Lider rosyjskiej Premier League gromi drużynę Urału

W związku z szerzącą się epidemią koronawirusa, rozgrywki piłkarskie w większości krajów europejskich, zostały zawieszone. Tym obostrzeniom nie podlega jednak rosyjska Premier League, która normalnie rozgrywa swoje mecze, a w dodatku przy trybunach wypełnionych do ostatniego krzesełka. Ciężko więc nie zauważyć ogromnego wzrostu popularności ligi rosyjskiej w ostatnim czasie. Ma to jeszcze większe znaczenie dla nas Polaków, ponieważ na rosyjskich boiskach możemy zobaczyć kilku reprezentantów naszego kraju. Słupki oglądalności 22. kolejki Premier League były więc tego weekendu zdecydowanie wyższe niż zawsze. Kibice piłkarscy mogli bez obaw zasiąść przed telewizory, ponieważ na poziom piłkarski również w Rosji narzekać nie można. U kibiców z Polski dodatkowe emocje mogą wzbudzać reprezentanci Polski. Dlatego też na mecze warto wykorzystać Fortuna kod promocyjny online.

Tak było właśnie w spotkaniu 22. kolejki rosyjskiej Premier League pomiędzy Zenitem Sankt Petersburg a Urałem Jekaterynburg. W składzie drużyny gości występuje trzech polskich piłkarzy. Rafał Augustyniak, Michał Kucharczyk oraz Maciej Wilusz nie mieli jednak tego dnia przed sobą łatwego zadania. Musieli zatrzymać grającego na własnym stadionie przy komplecie publiczności, rozpędzonego lidera tabeli, który przystąpił do tego meczu w roli faworyta. Drużyna obecnego mistrza Rosji, prowadzona przez Siergieja Siemaka nie dała jednak żadnych szans na boisku drużynie Polaków. Zenit Sankt Petersburg nie miał litości tego dnia i rozgromił 7:1 drużynę Urału Jekaterynburg. Dzięki temu zwycięstwu umocnili się na szczycie tabeli piłkarskiej ligi rosyjskiej. Wielu Polaków zdecydowało się wykorzystać BetFan kod promocyjny online i postawić na swojego faworyta.

betfan-belka

Piłkarze Zenitu w świetnej formie

Mistrz Rosji Zenit Sankt Petersburg od 10 grudnia jest niepokonanym zespołem. Wówczas w ramach rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów przegrał z drużyną z Portugalii, Benficą Lizbona. W rosyjskich rozgrywkach niepokonany jest od 28 września. Ta seria robi niesamowite wrażenie na kibicach piłkarskich w Rosji. Po 22. kolejkach drużyna Zenitu jest zdecydowanym liderem rozgrywek, a sobotnie zwycięstwo 7:1 z drużyną Urału Jekaterynburg to 15. wygrana w tym sezonie i jednocześnie najwyższa. Bez dwóch zdań najważniejszym zawodnikiem spotkania był Sardar Azmoun. Piłkarz z Iranu strzelił w tym meczu trzy bramki, dokładając do tego świetną asystę. Kolejne dwie bramki na koncie zanotował sobie Artiom Dziuba. Rosjanin z 13. bramkami na koncie piastuje fotel lidera klasyfikacji strzelców ligi rosyjskiej. Swoje pierwsze trafienie na rosyjskich boiskach zaliczył malcom.

Drużyna Zenitu od początku spotkania stopniowo budowała swoją przewagę, oddając w sumie 16 celnych strzałów w całym meczu. Daje to wynik średnio jednego strzału w światło bramki co sześć minut. Warto było to wykorzystać i sprawdzić kod bonusowy Totolotek online. W drużynie gości w podstawowym składzie wystąpili Rafał Augustyniak oraz Maciej Wilusz. Drugi z wymienionych został zdjęty z boiska w przerwie spotkania. Inny Polak, czyli Michał Kucharczyk całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych. Najwyższa porażka w sezonie pozwala drużynie Urału zajmować 10. miejsce w tabeli rosyjskiej Premier League. Przed spotkaniem kibice Zenita wywiesili transparent. Widniało tam hasło „Wszyscy jesteśmy chorzy na piłkę nożną i umrzemy na Zenit”. Było to ich stanowisko wobec wydarzeń w światowym i europejskim futbolu spowodowanych epidemią koronawirusa. Na stadionie gospodarzy zgromadziło się ponad 30 tysięcy kibiców, a przed telewizorami jeszcze więcej. Polacy mogli wykorzystać STS kod promocyjny online i oglądać różne transmisje również i na swoich telefonach.

Pewny lider

Po tym zwycięstwie Zenit Sankt Petersburg umocnił się na pozycji lidera rosyjskiej Premier League. Nad znajdującym się na drugim miejscu zespołem Lokomotiwu Moskwa ma przewagę 9. punktów i pewnie kroczy po kolejne mistrzostwo kraju. W składzie Lokomotiwu znajduje się również dwóch reprezentantów Polski, a są to Maciej Rybus oraz Grzegorz Krychowiak. Oboje zagrali świetny mecz w ten weekend. Ich drużyna pokonała na wyjeździe FK Rostów 3:1, dlatego warto było sprawdzić kod bonusowy BetFan online.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie