1000 zł bonus powitalny

Bonus powitalny sts

  To pigułka najważniejszych informacji dotyczących działalności legalnych zakładów bukmacherskich, w tym STS. To bardzo ważne, aby zwracać uwagę na to u kogo się gra. A jeśli zakładów posiadających uprawnienia do organizowania zakładów wzajemnych jest tak mało, prześcigają się one w ofertach i bonusach. To wszystko po to, aby zachęcić nową klientelę do wybrania właśnie tego, konkretnego bukmachera. A jak przedstawia się na tle innych STS?

  Zakład bukmacherski STS oferta


  Jak już było wspomniane wcześniej, zakład bukmacherski Star-Typ Sport jest jednym z pionierów w tej branży. Daje możliwość obstawiania wszystkiego, co tylko potencjalny gracz chciałby wytypować. Najczęściej obstawiane są oczywiście spotkania sportowe, lecz współcześnie można typować również wydarzenia społeczne oraz polityczne. Zakład bukmacherski STS wychodzi na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy, dlatego oferta STS jest tak obszerna.
  Zapewne wielu z nowych klientów jest ciekawa jak wygląda oferta STS pod kątem kursów - w Sieci mówi się o tym, że mimo tylu lat na rynku, kursy nie są wystarczająco zadowalające. Aczkolwiek większość graczy, która traktuje obstawianie bardzo na poważnie, zazwyczaj ma otwarte konta u wielu bukmacherów - w tym i w STS zakładach bukmacherskich.
  Mimo zbyt niskich (według niektórych klientów) kursów, STS pozostaje największym zakładem w Polsce, ponieważ posiada 35 procentowy udział na rynku naziemnych bukmacherów.

  Jakie oferuje się dyscypliny, czyli oferta STS na dzis


  Aktualnie każdy sportowy hobbysta znajdzie coś dla siebie - zakłady bukmacherskie STS oferują około 30 dyscyplin sportowych. Oprócz tego gracze mają możliwość obstawienia wydarzeń politycznych czy społecznych. Codziennie bukmacher oferuje w swoim zakładzie około 20 tysięcy spotkań.
  Jeśli gracza interesuje jedynie sport, może typować chociażby wśród takich dyscyplin:
  - piłka nożna
  - tenis
  - siatkówka
  - koszykówka
  - hokej na lodzie
  - boks
  To oczywiście nie wszystkie dyscypliny (jak już zostało wspomniane, jest około 30).


  Odwiedź bukmachera STS