Skuteczne Vitality na początek EPL

Rozgrywki wydarzeń sportowych w Europie zostały w większości zawieszone. Spowodowane jest to szerzącą się epidemią koronawirusa. Wielu kibiców różnych dyscyplin może czuć się zawiedzionych, jednak istnieje alternatywa dla klasycznych wydarzeń sportowych. Mowa tu o rozgrywkach w ramach Esportu, które rozgrywają się w trybie online za pomocą Sieci. Gracze rywalizują ze sobą w poważnych turniejach, dostarczając przy tym mnóstwo emocji fanatykom poszczególnej gry. Warto więc spróbować znaleźć coś dla siebie w Esporcie, ponieważ nie wiadomo kiedy sytuacja na świecie powróci do normy. Dodatkowo na esport oferowany jest Fortuna kod bonusowy online.

Jesteśmy właśnie świeżo po rozpoczęciu 11. sezonu ESL Pro League w grze Counter Strike: Global Offensive. Po pierwszych spotkaniach możemy przynajmniej zarysować sobie pogląd na to, jak wyglądać będą zmagania w grupie A w europejskiej dywizji. Nie jest to jeszcze oczywiście dobry moment na wyciąganie jakichkolwiek wniosków, jednak możemy być pełni przekonani, że rozgrywki w tym sezonie zapowiadają się niesamowicie ciekawie, dlatego warto sprawdzić jaki kod promocyjny pzbuk online jest dostępny dla fanów sportowych emocji.

Fatalny start ENCE

Nie będzie błędnym stwierdzeniem to, że dla ogromnej ilości kibiców sceny CS:GO, rezultat meczu otwarcia nie był żadnym zaskoczeniem. ENCE, które od wielu miesięcy zmaga się z problemami poległo z Teamem Sprit. Była to oczywiście świetna pożywka dla osób wcześniej krytykujących poczynania organizacji z Finlandii. Nie ma się co dziwić, ponieważ porażka 2:16 zasługuję na ogromne słowa krytyki.

Trzeba jednak przyznać, że na mapie Train, która została wybrana przez zespół z Półwyspu Skandynawskiego, mogliśmy zobaczyć przynajmniej walkę. Nie była ona co prawda skuteczna, ale jednak w pewien sposób wpływająca pozytywnie na wizerunek Jere „sergeja” Salo i reszty ekipy. Nie pomogło to jednak w uzyskaniu lepszego końcowego wyniku, a wygraną na swoim koncie zanotowała piątka z regionu CIS.

Dla wielu kibiców sporą niewiadomą przed rozpoczęciem rozgrywek EPL była forma Teamu Vitality. Formacja pochodząca znad Sekwany zmieniła swojego prowadzącego i dała szanse dla bardzo młodego Kevina „mistuaaa” Rabiera. Trzeba jednak przyznać, że zmiany wewnątrz zespołu nie miały wpływu na dyspozycje drużyny tego wieczoru. Drużyna, która brała udział w Intel Extreme Master w Katowicach zdołała pokonać ekipę GODSENT wynikiem 2:0.

Na mapie Vertigo pojedynek ten był bardzo wyrównany, jednak na Nuke’u mieli oni już sporą przewagę. Debiutujący w barwach nowego zespołu mistuaaa nie wyglądał jakby odczuwał presję. Wręcz przeciwnie, udało mi się osiągnąć drugi najlepszy wynik w swoim zespole, a lepszy od niego okazał się tylko Cedric „RpK” Guipouy. Ten mecz warto było zobaczyć i wykorzystać na niego kod promocyjny BetFan online.

betfan-belka

Hit pierwszego dnia

Największe emocje u kibiców wzbudzają zazwyczaj największe zespoły, które grają przeciwko sobie. Tak było także tego dnia. Fani Counter Strike’a musieli jednak czekać aż do 22:00 na spotkanie, które okrzyknięte zostało hitem pierwszego dnia zmagań Pro Ligi. Tego typu tytuł nie powinien nikogo dziwić, gdyż naprzeciw siebie trafiły dwie bardzo duże marki – Ninjas in Pyjamas oraz Astralis.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku, jak i całej rywalizacji w grupie A, byli bez wątpienia reprezentanci tej drugiej ekipy. Jednak ku zaskoczeniu większości oglądających, tego wieczoru nie mieli szans ze świetnie strzelającymi przeciwnikami. Mimo tego warto było obejrzeć rozgrywki i sprawdzić STS bonus powitalny online.

Ninjas in Pyjamas świetnie poradzili sobie z rywalem na wybranej przez siebie mapie Vertigo, a następnie będąc niesamowicie zbudowanymi po fantastycznym zwycięstwie, postanowili pójść za ciosem i zakończyć rywalizację na mapie Overpass. Tym samym zamykając serię już po dwóch mapach, które nie przyniosły kibicom wielkich emocji. Astralis nie udźwignęło więc roli faworyta i niespodzianka w pierwszej kolejce stała się faktem. Na kolejne zmagania warto będzie sprawdzić Fortuna bonus powitalny online i śledzić dalsze mecze esportowe.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie