polska-sloweani

Porażka Polaków w półfinale

Polacy ponieśli porażkę w półfinale.

Mistrzostwa Europy w siatkówce wywołują wiele emocji, ponieważ pewna swego drużyna polaków szła po złoto, jednak ostatni mecz rozgrywający się w Lublanie ochłodził nieco głodnych zwycięstwa siatkarzy. Wystarczyła jedna akcja oraz błąd sędziego w rozpoczynającym secie półfinału, żeby sprawić, że gra naszej reprezentacji się rozsypała.

Pechowy półfinał

Mecz półfinałowy Polska-Słowenia na długo zapadnie w pamięci kibiców oraz fanów siatkówki. Takiego zakończenia nie przewidzieli nawet legalni bukmacherzy w Polsce, typując biało-czerwonych na zwycięzców tego spotkania. Na Arenie Srożice powstał ogromny zamęt, kiedy przy wyniku 20:17 dla polskich siatkarzy, Słoweńcom udało się wybronić od jednego ataku za pomocą nie trzech, a czterech odbić. Błąd został zlekceważony przez sędziego głównego oraz jego asystentów, którzy uznali 18 punkt Słowenii. Polacy oczywiście byli niezmiernie oburzeni postawą arbitrów, jednak mimo protestów, wynik nie został zakwestionowany. Różnica co prawda zmniejszyła się tylko o jeden punkt, jednak od tej pory Polacy nie byli w stanie skupić się na grze, stale popełniając błędy. Nawet najlepszy bukmacher online nie byłby w stanie przewidzieć takiego obrotu sprawy. Wszyscy typerzy, którzy obstawili wygraną Polski, zaczęli obserwować mecz z jeszcze większą uwagą, modląc się, żeby zadziałał ich eFortuna bonus. Jednak drużyna biało-czerwonych nie wyszła zwycięsko z tego pojedynku. Kontrola nad przebiegiem spotkania z początku meczu, niestety nie przełożyła się na końcowy wynik spotkania.

Kto zawiódł?

Zamiast wytykać błędy każdemu zawodnikowi z osobna, kapitan drużyny Michał Kubiak przyznał, że ten mecz był rozegrany słabo. Niepotrzebne błędy, uleganie emocjom, a także wdawanie się w niepotrzebne dyskusje z przeciwnikami. Ze względu na to porażka wcale nie powinna być zaskoczeniem, a tylko nauczką i przestrogą dla Polaków, którzy będą brali udział w przyszłorocznych igrzyskach w Tokio.

A co o meczu sądzą kibice? U bukmachera forBET opinie są różne, ponieważ wielu jest rozgoryczonych porażką Mistrzów Świata i faworytów całego turnieju. Jednak nie można szukać kozła ofiarnego i zwalać winę na wszystkich dookoła, tylko mieć nadzieję, że w kolejnym spotkaniu o brązowy medal, Polacy dadzą z siebie wszystko. Przegrana 1:3 powinna być lekcją dla zawodników. Niektórzy z nich uważają, że gdyby zagrali chociaż 10% lepiej, mogliby wygrać ten mecz.

A co o meczu sądzą słoweńskie media?

Nasi przeciwnicy bardzo aktywnie komentują porażkę Polaków. Wielu z nich otwarcie przyznaje, że „utarcie nosa” i pokazanie kto rządzi na boisku, było dodatkową nagrodą dla zawodników. Tamtejsze media głośno komentują wynik czwartkowego spotkania, które odebrało Polakom możliwość wzięcia udziału w finale Mistrzostw Europy. Słoweńskie media cały czas podkreślają jak dumni są ze swoich zawodników oraz chwalą ich za świetną formę i energię, którą zaprezentowali podczas spotkania. Za to Polacy są często określani mianem aroganckich, ponieważ zawodnicy stale komentują ogromną pewność siebie, którą biało-czerwoni rzekomo stale prezentowali. W Słowenii obecnie trwa szał na siatkówkę, a na trybunach często brakuje miejsc dla fanów tego sportu.

Jakie są rokowania na ostatni mecz Polaków?

W sobotę rozegra się ostatni już mecz dla Polaków, który odbędzie się z drużyną, która przegra piątkowe spotkanie. Pozostaje tylko czekać na wynik tego spotkania i sprawdzić, czy biało-czerwoni zmierzą się z Francją, czy też z Serbią. Końcówka siatkarskich Mistrzostw Europy wiąże się również z wielkimi emocjami, co jest nie lada gratką dla fanów zakładów sportowych. Wielu sprawdza ranking bukmacherów online 2019, w poszukiwaniu najlepszego operatora. Nic w tym dziwnego, ponieważ posiadając chociażby lvbet kod bonusowy, można otrzymać znacznie więcej możliwości gry. Najwięcej uwagi zdobywają zakłady na żywo, które można typować podczas oglądania transmisji na żywo. Dlatego wielu zainteresowanych decyduje się wykorzystać pzbuk kod bonusowy lub betclic bonus w celu podkręcenia siatkarskich emocji. Miejmy nadzieję, że sobotni mecz o brązowy medal tym razem zakończy się zwycięstwem Polaków, a ich porażka ze Słowenią odejdzie w niepamięć.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie