siatkowka-reprezentacja

Mistrzostwa Europy w siatkówce

Cały siatkarska Europa żyje aktualnie Mistrzostwami Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Jest to bez wątpienia dla nas, Polaków, wielkie wydarzenie, ponieważ jesteśmy obecnie mistrzami świata w tej dyscyplinie. Jak mecze wypadają do tej pory? Dla nas znakomicie, ponieważ nie przegraliśmy jak na razie ani jednego spotkania – co w sumie nie dziwi. Jesteśmy świetnie przygotowani – pod czujnym okiem trenera Vitala Heynena osiągamy naprawdę doskonałe wyniki.

Jeśli spojrzymy w punktację, zauważymy niewątpliwych liderów w poszczególnych grupach. W grupie A jest to Francja, w B Serbia, C Rosja i w grupie D nasza reprezentacja. Można zatem przypuszczać, które państwa znajdą się w ostatnich spotkaniach. Jednak dopóki nie zakończą się ćwierćfinałowe rozgrywki, wszystko się może wydarzyć.

Co prawda nam idzie świetnie, ale nie wszystkie drużyny mogą się poszczycić doskonałą formą. Chociażby Portugalia wygrała zaledwie jedno spotkanie. Niezbyt dobrze idzie także, o dziwo, Niemcom, które podczas ostatnich Mistrzostw zdobyły srebro. Jednak Niemcy mają jeszcze szanse na półfinał, o ile zdołają z nami zwyciężyć w ćwierćfinałowej rozgrywce. Kto jeszcze walczy o półfinał? Wspomniana wcześniej Rosja gra ze Słowenią, Serbia z Ukrainą oraz Francja z Włochami. To z pewnością będą ogromne sportowe emocje i mamy nadzieję, że nasi zdobędą złoto.

A co w trawie piszczy, jeśli chodzi o bukmacherów? Oczywiście można u nich zawrzeć zakłady wzajemne na wszystkie spotkania w ramach Mistrzostw. Niektórzy bukmacherzy zaproponowali nawet specjalne promocje, które pozwalają obstawić zakład bez ryzyka lub też podnieść nieco kursy, jeśli zawiera się zakłady z okazji Mistrzostw. Warto przyjrzeć się temu, co poszczególne zakłady mają do zaoferowania, ponieważ zawsze przy większych wydarzeniach sportowych trafiają się specjalne bonusy oraz akcje promocyjne. Na przykład w serwisie eFortuna kod promocyjny 2019 oferowany jest pod różnymi akcjami promocyjnymi, które pozwalają osiągnąć wyższe wygrane (zakładając, że obrany typ będzie tym zwycięskim) dzięki podwyższonym kursom.

Szczególnie jeden operator wyróżnia się na tle innych, ponieważ jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w piłce siatkowej. Nic więc dziwnego w tym, że i Betclic kod promocyjny 2019 przewiduje dla początkujących oraz swoich stałych graczy. Ale i inni nie próżnują, ponieważ STS kod promocyjny 2019 przygotował dla nowych graczy, którzy chcą się dopiero zarejestrować – tutaj jest 200 PLN bez ryzyka.

Jeżeli natomiast nie interesuje Cię siatkówka i preferujesz inne dyscypliny sportowe, nie ma problemu – najlepszy bukmacher internetowy online posiada w swojej ofercie cały przekrój dyscyplin, które można obstawić. Na przykład PZBuk kod bonusowy przewiduje ze spotkań tenisa, zatem jeśli interesuje Cię właśnie ta dyscyplina sportowa, możesz skorzystać z tej promocji. Nie może też niczego zabraknąć dla fanów piłki nożnej, tym bardziej, że trwają rozgrywki Ligi Mistrzów. Tutaj korzystne mogą okazać się promocje typu Happy Hours – u bukmachera Forbet kod promocyjny 2019 pozwala zagrać bez podatku przy Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Na piłkę nożną i aktualne rozgrywki znajdzie się także przygotowany przez LVbet kod promocyjny 2019.

Ponadto dla osób, które w ogóle sportem się nie pasjonują, również wiele się znajdzie w wydarzeniach kulturowych czy politycznych. A jeśli nie jesteś przekonany, jaki bukmacher 2019 proponuje polskim klientom najkorzystniejszą ofertę, zawsze możesz sprawdzić nasz ranking legalnych bukmacherów, aby mieć pewność, że wybierzesz tego najlepszego.

Wszystkich pasjonatów siatkówki zachęcamy do kibicowania naszej polskiej drużynie i oglądania wszystkich meczy. A jeśli ktoś chce poczuć nieco więcej adrenaliny i obstawić swoje typy bukmacherskie

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie