Legię czekają zmiany

Legia Warszawa potwierdziła, że niebawem drużyna powiększy się o kolejnego zawodnika. Nowym napastnikiem ma być czeski piłkarz Tomas Pekharta. Jak podają przedstawiciele klubu, transfer ma nastąpić jak tylko zawodnik przejdzie pozytywnie wszystkie testy medyczne. Transfer do Legii to tylko kwestia czasu.

Legia żegna się z Niezgodą

Przyszły zawodnik Legii w piątek przyleciał do Warszawy, gdzie ma zostać poddany testom medycznym. Pekharta ma zastąpić wieloletniego piłkarza klubu Jarosława Niezgodę, który został wykupiony za 5 milionów dolarów przez amerykański klub Portland Timbers. Transfer Niezgody był jednym z najgłośniejszych w ostatnim czasie. Zwłaszcza początkowo nie obyło się bez przeszkód. Niespełna 24-letni piłkarz boryka się od lat z arytmią serca. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, gdzie był poddawany obowiązkowym testom medycznym, musiał przejść kolejny zabieg ablacji. Procedura jest skuteczna i małoinwazyjna i jak na razie młody zawodnik Portland Timbers może grać na boisku. Transfer zakończył się sukcesem i pod koniec stycznia został ostatecznie podpisany kontrakt między klubem a Jarosławem Niezgodą. Jeśli chcesz kibicować Niezgodzie w barwach nowego klubu, zobacz BetClic kod bonusowy i sprawdź ofertę bukmachera. Warto wspomnieć, że piłkarz rozegrał dla warszawskiego klubu 60 spotkań, w których sukcesywnie zdobył niemal 30 bramek. To duży sukces dla młodego zawodnika, który w Legii Warszawa grał od 2016 r. 

Piłkarz jest piątym Polakiem grającym w amerykańskiej lidze Major League Soccer, co z pewnością jest ogromnym wyróżnieniem i otwartą drogą do międzynarodowej kariery piłkarskiej. Niezgoda dołączył do grona zawodników grających za oceanem, do których należą m.in. Przemysław Frankowski grający w barwach Chicago Fire, czy Kacper Przybyłko strzelający gole dla Philadelphia Union. Jeśli chcesz kibicować Niezgodzie zobacz Fortuna kod bonusowy.

Legia Warszawa dokonuje odważnych zmian

Transfer Niezgody nie jest jedynym w ostatnim czasie, jakiego dokonał warszawski klub. W styczniu za rekordową sumę został sprzedany Radosław Majecki. Legia Warszawa może mówić o sukcesie finansowym na ogromną skalę. Za transfer Majeckiego do As Monaco klub otrzyma kwotę aż 7 milionów euro. To jeden z najwyższych transferów zawodnika za granicę w historii polskiej ligi. Pomimo iż klub zdecydował się na oddanie świetnych zawodników, właściciel Legii Warszawa pozytywnie ocenia ostatnie wydarzenia, podkreślając, że sukcesywne transfery wpłynął na rozwój finansowy i szkoleniowy klubu. Jest to forma wykonywania przemyślanej wizji. Jeśli chcesz sprawdzić, jak poradzi sobie odmieniona drużyna zobacz LVBET kod bonusowy.

Tomas Pekharta – kim jest nowy napastnik Legii Warszawa.

Warszawski klub od dłuższego czasu poszukiwał nowego napastnika, który wsparłby drużynę Legii. Wybór padł na wspomnianego Tomasa Pekhartę, obecnego napastnika UD Las Palmas reprezentującego Wyspy Kanaryskie. Doniesienia o ustaleniach dotyczących transferu i testach medycznych, które przechodzi zawodnik, potwierdza dyrektor sportowy klubu Rocco Maiorino. Tomas Pekharta to z pewnością zawodnik z doświadczeniem. Niemal 30-letni piłkarz na swoim koncie ma współpracę piłkarską w kilku ligach. Pekhartę mogliśmy oglądać m.in. w angielskich barwach klubów Tottenham czy Southampton, czeskim Slavia Praga czy Baumit Jablonec, niemieckim FC Numberg, ale również i izraelskim Hapoel Beer Szewa. Co ważne, w tym sezonie piłkarz wystąpił w 17 meczach ligowych Las Palmas, podczas których strzelił 5 goli. Według doniesień, warszawski klub już parę lat temu interesował się Pekhartą, jednak dopiero teraz zdecydował się na ściągnięcie zawodnika w swoje szeregi. Tomas Pekharta może być ogromną nadzieją dla warszawskiego klubu, jednak to, jak będzie układała się współpraca czeskiego zawodnika z Legią Warszawa, pokaże najbliższa przyszłość. Kibicuj Legii i zobacz kod promocyjny BetFan, dzięki któremu nowi8 gracze mogą zyskać dodatkowe bonusy za rejestrację.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie