Polska reprezentacja w ogniu krytyki

Niektórzy fani piłki nożnej pamiętają Zbigniewa Bońka jako piłkarza znanego z dosadnych komentarzy oraz ciętego języka. Obecny prezes PZPN jednak postanowił głośno skrytykować wypowiedź Roberta Lewandowskiego, który po bezbramkowym meczu z Austrią dosyć ostro wypowiedział się na temat gry polskiej reprezentacji. Niezadowolenie Bońka z postawy kapitana naszej drużyny narodowej zostało nagłośnione przez media.

Mecze, które Polacy rozegrali we wrześniu nie należały do udanych. Na samym początku drużyna przegrała ze Słowenią (0:2), natomiast trzy dni później na Stadionie Narodowym zremisowali z Austrią (0:0). Takiego rozwoju spraw nie spodziewali się nawet legalni bukmacherzy w Polsce, a co dopiero sam „Lewy”, który po ostatnim meczu nie ukrywał, że jest zawiedziony. W wywiadzie powiedział, że Polacy zagrali zdecydowanie poniżej swojego potencjału i z pewnością nie dali z siebie wystarczająco. Kibice zaczęli więc spekulować, że w zespole biało-czerwonych nie dzieje się najlepiej. Całą sytuację postanowił skomentować również i Zbigniew Boniek. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej stwierdził, że kapitan nie powinien swoich frustracji wyrażać publicznie, a mocne opinie wyrazić w kuluarach, a nie opowiadać o nich dziennikarzom. Robert oczywiście miał prawo być niezadowolony, ponieważ przyzwyczaił się do gry w czołowym klubie Europy – Bayernie. Jeśli dla niego normą jest dominacja w większości spotkań, natomiast w kadrze nie zawsze nadarza się tyle sytuacji, żeby strzelić bramkę. Czasami trzeba przejść do defensywy, cofać się po piłkę i walczyć o nią z przeciwnikiem. Boniek przyznał również, że drużyna ma kłopoty z płynnością w grze oraz stale stara znaleźć się najbardziej optymalne ustawienie. Oczywiście takie problemy odbijają się na stwarzanych okazjach oraz samym stylu gry.

Fala krytyki związanej z ostatnimi spotkaniami zdaje się być bardzo niewygodna dla Zbigniewa Bońka. Wiele osób domaga się zwolnienia osób odpowiedzialnych za fatalne przygotowanie reprezentacji. Prezes z kolei uważa tego typu komentarze za zwykłe czepialstwo, które może zaszkodzić drużynie. Fani zakładów sportowych również są bardzo niezadowoleni, ponieważ jak możemy przeczytać na lvbet opinie na forach, wielu z nich narzekało na przegrane kupony oraz nieudolność zawodników i wiele straconych okazji. Jak wskazuje ranking zakładów bukmacherskich online 2019, typerzy znacznie rzadziej stawiają na zwycięstwo Polaków w meczach piłki nożnej, często uzasadniając taki wybór zwyczajnym brakiem zgrania w drużynie. Owszem, mamy Lewandowskiego, ale on przecież on sam nie wygra meczu. Sam Boniek potwierdził, że potrzebne są zmiany, jednak Robert nie powinien publicznie krytykować swojej drużyny. Lepiej by było gdyby przyjął pokorną, dyplomatyczną postawę, a napięcie rozładował w szatni, załatwiając sprawy w zamkniętym gronie.

Alarmujące mogą być również doniesienia po spotkaniu wspólników Ekstraklasy SA. Zbigniew Boniek na swoim Twitterze podsumował spotkanie w następujący sposób: „Zero dyskusji o piłce… zero. Jedyne, co kręci środowisko, to kto kogo wykiwa… smutna prawda. Tak piłka klubowa do przodu nie pójdzie”. Tego samego dnia Polska spadła z 27. na 28. miejsce w najnowszym rankingu UEFA, pozostając nad Słowacją oraz Rumunią, które dosyć dobrze radzą sobie w europejskich pucharach. Jak widać Polska ma obecnie sporo problemów, z którymi należy się jak najszybciej uporać. Nie oznacza to jednak, że fani całkowicie odwrócili się od biało-czerwonych. Wielu z nich nadal wspiera naszą reprezentację, trzymając kciuki za naszych na kolejnych meczach. Również legalne zakłady bukmacherskie w Polsce to odzwierciedlają, ponieważ operatorzy przygotowują specjalne oferty dla fanów piłki nożnej. Wielu z nich wykorzystuje betclic kod promocyjny, a także efortuna kod promocyjny. Dzięki temu mogą oni skorzystać z pełnej oferty bonusowej, którą bukmacherzy przygotowali dla swoich graczy. Warto śledzić najnowsze wydarzenia sportowe i kibicować Polakom w kolejnych meczach eliminacji mistrzostw Europy. Miejmy nadzieję, że nasza kadra prowadzona przez Jerzego Brzęczka utrzyma prowadzenie jako lider grupy G. Podczas kolejnych meczów warto wykorzystać sts kod bonusowy i podkręcić sportowe emocje.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie