Ścisk w tabeli grupy A ESL PRO. Vitality pokonuje NIP

Bez wątpienia esportowe rozgrywki są swego rodzaju ratunkiem dla kibiców w tych niezwykle trudnych czasach. Epidemia koronawirusa dosłownie sparaliżowała wszystkie rozgrywki sportowe, jednak esport śmiało można nazwać ostatnim bastionem normalności. Rozgrywki w ramach ESL PRO League rozgrywane są w trybie online, a transmisje ze spotkań są łatwo dostępne w Sieci. To bez wątpienia świetne rozwiązanie dla wszystkich kibiców, którzy muszą spędzać czas w domu i nie mają już pomysłu na zajęcie się sobą. Dodatkowo podczas oglądania rywalizacji najlepszych zawodników gry Counter Strike: Global Offensive, można liczyć na sporą dawkę emocji oraz wykorzystać kod promocyjny Fortuna VIP.

Rozegrano już cztery serie pojedynków w grupie A ESL PRO League. Przed nami już tylko jedna kolejka fazy grupowej, co dodatkowo podnosi poziom emocji. Bez wątpienia każdy zdobyty punkt będzie miał w tej sytuacji ogromne znaczenie. Zwłaszcza dla drużyn, które nadal mogą liczyć na awans do fazy play-off. Zanim kibice otrzymali możliwość oglądania na serwerze drużyn, które wciąż rywalizują o bezpośredni awans do kolejnej fazy, obejrzeć musieli starcie drużyn odstających formą od reszty.

Nie bez powodu drużyny ENCE oraz GODSENT nazwano outsiderami w rozgrywkach grupy A. Żadna z tych drużyn nie była w stanie w tegorocznych rozgrywkach ESL PRO League odnieść zwycięstwa, mimo tego warto było sprawdzić Totolotek kod bonusowy VIP.

Tego dnia z oczywistych przyczyn miało być jednak inaczej, a jedna z drużyn sięgnąć miała po pierwszy triumf. Przed spotkaniem można było odnieść wrażenie, że o wiele lepiej w przegranych dotąd spotkaniach prezentowała się drużyna z Finlandii. Jednak finalnie z pojedynku dwóch najgorszych drużyn grupy A, dużo lepiej zaprezentowała się drużyna posiadająca międzynarodowy skład. GODSENT zdołało odwrócić losy meczu po porażce na pierwszej mapie, którą był Train.

Zwycięstwo na drugiej mapie przyszło im po niezwykle wyrównanym pojedynku, jednak na mapie Dust2 ENCE całkowicie zgasło i to GODSENT odnieśli swoje pierwszy zwycięstwo w tym sezonie ESL PRO League. Z pewnością kibice, którzy wykorzystali swój kod bonusowy BetClic VIP z pewnością nie żałowali swojej decyzji.

betclic-belka

Astralis ponownie górą

Następny mecz tego dnia przyniósł kibicom starcie drużyny Astralis z Team Spirit. Ekipa z Danii, która już na samym początku rozgrywek zanotowała porażkę, w każdej kolejnej serii pokazywała się z dużo lepszej strony i wyglądali na naprawdę pewnych swoich umiejętności. Identycznie było w niedzielny wieczór, gdzie drużyna z Półwyspu Skandynawskiego krótko mówiąc przejechała się po Team Spirit.

Ciężko tutaj napisać o jakiejkolwiek heroicznej walce, gdyż mieszanka rosyjsko-ukraińskich zawodników poległa na obu mapach, nie tworząc zagrożenia dla przeciwników ani przez chwilę. Dzięki temu zwycięstwu drużyna piastująca pozycję lidera w rankingu HLTV, może pochwalić się solidnym bilansem 3-1, który w dalszym ciągu pozwala im marzyć o zajęciu premiowanego awansem, pierwszego miejsca w grupie A. Warto oglądać te rozgrywki i sprawdzić kod bonusowy LVBET VIP

Do tej pory miano jedynego zespołu w bieżącym sezonie ESL PRO League należało do zespołu Ninjas in Pyjamas. Należało to dobre określenie w tej sytuacji, ponieważ jest to już nieaktualne. Drużyna pochodząca ze Szwecji w meczu, który wytypowano jako hit kolejki, tym razem byli zmuszeni uznać wyższość Teamu Vitality. W przypadku pierwszej mapy, która był Mirage, oba zespoły dostarczyły kibicom mnóstwo emocji, czego dowodem jest głównie końcowy rezultat, czyli 16:14.

W drugiej odsłonie rozgrywki nie było już tak wiele emocji, gdyż na mapie Nuke zdecydowanie przeważała drużyna pochodząca znad Sekwany. Dzięki temu francuski zespół zrównał się liczbą punktów z Ninjas in Pyjamas. Warto jednak zaznaczyć, że na przeciwko Team Vitality w następnej kolejce stanie rozpędzone Astralis, a ten bój będzie miał istotny wpływ na finalne rozstrzygnięcia w grupie A. Dlatego fani mogą oglądać i grać, wykorzystując STS kod bonusowy VIP.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie