Superbet opinie i recenzja 2021

Superbet zakłady bukmacherskie w naszym kraju

Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest poznanie szczegółowych informacji na temat danej usługi lub produktu, zanim podejmiemy decyzję o jego zakupie. Zazwyczaj zanim się zdecydujemy chcielibyśmy poznać opinię innych na ten temat. Idealnym miejscem do tego, aby poznać szczegółowe informację na temat danej usługi jest Internet. Większość usługodawców posiada teraz swoje własne witryny, na których konsumenci mogą wyrażać swoje opinie zarówno na temat ich produktów, jak i świadczonych przez nich usług. Dlatego też klienci tak chętnie sięgają po opinie innych, ponieważ istnieje przekonanie, że skoro ktoś powiedział, że coś jest dobre to faktycznie musi takie być. Oprócz tego o finalnej decyzji decydują też aspekty, którymi się kierujemy podczas wyboru danej usługi lub produktu. I tak samo jest również w przypadku zakładów bukmacherskich. Użytkownicy mają naprawdę zróżnicowane wymagania. I trzeba mieć tego świadomość.

Jednego firma bukmacherska zadowoli wyłącznie tym, że przygotuje atrakcyjną ofertę zakładów, która będzie trafiać w jego preferencję, co do dyscyplin sportowych. Innego zaś wcale nie będzie interesowało to, czy w ofercie znajdzie mnóstwo wydarzeń do typowania. On o wiele więcej uwagi poświęci temu, czy bukmacher przygotował odpowiednio atrakcyjny pakiet powitalny, za pomocą którego gracz będzie mógł typować zakłady. Nie da się ukryć tego, że w przypadku zakładów bukmacherskich istnieje wiele kryteriów, którymi gracze kierują się wybierać odpowiednią firmę bukmacherską. W dzisiejszym artykule naszym zadaniem będzie skoncentrowanie się na ofercie bukmachera Superbet. Dokonamy szczegółowej analizy jego oferty zakładów, a także przyjrzymy się bliżej jego stronie internetowej. Odpowiemy także na pytanie, czy jest to legalny bukmacher i czy polscy gracze mogą bez przeszkód z niego korzystać. Zapraszamy więc do lektury.

Czy bukmacher Superbet jest legalny?

Pierwszą kwestią, która powinna interesować polskiego gracza, zanim zdecyduje się na wypróbowanie oferty danego bukmachera, powinno być sprawdzenie tego, czy jest to legalnie funkcjonująca firma w naszym kraju. Śpieszymy z odpowiedzią na te intrygujące zagadnienie. Firma Superbet zakłady bukmacherskie sp to operator, który od 2017 roku może w sposób legalny organizować oraz prowadzić zakłady sportowe. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wątpliwości graczy są uzasadnione. Jest to rumuński bukmacher, jednak gracze nie muszą się niczym martwić, ponieważ firma posiada odpowiednie zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych, które wydane im zostało przez urząd Ministerstwa Finansów. Typowanie zakładów z oferty Superbet może odbywać się zarówno przy pomocy strony internetowej, jak i punktów stacjonarnych.

Pojawienie się tego bukmachera na polskim rynku to bardzo dobra informacja. Wielu polskich graczy mocno na tym zyska. Chodzi tu przede wszystkim o to, że powiększy się pole do popisu, jeśli chodzi o wybór oferty. Z każdym nowym bukmacherem na rynku pojawia się coś nowego, na co warto zwrócić uwagę. Nowy bukmacher na rynku zakładów oznacza zazwyczaj również to, że dostępna będzie kolejna atrakcyjna oferta powitalna dla graczy. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w Polsce należy korzystać wyłącznie z usług legalnych bukmacherów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony, a na osoby łamiące ten zakaz, nakładane są wysokie kary. Przyjrzyjmy się więc bliżej temu, co jest w stanie zaoferować polskim klientom firma bukmacherska Superbet.

Strona internetowa bukmachera Superbet recenzja dla klientów

W przypadku zakładów bukmacherskich Superbet typowanie może odbywać się w punktach stacjonarnych, ale również za pomocą specjalnie przygotowanej strony internetowej. Warto zastanowić się nad tym, jak wielkie znaczenie dla wielu branży miał postęp technologiczny. Dzięki temu wiele firm mogło wykonać olbrzymi krok do przodu, co bez wątpienia miało wpływ na ich funkcjonowanie w kolejnych latach. Nie da się ukryć, że korzystanie z różnego rodzaju gadżetów jest obecnie na porządku dziennym. Kiedyś jednak podjęcie decyzji o wprowadzeniu innowacji technologicznych do swojego biznesu było swego rodzaju oznaką niesamowitej odwagi. Nie było pewności, że da to dobre rezultaty, a mimo to właściciele decydowali się na różne gadżety, które miały im zapewnić lepsze działanie na rynku. Idealnym tego przykładem jest strona internetowa, która stała się elementem niemal każdego przedsiębiorstwa.

I nie zawsze musi to być potężna witryny, wyposażona w wiele podstron. Często wystarczy zaopatrzyć się w tak zwaną wizytówkę, która przynajmniej w skrócie będzie mogła przedstawić klientowi usługę, oferowaną przed daną firmę. Witryny internetowe mają także olbrzymie znaczenie w zakładach bukmacherskich. Możliwość obstawiania zakładów online dla polskich graczy to niesamowity komfort. Nie każdy ma czas na to, aby udać się do punktów stacjonarnych, więc strona internetowa jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie to strona odgrywa tutaj bardzo kluczową rolę. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że pełni ona rolę swego rodzaju centrum dowodzenia. Z jej poziomu gracz może nie tylko typować zakłady, ale również zarządzać swoimi wydatkami na kupony.

Legalni bukmacherzy często też umieszczają na swoich witrynach zakładki, w których gracz ma możliwość sprawdzenia szczegółowych statystyk. Na ich podstawie może dokonywać szczegółowej analizy spotkań, które chciałby postawić na swoim kuponie. Nie da się ukryć faktu, że zakłady online są dla legalnych bukmacherów najlepszym rozwiązaniem. W Internecie o wiele łatwiej o klienta, dlatego też tak ważne jest, aby witryna była maksymalnie dopracowana i zawierała wszystkie funkcjonalności, które wpłyną na poprawę komfortu podczas typowania zakładów wzajemnych. Sprawdźmy zatem jak prezentuje się witryny internetowa przygotowana przez dość nowego bukmachera na polskim rynku zakładów sportowych. Zobaczymy, czy zakłady bukmacherskie przygotowały produkt, na temat którego opinie graczy są pozytywne.

Jak wygląda strona zakładów bukmacherskich Superbet?

Trzeba przyznać, że bukmacher Superbet dołożył wszelkich starań do tego, aby jego witryna była jak najbardziej przyjazna dla wszystkich użytkowników. Jest ona niezwykle przejrzysta i nie ma problemu z poruszaniem się po niej. Wszystko ma swoje miejsce, co znacząco wpływa na poprawę nawigacji na witrynie. W centrum witryny umieszczonych zostało sześć kafelków, których zadaniem jest informowanie użytkownika o najważniejszych elementach oferty nowego bukmachera Superbet. Pierwsze dwa są nieco większe i są to odnośniki do zakładek dotyczących kolejny oferty powitalnej oraz aplikacji mobilnej bukmachera, o której nieco więcej wspomnimy w dalszej części tego artykułu. Niżej natomiast znajdują się cztery mniejsze przyciski, które informują o aktualnych promkach oraz turniejach organizowanych dla graczy regularnie typujących zakłady wzajemne.

Niżej natomiast znajduje się tabela, której tytuł brzmi super oferta. Można tam znaleźć najbardziej atrakcyjne wydarzenia z oferty zakładów, które przygotowały zakłady bukmacherskie Superbet i bezpośrednio z tej tabelki dodać je do swojego kuponu. To bez wątpienia bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba szukać poszczególnych spotkań z najsilniejszych lig w dodatkowych zakładkach. Jeszcze niżej znaleźć można tabelki, gdzie znajdują się listy spotkań z rozgrywek piłkarskich z różnych krajów. Jest między innymi tabela dedykowana PKO Ekstraklasie oraz angielskiej Premier League. Po lewej stronie znajduje się coś, co jest typowym elementem witryn legalnych bukmacherów w naszym kraju. Mianowicie jest to kolumna, w której umieszczone zostały wszystkie dyscypliny sportowe, na które gracz może zawierać zakłady wzajemne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, co znajduje się wyżej.

Tam znajduje się specjalne miejsce, gdzie przez bukmachera dodawane są odnośniki do rozgrywek lub turniejów, które są najczęściej typowane przez użytkowników serwisu Superbet. To bez wątpienia świetne ułatwienie dla tych graczy, którzy głównie typują te najbardziej popularne rozgrywki. Oprócz tego wyżej znajduje się wyszukiwarka, która pozwala użytkownikowi wyszukać interesujące go wydarzenie. Po odnalezieniu go na ekranie pojawia się pełna, przygotowana przez Super Bet oferta dotyczą tego zdarzenia. Po prawej stronie natomiast znajduje się udogodnienie dla osób, które od czasu do czasu goszczą w punktach stacjonarnych, by postawić zakład. Jest to okienko do sprawdzania kuponu, gdzie wystarczy wpisać kod z taśmy i po chwili pojawia się widok zakładu gracza z aktualnymi rozstrzygnięciami. To z pewnością fajna opcja dla osób, które chciałyby szybko sprawdzić stan swojego kuponu.

Kolejny element witryny to oczywiście najważniejsze okienko dla graczy. Mowa tu o miejscu, w którym pojawiać się będą wybrane przez gracza zakłady. Jest to okienko niewielkich rozmiarów, gdzie gracz może zadecydować, czy interesuje go kupon prosty, a może chce zagrać systemowo. Tam również decyduje o tym, ile środków pieniężnych przeznaczy na zakład, a także dowiaduje się ile wynosić będzie jego ewentualna wygrana. Podsumowując to co udało nam się zobaczyć na stronie, trzeba przyznać że firma Superbet przygotowała naprawdę atrakcyjną witrynę, która wyposażona jest w wiele ciekawych funkcjonalności. Zdecydowanie na plus należy zapisać to, że dostępna jest wyszukiwarka zdarzeń i gracz ma dostęp do specjalnej kolumny, gdzie pojawiają się najpopularniejsze rozgrywki oraz turnieje. Jeśli chodzi o stronę internetową Superbet opinie użytkowników też są bardzo pozytywne.

Aplikacja mobilna od Superbet

Po wstępie, w którym dokonaliśmy szczegółowej analizy witryny internetowej, chyba możemy przyznać, że stosowanie nowoczesnych technologii jest popularnym zabiegiem wśród legalnych bukmacherów. Warto zaznaczyć, że witryny to nie jedyna technologia, którą firmy bukmacherskie wdrożyły do swojej oferty. Umożliwienie typowania klientom zakładów online to był bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Trzeba jednak pamiętać o tym, że legalni bukmacherzy muszą regularnie pracować nad tym, aby poprawiać komfort swoich użytkowników podczas typowania zakładów wzajemnych. Kolejnym gadżetem, które mocno wpłynęło na rozwój wielu branż bez wątpienia są urządzenia mobilna. Nie da się ukryć faktu, że aktualnie ciężko sobie wyobrazić osobę, która chociaż raz nie korzystała ze smartfona lub tabletu. Są to przenośne urządzenia, które można ze sobą zabrać wszędzie, ponieważ zmieszczą się nawet w kieszeni spodni.

My jednak skoncentrujemy się nie na samych urządzeniach, a na oprogramowaniu, które można na nich zainstalować. Chodzi tu oczywiści o aplikacje mobilne. Od wielu lat mobilne aplikacje wspierają działalność wielu przedsiębiorstw. Można za ich pomocą opłacać rachunki oraz dokonywać zakupu biletów na komunikację miejską. Na to rozwiązanie zdecydowali się również legalni bukmacherzy, którzy udostępniają swoim klientom aplikacje dedykowane korzystaniu z ich oferty. Nie ma wątpliwości co do tego, że aplikacja jest niesamowicie potrzebnym narzędziem dla typerów w obecnych czasach. Wspominaliśmy już o tym, że urządzenia mobilne można zabrać dosłownie wszędzie. W praktyce oznacza to więc, użytkownik może w dowolnym momencie wyciągnąć smartfon z kieszeni i przeglądać ofertę zakładów, którą przygotował dla niego bukmacher. Jedyne czego będzie potrzebował to naładowana bateria i dostęp do sieci Internet.

Warto spojrzeć na zalety aplikacji mobilnej. Można ją zabrać dosłownie wszędzie, co oznacza że jeśli idziemy oglądać mecz na stadion, to tam również może nam ona towarzyszyć. Oglądając spotkanie możemy dość łatwo dojść do wniosków, że niedługo może paść bramka dla jednego z zespołów. Więc jeśli najdzie nas ochota na postawienie zakładu na żywo na tego typu zdarzenie, to aplikacja mobilna nada się do tego idealnie. Wystarczy wówczas odnaleźć interesujący nas zakład w ofercie i potem obserwować spotkanie dalej, z nadzieją że trafimy dany typ. To samo tyczy się oglądania spotkań z różnych dyscyplin sportowych w domowym zaciszu. Tam również można na spokojnie typować zakłady na żywo, siedząc spokojnie w fotelu i trzymając urządzenie mobilne w ręku. Zakłady bukmacherskie Superbet również posiadają specjalną aplikację dla swoich klientów. Przyjrzyjmy się więc jej nieco bliżej.

Jak wygląda aplikacja bukmachera Superbet?

Oferta zakładów sportowych od firmy Superbet dostępna jest także na urządzeniach mobilnych. Z pewnością już na początku na pochwałę zasługuję to, że bukmacher przygotował wersję na oba najpopularniejsze systemy operacyjne dedykowane urządzeniom mobilnym. Mowa tu oczywiście o systemie Android oraz iOS. Trzeba również przyznać, że prezentuje się ona naprawdę atrakcyjnie, jeśli chodzi o design. Całość została bardzo dobrze zaprojektowana i widać, że każdy element ma swoje miejsce i nic na siebie nie nachodzi. Na stronie głównej aplikacji oczom użytkownika ukazuje się ruchomy baner, który przedstawia wszystkie informację na temat oferty zakładów oraz aktualnych promek dostępnych u bukmachera Superbet. Niżej natomiast została przeniesiona tabelka znana nam dobrze ze strony internetowej. Można tam odnaleźć aktualnie rozgrywane spotkania, które można typować na żywo. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest animacja, która co chwilę pokazuje, jak prezentują się poszczególne statystyki w spotkaniu.

Chodzi tu między innymi o to, kto ile miał rzutów z autu oraz ile razy bramkarz zaczynał z linii piątego metra. Niżej znajduje się lista z aktualną ofertą zakładów z różnych dyscyplin sportowych. Na dole ekranu znajduje się statyczne menu, które składa się z czterech zakładek. Pierwsza to odnośnik do strony głównej. Poprzez drugą można przejść do oferty zakładów live. Trzecia zakładka nosi nazwę „Sport” i po jej kliknięciu wyświetla się lista wszystkich dyscyplin oraz usług, które typować można w ramach oferty bukmachera Superbet. Ostatnia zakładka dotyczy kuponów i jest ona przeznaczona wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Oprócz tego z pozycji aplikacji można skontaktować się z obsługą klienta. W lewym górnym rogu ekranu znajdują się trzy kropeczki, które po kliknięciu na nie rozwijają kolejne menu. Tam można wejść w ustawienia aplikacji oraz przejść do oferty zakładów na sporty wirtualne.

Warto również wspomnieć o ciekawej funkcjonalności, która z pewnością przyda się dla tych graczy, którzy czasem puszczają swoje kupony w punktach naziemnych. Mowa tu oczywiście o skanerze kuponów, który pozwala sprawdzić stan puszczonej przez gracza tasiemki. Obok skanera znajduje się także wyszukiwarka, za pomocą której użytkownik może wyszukać interesujące go w danym momencie wydarzenie. Trzeba więc przyznać, że aplikacja mobilna przygotowana przez firmę Superbet prezentuje się naprawdę dobrze. Mnóstwo w niej ciekawych funkcji, które wpływają na komfort podczas typowania zakładów wzajemnych. Z pewnością można poprawić ładowanie się poszczególnych zakładek, ponieważ czasem trwa to zbyt długo. Jednak reszta jest bez zarzutów. Na plus również kontakt do obsługi klienta z poziomu aplikacji. Nie każdy bukmacher wyposaża w to swoją aplikację, a trzeba przyznać, że jest to często funkcja bardzo potrzebna.

Rejestracja konta użytkownika Superbet recenzja dla graczy

Wiemy już, że na temat aplikacji mobilnej Superbet opinia klientów jest pozytywna. Warto więc teraz dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak wygląda proces zakładania konta. W przypadku punktów stacjonarnych wystarczy wyłącznie wejść do środka i podać w okienku karteczkę ze swoimi typami. Jeśli jednak chodzi o zakłady online, to tu sprawa nie wygląda już tak łatwo. Zanim użytkownik zyska możliwość typowania zakładów wzajemnych z oferty na stronie internetowej bukmacher, będzie musiał założyć konto gracza. Postępując zgodnie z zasadami dyktowanymi przez urząd Ministerstwa Finansów, bukmacher może do typowania dopuścić wyłącznie osoby pełnoletnie. Każdy legalny bukmacher może również za pomocą rejestracji zapobiegać uczestnictwu osób, na które nałożone zostały zakazy typowania zakładów.

Dlatego też tak bardzo promowane jest hasło „graj odpowiedzialnie”. W Superbet szeroka oferta zakładów również dostępna jest dopiero po wcześniejszym przejściu przez proces rejestracji. Wspominaliśmy już o tym, że ten rumuński bukmacher urządzanie zakładów traktuje niezwykle poważnie. Dlatego też przygotował dla swoich klientów opcję szybkiej rejestracji. Pozwala to założyć tak zwane konto tymczasowe, które jest bardzo popularne wśród legalnych bukmacherów. Dzięki temu proces zakładania konta jest o wiele krótszy i nie trzeba podawać szczegółowych danych. Tymczasowe konto pozwala sprawdzić użytkownikowi wszystkie dostępne funkcjonalności na witrynie bukmachera, co może pomóc mu w podjęciu ostatecznej decyzji o tym, czy chce na stałe korzystać z jego oferty. Potrzebne do tego będą dane takie jak login, hasło, adres e-mail oraz imię i nazwisko.

Potem wykorzystując różne metody płatności, klient może doładować swój depozyt i rozpocząć typowanie piłki nożnej i wiele innych dyscyplin z szerokiej oferty bukmacher Superbet. Warto jednak pamiętać o tym, że na konto tymczasowe nałożone są pewne ograniczenia. Jak już wspominaliśmy, dostępne są różne metody płatności, za pomocą których klient może wpłacać swoje środki. Jednak wypłacanie środków możliwe jest wyłącznie po przejściu na konto stałe. Jest to klasyczne ograniczenie, które stosuje mnóstwo innych bukmacherów w naszym kraju. Aby przejść na konto stałe trzeba będzie uzupełnić resztę danych. Najważniejszy będzie numer rachunku bankowego, na które będą przelewane środki pochodzące z ewentualnych wygranych, a także skan dokumentu osobistego, na podstawie którego bukmacher dokona ostatecznej weryfikacji tożsamości. Na temat rejestracji w Superbet opinie klientów są pozytywne, ponieważ jest ona prosta i nie zajmuje wiele czasu.

Super mecz – oferta dla graczy

Kolejnym bardzo ważnym elementem oferty bukmacherskiej są promki. Takie również przygotował bukmacher Superbet. Jedną z nich jest promka o nazwie Super Mecz. Jest to oferta, w której gracze mogą znaleźć przedmeczowe zakłady wzajemne z kursami, które są o wiele bardziej atrakcyjne niż te z klasycznej oferty. Każdego dnia dobierany jest zestaw wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych, które będą dostępne do typowania po najwyższych wartościach kursów na rynku bukmacherskim w naszym kraju. Podobnie funkcjonuje promka o nazwie Super Extra. Piłka nożna to tylko jedna z wielu dyscyplin, które można typować w ramach tej specjalnej oferty. Jest również promka o nazwie Super Szansa, która pozwala w pewnym sensie zabezpieczyć kupon gracza przed ewentualną przegraną.

Trzeba przyznać, że jest kilka promek, które mogą zwrócić uwagę użytkowników. Gracze muszą jednak pamiętać o tym, aby trzymać się hasła „graj odpowiedzialnie” i przede wszystkim korzystać z usług wyłącznie legalnych bukmacherów. Zakładanie kont u bukmacherów bez licencji wiązać się może z konsekwencjami prawnymi, czego z pewnością każdy chciałby uniknąć. Podsumowując trzeba przyznać, że oferta przygotowana przez Superbet prezentuje się naprawdę dobrze. W wyszukiwarkach klienci często błędnie szukają używając haseł „superbet praca” oraz „superbet zakrze”. Warto prawidłowo wpisywać hasła w przeglądarkę, aby móc swobodnie i szybko korzystać z serwisu firmy bukmacherskiej Superbet, który robi naprawdę pozytywne wrażenie. Na pochwałę zasługuję także oferta zakładów, gdzie nie króluje wyłącznie piłka nożna, ale również wiele innych dyscyplin sportowych.

FAQ

Czy dostępna jest aplikacja mobilna w ofercie Superbet?

Bukmacher Superbet umożliwia typowanie zakładów ze swojej oferty również za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Działa ona zarówno na urządzeniach z system Android, jak i na tych z systemem iOS.

Czy Superbet to legalny bukmacher?

Pomimo tego, że jest to rumuńska firma polscy użytkownicy nie mają się czego obawiać. Jest to firma legalnie działająca na polskim rynku w oparciu o zezwolenie, które zostało im wydane przez urząd Ministerstwa Finansów.

Jak przebiega założenie konta u bukmachera Superbet?

Firma bukmacherska Superbet umożliwia nowym klientom przejście przez proces szybkiej rejestracji. Tworzone jest wówczas konto tymczasowe, za pomocą którego klient może przetestować wszystkie funkcje dostępne na stronie. Aby korzystać z serwisu bez ograniczeń potrzebne będzie przejście na konto stałe.

Jakie ograniczenie dotyczy konta tymczasowego?

Użytkownicy mogą swobodnie wpłacać środki na konto tymczasowe i za ich pomocą typować zakłady. Niemożliwe jest jednak wypłacanie środków z ewentualnych wygranych. Ta funkcja dostępna jest dopiero po przejściu na konto stałe.

Czy jest dostępny pakiet powitalny dla nowych graczy w Superbet?

Bukmacher Superbet przygotował ofertę powitalną dla swoich nowych klientów. Łączna suma, jaką gracz może uzyskać z pakietu na start wynosi 600 PLN. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej bukmachera Superbet.

Czy Superbet ma w swojej ofercie sporty wirtualne?

Tak w ramach oferty zakładów firmy bukmacherskiej Superbet można typować sporty wirtualne. Oferta dedykowana tej usłudze jest dobrze rozbudowana.