Marathonbet bukmacher

MarathonBet, czyli co warto wiedzieć o zagranicznym bukmacherze.

Istnieje wielu bukmacherów, którzy oferują swoje usługi w większości krajów Europy. Niestety, wraz z wejściem Ustawy Hazardowej wprowadzonej w życie przez polski Rząd w 2017 roku, przestało być możliwe korzystanie z portali nielicencjonowanych bukmacherów. Przez nowe przepisy prawne większość zagranicznych operatorów została zmuszona do wycofania swojej działalności z polskiego rynku zakładów wzajemnych. Pozostałe podmioty bukmacherskie można było policzyć na palcach jednej dłoni, a gra u bukmacherów bez polskiej licencji została całkowicie zakazana.

Obecnie można korzystać z usług 15 podmiotów bukmacherskich, które legalnie funkcjonują w Polsce. Posiadają one potrzebne zezwolenia oraz spełniają warunki zawarte w Ustawie Hazardowej, dlatego typowanie u tych podmiotów bukmacherskich jest w pełni zgodne z prawem. Mimo, że na ten moment liczba legalnych buków może wydawać się bardzo mała, wszystko wskazuje na to, że jeszcze w roku 2019 będziemy mogli zacząć korzystać z usług nowych portali oferujących zakłady wzajemne. Do Ministerstwa Finansów stale wpływają wnioski o przyznanie koncesji na prowadzenie zakładów wzajemnych i dzięki temu co jakiś czas lista legalnych bukmacherów jest aktualizowana o nowe firmy oferujące zakłady sportowe. Oto aktualna lista podmiotów bukmacherskich, które funkcjonują na polskim rynku i posiadają licencję przyznaną przez Ministerstwo: Fortuna, PZBuk (Cherry Online), Totolotek, LV BET, STS, Milenium, eWinner, SuperBet, forBet, E-Toto, Typiko, BetClic, BetFan, TotalBet oraz Traf-Zakłady Wzajemne (lista nie należy taktować jako ranking bukmacherów).

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Nielegalny bukmacher bywa przebiegły…

Mimo że na stronie Ministerstwa Finansów można znaleźć aktualną listę legalnych podmiotów bukmacherskich, która jest czytelna i dostępna z poziomu każdego urządzenia mobilnego, wiele osób nie sprawdza dokładnie, jaka firma posiada polską licencję, a która jej nie ma. Taka nieświadomość jest wykorzystywana przez zagranicznych bukmacherów. Nie jest takie łatwe rozróżnienie na pierwszy rzut oka legalnego buka i udającego go operatora. Większość portali, które zdecydowały się na wycofanie swojej działalności z Polski, postanowiło zablokować możliwość korzystania z serwisu dla polskich użytkowników. Jednak niektóre z nich nadal posiadają propozycje przeznaczone dla graczy z kraju nad Wisłą. Nie tylko cała oferta jest w naszym języku ojczystym, ale również jako walutę można wybrać polski złoty. Diabeł jednak tkwi w szczegółach. Wystarczy spojrzeć na adres witryny. Każdy legalny bukmacher ma obowiązek posiadania swojej strony na polskiej domenie. Oznacza to, że witryny z końcówką „.com” „.eu” nie należą do licencjonowanego podmiotu bukmacherskiego. Bohater naszego artykułu nie posiada adresu „marathonbet pl”, więc już na pierwszy rzut oka możemy stwierdzić, że najwyraźniej nie otrzymał jeszcze koncesji Ministra Finansów na legalne zakłady bukmacherskie.

Kolejnym ważnym elementem jest sprawdzenie, czy dany operator posiada POLSKĄ licencję. Wielu zagranicznych buków, owszem, posiada koncesję, jednak przyznaną przez rząd na Malcie lub w Wielkiej Brytanii. Nas konkretnie interesuje zezwolenie wydane przez polskie Ministerstwo Finansów i na stronie bukmachera wręcz musi taka informacja się pojawić, wraz z numerami licencji.

Następnym czynnikiem jest podatek. Mimo że w naszym kraju należy odprowadzać najwyższy w całej Europie podatek od gier losowych, to jednak wielu bukmacherów nadal prężnie funkcjonuje i rozwija się, działając całkowicie legalnie i wspierając dodatkowo Skarb Państwa. Jeśli zaczynasz grę u danego operatora i zauważysz, że od kwoty, którą obstawiasz nie został odciągnięty podatek w wysokości 12%, oznacza to, że ten bukmacher nie należy do legalnych, a Ty właśnie przebywasz na stronie bukmachera bez licencji, a to grozi konsekwencjami prawnymi.

Jeśli nadal nie masz dokładnej pewności, czy dany operator jest legalny w Polsce, warto zajrzeć do Rejestru Domen Zakazanych, w którym wystarczy wpisać interesującego nas bukmachera, a w wynikach zobaczymy listę adresów, które zostały zablokowane przez Ministerstwo Finansów. Jeśli zobaczysz tam swojego buka, możesz mieć pewność, że nie jest on legalny w naszym kraju.

Przyjrzyjmy się bukmacherowi MarathonBet.

W tym artykule postaramy się przyjrzeć bliżej ofercie firmy MarathonBet. Jak na ten moment, ten operator nie posiada jeszcze licencji powalającej na legalne korzystanie z jego usług. Być może w przyszłości wystąpi on z wnioskiem o przyznanie zezwolenia, jednak jak na razie tylko sprawdzimy, jaką ofertę proponuje on osobom decydującym się na rejestrację. Firma ta istnieje od 1997 roku, więc na rynku funkcjonuje już 22 lata. Przez większość swojej działalności skupia ona swoją ofertę na zakładach online oraz ich obsługiwaniu przez Internet. Firma oferuje nie tylko zakłady sportowe, ale również kasyno online. Z usług tego operatora korzystają przede wszystkim gracze z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Rosji. MarathonBet jest również sponsorem takich drużyn jak Manchester United, Malaga, a także Dynamo Moskwa oraz kilku innych klubów piłkarskich. Z tego względu bukmacher ten jest rozpoznawalny na całym świecie i przyciąga rzesze graczy, których interesuje sport na międzynarodowym poziomie.

MarathonBet bonus – czego można spodziewać się po promocjach u bukmachera?

Na chwilę obecną bukmacher oferuje kilka rodzajów promocji. Należy pamiętać, że bonusy bukmacherskie pojawiają się również okresowo, więc opisywane przez nas oferty mogą ulec zmianie. W zakładce BONUSY można znaleźć kilka propozycji urozmaicenia rozrywki. Pierwszą z propozycji jest Zakład z góry, czyli Advancebet. Taka funkcja pozwala na zawarcie kolejnego zakładu, kiedy gracz nie posiada na swoim koncie wystarczających środków. Jednak taki zakład może zostać zawarty tylko wtedy, kiedy gracz ma na swoim koncie nierozstrzygnięte zakłady. Jest to dosyć niespotykana opcja, która brzmi interesująco.

Kolejną opcją jest Szczęściarz, który jest dostępny tylko przy wyścigach konnych oraz wyścigach psów. Polega on na tym, że wypłacana jest podwójna stawka, jeśli w danym wyścigu zwycięży zawodnik z numerem startowym 15, 31 oraz 63. Tego typu wyścigi również posiadają gwarancję najlepszych kursów. Jest to promocja, dzięki której gracze mają pewność, że jeśli zawrą zakład z wczesnym kursem i kurs początkowy okaże się wyższy, wygrana zostanie wypłacona według kursu początkowego.

Od czasu do czasu na stronie pojawia się możliwość zawarcia darmowego zakładu. Tak zwany freebet pozwala na darmowe obstawienie danego wydarzenia. Oczywiście zanim gracz zdecyduje się na skorzystanie z jakiegoś bonusu, powinien zapoznać się z regulaminem promocji, w którym dokładnie zostały opisane warunki akcji. W ofercie bukmachera istnieją również promocje skierowanie tylko i wyłącznie do graczy z Wielkiej Brytanii i Irlandii, dlatego warto dokładnie czytać wszystkie punkty w regulaminach.

Jeśli chodzi o promocje skierowane do nowych graczy, MarathonBet bonus powitalny posiada, jednak mogą z niego skorzystać jedynie osoby na stałe zameldowane w Wielkiej Brytanii. Mogą oni otrzymać 20 funtów, który można potraktować tak jak nasze rodzime bonusy bez depozytu. Taki bonus powitalny być może zachęci rodaków mieszkających w UK, jednak jeśli czyjąś główną motywacją jest otrzymanie 20 PLN na pierwszy zakład, ten zagraniczny bukmacher nie jest odpowiednim wyborem. Bukmacherzy internetowi w naszym kraju posiadają ofertę, która jest dostosowana do użytkowników z Polski, więc jeśli chcesz dostać za sam fakt rejestracji kilka PLN bez depozytu, warto sprawdzić ofertę firm oferujących legalne zakłady.

MarathonBet kod promocyjny – czy mogę dostać dodatkowe bonusy i promocje?

Na chwilę obecną, w Sieci nie można znaleźć aktywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymamy dodatkowy MarathonBet bonus. Jednakże z racji faktu, że jest to bukmacher nielegalny i tak nie należy korzystać z jego usług. Na polskim rynku funkcjonuje wiele podmiotów z licencją Ministerstwa Finansów i oni także co jakiś czas oferują niejeden kod promocyjny.

MarathonBet oferta – czego spodziewać się po wejściu na stronę operatora.

O tym bukmacherze można przeczytać w Sieci wiele dobrego. Różne serwisy zajmujące się rankingami najbardziej zaufanych buków, stwierdziło, że ten bukmacher posiada jedną z najlepszych ofert na rynku. Ale czy aby na pewno?

Zacznijmy od dostępnych dyscyplin. Pełna lista jest… standardowa, ponieważ zawiera wszystkie najważniejsze kategorie, takie jak piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka czy też siatkówka. Oczywiście można znaleźć te rzadziej spotykane, jak rugby, szeroko pojęty football lub krykiet. W sumie można doliczyć się ponad 30 dyscyplin. Owszem, jest z czego wybierać, a do listy dochodzą jeszcze wydarzenia sezonowe, jak chociażby kochane przez Polaków skoki narciarskie. Dlatego jeśli chodzi o liczbę kategorii, w których gracze mogą obstawiać swoje typy, nie ma na co narzekać, a oferta nie odbiega zbytnio od tego, co oferują polscy bukmacherzy.

Strona MarathonBetu nie przyciąga szatą graficzną, ale przecież liczy się sama oferta. Dlatego patrzymy, co można znaleźć w zakładce zakłady na żywo, ponieważ ten typ zakładów jest coraz bardziej popularny i zapewnia o wiele ciekawszą rozrywkę, niż typy prematch. Warto docenić liczbę dostępnych dyscyplin, ponieważ nie każda strona posiada tak dobrze rozbudowaną ofertę live. Każdego dnia można obstawiać kilkadziesiąt spotkań, na nawet kilkuset rynkach. Dlatego nieważne, czy interesuje Cię trzecia liga tenisa ziemnego czy najważniejsze ligi w piłce nożnej – warto jest sprawdzić ofertę na zakłady live, nie tylko w MarathonBecie. Jedynym minusem jest to, że nie można oglądać transmisji na żywo, co jest ogromną niedogodnością, a większość wiodących marek na międzynarodowych rynkach zakładów sportowych przeważnie posiada taką opcję.

Metody płatności w MarathonBecie.

Bardzo ważną kwestą jest sposób wpłacania i wypłacania środków. Operacja musi odbywać się sprawnie i być wygodna dla gracza. Otóż operator daje możliwość dokonywania transakcji poprzez karty płatnicze i kredytowe takie jak Master Card, Visa oraz Maestro. Są również karty wirtualne i vouchery, przelew bankowy, a także portfele elektroniczne, które są już nieodłącznym elementem oferty. Oczywiście mamy również do wyboru kilka walut, jak chociażby euro lub funty. Po przeanalizowaniu zakładki wpłaty i wypłaty możemy stwierdzić, że to solidna oferta, która nie odstaje od standardów, ale zawsze można dodać więcej opcji, jak na przykład przelewy PayPal, ale to tylko drobne niedogodności, na które można przymknąć oko.


zakłady bukmacherskie online zakłady bukmacherskie jak grać Ranking bukmacherów Darmowe bonusy bukmacherskie Bonusy bez depozytu Typy bukmacherskie Legalne zakłady bukmacherskie Najlepszy bukmacher Obstawianie meczy Jaki bukmacher Fortuna PZBuk Totolotek Totomix ForBet LvBet STS eToto Milenium


Obsługa klienta na wysokim poziomie.

Ważnym czynnikiem jest również to, w jaki sposób bukmacher dba o swojego klienta. MarathonBet chwali się tym, że ich obsługa klienta działa 24/7, czyli możesz napisać do nich o każdej porze dnia i nocy. Klient może się kontaktować za pomocą czatu na żywo, przez e-mail, telefonicznie lub po prostu skierować się do FAQ i tam szukać odpowiedzi na swoje pytania. Nie możemy narzekać na żadną z tych form, ponieważ już w zakładce z najczęściej zadawanymi pytaniami możemy znaleźć rozwiązania podstawowych problemów. W przypadku chatu można porozumiewać się również w języku polskim, a po wysłaniu maila średni czas odpowiedzi to około godziny oczekiwania. Podsumowując, kontakt z Biurem Obsługi Klienta u tego bukmachera można uznać za bardzo dobry.

MarathonBet opinie, czyli co sami gracze mają do powiedzenia o bukmacherze.

W Sieci można odnaleźć wiele przychylnych głosów zagranicznych graczy. Jeszcze przed podziałem na legalnych i nielegalnych bukmacherów, ten operator zbierał pozytywne opinie na swój temat. U tego bukmachera można znaleźć właściwie wszystko, czego może się spodziewać typer. Tak więc mamy tutaj wysokie kursy, darmowe zakłady, bonus powitalny, ofertę live, oraz wiele dyscyplin, które gracz może obstawiać. Dodatkowo, bukmacher posiada także czytelną i przejrzystą aplikację mobilną, która pozwala na dostęp do konta gracza z poziomu urządzenia mobilnego, co jest ogromnym plusem. Dla zainteresowanych, operator ten obsługuje również kasyno online. Zebrane przez nas informacje pokazują, że bukmacher ten jest jednym ze światowych liderów w grach hazardowych, jednak gracze z Polski nie powinni zakładać u niego konta, nawet jeśli MarathonBet bonus może kogoś kusić swoją ofertą. Niestety na ten moment powyższy operator nie posiada licencji zezwalającej na legalną działalność w naszym kraju. Dlatego warto się zorientować w zakładach bukmacherskich prowadzonych przez podmioty bukmacherskiej z koncesją, która funkcjonuje w Polsce. Często posiadają oni podobną, jeśli nieporównywalnie lepszą ofertę zakładów sportowych.

Musisz pamiętać, że typy bukmacherskie oraz korzystanie z serwisów oferujących gry hazardowe należy traktować jako formę rozrywki, a nie jako źródło szybkiego zarobku. Ważna jest jak najbardziej odpowiedzialna i rozsądna gra. Sprawdź inne artykuły na naszym portalu, które wyjaśniają jak grać oraz zawierają przydatne informacje dotyczące świata bukmacherki.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie