RB Lipsk zdemolował FSV Mainz! Werner z hat-trickiem

Bundesliga powróciła na dobre, a tym samym wróciły piękne akcje i mnóstwo bramek. Liga Niemiecka daje świetny przykład całemu światu na to, że w czasach pandemii koronawirusa można powrócić do normalnego grania, a przynajmniej częściowo. Mecze odbywają się bez udziału publiczności, jednak z pewnością to i tak spory postęp. Od marca do połowy maja rozgrywki były zawieszone i można był usłyszeć nawet informacje, które informowały o tym, że sezon miałby zostać zakończony bez dogrywania reszty spotkań.

Przedstawiciele zespołów z Bundesligi wspólnie doszli jednak do wniosków, że takie rozwiązanie nie jest zgodne z duchem sportu i zrobili wszystko, aby wznowić rywalizację. Po długich rozmowach z niemieckim rządem w końcu kluby dostały zgodę najpierw na powrót do treningów, a potem do rozgrywania spotkań. Trzeba przyznać, że była to świetna decyzja, ponieważ każde spotkanie jest niesamowicie emocjonujące. Podczas obstawiania ligi niemieckiej możesz wykorzystać przygotowany przez firmę Lvbet kod bonusowy odbierz i zobacz jak działa.

W każdym meczu pada wiele bramek, dzięki czemu kibice przed telewizorami nie mogą sobie pozwolić nawet na mrugnięcie okiem. Drużyny są niesamowicie zdeterminowane do tego, aby osiągnąć jak najlepszy wynik sportowy. Jest to o tyle ważne, ponieważ im wyżej tym lepszy zastrzyk finansowy klub otrzyma na koniec sezonu. Do tego dochodzi również gra w pucharach, z której również zespoły mogą liczyć na dodatkowe środki. Po powrocie rozgrywek mamy do czynienia z prawdziwą strzelaniną i tak właśnie było w niedzielnym spotkaniu pomiędzy RB Lipsk, a 1.FSV Mainz.

W poprzedniej rundzie spotkanie obu drużyn zakończyło się prawdziwą deklasacją, ponieważ zespół z Lipska zwyciężył aż 8:0. W niedzielę jednak wynik był trochę niższy, chociaż trzeba przyznać, że rezultat 5:0 również robi wrażenie. Trzy bramki zdobył Timo Werner, który goni w klasyfikacji strzelców kapitana naszej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Sprawdź jak działa kod bonusowy Forbet odbierz i typuj swoje ulubione rozgrywki.

Odkąd RB Lipsk występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej oba wyżej wymienione przez nas zespoły zagrały ze sobą osiem razy. Łącznie we wszystkich tych spotkaniach padło 40. bramek. Średnia prezentuje się więc niesamowicie, gdyż jest to aż pięć bramek na mecz. I tak samo było niedzielnego popołudnia. Za każdym razem drużyny były zdeterminowane do tego, aby strzelać mnóstwo bramek.

Zazwyczaj zespołem skuteczniejszym był RB Lipsk. W listopadzie ubiegłego roku doszło do prawdziwej masakry, kiedy to zawodnicy prowadzeni przez Juliana Nagelsmanna dosłownie rozgromili 1.FSV Mainz wynikiem 8:0. Tym samym RB Lipsk zaliczyło swoje najwyższe zwycięstwo w lidze, a FSV najwyższą porażkę. Wówczas również Timo Werner zdobył hat-tricka, a do tego dołożył trzy asysty. Dzięki temu został pierwszym zawodnikiem w historii Bundesligi, który popisał się takim dorobkiem w jednym meczu. Bundeslige oraz inne rozgrywki może obstawiać wykorzystując Betfan kod bonusowy odbierz i przetestuj sam.

Przebieg meczu

W spotkaniu rewanżowym w rundzie wiosennej strzelanie również rozpoczął reprezentant Niemiec. Na pierwszą bramkę kibice przed telewizorami czekali wyłącznie 11. minut. Świetnie wykorzystał doskonałe dośrodkowanie od Konrada Laimera. Obrońcy nie popisali się podczas krycia Wernera. Od tego rozpoczął się kolejny koszmar Mainz. Zawodnicy z Moguncji nie mieli argumentów, by powstrzymać swoich rywali. W 23. minucie Poulsen podwyższył wynik spotkania na 2:0.

Dziesięć minut przez zakończeniem pierwszej połowy Poulsen wpisał się na listę strzelców ponownie. Dzięki temu trafieniu już nikt nie miał wątpliwości co do tego, kto wygra to spotkanie. Od tego momentu ważniejsza była kwestia tego, ile jeszcze bramek strzelą popularne byki. Jak się okazało nie był to jeszcze koniec cierpienia zawodników Mainz. Wypróbuj jak funkcjonuje kod bonusowy STS odbierz i obstawiaj spotkania Bundesligi.

sts

Po przerwie znowu do ataku ruszyli zawodnicy z Lipska, a w 48. minucie na tablicy wyników widniał już rezultat 4:0. Po świetnie skonstruowanej akcji przez Kevina Kampla, strzał na bramkę oddał Werner, pewnie pokonując bramkarza Mainz. Na 15. minut przed końcem Timo Werner zdobył kolejną bramkę, jednocześnie kompletując hat-trick. Tym samym Niemiec znacznie przybliżył się do prowadzącego w klasyfikacji strzelców Roberta Lewandowskiego.

Jest to z pewnością świetna informacja dla fanów Bundesligi, gdyż walka do końca odbywać się będzie nie tylko o tytuł mistrza Niemiec, ale równie króla strzelców. Przed nami więc jeszcze wiele emocji. Sprawdź jak działa przygotowany przez bukmachera Fortuna bonus powitalny odbierz i typuj ulubione rozgrywki piłkarskie.