milik-hattrick

Świetny mecz z hat-trickiem Milika

W meczu szóstej kolejki fazy grupowej SSC Napoli oraz KRC Genk mogliśmy podziwiać piękny występ Arkadiusza Milika, dzięki któremu drużynie udało się wygrać 4:0 i awansować do fazy pucharowej. Milik wracając po kontuzji pokazał, że stać go na wiele oraz awansując w klasyfikacji polskich strzelców w całej historii na drugie miejsce.

Hat-trick w wykonaniu Milika

Napoli co prawda zajmowało drugie miejsce w tabeli i 9 punktów na koncie. Z kolei Genk miał jeden punkt i był ostatni w tabeli, więc jeszcze przed rozpoczęciem meczu było wiadomo, że drużynie nie uda się zapewnić sobie awansu do wiosennych pucharów europejskich. Napoli w wyjściowym składzie postanowiło wystawić dwóch Polaków, czyli Piotra Zielińskiego, który ostatnio strzelił bramkę w lidze, a także wracającego po dosyć długiej kontuzji Arkadiusza Milika. Nikt raczej nie spodziewał się, że piłkarz będzie kluczową postacią w tym meczu.

Pierwsza bramka padła zaledwie po trzech minutach od rozpoczęcia meczu. Arkadiusz Milik wykorzystał chwilę nieuwagi 17-letniego debiutanta w bramce drużyny przeciwnej i trafił z bliska do siatki. Kolejna bramka Milika padła w 26. minucie i strzałem bez przyjęcia przy słupku udało mu się znowu trafić. Natomiast hat-trick zawodnika padł już w 37. minucie, kiedy Milik strzałem w lewy dolny róg bramki trafił, zdobywając kolejny punkt. Jak widać polski piłkarz pokazał się z najlepszej strony i przyczynił się do awansu swojej drużyny. Kibicuj Arkadiuszowi Milikowi i sprawdź LVBET kod promocyjny.

Milik tuż za Lewandowskim

Dzięki strzeleniu hat-tricka, piłkarzowi udało się również trafić na drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych polskich strzelców w historii Ligi Mistrzów, a także został drugim polskim graczem, któremu udało się zdobyć hat-tricka w Champions League. Pierwsze miejsca niezmiennie zajmuje Robert Lewandowski, który ma 63 trafienia, co daje mu ogromną przewagę. Milik natomiast posiada 8 bramek i dzięki temu udało mu się dorównać do Krzysztofa Warzychy. Milik jest drugim polakiem, który posiada na swoim koncie hat-tricka, wcześniej to Lewandowski trzykrotnie zdobywał trzy i więcej goli w jednym meczu. Nie mniej jednak Arkadiusz Milik swoim występem zapisał się na kartach historii i pokazał, że jest świetnym strzelcem, pomagając Napoli w awansie. Kibicuj naszym i sprawdź Milenium kod promocyjny lub sprawdź kod promocyjny Totolotek i zobacz, co bukmacherzy przygotowali dla fanów piłki noznej.

Kontuzja Milika

Arkadiusz Milik wielokrotnie udowadniał to, że po kontuzjach wraca na boisko jeszcze silniejszy i pokazuje jak dobrym jest zawodnikiem. Piłkarz dosyć szybko wraca do gry po kontuzjach, jednak jak pokazuje historia może skończyć się to kolejną kontuzją. Eksperci uważają, że jego zbyt szybkie powroty są błędem, ponieważ rehabilitacja jest wręcz kluczowa. Co prawda Polak już raz powrócił do treningów jeszcze przed granicą 120 dni od urazu i wszystko było w porządku dzięki ciężkiej pracy piłkarza. Jednak ważne jest również to, że Milik zna swoje ograniczenia, więc doskonale wie, kiedy powrócić do gry. Ze względu na to, nie mógł on wystąpić w niektórych meczach, ponieważ stare kontuzje zaczęły się u niego odzywać. Jednak trenerowi zależało, żeby piłkarz jak najszybciej odzyskał formę. Trener Napoli stale wspiera Milika i wierzy w jego możliwości, nawet podczas kryzysów. Polski piłkarz pokazał jak dobrym jest strzelcem i w ostatnim meczu zdobył hat-tricka, co pokazało jak dobrym zawodnikiem jest Milik. Jeśli Ty również wierzysz w naszego piłkarza, sprawdź kod promocyjny BetFan i zobacz jaki BetFan bonus na start przygotował dla swoich graczy.