Oferta specjalna dla naszych graczy. Użyj kodu: PREZENT

2100 zł bonus + 100 zł extra

Bonus powitalny Forbet


  Praktycznie każda firma z zakładami wzajemnymi oferuje swoim klientom promocje i bonusy bukmacherskie - legalny bukmacher forBET nie stanowi wyjątku! Nowi gracze w forBET mogą odebrać niezwykle atrakcyjny bonus powitalny. Możesz zyskać przy użyciu naszego kodu bonusowego nawet 600 PLN, czyli 100% pierwszego depozytu na stronie iforbet.pl! Wysokość bonusu powitalnego może wynieść od 20 PLN do 2100 zł i uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

  Warunki bonusu w forbet zakłady bukmacherskie:

  Stawka bonusu: 100%
  Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 2100 zł
  Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł
  Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0
  Promocja obowiązuje do: do odwołania
  Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty

Co warto wiedzieć, chcąc wykorzystać w forbet kod promocyjny? Dokonałem pierwszej wpłaty i mój bonus forBET jest wciąż nieaktywny, dlaczego? W momencie dokonania pierwszej wpłaty na konto gracza bonus powitalny zostaje dopisany automatycznie, jednakże jest on „zablokowany” do momentu, w którym gracz dokona obrotu pierwszą wpłatą zgodnie z wymogami regulaminu promocji bonus powitalny.

Jak dokonać obrotu depozytem? Za obrót obiera się łączną kwotę postawionych zakładów. Do wykonanego obrotu nie jest zaliczana wygrana w zakładzie, tylko stawka za jaką został zagrany zakład. Dla przykładu wygrywając zakład za 100 pln po kursie 1,7 i wygranej 170 pln do obrotu wlicza się jedynie 100 pln, czyli wartość za jaki zakład został postawiony. Do obrotu zaliczane są również zakłady przegrane.

Moja wpłata to 100 pln, dlaczego nie otrzymałem maksymalnego bonusu? Drogi graczu, Twój bonus to 100% od Twojego pierwszego depozytu. Równowartość wpłaconej przez siebie kwoty otrzymasz od nas w bonusie. Zatem jeśli Twoja pierwsza wpłata wyniesie 500 PLN bonus również wyniesie 500 PLN. Tak samo jeśli kwota depozytu 20 czy 200 PLN wyniesie. W regulaminie znajdziesz też jakie są minimalne i maksymalne kwoty dla depozytów, kiedy chce się otrzymać bonus od depozytu.

Dlaczego nie mogę postawić zakładu za środki bonusowe? Przede wszystkim należy sprawdzić, czy do postawienia zakładu zostało wybrane saldo bonusowe. Jeżeli jest zaznaczone, powinno być podkreślone zieloną linią (jest to widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu się na konto gracza), jeżeli nie jest – proszę kliknąć na saldo bonusowe tak, by się podkreśliło. Należy też pamiętać o spełnieniu warunków regulaminu odnośnie minimalnego kursu, jaki powinien być przy zawieraniu zakładu - warunki muszą zostać wypełnione, aby Forbet kod promocyjny nam przyznał.

Gdzie mogę sprawdzić stan obrotu bonusem powitalnym? Stan obrotu aktualnym przyznanym bonusem można sprawdzić, klikając (po zalogowaniu się na konto gracza) w ikonę MOJE KONTO znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu strony głównej. Następnie należy kliknąć w zakładkę BONUS znajdującą się po lewej stronie ekranu. Oprócz obrotu bonusem znajdują się tam również inne istotne informacje – data przyznania oraz m.in data ważności bonusu od depozytu.

Dokonałem obrotu, jednak bonus wciąż nie został przeniesiony do salda głównego, dlaczego? Prosimy pamiętać, aby podczas dokonywania obrotu depozytem kupony były zgodne z regulaminem (warunki obrotu również uwzględniają takie rzeczy, w jaki sposób bonus należy obstawić). W innym wypadku środki uzyskane z kodu promocyjnego nie zostaną zaakceptowane przez system i saldo bonusowe nie będzie odblokowane.

Mimo takich wymogów, forBET zakłady bukmacherskie opinie zbiera za swoje bonusy całkiem pozytywne. Oczywiście ostateczny wybór zawsze należy do klienta - każdy sam, indywidualnie podejmuje decyzję co do tego, czy kod promocyjny forbet jest według niego atrakcyjny i czy chce z niego skorzystać. Nasz artykuł powstał w celach informacyjnych, aby zainteresowani typerzy mogli się dowiedzieć, jaki u bukmachera forbet bonus powitalny funkcjonuje na chwilę obecną.

Najważniejsze jest to, że for BET zakłady bukmacherskie oferuje całkowicie legalnie, na mocy licencji Ministra Finansów, więc decydując się na zwykłe obstawianie (bez bonusu), czy też wybierając w Forbet kod bonusowy, nie podejmuje się działań niezgodnych z polskim prawem. Gra u legalnych bukmacherów jest najważniejsza i należy bardzo uważać - na zagranicznym rynku bukmacher forebet zaklady bukmacherskie również oferuje, jednak firma ta nie posiada polskiej licencji, więc Polacy nie mogą tam obstawiać. Nazwa jest podobna, dlatego trzeba się pilnować i sprawdzać, czy na pewno rejestruje się u tego buka, u którego można w świetle naszego prawa - w forbet rejestracja oraz wykorzystanie chociażby kodu bonusowego ze strony polskich klientów jest na pewno legalna.

Pozostając przy temacie zakładania konta... Jak wygląda u forbet bukmacher rejestracja? Tutaj nie ma zaskoczeń, wszystko przebiega tak samo, jak u innych bukmacherów. Wypełnia się formularz, forbet bukmacher ma także prawo poprosić nas o skan dowodu osobistego w celu potwierdzenia naszej tożsamości. To właśnie po tym etapie graczom przysługuje w iforbet bonus na start (przypominamy o warunkach obrotu, które muszą zostać spełnione, w przeciwnym razie nie zadziała żaden kod bonusowy forbet). A co więcej wiemy o tym zakładzie?


Odwiedź bukmachera forbet