa, przyjmująca, libero czy też rozgrywająca. Jednak pozostaje pytanie, czy bez gwiazd, które zapewniły naszej reprezentacji aż czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata, zespół nadal będzie na tyle silny, żeby pojechać na olimpiadę do Tokio i tak reprezentować nasz kraj? Tego dowiemy się dopiero kiedy trener zbierze całą kadrę i rozegramy pierwszy mecz. Jak na razie zostaje nam uważnie śledzić kolejne informacje. Chcesz być na bieżąco? Sprawdź eTOTO kod promocyjny i podkręć sportowe emocje.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie