STSBet opinie i recenzja 2020

Zakłady bukmacherskie STSBet recenzja serwisu

Bez względu z jaką branża mamy do czynienia, klienci zawsze chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanej przez firmę usługi. Dzięki temu uzyskujemy szerszy pogląd nad produkt, który mamy w planach nabyć. Dotyczy to też usług, z który chcielibyśmy korzystać długoterminowo. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich. Tutaj również istnieje wiele kryteriów, które mogą decydować o tym, czy użytkownik zdecyduje się na wybranie oferty danej firmy bukmacherskiej. Jednych graczy o wiele bardziej interesować będzie szeroki wybór dyscyplin, które będą mogli typować. Inni zaś nie będą sobie tym wcale zawracać głowy, ponieważ istotniejszym aspektem będzie to, jakie kursy jest w stanie zaoferować mu dany legalny bukmacher oraz jak prezentuje się pakiet powitalny w przypadku danej firmy.

Legalni bukmacherzy regularnie prześcigają się w pomysłach na to, w jaki sposób pozyskać nowych klientów. Szeroka oferta oraz wysokie kursy często nie są już wystarczającą zachętą dla nowych użytkowników. Jest potrzeba wymyślenia czego extra, a co za tym idzie często należy wówczas wyjść przed szereg i zapoczątkować coś, czego jeszcze nie ma na polskim rynku. My jednak w dzisiejszym artykule chcielibyśmy się skoncentrować na ofercie bukmachera, który działa poza granicami naszego kraju. Jest to firma mająca korzenie w Polsce, a poprzez ruszenie w świat, pragnie dać szansę naszym rodakom na skorzystanie z ich usług. Dziś więc postaramy się przeanalizować to, co przygotował bukmacher STS dla Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Zapraszamy więc Państwa do lektury.

Zakłady bukmacherskie STSBet

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że polski bukmacher STS to niezwykle silna marka w naszym kraju. Bez zawahania można powiedzieć, że jest to jedna z największych firm bukmacherskich na polskim rynku. Swoje imperium budowali przez 20. lat, dzięki czemu zyskali aprobatę wielu klientów. Jest to legalny podmiot, który otrzymał zezwolenie od Ministerstwa Finansów na organizowanie oraz urządzanie zakładów wzajemnych. Oferta bukmachera STS mocno wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm w naszym kraju, dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że zdecydowali się swoją działalność oferować również poza granicami Polski. Dzięki temu polski bukmacher może trafić do naszych rodaków, którzy mieszkają na przykład na terenach Wielkiej Brytanii lub innych krajów europejskich.

Na zagranicznych rynkach bukmachera STS możemy znaleźć pod nazwą STSBet. Są to zakłady bukmacherskie skoncentrowane wyłącznie na typowaniu zakładów sportowych za pomocą sieci Internet. Warto podkreślić, że do witryny internetowej tego bukmachera nie mają dostępu Polacy, którzy mieszkają w naszym kraju. Można co prawda wejść na stronę, jednak Polscy użytkownicy logujący się z rodzimych adresów nie dostaną możliwości zarejestrowania tam konta. Docelowym krajem, na którym koncentruje się STSBet jest Wielka Brytania. Jeśli chodzi o sam serwis, to wejść można na niego z dwóch adresów. Jeden dedykowany jest użytkownikom zamieszkującym tereny Wielkiej Brytanii, a drugi dla reszty krajów europejskich. Sprawdźmy więc jak wygląda typowanie zakładów wzajemnych w przypadku zagranicznego serwisu bukmachera STS. Zapraszamy na szczegółową analizę.

Strona Internetowa STSBet opinie użytkowników

Legalny bukmacher STS posiada licencję na organizowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Została on im wydana przez urząd Ministerstwa Finansów. Oznacza to również, że użytkownicy mieszkający na stałe w Polsce mogą korzystać wyłącznie z usług firm podobnych do STS. Polacy zamieszkujący tereny naszego kraju nie mogą korzystać z usług proponowanych przez STSBet. Jak już podkreślaliśmy, oferta STSBet jest skierowana do osób będących aktualnie na emigracji. Jedną z podstawowych różnic między działalnością obu serwisów jest to, że STSBet na chwilę obecną nie daje możliwości skorzystania z aplikacji mobilnej. Nie da się ukryć, że aplikacja mobilna to nieodzowny element oferty każdego bukmachera. Użytkownikom korzystającym z usług STSBet poza granicami naszego kraju pozostaje wierzyć, że niedługo zacznie funkcjonować aplikacja mobilna STSBet.

Skoncentrujmy się jednak na serwisie internetowym, ponieważ tu również można dostrzec kilka elementów, które wyróżniają ją od polskiej wersji. Jeśli chodzi o design to zdecydowano się na zachowanie kolorystyki dobrze znanej z naszej rodzimej wersji. Na stronie bukmachera STSBet dominują ciemne kolory, które uzupełniane są odcieniami koloru pomarańczowego oraz niebieskiego. Skorzystanie z barw znajdujących się w logo firm bez wątpienia jest świetnym zabiegiem. Co do układu strony to zdecydowano się na dokonaniu kilku zmian względem polskiego odpowiednika serwisu STSBet. Można dostrzec zakładki, których normalnie u bukmachera STS nie dałoby się odnaleźć. Chodzi tu przede wszystkim o te odnośniki dotyczące gier kasynowych. STS posiada możliwość organizowania tego typu gier poza granicami naszego kraju, jednak w Polsce są to niedozwolone rozgrywki. Sprawdźmy więc, co można znaleźć na stronie bukmachera STSBet.

Co można znaleźć na stronie STSBet?

W górnej części witryny zostało umieszczone menu, gdzie znaleźć można odnośniki do różnego rodzaju zakładek. Można tam sprawdzić aktualną ofertę zakładów, a także sekcję zakładów live. Oprócz tego znajduje się też odnośnik do podstrony, która udzieli użytkownikowi informacji na temat aktualnie dostępnych promek, które obowiązują w ofercie firmy STSBet. Zakłady wzajemne w zagranicznej wersji serwisu bukmachera STS pozwalają również typować sporty wirtualne, o czym również dowiadujemy się z menu. W centrum witryny możemy zauważyć wielki ruchomy baner, na którym pojawiają się informacje o promkach oferowanych przez bukmachera, a także o tym, co można typować w ramach jego usług. Pod spodem znajduje się tabelka, gdzie dostępne są aktualnie rozgrywane zakłady na żywo. Użytkownik ma więc od razu po wejściu na witrynę szybki dostęp do typowania live.

To z pewnością ma bardzo pozytywny wpływ na nawigację po stronie STS Bet. Poniżej znajduje się ciąg dalszy tabeli, gdzie znajduje się aktualna oferta najciekawszych spotkań z atrakcyjnymi kursami. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może bardzo szybko odnaleźć najciekawsze spotkania danego dnia bez względu na to, jaka dyscyplina sportowa go interesuje. Po prawej możemy dostrzec sporą zmianę w porównaniu do tego, co znajduje się na stronie STS PL. Nie ma tam klasycznego okienka kuponu, które na polskiej wersji serwisu właśnie tam się znajduje. Umieszczone zostały tam wyłącznie banery, których zadaniem jest informowanie użytkowników o promkach, z których mogą skorzystać w ramach usług bukmachera STSBet. Gdzie w takim razie znajduje się okienko odpowiedzialne za wyświetlanie wybranych przez użytkownika zakładów? Już śpieszymy do Państwa z wyjaśnieniem.

Otóż postawiono na technologiczne rozwiązanie, które z pewnością dodaje estetyki na stronie. Okienko pojawia się dopiero wtedy, gdy użytkownik zdecyduje się na wybór pierwszego zdarzenia. Może więc swobodnie przeglądać ofertę zakładów, a kiedy już podejmie decyzję i kliknie na dany typ, wówczas okienko kuponu wysunie się z dolnej części ekranu. Od tej pory można jest bez problemu zwijać i rozwijać w dowolnym momencie. Po lewej stronie znajdują się dwie kolumny. Pierwsza zdecydowanie mniejsza pokazuje nam najciekawsze rozgrywki, które użytkownicy STSBet obstawiają najczęściej. Nad tą kolumną umieszczona została wyszukiwarka, której zadaniem jest pomóc użytkownikowi w odnalezieniu interesujących go w danym momencie typów. Poniżej znajduje się kolumna, w której umieszczone zostały wszystkie dyscypliny dostępne do typowania przez użytkowników. List jest naprawdę długa, więc gracze mają w czym wybierać.

Na temat witryny STSBet opinia użytkowników jest bardzo pozytywna. Ciężko powiedzieć, że czegoś tam brakuje. Polski bukmacher świetnie zadbał o to, aby na witrynie był dostęp do wielu funkcjonalności. Serwis działa sprawnie od początku roku 2019, co z pewnością jest dużym udogodnieniem dla Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Pozwala im to bowiem na swobodne korzystanie z usług firmy, która jest im dobrze znana z polskiego rynku. Decyzja firma STS o poszerzeniu swojej działalności na rynki zagraniczne była bez wątpienia strzałem w dziesiątkę.

Obsługa klienta – czyli jak się skontaktować?

Wiele osób, które interesują się typowaniem zakładów bukmacherskich uważa, że w przypadku serwisów firm z tej branży istotne jest to, aby zadbać o dobry kontakt z klientem. Obsługa klienta to niezwykle istotny aspekt, który powinien swoim użytkownikom zapewnić każdy liczący na sukces bukmacher. Na stronie STSBet obowiązuje regulamin, który informuje graczy o tym, jak należy postępować, aby rozrywka pod tytułem typowanie zakładów sportowych pozostała bezpieczna. Graj odpowiedzialnie to hasło, które powinno wybrzmiewać każdemu typerowi z tyłu głowy. Pozwoli to na zachowanie umiaru i uniknięciu przykrych konsekwencji przekroczenia granicy bezpiecznej gry. Wróćmy jednak do obsługi klienta. Portal STSBet przygotował się do tego całkiem nieźle i można w dość prosty sposób nawiązać kontakt z konsultantem, który pomoże rozwiązać nam nasze problemy.

Jeśli chodzi więc o pomoc w przypadku występujących problemów podczas typowania zakładów sportowych, to w lewym rogu została umieszczona ikonka czatu. Po kliknięciu na nią rozwija się okienko, gdzie należy podać swoje imię oraz adres e-mail, a następnie wybrać język w jakim chcielibyśmy przeprowadzić rozmowę z konsultantem. Po spełnieniu tych kroków zostaniemy połączeni z pracownikiem odpowiedzialnym za pomoc klientom serwisu STSBet. Firma STSBet podkreśla jednak, że zanim użytkownik zdecyduje się na skorzystanie z czatu online to warto, aby zajrzał do zakładki FAQ na stronie internetowej. Tam znajdują odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. Skorzystanie z tej opcji pozwoli zaoszczędzić sporo czasu zarówno klientowi, jak i konsultantowi. Istnieje duża szansa, że gracz znajdzie tam odpowiedź na nurtujący go problem, dzięki czemu konsultant w tym czasie będzie mógł obsłużyć kogoś, kto ma poważniejszy kłopot.

Jak założyć konto w STSBet?

Podobnie jak w przypadku legalnych bukmacherów z naszego kraju, tak w serwisie STSBet rejestracja jest warunkiem obowiązkowym, jeśli klient chce otrzymać możliwość typowania zakładów sportowych. Wówczas staną przed nim otworem nie tylko zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale również zakłady live. Ostatnimi czasy bardzo popularnym rozwiązaniem wśród bukmacherów na naszym rynku jest oferowanie swoim klientom opcji szybkiej rejestracji. Tworzone jest wówczas tak zwane konto tymczasowe, które umożliwia dokonanie pierwszej wpłaty i przejście do typowania zakładów wzajemnych. Dzięki tej funkcjonalności użytkownik, który ma wątpliwości czy warto skorzystać z usług danego bukmachera, ma możliwość przetestowania wszystkich aspektów jego serwisu. Na podobne rozwiązanie zdecydował się STS w przypadku swojego zagranicznego odpowiednika, czyli STSBet.

Rozpoczęcie typowania zakładów bukmacherskich w przypadku STSBet możliwe jest również poprzez proces szybkiej rejestracji. W ramach założenia konta firma STSBet oferuje ciekawe promki, z których można skorzystać podczas typowania. Warto jednak pamiętać, że obowiązuje regulamin dotyczący każdej promki, co oznacza że należy obrócić środkami pochodzącymi z tej oferty, zanim gracz będzie mógł je wypłacić. To dobry moment, aby wrócić do omawiania rejestracji w STSBet. Oferta STSBet dla użytkowników, którzy założyli konto tymczasowe dostępna będzie z pewnymi ograniczeniami. Najważniejszym z nich jest to dotyczące wypłacania pieniędzy pochodzących z ewentualnych wygranych. Aby wypłacić środki wymagane jest przejście na konto stałe. Dzięki temu klient będzie mógł dokonywać typowania zakładów live i wiele innych bez żadnych ograniczeń. Jak przejść na konto stałe? To bardzo proste.

Użytkownik będzie zmuszony do uzupełnienia brakujących danych w formularzu rejestracyjnym, których nie musiał podawać podczas procesu zakładania konta tymczasowego. Chodzi tu głównie o numer konta bankowego, na który wysłane będą środki z ewentualnych wygranych gracza. Ważny będzie też skan dokumentu osobistego, na podstawie którego bukmacher dokona ostatecznej weryfikacji tożsamości klienta. Ten proces zazwyczaj nie trwa długo i już po chwili gracz może typować zakłady live i wiele innych bez żadnych ograniczeń. Warto zaznaczyć, że nie jest dostępne zakładanie kont z poziomu aplikacji mobilnej, ponieważ jak wyżej wspominaliśmy nie jest ona na chwile obecną dostępna. Wpłacanie środków na konto wspierają metody płatności, których szeroki zakres z pewnością spodoba się wszystkim użytkownikom. Jeśli chodzi o proces rejestracji konta w STSBet opinie użytkowników są pozytywne.

Oferta zakładów w serwisie STSBet

Wiemy już, że STSBet posiada ciekawy pakiet powitalny dla swoich klientów. Środkami pochodzącymi należy obrócić zanim będzie można je bez kłopotu wypłacić. Skoncentrujmy się teraz jednak na tym, co często dla graczy poszukujących odpowiedniego bukmachera jest najważniejsze. A mianowicie na ofercie zakładów. Nie od dziś wiadomo, że jest to jeden z najważniejszych aspektów, decydujących o tym, czy usługi danej firmy bukmacherskiej są godne uwagi nowego użytkownika. Bukmacherzy muszą regularnie pracować nad tym, aby ulepszać swoją ofertę, aby wyróżniała się na tle konkurencyjnych firm. Jak zatem oferta zakładów wygląda w przypadku bukmachera STSBet? Przekonajmy się! Po pierwsze warto zaznaczyć, że najszerszy zakres zakładów można znaleźć w przypadku rozgrywek piłki nożnej. Od wielu lat piłka nożna stanowi jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, więc ilość dostępnych rynków na te rozgrywki nie powinna nikogo dziwić.

Piłkę nożną obstawia wielu klientów STSBet, jednak warto podkreślić, że nie jest to jedyna dyscyplina dostępna do typowania w ramach ich oferty. Przedstawiciele STSBet zdają sobie jednak sprawę z tego, że szeroka oferta to bardzo ważna sprawa. Mają zresztą doświadczenie z polskiego rynku. Dlatego też, w ramach swojej oferty udostępnili też mnóstwo innych dyscyplin, które gracze mogą typować. Dostępna jest siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie i wiele innych. Należy zwrócić uwagę na to, że oferta zakładów STSBet różni się od jej polskiego odpowiednika. Znaleźć tam można bowiem dyscypliny, które w naszym kraju są uznawane za niszowe. W innych krajach natomiast mogą cieszyć się one sporą popularnością, co postanowiła wykorzystać firma STSBet. Oprócz tego warto docenić ukłon w stronę fanów gier komputerowych. Na stronie STSBet można bez problemów obstawiać rywalizację w ramach rozgrywek esportowych.

Fani gier komputerowych, którzy od czasu do czasu lubią wytypować jakiś zakład z pewnością będą zadowoleni. W ofercie STSBet można typować rozgrywki z rywalizacji w takich grach jak League of Legends, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive, Dota2. Warto również zwrócić uwagę na rozbudowaną ofertę sportów wirtualnych. Jest to usługa, która w ostatnich latach zyskała sporą popularność i bukmacherzy coraz chętniej dodają ją do swoich usług. W przypadku STSBet jest aż pięć dyscyplin wirtualnych, które gracze mogą typować. Piłka nożna została podzielona na dwa tryby. Jest to tryb ligowy, a także mistrzostwa świata. Oprócz tego dostępne są również takie dyscypliny jak wyścigi koni oraz psów. Można również obstawiać wirtualne zakłady na spotkania koszykówki oraz tenisa ziemnego. Jeśli chodzi o zakres rynków to również można pochwalić STSBet, ponieważ gracze mają w czym wybierać.

Podsumowując trzeba przyznać, że przygotowana przez firmę STSBet oferta zakładów prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Pochodzący z Polski bukmacher może śmiało rywalizować z innymi firmami z tej branży na rynku zagranicznym. Dyscyplin sportowych do typowania jest sporo, dzięki czemu użytkownicy mają w czym wybierać. Na plus zapisać można również metody płatności, których ilość również zasługuję na sporą pochwałę. Z pewnością graczy ucieszy również fakt, że w przypadku STSBet mocno stawia się na nowe rozwiązania, które dopiero co zyskują popularność. Dodanie do oferty rozgrywek esportowych to istny strzał w dziesiątkę. Ta branża rozwija się z każdym rokiem, a więc zainteresowanie zakładami na tego typu rywalizację również będzie stopniowo rosło.

FAQ

Czy użytkownicy z Polski mogą korzystać z usług bukmachera STSBet?

Nie, usługi zakładów bukmacherskich STSBet przeznaczone są wyłącznie dla osób, które mieszkają aktualnie poza granicami Polski. Gracze zamieszkujący tereny naszego kraju powinni korzystać wyłącznie z usług firm bukmacherskich, które legalnie działają w Polsce.

Co wyróżnia ofertę STSBet od jego polskiego odpowiednika?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na obecność w ofercie różnego rodzaju gier kasynowych. W Polsce tego typu gry są niezgodne z prawem, więc w ofercie na stronie STS.PL nie da się znaleźć gier rodem z kasyna.

Czy dostępna jest aplikacja mobilna od STSBet?

W przypadku bukmachera STSBet na chwilę obecną nie jest dostępna aplikacja na urządzenia mobilne. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości takie narzędzie zostanie udostępnionę, ponieważ znacznie wpływa to na poprawę komfortu zawierania zakładów wzajemnych.

Do kogo skierowane są usługi firmy STSBet?

Głownym odbiorcom oferty zakładów udostępnionej przez firmę STSBet są Polacy, którzy zamieszkują tereny Wielkiej Brytanii. Dla firmy bardzo ważni są również nasi rodacy zamieszkujący inne kraje Unii Europejskiej. Oczywiście z usług mogą również korzystać osoby z innych krajów.

Czy strona internetowa bukmachera STSBet jest w języku polskim?

Tak witryna przygotowana przez firmę STSBet jest przystosowana do klientów z polskim pochodzeniem. Można z niej korzystać zarówno w języku angielskim, jak i języku polskim.

Czy w STSBet jest możliwość założenia konta tymczasowego?

Tak bukmacher STSBet umożliwia przejście przez proces szybkiej rejestracji. Dzięki temu gracz może przetestować wszystkie funkcjonalności, które znajdują się w serwisie firmy bukmacherskiej. Konto tymczasowe wiążę się jednak z pewnymi ograniczeniami.