Leeds United pokonało West Bromwich Albion. Mateusz Klich z asystą!

Rozgrywki ligi angielskiej przyzwyczaiły sympatyków piłkarskich do tego, że zawsze można liczyć tam na niesamowite emocje, a także mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji. Występują tam najlepsi piłkarze na świecie, pod wodzą najlepszych trenerów, co musi gwarantować dostarczenie rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Nie bez powodu Premier League uznawana jest przez wielu za jedną z najlepszych lig piłkarskich na całym świecie. Ten sezon jest bez wątpienia bardzo wyjątkowy dla kibiców ligi angielskiej pochodzących z Polski. Wszystko dlatego, że mamy w Premier League czterech reprezentantów, z których trzech regularnie pojawia się na boiskach ligowych. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy skoncentrować się na drużynie Leeds United, która prezentuje wysoką formę w tym sezonie Premier League. Marcelo Bielsa uznany przez FIFA trzecim najlepszym trenerem na świecie zbudował naprawdę bardzo ciekawą drużynę, której styl może się podobać. Wypróbuj kod promocyjny Fortuna odbierz i przekonaj się jak to działa.

Piłkarze West Bromwich Albion bez wątpienia nie mogą aktualnie powiedzieć, że ten sezon jest dobry w ich wykonaniu. Na przestrzeni dwóch dni piłkarze tej drużyny byli w stanie powstrzymać Liverpool FC i wywalczyć cenny remis na stadionie Anfield Road, a następnie ponieść sromotną porażkę w pojedynku z Leeds United. Drużyna, w której występuje Kamil Grosicki przegrała z Leeds z Mateuszem Klichem w składzie 0:5 w ramach 16. kolejce Premier League. Ciężko jest wytłumaczyć komukolwiek to, jak to możliwe, że drużyna, która dwa dni wcześniej powstrzymała mistrza Anglii nagle ponosi aż tak wysoką porażkę w innym beniaminkiem Premier League. Nie ma wątpliwości co do tego, że West Bromwich Albion prezentuje kiepską formę i kibice tej drużyny mogą się obawiać o to, czy ich ulubieńcy zdołają utrzymać się w lidze. Przetestuj Sts kod bonusowy odbierz i obstawiaj Premier League.

Jeśli ktoś przyjrzałby się temu, jak wyglądały ostatnie spotkania obu drużyn mógłby dojść do wniosku, że zapowiada się na naprawdę ciekawe i wyrównane spotkanie pomiędzy tymi dwoma zespołami. Wielu nawet uważało, że mecz będzie zacięty, a delikatnymi faworytami tego spotkania będą zawodnicy gospodarzy. West Brom miał bowiem za sobą bardzo trudny mecz z Liverpool FC, w którym to przegrywał po pierwszej połowie, ale zdołał wziąć się w garść i odrobić straty w drugiej odsłonie meczu. Trener popularnych The Baggies po meczu komplementował swój zespół za determinację i grę do ostatnich minut o korzystny wynik. Wskazał również na element, który był kluczowy dla uzyskania wyniku remisowego. Jeszcze w pierwszej połowie zmieniła się taktyka West Bromwich Albion, która przyniosła im wyrównanie w tym pojedynku. Przekonaj się jak działa Totolotek kod bonusowy odbierz i ciesz się typowaniem spotkań piłkarskich.

Przebieg spotkania

Z pewnością szkoleniowiec drużyny gospodarzy nie spodziewał się, że mecz z Leeds United rozpocznie się aż tak źle. Fatalny błąd w dziewiątej minucie popełnił Romaine Sawyers, który pod presją podał piłkę do tyłu. Problem polegał na tym, że zrobił to na pamięć, a na dodatek w kierunku bramki. Okazało się, że bramkarza West Bromwich nie było w tej chwili w tym miejscu, a Romaine strzelił bramkę samobójczą. Dzięki temu nieszczęśliwemu zagraniu Leeds United wyszło na prowadzenie. W okolicach trzydziestej minuty Rodrigo Moreno zdecydował się na dośrodkowanie, które wybili obrońcy gospodarzy. Na dobitkę tego strzału zdecydował się Ezgjan Alioski, a jego strzał wpadł do siatki. Trzeba przyznać, że ten strzał był naprawdę pięknej urody. Sześć minut później było już 3:0, kiedy to Jack Harrison wykorzystał podanie Bamforda i podwyższył wynik meczu. Przekonaj się jak działa Betclic kod promocyjny odbierz i obstawiaj zakłady na wybrane dyscypliny sportu.

Tuż przed przerwą padła czwarta bramka, przy której asystę zaliczył reprezentant Polski Mateusz Klich. Polak rozpoczął ten mecz standardowo od pierwszych minut. Akcja bramkowa została zapoczątkowana przez Rodrigo Moreno, który popisał się długim podaniem do Polaka. Szybko poprosił o zwrot piłki naszego reprezentanta, który odegrał mu, a ten bez większych problemów oddał strzał na bramkę rywala. Piłka wpadła do siatki, a Leeds schodziło na przerwę prowadząc 4:0. W drugiej połowie podopieczni Marcelo Bielsy zdołali jeszcze strzelić jedną bramkę, a ostateczny wynik spotkania wynosił 0:5. Gospodarze z pewnością nie mogą uznać tego spotkania do najbardziej udanych w tym sezonie. Przetestuj kod bonusowy Lvbet odbierz i zobacz jak to funkcjonuje.