Nowy kontrakt Lionela Messi

Leo Messi to jednen z najbardziej znanych hiszpańskich piłkarzy na świecie. Jest on gwiazdą FC Barcelony, jednak za półtora roku roku jego kontrakt z mistrzami Hiszpanii wygaśnie. Barcelona zdecydowanie chce przedłużyć umowę z Messim, a prezes uznał za priorytet w zatrzymaniu swojego piłkarza. Negocjacje zaczęły się kilka tygodni temu, ale dopiero niedawno Argentyńczyk podjął swoją decyzję.

Czy Messi dalej będzie grał w Barcelonie?

Jak donoszą najnowsze informacje, Lionel Messi zostanie w obecnej drużynie, jednak nie podpisze umowy na dłuższy okres. Co prawda Josep Maria Bartomeu wolałby, żeby zawodnik podpisał długoterminową umowę, jednak piłkarz sceptycznie podchodzi do takiego rozwiązania. Oczywiście gwiazdor nie opuści Camp Nou, przynajmniej nie teraz. Mimo że prezes „Dumy Katalonii ” proponuje intratną umowę na czas nieokreślony, Messi jednak nie chce zgodzić się na takie warunki. Argentyńczyk zaproponował jednak nieco inne, mniej oczywiste rozwiązanie. Piłkarz chce podpisać umowę na rok i pod koniec sezonu zadecydować o swojej dalszej karierze. Jest to umowa podobna do tej, którą kiedyś podpisał Andres Iniesta. Chcesz obstawić kolejne mecze Barcelony? Zobacz forBET kod bonusowy i sprawdź ofertę bukmachera.

Czy Barcelona poradzi sobie bez Messiego?

Jak na razie gra zespołu w dużej mierze opiera się właśnie na Lionelu. Piłkarz doskonale o tym wie, dlatego też nie chce, żeby drużyna ucierpiała na jego nagłym odejściu. Jak na razie piłkarz jest w świetnej formie, martwi się jednak, że w przeciągu roku może się wiele zmienić, dlatego nie chce podpisywać umowy na tak długi okres. Chce z roku na rok kontrolować swoje możliwości, dzięki czemu ani zmęczenie, słaba forma lub też przewlekła kontuzja, nie wpłyną na drużynę. Jest to bardzo przemyślane rozwiązanie i szefowie katalońskiego klubu muszą przyjąć decyzję zawodnika. Chcesz dalej oglądać Messiego na Camp Nou? Zobacz LVBET kod promocyjny i kibicuj piłkarzowi.

lvbet

Jeśli nie Barcelona to…

Rzeczywiście bardzo ciężko jest sobie wyobrazić FC Barcelonę bez Lionela Messiego. Piłkarz spędził całą swoją karierę właśnie w tym klubie i to dzięki niemu drużyna jest jedną z najlepszych zespołów w Europie. Media jednak od dawna spekulują, że Messi może jednak odejść z Barcy. W końcu to całkowicie normalne, że następują transfery i zawodnicy mogą chcieć przenieść się do innej drużyny. Padły tezy, że Argentyńczyk może opuścić „Dumę Katalonii” i przejść do Liverpoolu. Messi jest ambitnym zawodnikiem, dlatego jeśli szuka wyzwania, Liverpool z pewnością jest dobrym rozwiązaniem. Według ekspertów, „The Reds” może rzeczywiście złożyć ofertę gwieździe Barcelony, a gdyby Messi się zgodził to z pewnością byłby to jeden z najgłośniejszych transferów w historii piłki nożnej. Jak na razie jednak Argentyńczyk będzie nadal wspierał Barcę. Jeśli Ty też chcesz kibicować, zobacz PZBuk kod bonusowy.

Czy Messiemu rzeczywiście opłaca się zostać?

Leo Messi jest bardzo związany ze swoim klubem. W końcu spędził w nim całą swoją seniorską karierę. W barwach „Domy Katalonii” rozegrał aż 709 spotkań, w których udało mu się zdobyć aż 620 bramek i zanotować 253 asysty. Dodatkowo piłkarz wraz z kolegami z drużyny czterokrotnie wygrał Ligę Mistrzów oraz zdobył 10 tytułów mistrza Hiszpanii. Statystyki mówią same za siebie. Jednak czy rzeczywiście jest to szczyt osiągnięć Argentyńczyka? Czy w innej drużynie nie udałoby mu się powalczyć o więcej? Teoretycznie tak. Ale jak na razie Argentyńczyk nie wyraża żadnej chęci transferu, a w ręcz przeciwnie. Za nową umową kryje się troska Messiego o to, czy nie szkodzi swojej obecnej drużynie. Dopiero kiedy Argentyńczyk poczuje, że jego gra na Camp Nou sprawia problemy, piłkarz dopiero wtedy zdecyduje się na odejście z drużyny. Fanom pozostaje tylko cieszyć się z decyzji podjętej przez piłkarza. Obserwuj grę Barcelony i zobacz kod promocyjny Totolotek lub też zobacz BetFan kod promocyjny.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie