sts-bonus-mobile

STS nagradza korzystających apki – 40 złotych bonusa

Podobnie jak inni bukmacherzy w STSie starają się zachęcić nas do korzystania z aplikacji. Powód jest oczywisty, smartfona mamy zawsze pod ręką. Gracze bukmacherscy korzystający z aplikacji mobilnych generują wyższe ARPU, czyli z angielska average revenue per user. 

40 PLN bonusa za pobranie aplikacji

Dotychczas nie korzystałeś z aplikacji STS? Możesz sprawdzić akcję, którą przygotował bukmacher STS z okazji nadchodzących eliminacji Ligi Mistrzów. Pobierz najnowszą wersję apki STS w dniach 09-10.07.2019 roku zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć odbioru vouchera. W STSie czeka na graczy 40 PLN – tak reklamuje swoją promocję STS.

My przypominamy, że u tego bukmachera do obrotu zaliczane są jedynie wygrane kupony, a przecież nie każdy wniesiony okazuje się zwycięski. Obowiązuje standardowy w sts obrót 3x, po kursie 1.91.

FAQ dotyczący tej promocji w zakładach bukmacherskich STS

Na czym polega akcja?

Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które pobrały po raz pierwszy aplikację w okresie trwania akcji lub grały dotychczas tylko na STS.pl lub m.STS.pl i zdecydowały się zainstalować aplikację. Klienci, którzy dotychczas posiadali aplikację oraz dokonali jej aktualizacji do najnowszej wersji, nie biorą udziału w promocji.

Co powinien zrobić graczy, aby otrzymać bonus?

Aby otrzymać voucher, należy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Vouchery będą dostępne w aplikacji STS na urządzeniach z systemem Android i iOS do 11.07.2019. Vouchery będą dostępne w sekcji Bonusy i akcje.

Jakiej wysokości bonus może otrzymać gracz?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 40 PLN w ramach jednej akcji.

Co w sytuacji, gdy użytkownik ma na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?

Należy pamiętać, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Eliminacyjne Emocje Rządzą.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

 

 

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie