Sensacyjny wynik. Hiszpania rozbiła Niemców w Lidze Narodów!

Nie da się ukryć, że bardzo dawno nie mieliśmy oglądać spotkania pomiędzy dwoma wielkimi zespołami, w którym padł aż tak druzgocący wynik. Mowa oczywiście o pojedynku Hiszpanii z reprezentacją Niemiec. Liga Narodów to rozgrywki, które miały podnieść prestiż meczów towarzyskich. Dzięki temu zostały one niemal maksymalnie wyparte, a za to zespoły mają okazję walczyć o punkty i podnoszenie swojej pozycji w rankingu ogólnym federacji UEFA. Jedni podchodzą do tych rozgrywek z pewnym dystansem, a inni natomiast traktują je jak najbardziej poważnie. Rzadko jednak trafiają się pojedynki, w których to jedna drużyna aż tak mocno deklasuje drugą. Grupy są podzielone wedle koszyków, więc nie powinny występować aż tak duże różnice w poziomie. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o spotkaniach piłkarskich gigantów. Ta zasada nie sprawdziła się jednak przy okazji pojedynku Hiszpanii z Niemcami. Przetestuj kod bonusowy Betclic odbierz i sprawdź jak to działa.

Niemcy zostali absolutnie zaskoczeni we wtorkowym spotkaniu z reprezentacją Hiszpanii. Można z pełną świadomością zgodzić się z tym, że to był kompletny nokaut ze strony hiszpańskiej kadry. Piłkarze z Niemiec nie byli w stanie zrobić niczego, co mogłoby powstrzymać Hiszpanów przed kompletną destrukcją swojej drużyny. W ramach szóstej kolejki Ligi Narodów Hiszpania na własnym boisku w Sewilli dosłownie rozniosła piłkarzy z reprezentacji Niemiec rezultatem 6:0. Dzięki tej wygranej zapewnili sobie zwycięstwo w swojej grupie, a co za tym idzie awans do turnieju finałowego Ligi Narodów. W tym pojedynku bardzo dobrze zaprezentował się każdy piłkarz hiszpańskiej kadry. Na wyróżnienie zasługuje jednak Ferran Torres, który ustrzelił w tym pojedynku trzy bramki. To był naprawdę fantastyczny mecz w wykonaniu hiszpańskiej kadry. Wypróbuj Totolotek kod bonusowy odbierz i sprawdź jak działa.

Przed tym pojedynkiem sytuacja wyglądała dla obu zespołów bardzo jasno. Zwycięzca z tego meczu gwarantuje sobie wygraną w grupie, a co za tym idzie awans do finałowego turnieju Ligi Narodów. Co więcej Niemcom wystarczyłby nawet remis do tego, aby wyjść z grupy z pierwszego miejsca. Do remisu jednak reprezentacja Niemiec w tym spotkaniu miała bardzo daleko. Hiszpanie okazali się za mocni i dosłownie przejechali się po mistrzach świata z 2014 roku. Zawodnicy niemieccy byli totalnie zagubieni i stanowili tylko tło dla wyczynów hiszpańskich piłkarzy. Ci natomiast radzili sobie fenomenalnie. Nic dziwnego, że hiszpańska prasa po meczu pisała o tym, by Euro przenieść już na jutro. Z taką grą z pewnością Hiszpanie byliby jednym z faworytów do ostatecznego triumfu w tej imprezie. Do tego jednak jeszcze daleka droga. Przekonaj się jak funkcjonuje kod promocyjny Lvbet odbierz i stawiaj kupony na zakłady.

lvbet

Przebieg spotkania

Zawodnicy drużyny gości dość spokojnie rozpoczęli wtorkowy mecz. Jak się w dalszej fazie spotkania okazało, było to zbyt spokojne. W okolicach siódmej minuty na straży stał Manuel Neuer, który uratował swój zespół przed utratą bramki bo bardzo groźnym uderzeniu Sergio Ramosa ze stałego fragmentu gry. Dziesięć minut później bramkarz Bayernu nie miał już żadnych szans i piłka wpadła do siatki. Na dośrodkowanie zdecydował się Fabian Ruiz, a piłka spadła w okolicach pola bramowego. Tam dopadł do niej Alvaro Morata, który strzałem głową wpakował piłkę do siatki. Chwilę później napastnik Juventusu znów umieścił piłkę w siatce, jednak w tym przypadku znajdował się na pozycji spalonej. W 33. minucie Morata oddał strzał, a piłka wylądowała na poprzeczce i spadła pod nogi Torresa. Ten bez większych problemów podwyższył wynik tego spotkania. Sprawdź jak działa Fortuna bonus powitalny odbierz i typuj kupony.

Przed przerwą Niemcy stracili jeszcze jedną bramkę. Do siatki Neuera trafił Rodi po dograniu Koke. Wydawało się, że w drugiej połowie Niemcy chociażby spróbują powalczyć o korzystniejszy rezultat, jednak Hiszpanie do tego nie dopuścili. Dziesięć minut po wznowieniu gry swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Torres. W 71. minucie na swoim koncie miał już hat-tricka, a jego zespół cieszył się z prowadzenie 5:0. Wynik na 6:0 ustalił w 89. minucie spotkania Mikel Oyarzabal. Hiszpania zwyciężyła w fenomenalnym stylu i zwyciężyła swoją grupę, co sprawia iż awansuje do fazy finałowej Ligi Narodów. Niemcy natomiast mają nad czym się zastanawiać po tym meczu, gdyż taka porażka nie przystoi zespołowi z piłkarzami tej klasy. Zobacz jak spisuje się Forbet bonus powitalny odbierz i postaw zakłady na Ligę Narodów.