LeBron James poprowadził Lakers do zwycięstwa

LeBron James poprowadził osłabione Lakers do zwycięstwa, zdobywając aż 31 punktów! W ostatnim meczu z Houston Rockets można było podziwiać piękną grę koszykarza, który zanotował również 12 asyst oraz dźwignął Los Angeles Lakers, zapewniając drużynie zwycięstwo.

To nie był łatwy mecz

W końcówce drugiej kwarty, Houston Rockets prowadziło 65:59, dlatego Lakers w przerwie musiało opracować ustalić strategię oraz omówić popełnione błędy. Efekty pojawiły się szybko, ponieważ goście zaczęli wychodzić na prowadzenie. LeBeron napędzał kontrataki, JaVale McGee efektywnie blokował przeciwników, a Kyle Kuzma wybitnie spisywał się po obu stronach parkietu. Dzięki temu „Jeziorowcy” zaczęli wychodzić na prowadzenie, które systematycznie powiększali. W połowie ostatniej kwarty goście prowadzili 110:94, a mecz zakończył się ostatecznym wynikiem 124:115. Kibicuj Lakers i zobacz kod bonusowy Totolotek.

Drużyna Jamesa obecnie ma bilans 30-0. Kuzma zdobył 23 punkty, a Kentavious Caldwell-Pope dodał kolejne 20 punktów z ławki rezerwowych. Jak widać, drużyna z Hollywood dosyć szybko podniosła się po ostatniej porażce z Orlando Magic. Nawet bez takich graczy jak Anthony Davis i Rajon Rondo potrafili odnieść zwycięstwo w Houston, którego drużyna nie należy do najłatwiejszych przeciwników.

Jak się okazało, niestety Rockets nie wykorzystali braków w kadrze rywali. W ostatnim spotkaniu, James Harden wykorzystał jedynie 8 na 20 oddanych rzutów z pola, w tym jedynie 2 rzuty za 3 punkty. Jak skomentował James, ich celem było wybijanie z rytmu Hardena, ponieważ nie mogli dopuścić do tego, żeby zdobywał sporo punktów. Jeśli już miał punktować, to lepiej żeby to było na zasadach podyktowanych przez graczy Lakers. Co prawda Russell Westbrook zdobył w 40 minut aż 35 oczek, mimo tego drużyna z Houston przegrała swoje trzecie spotkanie z rzędu. Chcesz obstawiać mecze NBA? Zobacz forBET kod promocyjny i sprawdź, co bukmacher przygotował dla swoich graczy.

forbet

Podczas meczu w Houston, wielu kibiców przyszło nie tylko oglądać, ale również i dopingować LeBrona. Można było usłyszeć skandowanie, a także na trybunach widać było wiele osób w koszulkach z nazwiskiem „James”. Po meczu, koszykarz podziękował kibicom, mówiąc, że jest to dla niego zaszczyt i cieszy się, że fani doceniają jego starania. Dzięki niemu Lakers udało się wygrać spotkanie.

Nie tylko Lakers rozegrało ciekawe spotkanie

Dla fanów NBA to był ciekawy weekend, ponieważ mecze rozegrały się również pomiędzy New Orleans Pelicans a Los Angeles Clippers (130:133), Brooklyn Nets a Milwaukee Bucks (97:117), Golden State Warriors a Orlando Magic (109:95), a także Chicago Bulls a Cleveland Cavaliers (118:116). To tylko niektóre ze spotkań, które można było obejrzeć. Jeśli chcesz być na bieżąco oraz oglądać mecze NBA, sprawdź STS bonus powitalny i nie przegap transmisji na żywo z najważniejszych spotkań!

A jak wygląda koszykówka w Polsce?

Jak się okazuje, miniony rok koszykarski reprezentacji Polski można podsumować jako pasmo nieustających sukcesów. Polacy awansowali na turniej w Chinach i po raz drugi w historii udało im się pojechać na tego typu imprezę. Kibice każdy mecz oglądali z zapartym tchem i mieli sporo powodów do dumy, szczególnie podczas rozegranych meczy z Hiszpanami oraz z USA. Ostatecznie Polacy znaleźli się w pierwszej ósemce turnieju. Wielu było zaskoczonych tak dobrymi wynikami. Mogliśmy również zaobserwować wiele sukcesów indywidualnych, a na wyróżnienie zasługuje trener Mike Taylor, który prowadzi naszą reprezentację od 2014 roku. Od tego czasu udało mu się zbudować mocny zespół. Jeśli chcesz kibicować naszej reprezentacji, zobacz BetClic kod promocyjny lub też zobacz kod bonusowy BetFan i poczuj prawdziwe sportowe emocje.