Real Madryt ratuje remis z Realem Sociedad w końcówce spotkania.

Z każdym tygodniem wzrastają emocje związane z walką o mistrzowski tytuł w lidze hiszpańskiej. Aktualny mistrz kraju, czyli Real Madryt nie ma najlepszego sezonu, ale wciąż liczy się walce o końcowy triumf w La Liga. Zarówno Królewscy, jak i FC Barcelona mierzą się w tym sezonie z ogromnym kryzysem. Problemy największych drużyn w Hiszpanii postanowiło wykorzystać Atletico Madryt, które piastuje pozycję lidera i nic nie wskazuje na to, aby tytuł mistrzowski miał przypaść w tym sezonie innej drużynie. Diego Simeone świetnie poukładał swoją drużynę, która regularnie punktuje i traci bardzo mało bramek w rozgrywkach ligowych. Zbliżają się derby Madrytu, które prawdopodobnie rozstrzygną to, która drużyna ze stolicy przybliży się do tytułu mistrzowskiego. Atletico odpadło z Pucharu Króla i ma trudną sytuację przed meczem rewanżowym w 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale mimo to wciąż pozostaje faworytem wyścigu o mistrzostwo w Hiszpanii. Przetestuj kod promocyjny Fortuna odbierz i typuj piłkarskie rozgrywki.

W środowisku Realu Madryt ciężko mówić o dobrych nastrojach. Drużynie ze stolicy Hiszpanii udało się co prawda wygrać z Atalantą Bergamo w Champions League, ale to nie był najlepszy mecz w wykonaniu Królewskich. Na dodatek w lidze drużyna radzi sobie w kratkę i ciężko stwierdzić, że kryzys w szeregach Los Blancos został zażegnany. Wręcz przeciwnie Zinedine Zidane ma coraz więcej problemów związanych ze skompletowaniem kadry meczowej. Drużyna boryka się bowiem z wieloma kontuzjami, które wykluczają czołowych zawodników z pierwszej jedenastki. Jeszcze niedawno francuski szkoleniowiec nie mógł skorzystać z usług Sergio Ramosa oraz Karima Benzemy, a więc najjaśniejszych punktów Królewskich. Gwiazdy jednak powracają powoli do zdrowia i wszystko zdaje się wracać powoli do normy. W lidze jednak Real Madryt nadal ma kłopoty, czego najlepszym przykładem jest spotkanie z Realem Sociedad. Wypróbuj Sts kod bonusowy odbierz i sprawdź jak działa.

Real Madryt nie zdołał poprawić swojej sytuacji przed derbami Madrytu z Atletico. W spotkaniu 25. kolejki rozgrywek La Liga Królewscy tylko zremisowali z Realem Sociedad rezultatem 1:1. Warto zaznaczyć, że podpieczni Zinedine’a Zidane’a przegrywali przez większość tego spotkania. Punkt w tym spotkaniu zdołali uratować dopiero w 89. minucie. Należy podkreślić, że nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Królewskich. Nadal widać sporo problemów w drużynie Realu Madryt, która nie potrafi na przestrzeni całego spotkania kontrolować przebiegu gry. Zdecydowanie brakuje jednolitego stylu Królewskich, którzy nie mają pomysłu na rozgrywanie akcji. To wykorzystał Real Sociedad, który objął prowadzenie i przez długi czas wydawało się, że wywalczy trzy punkty. Królewscy jednak w końcówce odrobili straty i wywalczyli punkty. Przekonaj się jak działa Totolotek kod bonusowy odbierz i ciesz się obstawianiem ligi hiszpańskiej.

Przebieg spotkania

Piłkarze Realu Madryt w kolejnej kolejce zmierzą się w derbach z Atletico. Przed starciem z lokalnym rywalem aktualni mistrzowie kraju mieli nadzieję na to, że zdołają odrobić stratę punktową do lidera hiszpańskiej ekstraklasy. Poniedziałkowy przeciwnik Królewskich nie był jednak najgorszej jakości. Zawodnicy Realu Sociedad mają w tym sezonie ambicję, aby wywalczyć awans do Champions League. To byłby z pewnością ogromny sukces dla ekipy z Sociedad. Zadanie to nie należy do najłatwiejszych, ale poniedziałkowy rywal Królewskich w tym sezonie regularnie punktuje i znajduje się na wysokim miejscu w tabeli. Początek meczu należał jednak do Real Madryt, którzy pierwszy strzał na bramkę oddali w 22. minucie. Wówczas Mariano Diaz posłał piłkę na poprzeczkę, a dobitka Marco Asensio była niecelna. Zobacz jak działa Betclic kod promocyjny odbierz i postaw kupon na wybrane rozgrywki.

Piłkarze gości swojej okazji poszukiwali w kontrach. W siódmej minucie w polu karnym Realu Madryt upadł Alexander Isak. Wszystko wskazywało na to, że zostanie podyktowany rzut karny. Sędzia jednak postanowił cofnąć akcję i zadecydował, że zawodnik Realu Sociedad znajdował się na pozycji spalonej. Drużyna przyjezdnych mogła po tej akcji czuć delikatny niedosyt. W pierwszej połowie bramki nie padły. W drugiej odsłonie dużo aktywniejsi byli gości i to pozwoliło im objąć prowadzenie w 55. minucie. Z lewej strony dośrodkowywał Nacho Monreal, a strzałem głową piłkę do siatki posłał Portu. Thibaut Courtois nie miał w tej sytuacji szans na skuteczną interwencję. Kiedy już wszystko wskazywało na to, że goście wywiozą z Madrytu trzy punkty, do akcji wkroczył Real. Na minutę przez końcem regulaminowego czasu gry do siatki trafił Vinicius Junior. Real Madryt zremisował z Realem Sociedad i w niedzielę powalczy o pozostanie w wyścigu o mistrzowski tytuł. Sprawdź jak funkcjonuje kod bonusowy Lvbet odbierz i obstawiaj spotkania La Liga.