ranking-bukmacherow

Ranking bukmacherów 2021

Mamy nowy rok, zatem warto sprawdzić jak się mają bukmacherzy w 2020 roku. Dla doświadczonych graczy wybór bukmachera u którego chce się grać nie jest sprawą trudną. Każdy ma jakieś przyzwyczajenia, swoje preferencje i wystarczy im tylko rzut oka na zmiany proponowane u innych firm i wiedzą czy chcą zmienić miejsce składania depozytów swoich pieniędzy. Dla tych, którzy jednak nie są aż tak doświadczeni przygotowaliśmy ranking legalnych bukmacherów w Polsce. Przypominamy jednak, że zawierając zakłady ryzykujemy swoje pieniądze. Dlatego w przemyślany sposób należy dobierać stawki i nie powinno się traktować zakładów bukmacherskich jako jedynego sposobu na zarabianie pieniędzy.

Pójdziemy nawet dalej, zdecydowana większość typerów zostaje tzw. dawcami kapitału dla firm bukmacherskich. Dlatego właśnie szczególnie początkujący gracze nie powinni zakładać, że uda im się osiągać regularnych wygranych z typowania. Minimum to świadomość tego jak daleka droga do pokonania jest przed każdym, kto chciałby w długim okresie czasu być wygrywającym gracze.

Mimo uśmiechniętych, znanych twarzy ambasadorów bukmacherów na banerach warto pamiętać że cele bukmachera są rozbieżne z interesem gracza, znaczy jeżeli jedynym celem gracza jest tylko i wyłącznie czerpanie przyjemności z gry to nie ma problemu, natomiast jeżeli gracz myśli o wygrywaniu warto, aby pamiętał, że dokładnie to samo jest celem zakładów bukmacherskich online. Bukmacherskie zakłady, prowadzenie zakładów to działalność stricte komercyjna zarówno w świecie offline jak i w przypadku bukmachera internetowego.

Szanowny graczu pamiętaj, że celem bukmacherów online, nawet jeżeli wspomniani już ambasadorzy brandu tacy jak Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Artur Boruc, Jerzy Dudek czy Andrzej Fonfara oferują bonusy powitalne czy zachwalają wysokie kursy i promują różne rodzaje zakładów to pożądanym przez właścicieli zakładów sportowych zachowaniem graczy jest deponowanie i przegrywanie. Wygrana gracza jest przegraną bukmachera.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Zakłady bukmacherskie ranking

Na czym postanowiliśmy oprzeć nasze zestawienie legalny bukmacher ranking? Tym razem skupiliśmy się na czterech aspektach, które naszym zdaniem są ważne dla każdego kto chce grać u bukmacherów. Są to:  bonusy na start, pozostałe promocje, oferty zakładów i kursy oraz strona internetowa wraz z aplikacją mobilną. Oceny? Niech to będzie prawdziwa cenzurka – ranking zakładów bukmacherskich, a więc najbardziej chyba czytelna skala szkolna.

Staraliśmy się w najbardziej obiektywny sposób zrecenzować ofertę legalnych bukmacherów w Polsce, listę legalnych bukmacherów znajdziesz w innych artykułach na naszym serwisie oraz na stronie ministerstwa finansów. Dla uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości na naszych serwisach reklamujemy jedynie tylko i wyłącznie legalne podmioty bukmacherskie. Mimo iż dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz ranking bukmacherów 2020 był jak najbardziej obiektywny każdy ranking jest w pewnym stopniu subiektywny, każdy z czytelników powinien o tym pamiętać.

Powiedzmy sobie też jasno jeszcze jedną rzecz. Polski rynek bukmacherski nie jest zbyt liczny. Po zmianach prawnych w 2017 roku legalnie można zagrać zaledwie u kilkunastu bukmacherów. Konkurencja nie jest największa. Co z jednej strony nie jest najlepsze dla klientów, ale dzięki temu firmy bukmacherskie mają ułatwione zadanie jeśli chodzi o obserwowanie swoich rywali. Dzięki temu są w stanie szybko reagować na różnego rodzaju promocje i nowości dla potencjalnych graczy. Choć nie oznacza to, że oferty są identyczne stąd potrzeba  stworzenia ranking bukmacherów w Polsce.

W 2020 rok wkraczamy z liczbą kilkunastu legalnych bukmacherów, wszyscy z nich oferują możliwość obstawiania na żywo, jednak nadal najlepsi bukmacherzy, a może powinniśmy napisać najwięksi gracze na europejskim czy światowym rynku jak choćby Bet365 nie posiadają lokalnej licencji. Bet365 w związku z brakiem licencji zablokował dostęp do swojego serwisu dla graczy z Polski.

Należy też zawsze pamiętać, że każdy ranking, uszeregowanie siłą rzeczy jest subiektywne. Nawet w ramach redakcji toczone są spory odnośnie wad/zalet opisywanych bukmacherów. Warto przeczytać poniższe uwagi i zestawienia, ale należy też traktować poniższe opinie, sądy informacyjnie jako punkt widzenia ich autora. Każdy ma prawo do własnego, indywidualnego osądu.

Bukmacherzy ranking. Część I – bonusy na start

Czyli to na co największą (jedyną?) uwagę zwracają początkujący gracze, chociaż i bardziej doświadczonym zdarza się zapomnieć dokładnie doczytać regulaminu i dać się skusić kwocie na banerze. Poniżej dokładnie porównamy oferty bukmacherów, ale chcielibyśmy podkreślić iż czynimy to w celach informacyjnych. Bonus jest tym co cieszy, ale zawsze należy dokładnie przeczytać regulamin, aby zwrócić uwagę nie tylko na kwotę bonusa, ale także wymogi obrotowe, czy minimalny akceptowalnych kurs.

Przepraszamy za nieco edukacyjny ton, ale po prostu z komentarzy początkujących graczy wiemy, że wielu z nich o tym zapomina i potem czuje się rozczarowana, gdyż naturalnie bukmacherzy podkreślają plusy swoich ofert, a raczej dość głęboko w regulaminach ukrywają minusy, czyli te zapisy o których początkujący gracze dowiadują się „po fakcie”, kiedy dopytują pracownika Customer Serwisu dlaczego nie mogę wypłacić swojego bonusa.

Totolotek przyznaje premię od pierwszej wpłaty wynoszącą tyle ile pierwsza wpłata – do 1000 zł (jeśli skorzystasz z naszego kodu: PREZENT – wzrośnie do 1111), a do tego 20 zł na darmowy zakład (z kodem: PREZENT 25 zł). Obie oferty Totolotka musimy obrócić trzykrotnie po kursie 2,0. Ocena: 5/6

 

W STS robimy pierwszą wpłatę i od razu dostajemy jej równowartość w bonusie do 1000 zł.  Jak wypłacić otrzymane środki? Należy wykonać trzy obroty przyznaną kwotą. Pamiętaj, aby kupon był zaliczony do obrotu, musi mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91.
Ocena: 5/6.

 

Fortuna proponuje dwie promocje startowe. Po pierwsze zakład bez ryzyka do100 zł i nie musimy martwić się przebiegiem rywalizacji. Jeśli przegramy to Fortuna zwróci nam postawione pieniądze.  Tutaj również kod: PREZENT podwyższa  bonus do 120 zł.

Drugi bonus to ten od depozytu. W ciągu 60 dni należy zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum trzema spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymujemy bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł. Minus oferty to to, że bonus przyznawany jest nam dopiero po obrocie pierwszą wpłatą. Nie każdy tego doczeka i w efekcie zawrze mniej kuponów. Ocena: 3/6

 

forbet

W Forbet możemy dostać aż 1200 zł (a kod prezent podwyższa stawkę o 50 zł).

Zaczynamy od pierwszego depozytu przy którym dostaniemy  100% od wpłaty  (maksymalny bonus 400 zł), przy drugiej wpłacie to będzie 75 % depozytu ( również maksymalnie 400 zł). Trzecia wpłata to z kolei 50 % bonusu od depozytu ( także maksymalnie 400 zł).

Minimalna kwota depozytu to 20 zł. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Podwyższona kwota bonusu zaczyna możliwa jest jednak dopiero wtedy gdy nasza pierwsza wpłata to co najmniej 100 zł. Ocena: 4/6

 

 

Polecamy:
zakłady bukmacherskie przez internet, zakład bukmacherski, zakłady bukmacherskie bonus na start, bukmacher bonus bez depozytu, profesjonalne typy buchmacherskie, legalne zakłady bukmacherskie przez internet, legalni bukmacherzy internetowi w polsce, bukmacher online, obstawianie meczów online, bukmacher jaki wybrac, etoto zakłady bukmacherskie, forbet zakłady bukmacherskie, fortuna zakłady bukmacherskie, lvbet zakłady bukmacherskie, milenium zakłady bukmacherskie, pzbuk zakłady bukmacherskie, sts zakłady bukmacherskie, totolotek zakłady bukmacherskie, totomix zakłady bukmacherskie, bukmacher expekt, betclic zakłady bukmacherskie,

SG