piłka-reczna-reprezentacja-Polska

Świetny mecz polskich szczypiornistów

Trwa Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, dlatego fani z uwagą śledzą poczynania Polaków, którzy bardzo dobrze sobie radzą. Wielu graczy już zdążyło z tej okazji wykorzystać Milenium bonus na start i obstawić na wygraną PGE Vive Kielce z Vardar Skopje. To był emocjonujący pojedynek, jednak skończył się pomyślnie dla polskich szczypiornistów, którzy skończyli spotkanie z wynikiem 35-25. Polacy rozgromili zwycięzcę ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów, zyskując tym samym awans na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, a także uznanie przeciwnika. Jeśli chcesz obstawiać kolejne mecze sprawdź kod bonusowy BetClic.

Szczypiorniści w dobrej formie

Na wygraną Polaków złożyło się wiele czynników. Przede wszystkim właśnie dobra gra zespołowa, a także niezła forma zawodników. Na ostateczny wynik mogły również wpłynąć problemy kadrowe Vardaru. Plusem jest również to, że Polacy już wcześniej grali z drużyną macedońską, więc trener był w stanie popracować nad błędami i opracować strategię na kolejne mecze. Ze względu na to, udało się dopracować obronę i atak, co później przełożyło się na przewagę w meczu. W efekcie spotkanie zostało niemalże zdominowane przez polskich szczypiornistów.

Sobotnia potyczka została największym zwycięstwem kieleckiego zespołu nad macedończykami. Ostatecznie, spotkanie zakończyło się z różnicą 10 punktów. Jeśli jesteś zainteresowany kolejnymi spotkaniami polskiej drużyny piłki ręcznej, sprawdź PZBuk kod bonusowy i zobacz, co bukmacher przygotował dla swoich nowych graczy.

W naszej drużynie posiadamy wiele talentów

Polskiemu zespołowi nie udałoby się wygrać tego spotkania, gdyby nie zawodnicy, którzy pokazali swoje umiejętności podczas meczu. Jasno lśnił niemiecki bramkarz – Andreas Wolff, którzy okazał się być ostoją defensywy kieleckiej drużyny. Podczas meczu udało mu się odbić 13 piłek, a 38 procent skuteczności to znakomity wynik. Z kolei Igor Karacic pokazał, że nazywanie go liderem zespołu nie jest pomyłką. W meczu zdobył aż sześć bramek! Nic więc dziwnego, że dwaj zawodnicy znaleźli się w najlepszej siódemce ósmej kolejki Ligi Mistrzów. Wolff jest wyróżniony jako najlepszy bramkarz, a Karacic jako środkowy rozgrywający. Jeśli dalej chcesz śledzić poczynania polskiej drużyny, sprawdź Fortuna kod promocyjny i zobacz, jaką ofertę posiada bukmacher na piłkę ręczną.

Czy Polakom uda się zająć wysoką lokatę?

Chociaż zespół ze Skopje był zwycięzcą poprzedniej edycji Ligi Mistrzów i fantastycznie radzi sobie na boisku, kielecka drużyna fantastycznie poradziła sobie z mistrzem. Mecze z Vardarem zawsze były „na styku”, mimo tego tym razem Polakom udało się wygrać i uplasować na dobrym miejscu w klasyfikacji generalnej. Oczywiście przed drużyną z Kielc są jeszcze kolejne mecze, więc warto kibicować naszym szczypiornistom, dlatego sprawdź Totolotek kod promocyjny i dowiedz się jakie dodatkowe bonusy możesz zyskać od bukmachera.

Kielczanie mają świetnie dopracowane aspekty gry, które nawet spotykają się z aprobatą ich przeciwników. Dla PGE Vive Kilce nie jest problemem wypracować kilkubramkową przewagę, przez co będą mogli wygrywać kolejne spotkania. Jednak nie należy spoczywać na laurach, gdyż mimo wygranej z Vardarem, kolejne spotkania będą również wymagały sporo wysiłku i skupienia, dlatego szczypiorniści nadal muszą walczyć i piąć się w klasyfikacji generalnej. Zespół ma sporą skuteczność, jednak czy Kielczanom uda się wygrać z innymi przeciwnikami będzie można ocenić dopiero podczas kolejnych meczów. Jeśli kibicujesz kieleckiemu zespołowi, sprawdź jaką ofertę przygotowali polscy bukmacherzy i postaw na przyszłe wydarzenia.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie