LVBet opinie i recenzja 2020

Zakłady bukmacherskie LV BET recenzja dla graczy

Bez wątpienia mnóstwo osób może przyznać, że zanim podejmie decyzje o skorzystaniu z danej oferty, potrzebuje pozyskać na jej temat więcej informacji. W dzisiejszych czasach korzystanie z danych usług powinno być oparte o przemyślenia na temat tego, czy dana firma jest w stanie zaspokoić nasze zapotrzebowanie. Związane jest to z wieloma usługami bez względu na branżę. Oczywiste jest to, że lepiej dobrze przemyśleć decyzję, niż później pluć sobie w brodę, że wybraliśmy coś w ciemno.

Nie inaczej prezentuje się to w przypadku zakładów bukmacherskich. Tutaj jeszcze bardziej potrzebna będzie odpowiednia analizy danej oferty bukmacherskiej. Użytkownicy, którzy zajmują się obstawianiem mogą mieć różne kryteria wpływające na wybór oferty. Oferta zakładów będzie ważniejszym czynnikiem dla jednego typera, natomiast innego bardziej interesować będzie to, czy kursy są odpowiednio wysokie. Dlatego też tak ważne w tej sytuacji jest bliższe przyjrzenie się danemu bukmacherowi.

Zadaniem tego artykułu będzie właśnie szczegółowe przeanalizowanie oferty, którą dla swoich klientów udostępnił legalny bukmacher LVBet. Jest to dość nowy bukmacher na naszym rynku, więc z pewnością nowych graczy zainteresuje to, co może im zaoferować. Bukmacher LV BET pojawił się na polskim rynku w 2016 roku. Trzeba im oddać, że na przestrzeni lat znacznie się rozwinęli i wciąż skutecznie walczą o nowych klientów. Od 2017 roku, legalni bukmachery to takie podmioty, które otrzymały odpowiednie zezwolenie na urządzenie, a także prowadzenie zakładów wzajemnych wydawane przez urząd Ministerstwa Finansów. Bukmacher LVBet swoją licencję otrzymał 13 maja 2016 roku. Bez wątpienia jest to jedna z młodszych firm bukmacherskich, które funkcjonują na naszym rynku. Od samego początku działalności można zauważyć, że dużo większą uwagę poświęcają na prowadzenie zakładów bukmacherskich online.

Jest to ich rynek docelowy, jednak posiadają także punkty stacjonarne. Nie ma ich co prawda tyle, co w przypadku konkurencyjnych firm, ale dla wielu graczy ważna jest z pewnością informacja, że jest taka możliwość. Dużą popularność tej marce przyniosła współpraca z organizatorami gal mieszanych sztuk walki, czyli z federacją FAME MMA. O tej współpracy nieco więcej wspomnimy w dalszej części artykułu. Sama firma przedstawia się, jako grupa miłośników zakładów wzajemnych. Od czterech lat typerzy mogą obserwować regularnie wprowadzane przez bukmachera LVBET nowości do polskiej branży zakładów bukmacherskich. W dzisiejszym artykule skoncentrujemy się na ofercie dostępnej w sieci Internet. Przyjrzymy się dokładnie temu, jak funkcjonuje strona internetowa, a także jak prezentuje się szeroka oferta zakładów. Zapraszamy więc do lektury, gdyż bez wątpienia zwłaszcza nowi gracze chcący rozpocząć przygodę z obstawianiem, znajdą tu coś dla siebie.

Użytkowniku graj odpowiedzialnie

Zanim jednak przejdziemy do analizowania tego, jaką legalny bukmacher oferuje stronę internetową oraz zakres wydarzeń sportowych, chcielibyśmy przestrzec wszystkich użytkowników. Wszyscy legalni bukmacherzy prowadzący usługi na rynku w Polsce, zobowiązani są do przestrzegania kilku reguł. Każdy użytkownik rozpoczynający granie u bukmachera, musi liczyć się z tym, że te zasady dotyczą też jego osoby. Chodzi tu między innymi o to, że każdy legalny bukmacher ma obowiązek odprowadzać podatek w wysokości 12% od przeznaczonej na zakład przez użytkownika kwoty. Dodatkowo musi zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo, jeśli chodzi o przechowywanie jego danych osobowych. W praktyce oznacza to, że klient nie będzie musiał obawiać się rejestracji, ponieważ wszystkie dane podane przez niego w formularzu, będą przechowywane w bezpieczny sposób. Żadna niepowołana osoba nie uzyska do nich dostępu.

lvbet

Bukmacherzy w Polsce muszą również kontrolować wiek swoich użytkowników. Zakłady bukmacherskie w naszym kraju dozwolone są wyłącznie dla tych osób, które mają ukończone 18 lat. Ostatnim i najważniejszym obowiązkiem, do którego stosować muszą się legalni bukmacherzy, jest przestrzeganie zasad zapisanych w regulaminie dotyczącym odpowiedzialnego grania. I o tym właśnie chcielibyśmy tutaj opowiedzieć więcej. Użytkownicy mogą dokonywać obstawiania zakładów wzajemnych wyłącznie u tych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest w naszym kraju zabroniony i grozi konsekwencjami prawnymi. Dlatego też dużo lepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z usług polskich bukmacherów. Dzięki temu użytkownicy unikną wszelkich problemów z prawem. Bukmacherzy zagraniczni bez licencji musieli więc przestać prowadzić usługi w naszym kraju, co nastąpiło po nowelizacji ustawy hazardowej.

W zakładach bukmacherskich powinno chodzić przede wszystkim o dobrą rozrywkę, dlatego też obie strony powinny dbać o bezpieczeństwo typowania zakładów sportowych. Wszyscy legalni bukmacherzy w ramach przestrzegania zasad zapisanych w regulaminie odpowiedzialnej gry, mają za zadanie uświadamiać swoim klientom negatywne skutki, które mogą nastąpić po utraceniu przez nich kontroli. Zawieranie zakładów podobnie, jak wiele innych form rozrywki wymaga umiaru. Gracz musi więc potrafić odróżnić rozsądne i przemyślane typowanie od zachowań, które często dokonywane są pod wpływem impulsu oraz pobudek dyktowanych uzależnieniem. Każdy legalny bukmacher jest świadom zagrożenia, jakie może powodować nadmierne obstawianie wydarzeń sportowych, dlatego co raz częściej słyszymy o ich działalności w tej sprawie.

Jak gracz może zadbać o swoje bezpieczeństwo?

Informację o tym, jak wyglądają działania bukmacherów w ramach dbania o bezpieczeństwo swoich użytkowników, będziemy przeplatać w kolejnych akapitach. Będą to świetne dowody na to, że firmy prowadzące zakłady bukmacherskie dokładają naprawdę wielu starań do tego, aby rozgrywka pozostała bezpieczna. To angażowanie pójdzie jednak na marne, jeśli tylko jednej stronie będzie na tym zależało. Nie da się ukryć, że to w głównej mierze od użytkownik zależeć będzie to, czy prowadzona przez nich rozgrywka w ramach zakładów bukmacherskich, będzie bezpieczne i dawkowana z odpowiednim umiarem. Nie jest trudno o to zadbać i każdy gracz powinien zdawać sobie z tego sprawę. Użytkownik powinien więc pamiętać, że zapewni sobie bezpieczeństwo podczas korzystania z rozrywki, jaką są zakłady wzajemne, poprzez trzymanie się kilku zasad.

Każda z nich powinna na stałe znaleźć miejsce z tyłu głowy użytkownika, aby w razie przekroczenia granicy, odpalała się przysłowiowa lampka, która uzmysłowi mu, że przesadza. Po pierwsze nie powinno traktować się typowania zakładów wzajemnych, jako czynność, która może pozwolić się utrzymywać. Nie jest to w żadnym wypadku zamiennik normalnej pracy. Nie powinno się również obstawiać zakładów sportowych za środki, których przeznaczenie było zupełnie inne. Odradza się korzystanie z pieniędzy wcześniej przygotowanych na zapłacenie rachunków lub opłacenie usługi, w celu podwojenia tej kwoty u bukmachera. Może to się skończyć naprawdę sporymi problemami i utratą zaufania najbliższych. Gracza zajmujący się na co dzień typowanie zakładów bukmacherskich powinni również unikać sytuacji, kiedy to zapożyczają się u znajomych i rodziny tylko po ty, by postawić kupon. Nie wygląda to dobrze i już wtedy należy myśleć o skorzystaniu z pomocy specjalisty.

Ostatnia uwaga tyczy się zarówno początkujących graczy, jak i tych, którzy mają już spore doświadczenie. Muszą oni pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie generują ogromne emocje. Czasem są to emocje pozytywne, a innym razem negatywne. Sztuka polega na tym, aby użytkownik był w stanie odpowiednio nad nimi zapanować. W przeciwnym wypadku dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie przerwy od typowania zakładów wzajemnych. Dobrze będzie również skonsultować się ze specjalistą, do których kontakt znaleźć można na stronie internetowej każdego legalnego bukmachera w naszym kraju. W razie jakichkolwiek wątpliwości gracz może również wykonać test. Jest to specjalny zestaw pytań przygotowany przez bukmachera, którego rozwiązanie pozwoli określić, czy dany użytkownik boryka się z problemami z uzależnieniem. Dzięki temu gracz zyska pewność, że to nadal odpowiedzialna gra, a nie zachowania dyktowane uzależnieniem.

Zakłady bukmacherskie LV BET i strona internetowa

Omówiliśmy już w naprawdę szczegółowy sposób kwestię tego, jak odpowiedzialnie podchodzić do typowania zakładów bukmacherskich. Teraz wreszcie możemy przejść do analizowania tego, jaką ofertę zakładów przygotowała swoich graczy firma bukmacherska LV BET. Podróż po dokładnym przeglądaniu usługi tej firmy rozpoczniemy od sprawdzenia ich strony internetowej. Bez wątpienia w dzisiejszym biznesie niezwykle ważną rolę odgrywa rozwój różnego rodzaju technologii. Co raz to nowe narzędzia pojawiające się na rynku sprawiają, że niemal każda branża musi wyposażyć się w nowinki technologiczne. Czasem bywa tak, że brak podążania za trendami negatywnie odbija się na firmie. Tracą one klientów na rzecz konkurencji mimo tego, że jakość ich usług nie spadła. Na wszystko to ma wpływ właśnie korzystanie z nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest właśnie strona internetowa, która znacznie pomaga reklamować się przedsiębiorstwom w sieci Internet.

Dobrze przygotowana strona główna może pomóc w poinformowaniu potencjalnego klienta o tym, czym właściwie zajmuje się nasza firma, a także co jesteśmy w stanie mu zaoferować. Nie zawsze potrzebna jest rozbudowana na kilka podstron witryna, czasem wystarczy wizytówka, gdzie strona główna będzie w stanie przekazać klientowi niezbędne info o ofercie firmy. Nie inaczej wygląda to w przypadku firm organizujących typowanie zakładów wzajemnych. Dla użytkowników, którzy preferują obstawianie zakładów sportowych online jest to narzędzie niezbędne, co oznacza, że musi być przygotowane naprawdę profesjonalnie. Legalni bukmacherzy regularnie pracują więc nad tym, aby szeroka oferta umieszcza na ich stronie była jeszcze bardziej atrakcyjna. Konkurencja na rynku jest naprawdę ogromna, bo firm legalnie prowadzących tego typu działalność jest kilkanaście. Dzisiaj sprawdzimy jednak, jak prezentuje się witryna przygotowana przez firmę LVBET zakłady bukmacherskie.

Jak prezentuje się serwis bukmachera LVBET PL?

Zakłady bukmacherskie LV BET to obecnie jeden z większych graczy na polskim rynku. Jednym z czynników, który wpływa na taką ocenę jest fakt, że posiadają oni naprawdę profesjonalnie przygotowaną witrynę internetową. Już na samym starcie analizy zasłużyli na ogromną pochwałę, ponieważ design robi bardzo dobre wrażenie. Zastosowanie ciemnych kolorów powoduje, że odwiedzający strony ma wrażenie przeglądania eleganckiego produktu, który został dopieszczony pod każdym względem. Świetnym pomysłem było również zastosowanie kolorystyki, która umieszczona jest w logo bukmachera LVBET. Żółty i biały kolor świetnie sprawdzają się, jako złagodzenie ciemnego tła witryny. W ubiegłym roku miała też miejsce mała zmiana na stronie, której celem było poprawienie jej wszystkich funkcji oraz zmiany logo. Zobaczmy więc, co umieścił bukmacher LV BET na swojej stronie.

Warto jeszcze podkreślić, że postawiono tu na niezwykle nowoczesny design, co z pewnością może mieć duży wpływ na pozyskiwanie nowych klientów. W centrum witryny oczom klienta ukaże się ruchomy baner, który aktualnie składa się z pięciu slajdów. Slajdy co chwilę się zmieniają, a każdy informuje użytkownika o czymś innym. Głównym zadaniem tego baneru jest poinformowanie gracza o atrakcyjnej ofercie powitalnej, o której jednak więcej wspomnimy troszkę później. Pod tym znajduje się sporych rozmiarów tabelka, gdzie przedstawione zostały aktualnie rozgrywane spotkania, które użytkownik z miejsca może zacząć obstawiać na żywo. LV BET posiada naprawdę dobrze rozwiniętą zakładkę dotyczącą typowania live, dlatego bez wątpienia wielu użytkowników zainteresuje ta tabelka. Pod nią umieszczona została kolejna, gdzie umieszczone zostały przez bukmachera LVBET najlepsze zakłady do obstawiania na dany dzień. Nie są to wyłącznie zakłady na piłkę nożną, ale również na wiele innych dyscyplin.

Co jeszcze można znaleźć na LVBET PL?

Pod tabelkami dotyczącymi zakładów znajdują się loga klubów, z którymi współpracuje marka. O kwestiach sponsorskich wspomnimy jednak w dalszej części artykuły. Teraz zajmijmy się tym, co jeszcze może zaoferować strona główna witryny bukmachera LVBET. Po lewej stronie znajduje się klasyczna dla wielu bukmacherów kolumna, gdzie umieszczone zostały dyscypliny sportowe dostępne do obstawiania. Warto jednak wspomnieć o mniejszej kolumnie, która znajduję się wyżej. Nazywa się ona „Polecane” i zawiera dyscypliny oraz rozgrywki, które są najczęściej obstawiane przez użytkowników strony LVBET PL. Jest to z pewnością świetne rozwiązanie i pozwala o wiele szybciej odnaleźć najpopularniejsze rozgrywki do typowania. Niżej znajduje się kolumna ze wszystkimi wydarzeniami, które można typować u bukmachera LVBET. Przejdźmy teraz do prawej strony, gdzie znajduje się naprawdę ciekawa funkcjonalność.

Chodzi tu o okienko, które pozwala śledzić aktualne rozgrywane spotkania i jednocześnie je obstawiać. Oprócz graficznej wizualizacji, użytkownik może skorzystać ze statystyk oraz wszelkich informacji o drużynach, które umieszczone zostały pod okienkiem wizualizacji. Jest to coś na zasadzie statycznego menu. Z tego miejsca również można przejść do szerokiej oferty zakładów live na dane spotkanie. Spotkania można wybierać z rozwijanej listy, która znajduje się ponad tym okienkiem. Niżej natomiast znajduje się klasyczna tabelka, gdzie pojawiają się wybrane przez gracza zakłady. Jest to więc okienko kuponu, gdzie gracz decyduje o tym, czy chce zagrać singla, a może będzie to kupon kombinacyjny. Tam również wybiera stawkę, jaką jest gotów postawić na dany zakład, a także dowiaduje się o tym ile ewentualnie może wygrać. W górnej części witryny umieszczone zostało dwupoziomowe menu.

Znaleźć ta można między innymi odnośniki do zakładek, które dostarczają więcej informacji na temat tego, jak wyglądają zakłady przedmeczowe, a także sporty wirtualne. Oprócz tego znajdują się tam także zakładki, które dotyczą mobilnej aplikacji oraz aktualnie obowiązujących na stronie promek dla użytkowników. Podsumowując stronę bukmachera LVBET, trzeba przyznać, że prezentuje się ona naprawdę dobrze. Widać, że osoby pracujące nad jej wykonaniem włożyły dużo serca w jej wykonanie. Podczas korzystania z serwisu nie natknęliśmy się na nic, co mogłoby zniechęcać klienta do skorzystania z oferty. Ciekawostką jest również fakt, że ze strony można korzystać nie tylko w języku polskim, ale również ukraińskim oraz angielskim. To bez wątpienia świetna informacja dla zagranicznych użytkowników. Przejdźmy więc do dalszej części analizy oferty firmy LV BET zakłady bukmacherskie.

Czy dostępna jest mobilna wersja LVBET PL?

Responsywne strony internetowe na urządzenia mobilne to kolejny krok w rozwoju w branży technologicznej. Te samą funkcjonalność musieli swoim użytkownikom zapewnić również legalni bukmacherzy, ponieważ znacznie wpływa to na komfort korzystania z witryny na smartfonach oraz tabletach. Bez wątpienia klienci, których hobby jest obstawianie zakładów wzajemnych, o wiele częściej odwiedzają stronę bukmachera, co w praktyce oznacza, iż funkcjonalna strona również na mobilne urządzenia jest elementem niezbędnym. Każdy legalny bukmacher zdaje sobie sprawę z tego, że użytkownicy lubią mieć dostęp do oferty w różnych warunkach. Przeglądanie dostępnych zakładów podczas jazdy tramwajem, a także podczas przerwy w pracy powinno być więc maksymalnie komfortowe. O to zadbał również bukmacher LVBET, który posiada mobilną wersję swojej witryny dla klientów.

Przez długi czas był spory problem z bukmacherskimi stronami. Wynikał on z tego, że strony nie były responsywne. Oznacza to, że na urządzeniach mobilnych użytkownik miał dostęp wyłącznie do komputerowej wersji strony. Strona internetowa była wówczas znacznie pomniejszona. Użytkownik chcąc wybrać konkretną zakładkę zmuszony był to stałego powiększania danego obszaru, co znacznie obniżało komfort korzystania z witryny. Obecnie jest to już rzadko spotykane rozwiązanie, ponieważ legalni bukmacherzy starają się dostarczać swoim klientom responsywne witryny, które znacznie poprawiają komfort korzystania ze strony. LV BET posiada stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych i trzeba przyznać, że prezentuje się ona naprawdę bardzo dobrze.

Jak wygląda LVBET PL na mobilne urządzenia?

Wspomnieliśmy już o tym, że w ramach oferty bukmachera LVBET dostępna jest responsywna strona internetowa. Teraz postaramy się dokładnie przeanalizować to, co można na niej znaleźć. Przede wszystkim bukmacher LV BET zasługuje na pochwałę, jeśli chodzi o sam design. Wygląda on naprawdę nowocześnie i jest niezwykle przyjemny dla oka. Bez wątpienia ważnym czynnikiem jest to, że zastosowana została ta sama kolorystyka, jak w przypadku desktopowej wersji witryny, dzięki czemu klient nie odczuwa żadnej różnicy podczas korzystania z niej. Strona główna wygląda identycznie, jak ta komputerowa, a więc oczom gracza ukazuje się ruchomy baner oraz aktualna oferta dotycząca zakładów live. Niżej również znajduje się kolumna, gdzie umieszczone zostały najlepsze według bukmachera LVBET zakłady. Za świetne rozwiązanie trzeba również uznać przypięte menu, które zostało umieszczone na samym dole ekranu.

Jest to statyczne menu, co bez wątpienia pozytywnie wpływa na nawigację na stronie. Z jego poziomu można swobodnie poruszać się miedzy kolejnymi zakładkami. Są to między innymi dyscypliny sportowe, które dostępne są w ramach oferty zakładów, a także zakłady live. Znajduje się tam także odnośnik to podstrony dedykowanej rozgrywkom esportowym. Dostępna jest również zakładka „Moje zakłady”, jednak korzystać z niej mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy. W tym miejscu warto również wspomnieć o tym, że jest możliwość zarejestrowania konta z poziomu witryny mobilnej. Dzięki temu wchodząc na LVBET PL za pomocą urządzenia mobilnego, użytkownik bez problemu założy konto oraz zaloguje się, co pozwoli mu bez kłopotu zapoznać się z ofertą zakładów. Po lewej stronie umieszczone zostało dodatkowe menu, które wysuwa się po kliknięciu w odpowiedni przycisk.

Tam gracz może znaleźć szczegółowe informacje o tym, jakie metody płatności obowiązują na witrynie, a także jak prezentuje się cash-out. Jest też zakładka, gdzie znajduje się info o aktualnie dostępnych promkach w ofercie bukmachera LVBET. Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcjonalność, która powinna przypaść do gustu zwłaszcza klientom często odwiedzającym punkty stacjonarne. Na mobilnej stronie znajduje się bowiem opcja „Sprawdź zakład”, która umożliwia sprawdzenie taśmy puszczonej w punkcie. Użytkownik może to zrobić poprzez zeskanowanie kod QR lub wpisanie numeru swojego kuponu. Oprócz tego znajduje się tam także regulamin, z którym powinien zapoznać się każdy użytkownik chcący stawiać swoje typy bukmacherskie. Podsumowując mobilną wersję strony LVBET PL, trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie i bez wątpienia wielu użytkownikom przypadnie do gustu. Na temat mobilnej strony LVBET opinie graczy są pozytywne.

Aplikacja mobilna w zakładach bukmacherskich

Jeśli chodzi o kwestię zakładów bukmacherskich, to nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich lat ta branża mocno się rozwinęła. Bez dwóch zdań świetnym posunięciem było wejście legalnych bukmacherów do sieci Internet, gdzie użytkownicy mogli obstawiać swoje ulubione rozgrywki. Konkurencja w branży jest jednak ogromna, a to sprawia, że trzeba regularnie myśleć nad rozwiązaniami, które mogą uatrakcyjnić ofertę. Podobnie jak w przypadku wielu innych przedsiębiorstw, kluczem do ulepszania oferty jest korzystanie z najnowszych technologii. Za pomocą smartfona lub tabletu można załatwić w dzisiejszych czasach mnóstwo spraw. Istnieją aplikację do skrzynek mailowych, dzięki czemu nie ma potrzeby przebijania się przez kilka zakładek na stronie internetowej. Mamy również do czynienia z aplikacjami bankowymi, a dzięki temu można bez problemu dokonać przelewu w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do sieci Internet.

W tym kierunku postanowili również pójść legalni bukmacherzy. Zależy im bowiem na tym, aby gracze jak najczęściej przeglądali ich ofertę. W tym celu bez wątpienia przyda się aplikacja mobilna, którą będą mogli odpalić w dowolnym momencie dnia. Gracz otrzymuje więc na wyciągnięcie ręki wysokie kursy oraz emocje na naprawdę wysokim poziomie. Wielu może powiedzieć, że przecież podobny efekt, który daje aplikacja mobilna, można uzyskać korzystając z mobilnej strony LVBET PL. Z tym stwierdzeniem naszym zdaniem można się zgodzić wyłącznie połowicznie. Aplikacja mobilna umożliwia niesamowicie szybki dostęp do oferty, a w przypadku strony dedykowanej urządzeniom mobilnym potrzeba jest odpalenia strony poprzez mobilną przeglądarkę. W praktyce oznacza to, że przedostanie się do oferty trwa znacznie dłużej.

Jakie zalety niesie ze sobą aplikacja mobilna?

Legalni bukmacherzy dodając do swojej oferty aplikację mobilną, liczyli przede wszystkim na poprawienie komfortu korzystania z oferty na urządzeniach innych, niż komputer stacjonarny. Trzeba przyznać, że udała im się ta sztuka, jednak sama aplikacja mobilna niesie ze sobą jeszcze kilka istotnych zalet. Po pierwsze jest to niesamowita oszczędność czasu dla użytkowników. Odkąd pobiorą oni na swoje urządzenie aplikację mobilną, nie będą mieli potrzeby poświęcania czasu na spacery do punktów naziemnych. To czasem jest naprawdę czasochłonne, ponieważ przedarcie się przez miasto, a zwłaszcza w godzinach szczytu może okazać się problematyczne. Gracz nie musi również spędzać mnóstwa czasu na analizowaniu oferty zakładów przy komputerze. Wystarczy rozsiąść się wygodnie w fotelu i odpalić aplikację mobilną, gdzie dostępna jest ta sama oferta zakładów, co w przypadku strony internetowej.

Dzięki temu rozwiązaniu o wiele łatwiej jest również typować zakłady na żywo. Posłużymy się w tym przypadku przykładem, którym będzie mecz piłki nożnej. Oglądamy spotkanie ze znajomymi i widzimy, że jedna z drużyn wyraźnie przeważa. Istnieje więc spora szansa na to, że za chwilę padnie bramka. Wówczas posługując się aplikacją mobilną gracz może błyskawicznie postawić zakład live na to, kto będzie strzelcem następnej bramki. To niesamowita wygoda i może sprawić, że oglądanie wydarzeń sportowych będzie jeszcze bardziej emocjonujące. Użytkowniku stawiaj zakłady w dowolnym miejscu, ponieważ aplikacja mobilna może Ci towarzyszyć również na stadionie, kiedy będziesz oglądał piłkę nożną. Pozwoliliśmy sobie na pobranie aplikacji mobilnej, którą przygotowała firma LV BET zakłady bukmacherskie i teraz przedstawimy naszą szczegółową analizę.

Bukmacher LVBET i jego aplikacja mobilna

Zakłady bukmacherskie od firmy LVBET obstawiać można również za pomocą aplikacji mobilnej. Już na samym starcie tej analizy zakłady bukmacherskie LV BET zasłużyły na sporą pochwałę, ponieważ prezentuje się ona wyśmienicie. Chodzi to zarówno o funkcjonalności w niej zawarte, jaki i niesamowicie nowoczesny design, który bez wątpienia przypadnie do gustu wielu klientów. Wszystko wygląda bardzo estetycznie i każdy element ma swoje miejsce, dzięki czemu nie ma szans na pogubienie się w trakcie korzystania z niej. Została zastosowana kolorystyka znana ze strony internetowej, co jest bardzo dobrym ruchem ze strony osób projektujących. Ważne jest również to, z poziomu aplikacji mobilnej dozwolona jest szybka rejestracja. Dostępne są ta również wszelkie zakłady sportowe oraz zakłady specjalne. Oferta w żadnym stopniu nie różni się od tej dostępnej na stronie internetowej.

W przypadku aplikacji mobilnej również gracz ma do czynienia ze statycznym menu, które również umieszczone zostało na samym dole ekranu. Różnica polega na tym, że w porównaniu do mobilnej wersji LVBET PL brakuje tam odnośnika do zakładki związanej z rozgrywkami esportowymi. Reszta zakładek pozostała bez zmian. W ramach korzystania z aplikacji mobilnej użytkownik ma również dostęp do szczegółowych statystyk, które bez wątpienia mogą okazać się niezbędne podczas analizy spotkań zanim gracz postawi zakład. W przypadku jakichkolwiek problemów z obstawianiem wydarzeń sportowych, w aplikacji dostępna jest zakładka o nazwie „Czat na żywo”. Pozwala ona skontaktować się z działem obsługi klienta, która pomoże rozwiązać dany kłopot. O tym jak funkcjonuje obsługa klienta opowiemy w dalszej części artykułu. Ważne jest również to, że aplikacja mobilna BET LV dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te z systemem iOS.

Jest ona niezwykle proste w obsłudze, więc każdy poradzi się z obstawianiem zakładów za jej pomocą. Podczas korzystania bardzo rzadko zdarzała się sytuacja, że któraś z zakładek zacinała się i nie dało się jej otworzyć. Bywały sytuacje, że któraś z podstron ładowała się dłużej, ale ostatecznie zawsze się uruchamiała. Oczywiste jest jednak to, że każdy legalny bukmacher musi pracować nad płynnością pracy ich mobilnych aplikacji. Opcja Rapid Pay pozwala poprzez aplikację dokonywać szybkich wpłat i wypłat. Można tu również spotkać funkcję o nazwie „match tracker”, która pozwala śledzić przebieg interesującego użytkownika spotkania. Na temat przygotowanej aplikacji przez firmę LVBET opinie graczy są pozytywne i wielu chwali sobie jej wygląd oraz szeroki zakres funkcjonalności. Niektórzy nie do końca wiedzą jednak, jak powinna być instalowana aplikacja mobilna. Tym zajmiemy się w kolejnym akapicie naszego artykułu.

Aplikacja mobilna BET LV – jak zainstalować?

Wiele osób bez wątpienia zaskoczy fakt, że potrzebny jest osobny akapit do tego, by objaśnić, jak powinno się instalować aplikację mobilną od firmy LVBET zakłady bukmacherskie. Na dzień dzisiejszy potrafi sobie w końcu z tym poradzić zarówno młode dziecko, jak i starsza osoba, która z obsługą telefonu zazwyczaj ma mniejsze lub większe problemy. W typowym przypadku wystarczy wejść do odpowiedniego sklepu, to jest uzależnione oczywiście od systemu operacyjnego na jakim oparte jest nasze urządzenie mobilne, a następnie odnaleźć interesującą nas apkę i kliknąć zainstaluj. Brzmi prosto prawda? Oczywiście, że tak jednak w przypadku aplikacji bukmacherskich sytuacja ta wygląda trochę inaczej. Mowa to zwłaszcza o tej dedykowanej na urządzenia mobilne, które wyposażone są w system operacyjny Android. Dlaczego tak jest i z czego wynika ten problem?

Firma Google nie pozwala firmom bukmacherskim na umieszczanie ich aplikacji do typowania zakładów w swoim sklepie. Tak więc sklep „Google Play” jest wolny od aplikacji do obstawiania zakładów wzajemnych. W tym przypadku legalni bukmacherzy musieli znaleźć inną drogę, by móc dostarczać to potężne narzędzie do rąk swoich użytkowników. Na szczęście gracze nie mają się czego obawiać, ponieważ w dalszym ciągu instalacja jest bardzo prostym procesem. Użytkownik na samym starcie powinien zmienić ustawienia swojego urządzenia mobilnego. Chodzi tu o ustawienia dotyczące pobierania plików z tak zwanych nieznanych źródeł. Trzeba jedynie wydać zezwolenie na tego typu działanie. Reszta jest już tak naprawdę formalnością. Trzeba udać się na stronę bukmachera LVBET PL i odnaleźć zakładkę, która dotyczy mobilnej aplikacji. Tam znajdować się będzie przycisk, który pozwoli rozpocząć pobieranie pliku.

Kiedy plik już znajdzie się na dysku naszego urządzenia, wystarczy go uruchomić i wówczas rozpocznie się proces instalacyjny. Po chwili ikonka aplikacji pojawi się w menu naszego smartfona lub tabletu. Jeśli gracz chce uzyskać jeszcze szybszy dostęp do oferty zakładów, dobrym ruchem będzie umieszczenie ikonki na ekranie głównym urządzenia mobilnego. Wówczas już po odblokowaniu ekranu aplikacja będzie do jego dyspozycji. W przypadku urządzeń opartych o system iOS instalacja jest o wiele prostsza. Wystarczy wejść do AppStore i odnaleźć tam aplikację LVBET zakłady bukmacherskie. Po kliknięciu zainstaluj po chwili jej ikonka pojawi się na smartfonie lub tablecie. Trzeba więc przyznać, że mimo delikatnych problemów w przypadku posiadaczy urządzeń z Androidem, sama instalacja nadal pozostaje bardzo prostą sprawą. Jesteśmy przekonani, że poradzi sobie z tym każdy użytkownik, który chce rozpocząć obstawiać zakłady sportowe w ten sposób.

Szybka rejestracja – czyli jak założyć konto u bukmachera?

Zanim przejdziemy do tego, jak wygląda rejestracja w przypadku zakładów bukmacherskich BET LV, powiedzmy sobie dlaczego właściwie jest ona wymagana. Drogi użytkowniku będziesz mógł obstawiać Premier League i wiele innych rozgrywek sportowych online tylko wtedy, gdy założysz konto na stronie wybranego przez siebie bukmachera. Jest to obowiązkowe, ponieważ żaden gracz nie może być anonimowy w Internecie podczas obstawiania wydarzeń sportowych. Zakłady sportowe to niezwykle emocjonująca rozrywka, ale żeby pozostała bezpieczną potrzebne są odpowiednie działania za strony legalnych bukmacherów. Jednym z nich jest właśnie rejestrowanie konta. Dzięki temu wszyscy legalni bukmacherzy mają kontrolę nad tym, kto chce rozpocząć korzystanie z ich usług. Bez względu na to, czy jest to szybka rejestracja, czy konto stałe. Dlaczego więc to jest to aż tak istotne?

Chodzi o to, że do Internetu mają dostęp gracze, którzy w przeszłości miewali już problemy z uzależnieniem od gier hazardowych. Na niektórych z nich nałożone również zostały poważniejsze restrykcje, pod postacią totalnego zakazu udziału w tego typu grach. Dzięki temu rozwiązaniu bukmacher po weryfikacji formularza rejestracyjnego, ma możliwość sprawdzenia, czy dana osoba nie podlega tego typu zakazom. Jeśli tak, to wówczas o wiele łatwiej jest zapobiec pogłębianiu się jego problemu. Skorzysta na tym zarówno sam użytkownik, ale również jego najbliżsi. Dlatego też jest to aż tak istotne. Gracze nie muszą również martwić się o podawanie swoich danych osobowych podczas rejestracji, ponieważ każdy legalny bukmacher musi dołożyć wszelkich starań, aby dane jego klienta były odpowiednio chronione. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu, jak wygląda proces rejestracji, który dla swoich użytkowników przygotował bukmacher LV BET.

Czy na LVBET PL dostępna jest szybka rejestracja?

Od kilku lat popularnym rozwiązaniem wśród legalnych bukmacherów stała się szybka rejestracja. O co z tym właściwie pochodzi? Jest to tak zwane konto tymczasowe, które umożliwia przetestowanie wszystkich funkcjonalności bukmachera, zanim podejmiemy ostateczną decyzję o tym, czy chcemy czynnie korzystać z oferowanych przez niego usług. Dzięki temu rozwiązaniu nie jest wymagane podawanie wszystkich danych osobowych, co sprawia, że z bukmacherem jesteśmy powiązani wyłącznie poprzez adres email oraz PESEL. Założenie konta tymczasowego na LVBET PL zaczyna się od podania w formularzu imienia oraz nazwiska, numeru telefonu, a także wyżej wspomnianych adresu email oraz PESELu. Po tym jak formularz zostanie zweryfikowany przez bukmachera będziesz mógł przelać pieniądze do swojego depozytu i rozpocząć obstawiać zakłady sportowe na różnego rodzaju dyscypliny.

Zanim jednak będziesz mógł obstawiać Premier League oraz wiele innych rozgrywek sportowych, musisz wiedzieć o tym, że konto tymczasowe posiada również pewne ograniczenia. Gracz może co prawda uzyskać promkę od uzupełnienia pierwszego depozytu, jednak zakład bez depozytu nie zostanie mu przyznany. Jest on bowiem dostępny wyłącznie dla graczy, którzy przeszli pełen proces rejestracyjny. Kolejna rzecz, to na różnego rodzaje zakładów limit kwoty postawionej wynosi 5200. złotych. Ostatnim, ale według nas najbardziej istotnym ograniczeniem, jest uniemożliwienie wypłaty z konta środków pochodzących z ewentualnych wygranych. Tak więc niedostępny jest darmowy zakład, są ograniczenia na stawki, a także brak opcji wypłaty. Aby znieść wszystkie te ograniczenia wystarczy dokończyć proces rejestracji, który sprawi, że użytkownik stanie się pełnoprawnym uczestnikiem zakładów bukmachera.

Jak dokończyć rejestrację? LV BET opinie klientów

Dokończyć rejestrację na stronie LVBET PL będziesz mógł w naprawdę prosty i szybki sposób. Wystarczy z poziomu swojego tymczasowego konta wejść w zakładkę „Moje konto”, gdzie Twoim zadaniem będzie uzupełnienie brakujących danych. Chodzi tu między innymi o numer konta bankowego, na które przesyłane będą środki pochodzące z ewentualnych wygranych. Wymagane będzie również przesłanie skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu. Dzięki temu bukmacher bez problemu będzie mógł zweryfikować tożsamość nowego użytkownika. Bukmacher LV BET zastrzega sobie również prawo do poproszenia o kolejny skan, jeśli na podstawie wcześniej przesłanego nie był w stanie przeprowadzić prawidłowo procedury weryfikacji. Sam proces weryfikacji nie trwa długo, a wszelkie problemy związane są zazwyczaj z jakością dosłanego przez użytkownika skanu. LVBET posiada więc niezwykle dobry system rejestrowania nowych użytkowników. Na temat rejestracji w LVBET opinie graczy są pozytywne.

Szeroka oferta zakładów LV BET opinia klientów

Wiemy już, jak działa szybka rejestracja na stronie LVBET PL. Teraz zajmijmy się ofertą zakładów, którą LVBET oferuje. Bez wątpienia zakres oferty jest kolejnym ważnym czynnikiem, na który zwracają uwagę klienci podczas podejmowania decyzji o wyborze bukmachera. Firma bukmacherska LVBET posiada w swojej ofercie około czterdziestu różnych dyscyplin sportowych, które użytkownicy mogą typować. W ramach tej oferty można stawiać zakłady singlowe, a także kupon kombi. Graczy z pewnością ucieszy również fakt, że do obstawiania dostępne są nie tylko najpopularniejsze dyscypliny, ale również te uważane przez wielu za niszowe na terenie naszego kraju. Mowa tu o takich sportach jak piłka wodna, rzutki, czy biathlon. Najwięcej zakładów znaleźć można na rozgrywki piłki nożnej. Ciężko się temu dziwić, ponieważ piłka nożna jest obecnie najpopularniejszą dyscypliną sportową na całym świecie.

Dlatego też rozgrywki piłki nożnej, podobnie jak u wielu konkurencyjnych firm bukmacherskich, posiadają najszerszy zakres oferty. Ty jako gracz będziesz mógł z powodzeniem stawiać zarówno zakłady live, jaki i te przedmeczowe na spotkania Premier League oraz wiele innych lig europejskich. Jeśli chodzi o rozgrywki piłki nożnej w naszym kraju, to znaleźć można świetną ofertę na spotkania Wisły Kraków, której firma LVBET zakłady bukmacherskie jest sponsorem. O sponsoringu opowiemy jednak w dalszej części artykułu. Wystarczy więc szybka rejestracja i już po chwili można korzystać z dobrodziejstw, które w swojej ofercie LVBET posiada. Obstawiać można również z powodzeniem sporty walki. Ciekawa jest zwłaszcza oferta dotycząca federacji FAME MMA, której bukmacher LV BET jest sponsorem. Oprócz Wisły Kraków oraz federacji FAME MMA, pod swoimi skrzydłami bukmacher ma również kilka innych klubów piłkarskich.

