Oferta specjalna dla naszych graczy. Użyj kodu: PREZENT

2100 zł bonus + 100 zł extra

Bonus powitalny Forbet


  Nowi gracze w forBET mogą odebrać niezwykle atrakcyjny bonus powitalny. Możesz zyskać nawet 600 PLN, czyli 100% swojej pierwszej wpłaty! Wysokość bonusu może wynieść od 20 zł do 2100 zł i uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

  Warunki bonusu:
  Stawka bonusu: 100%
  Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 2100 zł
  Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł
  Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0
  Promocja obowiązuje do: do odwołania
  Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty

Co warto wiedzieć? Dokonałem pierwszej wpłaty i mój bonus jest wciąż nieaktywny, dlaczego? W momencie dokonania pierwszej wpłaty na konto gracza bonus powitalny zostaje dopisany automatycznie jednakże jest on „zablokowany” do momentu w którym gracz dokona obrotu pierwszą wpłatą zgodnie z wymogami regulaminu promocji bonus powitalny.

Jak dokonać obrotu depozytem? Za obrót obiera się łączną kwotę postawionych zakładów. Do wykonanego obrotu nie jest zaliczana wygrana w zakładzie, tylko stawka za jaką został zagrany zakład. Dla przykładu wygrywając zakład za 100 pln po kursie 1,7 i wygranej 170 pln do obrotu wlicza się jedynie 100 pln, czyli wartość za jaki zakład został postawiony. Do obrotu zaliczane są również zakłady przegrane.

Moja wpłata to 100 pln, dlaczego nie otrzymałem maksymalnego bonusu? Drogi graczu, Twój bonus to 100% od Twojego depozytu. Równowartość wpłaconej przez siebie kwoty otrzymasz od nas w bonusie. W regulaminie znajdziesz też jakie są minimalne i maksymalne kwoty dla depozytów.

Dlaczego nie mogę postawić zakładu za środki bonusowe? Przede wszystkim należy sprawdzić czy do postawienia zakładu zostało wybrane saldo bonusowe. Jeżeli jest zaznaczone powinno być podkreślone zieloną linią, (jest to widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu się na konto gracza) jeżeli nie jest – proszę kliknąć na saldo bonusowe tak by się podkreśliło. Należy też pamiętać o spełnieniu warunków regulaminu odnośnie minimalnego kursu jaki powinien być przy zawieraniu zakładu.

Gdzie mogę sprawdzić stan obrotu bonusem powitalnym? Stan obrotu aktualnym przyznanym bonusem można sprawdzić klikając (po zalogowaniu się na konto gracza) w ikonę MOJE KONTO znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu strony głównej. Następnie należy kliknąć w zakładkę BONUS znajdującą się po lewej stronie ekranu. Oprócz obrotu bonusem znajdują się tam również inne istotne informacje – data przyznania oraz m.in data ważności bonusu.

Dokonałem obrotu jednak bonus wciąż nie został przeniesiony do salda głównego, dlaczego? Prosimy pamiętać aby podczas dokonywania obrotu depozytem kupony były zgodne z regulaminem. W innym wypadku nie zostaną zaakceptowane przez system i saldo bonusowe nie będzie odblokowane.
Odwiedź bukmachera forbet