Skuteczna pogoń we Włoszech. Hellas remisuje z Interem Mediolan.

Piłkarskie rozgrywki we Włoszech wchodzą w decydującą fazę. Do końca sezonu piłkarskiej Serie A pozostało już tylko siedem kolejek, a nadal pozostaje kilka kwestii, które wymagają rozstrzygnięcia. Jeszcze niedawno wydawało się, że nic nie jest w stanie odebrać kolejnego tytułu mistrzowskiego drużynie, w której występuje reprezentant naszego kraju Wojciech Szczęsny, czyli Juventusowi Turyn. Podopieczni Mauricio Sarriego zaliczyli jednak w ostatnim czasie znaczną obniżkę formy, co z pewnością chcieliby wykorzystać ich najwięksi rywale. Niestety nie tylko zawodnicy z Turynu mają kłopot ze wskoczeniem na najwyższe obroty na boisku. W podobnej sytuacji znalazł się również Inter Mediolan, który jest jednym z trzech kandydatów do mistrzostwa Włoch w tym sezonie. Można powiedzieć, że w spotkaniu rozegranym pomiędzy Hellasem Werona, a Interem Mediolan kibice byli świadkami dwóch zwrotów akcji. Wypróbuj przygotowany przez firmę Fortuna kod promocyjny odbierz i ciesz się obstawianiem swoich ulubionych rozgrywek.

Mecz od prowadzenia rozpoczął beniaminek Serie A, a potem szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść podopiecznych Antonio Conte. Ostatecznie byliśmy jednak świadkami remisu 2:2, co bez wątpienia nie satysfakcjonowało zawodników z Mediolanu. Swój epizod w tym spotkaniu miał reprezentant naszego kraju Mariusz Stępiński, który rozegrał w tym meczu 54. minuty. Nie udało mu się jednak zabłysnąć w drugiej odsłonie tego spotkania. Oba zespoły poniosły porażkę w poprzedniej serii z o wiele gorzej notowanym rywalem. Hellas przegrał z Brescią, dzięki czemu oddalił się od miejsca dającego awans do pucharów europejskich. Inter natomiast poniósł porażkę z Bologną FC, co oznacza że walka o podium włoskiej ligi trwać będzie do samego końca. Zwłaszcza, że na drużynę z Mediolanu naciska Atalanta, która prezentuje naprawdę świetną dyspozycję po wznowieniu rozgrywek piłkarskich. Przyjrzyjmy się zatem temu, jak wyglądał przebieg tego spotkania. Sprawdź jak działa Totolotek kod bonusowy odbierz i typuj zmagania drużyn w Serie A.

Przebieg meczu.

Drużyna Hellasu od samego początku sprawiała wrażenie dużo lepiej przygotowanej drużyny, która chciała zrehabilitować się za kiepski występ w weekend. Pierwsze trzydzieści minut należało do beniaminka Serie A, który mógł prowadzić znacznie wyżej, ale ostatecznie pierwsza połowa skończyła się na wyniku 1:0. Inter jednak miał dużo szczęścia po pierwszej odsłonie i mógł jeszcze spokojnie liczyć na odwrócenie losów tego spotkania. Warto wspomnieć, że do bramki Interu trafił Darko Lazović. W składzie Hellasu mogliśmy zobaczyć Mariusza Stępińskiego, któremu w przeszłości udało się już umieścić piłkę w bramce Interu Mediolan. Reprezentant Polski występował wówczas w innym klubie z Werony, czyli Chievo. Jego zespół miał w pierwszej połowie kilka szans na pokonanie bramkarza gości, jednak on sam nie uczestniczył w żadnej z nich. Zaliczył on solidny występ w tym meczu, jednak z pewnością zabrakło trafienia. Wykorzystaj przygotowany przez bukmachera Betclic kod promocyjny odbierz i obstawiaj mecze w lidze włoskiej.

Wśród zawodników Interu można było zauważyć delikatną frustrację, która spowodowana była niekorzystnym rezultatem po pierwszej połowie. Inter po rozpoczęciu drugiej odsłony błyskawicznie rzucił się do ataku, czego efektem było trafienie Antonio Candreva cztery minuty po wznowieniu gry. Włoski zawodnik świetnie odnalazł się w polu karnym po uderzeniu Lukaku. Bardzo ważne było w tej akcji zachowanie Belga, który wypracował sobie miejsce i zdołał oddać strzał. Candreva dopełnił formalności dobijając piłkę obok bezradnego bramkarza Hellasu. Po 10. minutach od wznowienia gry na tablicy widniał już wynik 2:1. Pogoń zawodników z Mediolanu okazała się więc niesamowicie skuteczna. W tej akcji ponownie błysnął Candreva, którego strzał niefortunnie do własnej bramki wpakował Federico Dimarco. Od tego momentu to drużyna Interu rozdawała karty w tym spotkaniu. Zobacz jak funkcjonuje PZBuk bonus powitalny odbierz i typuj poczynania swoich ulubionych zawodników.

Hellas po dwóch bramkach Interu znacznie opadł z sił i nie wiele wskazywało na to, że zawodnicy beniaminka mieliby odwrócić losy tego spotkania. Na cztery minut przed końcem udało im się strzelić bramkę na wagę remisu w tym meczu. Skutecznym strzałem po składnej akcji popisał się Miguel Veloso. Zadowolenia nie krył trener beniaminka Ivan Jurić. Nie ma się jednak temu co dziwić, gdyż jego zespół zdołał odwrócić losy spotkania z naprawdę silnym rywalem. Podział punktów dla Interu jest jednak jednoznaczny z porażką, gdyż strata do Juventusu nadal się powiększa. Przekonaj się jak działa Forbet kod bonusowy odbierz i typuj bez żadnych ograniczeń.