W kwestii oferty warto również zwrócić uwagę na zakłady specjalne. Co właściwie kryje się pod pojęciem zakłady specjalne? Odpowiedź na to pytanie jest bajecznie prosta. Zakłady specjalne dotyczą głównie wydarzeń pozasportowych, czyli można uznać, iż jest to świetna alternatywa dla klasycznej oferty bukmacherskiej, gdzie znaleźć można wyłącznie dyscypliny sportowe. Zakłady specjalne pozwalają więc odetchnąć od typowania sportu. W ramach tej oferty typować można wydarzenia polityczne, kulturalne oraz z szeroko pojętego show-biznesu. Zakłady specjalne dają więc możliwość wytypowania zwycięzcy kolejnych wyborów prezydenckich, a także wyboru aktora, który ma zagrać konkretną rolę w danym filmie. Bez wątpienia zakłady specjalne są świetną alternatywą dla tych osób, którym znudziły się klasyczne typy bukmacherskie.

Oprócz Premier League oraz wielu innych rozgrywek sportowych, dostępna jest również rozwinięta oferta na rozgrywki esportowe oraz wirtualne sporty. Za typowanie tych spotkań również można zbierać LV Punkty. Obstawiać można takie gry jak Counter Strike: Global Offensive, League of Legends i wiele innych. To z pewnością dobra informacja dla graczy komputerowych, którzy czasem lubią postawić zakład o dobrym kursie minimalnym. Na temat oferty LVBET opinia środowiska typerów jest pozytywna. Można znaleźć tam sporo ciekawych opcji, a w razie wszelkich problemów można liczyć na pomoc obsługi klienta. Przy uzupełnianiu swojego depozytu użytkownik powinien również wiedzieć o tym, że za typowanie zakładów otrzymuje LV Punkty, które później może wymienić na gotówkę i postawić bezpieczny kupon. Można również przypomnieć, że szybka rejestracja pozwala wykorzystać LVBET bonus, który pozwoli typować ulubione rozgrywki za wyższe stawki.

Typy bukmacherskie na esport

Od kilku lat regularnie wzrasta popularność rozrywek esportowych. Turnieje w ramach tej rywalizacji są co raz bardziej profesjonalne i nikogo nie powinien dziwić fakt, że wprowadzeniem tego typu rozgrywek do swoich zakładów zainteresowanie byli bukmacherzy. LVBET zakłady bukmacherskie to firma, która jako jedna z pierwszych udostępniła zakłady na esportowe zmagania w swojej ofercie. Za jej przykładem poszli także inni legalni bukmacherzy z naszego kraju, jednak to właśnie firmie LVBET przypada miano firmy wprowadzającej. Ta sama firma jako pierwsza wprowadziła również transmisje ze spotkań esportowych, co również było dla nich ogromnym krokiem w przód. Na wsparcie firmy LVBET może liczyć również Polska Liga Esportowa. Fani gier komputerowych mogą liczyć również na różnego rodzaju promki.

Dla rozgrywek esportowych powstała na stronie LVBET PL dedykowana zakładka, co sprawia, że o wiele łatwiej jest odnaleźć dotyczącą wirtualnej rywalizacji ofertę. Użytkownicy mogą więc stawiać swoje typy bukmacherskie na esport mając pewność, że oferta kursowa jest jedną z najlepszych na polskim rynku. Za ofertę na esportowe rozgrywki bukmacherowi LVBET należy się pochwała, ponieważ jest to branża, które regularnie się rozwija i pomoże przyciągnąć pod swoje skrzydła nowych klientów. Na temat oferty esportowej LV BET opinie graczy są dobre i wielu chwali sobie te rozgrywki, uważając je za świetną odskocznię od typowana klasycznych sportowych dyscyplin.

Wisła Kraków i inni, czyli sponsoring LVBET

Odkąd w życie weszły nowe postanowienia ustawy hazardowej na polskim rynku, niektóre z firm były zmuszone się wycofać z oferowania zakładów sportowych. Pozostałe firmy zaczęły podążać w kierunku, który mógłby pokazać je w jak najlepszy świetle. Dlatego też, co raz częściej jesteśmy świadkami tego, że logo danego bukmachera widnieje na koszulkach zespołów podczas rozgrywek piłki nożnej i nie tylko. Tą drogą postanowił również pójść bukmacher LVBET, pod którego skrzydłami znajduje się między innymi Wisła Kraków. Warto jednak podkreślić, że Wisła Kraków to nie jedyny klub piłkarski pod skrzydłami firmy LVBET zakłady bukmacherskie. Programem sponsorskim objęte są również takie zespoły, jak Piast Gliwice, Arka Gdynia, Widzew Łódź, a także Wisła Płock.

Bukmacher LV BET i jego sponsoring to jednak nie tylko Wisła Kraków i rozgrywki piłki nożnej, ale również sporty walki. Firma jest sponsorem organizacji FAME MMA, gdzie podczas gali rywalizują między sobą osoby popularne na polskim rynku. Bez wątpienia ta współpraca pozwoliła wypłynąć bukmacherowi na szersze wody, ponieważ zyskali oni wyłączność na prowadzenie zakładów na wszystkie gale spod szyldu tej federacji. LV BET posiada świetny pakiet sponsorki, z którego kibice mogą być zadowoleni. Zwłaszcza Ci sympatyzujący z Wisłą Kraków, ponieważ dla nich przygotowana została specjalna oferta. Kibice mogą zgarnąć 50 PLN na grę u bukmachera, jeśli wyślą na odpowiedni email zdjęcie swojego karnetu. Bez dwóch zdań jest to świetna opcja dla fanatyków Białej Gwiazdy. Nie trzeba być więc fanem Premier League, żeby na LVBET PL trafić na fajne promki.

Czym jest bezpieczny kupon?

Bukmacher LVBET to nie tylko szybka rejestracja oraz zakłady specjalne, ale również różnego rodzaju promki dla graczy, które mogą urozmaicić im rozgrywkę. Jedną z nich jest tak zwany kupon bezpieczny, który w pewien sposób pozwoli oszukać pecha, jeśli faworyzowany zespół zawiedzie na kuponie. Jedyne co użytkownik musi zrobić to postawić kupon kombi 5+, a następnie będzie mógł odebrać zwrot w przypadku, gdy jedno z postawionych zdarzeń nie rozstrzygnie się pomyślnie. W ciągu jednego tygodnia liczyć się będzie wyłącznie pierwszy kupon użytkownika, który podlegać będzie warunkom tej promki. Kurs minimalny kuponu kombinacyjnego wynosić musi 3.00, a jego stawka to przynajmniej 20 PLN. Warto również dowiedzieć się na stronie, jak prezentują się warunki obrotu kwotą z promki.

Szybka rejestracja pozwala również uzyskać promkę do nawet 1500 PLN. Wystarczy się zarejestrować i przy pierwszej wpłacie do swojego depozytu o kwocie minimum 50. złotych odpalić mnożnik, a następnie postawić kupon kombinacyjny z przynajmniej trzema zdarzeniami o kursie łącznym 2.50. Tutaj jest do zyskania aż tysiąc złotych. Kolejna część promki dotyczy drugiej wpłaty do swojego depozytu. Tu również gracz może wpłacić 50. złotych, a następnie odpalić na swoim koncie mnożnik x50. Następnym krokiem będzie przygotowanie kuponu z trzema zdarzeniami, których kurs łączny wynosić musi minimum 2.50. W ten sposób użytkownik ma szansę na odebranie promki o równowartości do nawet 500 PLN. Łącznie więc cała wartość promki może wynieść 1500. złotych. Jest to z pewnością coś, co może gracza zainteresować. Wszystkie te promki są w pełni legalne, ponieważ firma LV BET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wydawane przez urząd Ministerstwa Finansów. Na temat promek LVBET opinie klientów są pozytywne.

LVBET oferuje różne metody płatności

Wiemy już jak przypadku firmy LVBET zakłady bukmacherskie wygląda szybka rejestracja oraz czym charakteryzują się zakłady specjalne. Kolejnym ważnym aspektem, który ma spory wpływ na wybór bukmachera przez użytkownika są dostępne w serwisie metody płatności. LV BET posiada kilka takich sposobów, dzięki czemu klient może być spokojny o sposób transferowania swoich środków. Jest to kwestia tak ważna ponieważ, transfer środków w przypadku kont bukmacherskich odbywa się niezwykle często. Czasem zabraknie środków na postawienie zakładów i wówczas potrzebne jest błyskawiczne ich wpłacenie, a do tego przydadzą się nowoczesne metody płatności. LVBET oferuje kilka takich i postaramy się tutaj szczegółowo przedstawić, co ten bukmacher jest w stanie zaoferować użytkownikowi.

Przede wszystkim środki można wpłacać za pomocą kart płatniczych typu Visa oraz MasterCard. Dostępne są również popularne platformy w naszym kraju, czyli dotpay oraz Przelewy24. Coś dla siebie znajdą również posiadacze urządzeń mobilnych, ponieważ wpłat na konto dokonywać można również poprzez popularny ostatnimi czasy system blik. Cieszyć może również możliwość skorzystania z e-portfeli takich jak skrill, czy PAYMENTICON. Oprócz tego skorzystać można również z przelewów za pomocą serwisu tpay. Użytkowników ucieszy również fakt, że LV BET posiada w swojej ofercie metodę płatności poprzez kody Paysafecard. Trzeba więc przyznać, że to co LVBET oferuje swoim użytkownikom prezentuje się nieźle i bez wątpienia nie brakuje metod, z których gracz może skorzystać. Sami użytkownicy na temat metod płatności dostępnych w serwisie LV BET opinie mają pozytywne i większość nie ma żadnych kłopotów z transferem środków.

Obsługa klienta LVBET recenzja dla klientów

Ostatnią rzeczą, o której warto wspomnieć jest funkcjonowanie obsługi klienta na stronie LVBET PL. Mnóstwo legalnych bukmacherów oprócz świetnie prosperującej strony, musi zapewnić swoim klientom możliwość kontaktu z pomocą w przypadku, gdy pojawią się różnego rodzaju problemy z jej funkcjonowaniem. Nie da się ukryć, że czasem zdarzają się sytuacje, gdy gracz ma problem z prawidłowym rozliczeniem zakładu lub na przykład saldo na jego koncie jest ujemne. Wówczas ciężko o samodzielne rozwiązanie takiego problemu i przydałaby się pomoc osoby, która posiada większą wiedzę oraz doświadczenie. I to zadanie należy właśnie do punktu obsługi klienta. Jest to sekcja złożona z przeszkolonych pracowników, których zadaniem jest bycie do dyspozycji graczy, jeśli Ci napotkają podczas korzystania z oferty problemy. LVBET oferuje swoim klientom kilka form kontaktu, którym teraz dokładnie się przyjrzymy.

Pierwszą z nich jest popularny czat na żywo. Po wejściu na stronę LVBET PL oczom użytkownika w lewym dolnym rogu ukaże się ikonka wiadomości, która umożliwia uruchomienie okienka czatu na żywo. Po kliknięciu w te ikonkę pojawi się formularz, który następnie użytkownik musi wypełnić. Obowiązkowe są wyłącznie trzy pola, które dotyczą imienia oraz nazwiska, a także adresu email. Reszta to już kwestia wyboru gracza. W zakładce o nazwie „Pomoc” dostępny jest również formularz kontaktowy. Użytkownik musi tam podać swoje dane, czyli imię i nazwisko oraz adres email, a także temat swojej wiadomości. Pod spodem natomiast znajduje się puste pole, gdzie gracz może dokładnie opisać problem, który napotkał podczas korzystania z serwisu LVBET PL. Użytkownicy pozytywnie wypowiadają się o czacie, gdyż łatwo się z nim połączyć i konsultant zawsze jest do dyspozycji gracza. Na plus również można zapisać to, że czat czynny jest całą dobę.

LV BET posiada również podobnie jak wiele innych firm bukmacherskich rozbudowaną zakładkę FAQ. Konsultanci podkreślają, że zanim klient zdecyduje się na skorzystanie z czatu na żywo lub wysłania wiadomości poprzez formularz kontaktowy, powinien odwiedzić właśnie ten dział. FAQ to zakładka, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. W przypadku firmy LVBET zakłady bukmacherskie dodatkowo został on podzielony na kategorie, co ma jeszcze bardziej ułatwić użytkownikowi znalezienie odpowiedzi na nurtujące go pytania. Dzięki temu oszczędzi czas swój, a także konsultanta, który w tym czasie może pomóc osobie z o wiele poważniejszym problemem. Warto o tym pamiętać.

FAQ

Co umożliwia szybka rejestracja?

Dzięki temu rozwiązaniu bez konieczności podawania szczegółowych danych będziesz mógł wypróbować ofertę zakładów na LVBET PL.

Ile czasu można korzystać z konta tymczasowego?

Na konto tymczasowe nie ma ograniczeń czasowych. Ograniczenia dotyczą wyłącznie stawki, którą jest kwota 5200 PLN.

Czy promki dostępne są w ramach tymczasowej rejestracji?

Niestety większość promek nie obejmuje użytkowników kont tymczasowych. To ograniczenie znosi przejście na konto stałe.

Ile zazwyczaj trwa weryfikacja konta?

Zazwyczaj weryfikacja trwa do 30. minut. W przypadku problemów ze skanem dokumentu obsługa klienta Cię o tym poinformuje.

Czy firma LVBET to legalny bukmacher?

Bukmacher LVBET posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych na terenie naszego kraju.

W jaki sposób zmienić hasło użytkownika?

Wystarczy zalogować się na konto i po kliknięciu w swoją nazwę wybrać opcję „Zmień Hasło”.