Oferta specjalna dla naszych graczy. Użyj kodu: PREZENTPZB

150% bonus powitalny

Bonus powitalny PZBUK


  Jednym z najmłodszych zakładów bukmacherskich na polskim rynku jest PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie). Bukmacher PZBuk jest oczywiście zakładem legalnym - w połowie 2018 roku firma ta otrzymała wymaganą licencję Ministra Finansów (numer zezwolenia PS4.6831.26.2017). Gracze, którzy skorzystają z usług PZBuku nie muszą się zatem obawiać nieprzyjemności ze strony Urzędu Celnego ani żadnych konsekwencji karnych wynikających z udziału w nielegalnych zakładach.

  Dlaczego fakt, że PZBuk jest legalnym zakładem bukmacherskim, jest tak istotny? Ponieważ obstawianie spotkań sportowych u bukmacherów, którzy wymaganej licencji nie mają, grozi karą grzywny w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli ktoś nie zna rynku bukmacherskiego od podszewki, pewnie zastanawia się jak bardzo szalonym trzeba być, aby w takim wypadku korzystać z usług bukmacherów nielegalnych. Cóż, nielegalne zakłady kuszą brakiem wysokiego podatku od gier, który należy zapłacić. Wynosi on aż 12 procent, co wielu graczy zniechęca do korzystania z zakładów legalnych.

  Jednakże zakłady legalne (w tym i PZBuk) posiadają tę przewagę, że działają zgodnie z literą prawa. Zapewniają bezpieczeństwo swoim klientom, chronią ich dane, a gracze mają pewność, że ich wygrana zostanie wypłacona. Legalne zakłady, chcąc zrekompensować graczom dość wysoki podatek, prześcigają się w ofertach, bonusach i promocjach. Jak wypada zatem stosunkowo nowy zakład bukmacherski PZBuk?

  Wiadomo już jakie metody obstawiania i ograniczenia posiada PZBuk ze strony prawnej. Wiadomo również, że obstawiać współcześnie można naprawdę wszystko. Jako, że sport mimo wszystko wiedzie prym w bukmacherce, warto przyjrzeć się ofercie PZBuka w tym zakresie. Dyscypliny sportowe, które można obstawiać w tym zakładzie bukmacherskim, prezentują się naprawdę imponująco. Obstawiać w zakładzie bukmacherskim PZBuk między innymi można:

  - piłkę nożną (jest to najpopularniejszy sport w bukmacherce, więc nie mogło go zabraknąć i w tym zakładzie) - koszykówka (sport cieszący się również sporym zainteresowaniem) - boks - MMA - piłkę ręczną - tenisa stołowego - kolarstwo - siatkówkę - surfing - sporty motorowe - sporty zimowe - szachy (coś dla koneserów gier intelektualnych) - e-sport (ostatnimi czasy naprawdę bardzo popularny) - futbol amerykański

  To nie jest cała oferta, zakłady PZBuk posiadają w sumie ponad 20 ogólnych dyscyplin sportowych, z czego każda ma swoją ligę, a rozgrywki prowadzone są z poziomu narodowego, jak i międzynarodowego. Na szczególną uwagę zasługują szachy (nie każdy zakład bukmacherski jest zainteresowany tą dyscypliną intelektualnego sportu) oraz e-sport. Sporty wirtualne są coraz bardziej popularne i to nie jest nic zaskakującego, dlatego ceni się fakt, że PZBuk wyszedł najbardziej wymagającym klientom na przeciw.
  Odwiedź bukmachera Pzbuk