Niesamowita wojna na UFC 248! Jędrzejczyk pokazała serce do walki

Wielu ekspertów uważa, że walka kobiet była jedną z najlepszych w historii tej dywizji. Polscy kibice musieli się jednak tej nocy obejść smakiem. Weili Zhang po niezwykle dramatycznym, trwającym pięć rund pojedynku zdołała obronić pas mistrzowski wagi słomkowej UFC podczas gali, która odbyła się w Las Vegas. Joanna Jędrzejczyk przez większość pojedynku walczyła z ogromną opuchlizną na czole. Trzeba przyznać, że Polka była naprawdę bardzo blisko odzyskania tytułu mistrzowskiego, który był w jej posiadaniu w latach 2015-2017.

Po pojedynku składającym się z pięciu rund, który toczył się przez większość czasu w stójce, sędziowie wydali niejednogłośny werdykt. Dwójka sędziów punktowała 48:47 na korzyść chińskiej mistrzyni, zapisując na jej konto trzy rundy z pięciu, zaś jeden wskazał 48:47 na korzyść jedynej polskiej reprezentantki kobiecej dywizji w UFC. Oczywiście fani Polki byli niepocieszani, a szczególnie Ci, którzy wykorzystali Totolotek kod promocyjny online.

Aktualnie wielu ekspertów ocenia, że jeśli chodzi o poziom sportowy była to jedna z najlepszych walk w historii dywizji kobiet MMA. Możemy być pewni, że pojedynek ten będzie długo wspominany przez kibiców MMA na całym świecie. Joanna Jędrzejczyk, która w tym roku skończy 33 lata udowodniła wszystkim, że nadal potrafi prezentować światową klasę, pokazując wszystkim swoje niesamowite umiejętności walki w stójce. Mistrzyni Zhang, która była uznawana za faworyta tego wieczoru, pierwszy raz w swojej karierze stoczyła walkę na dystansie pięciu rund. Nie ma wątpliwości, że to był jeden z najtrudniejszych pojedynków w jej karierze i warto było go oglądać, wykorzystując również BetFan kod promocyjny online.

Gdy zabrzmiał gong kończący trzecią rundę można było odnieść wrażenie, że świetnie spisująca się tego wieczoru Jędrzejczyk jest na dobrej drodze, aby po dwóch latach zostać pierwszą kobietą w długiej historii federacji UFC, która odzyska mistrzowski pas. Chinka o wiele lepiej poradziła sobie fizycznie z trudami tego pojedynku. Opuchlizna na czole sprawiała Polce dodatkowy dyskomfort. Jeśli chodzi o statystyki po 25 minutach starcia Zhang przeważała w celnych uderzeniach (102 do 75). Jędrzejczyk zdecydowanie lepiej radziła sobie przy trafieniach w tułów (19 do 50) oraz przy niskich kopnięciach (46 do 62). Walka była widowiskowa, dlatego Ci, którzy wykorzystali BetClic kod bonusowy online z pewnością się nie zawiedli.

betclic-belka

Przebieg całego pojedynku

W pierwszej rundzie świetnie na nogach pracowała Jędrzejczyk, która dobrze utrzymywała dystans i po minucie trwania walki popisała się skutecznym prawym prostym. Była mistrzyni nie chciała wdawać się w szalone wymiany, jednocześnie w pewnych momentach decydowała się podjąć ryzyko, aby wyprowadzać groźne ciosy. Chińska mistrzyni Zhang również niesamowicie spisywała się w stójce i była w tej walce dobrze dysponowana. Według statystyk obie zawodniczki zdołały wyprowadzić aż 28 celnych ciosów. Nic więc dziwnego, że Ci, którzy postanowili wykorzystać kod promocyjny LVBET online z pewnością byli zadowoleni.

W kolejnej odsłonie Chinka zdała sobie sprawę, że nie jest w stanie wypracować sobie przewagi w stójce, dlatego też podjęła próbę sprowadzenia tego pojedynku do parteru. Joanna Jędrzejczyk jednak umiejętnie się broniła przed atakami Zhang. Po klinczu, w którym nie dała sobie zrobić krzywdy, walka wróciła ponownie do stójki. Zarówno Jędrzejczyk, jak i Zhang zaprezentowały wówczas umiejętności światowej klasy. Pod koniec rundy Polka wyprowadziła fenomenalne kopnięcie lewą nogą, które zatrzymało się dopiero na szczęce mistrzyni z Chin. Idąc do narożnika, wyglądała na obolałą i zranioną.

Kolejne dwie rundy również stały na niesamowitym poziomie. W piątej rundzie byliśmy świadkami kapitalnej wymiany ciosów oraz kopnięć. Było widać, że obie zawodniczki mimo trudów tej walki, wkładają w te walkę całe serce. Opuchlizna na czole Polki rosła po każdym wyprowadzonym ciosie Zhang. Trzeba przyznać, że wygląd zawodniczki z Polski znacząco się zmienił. Pod koniec walki Joanna Jędrzejczyk zdołała wyśmienicie uderzyć tak zwanym backfistem z obrotu. Po walce cała hala oklaskiwała obie zawodniczki, ponieważ pokazały tego wieczoru prawdziwą klasę. Kolejne walki warto oglądać, wykorzystując kod bonusowy forBET online.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie