Oferta specjalna dla naszych graczy. Użyj kodu: PREZENT

1000 zł bonus powitalny

Bonus powitalny Etoto

  Jednym z ciekawszych miejsc, gdzie możemy obstawiać zakłady w Internecie jest bukmacher eTOTO. Jest to legalnych bukmacher z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów, więc nie musimy obawiać się żadnych konsekwencji prawnych ani niewypłacalności firmy.

  Buk, któremu zaufali najlepsi

  eTOTO zakłady bukmacherskie są rozpoznawalne za sprawą znanych osobistości współpracujących z marką. Z reklam i bannerów uśmiechają się do nas m.in. dziennikarze sportowi Polsatu - Mateusz Borek i Roman Kołtoń - oraz trener i były piłkarz Tomasz Lato. Oczywiście jest to chwyt marketingowy na przyciągnięcie do siebie graczy, którzy rozpoznają znane twarze, jednak warto mieć na uwadze, że eksperci piłki nożnej tej rangi nie zgodziliby się reklamować nieuczciwych firm.

  Przeglądając rankingi i sprawdzając, co o tym bukmacherze piszą inni typerzy, szybko zobaczymy, że eTOTO opinie ma bardzo pozytywne. Nie jest to najpopularniejszy buk w Internecie, lecz bez trudu znajdziemy go w czołówce szczególnie tych zestawień, które roztropnie ograniczają się wyłącznie do legalnych bukmacherów.

  Wybierając bukmachera, najlepiej skonsultować się również ze znajomymi graczami albo przeszukać fora internetowe czy grupy na Facebooku. W ten sposób zawsze możemy dopytać o interesujące nasz szczegóły, nie musząc sprawdzać ich samemu. Należy jednak pamiętać, że korzystanie ze stron i aplikacji mobilnych bukmacherów online jest darmowe, toteż sprawdzenie wszystkiego samemu nie jest jakimś wielkim problemem.

  eTOTO oferta dla każdego

  eTOTO bukmacher oferuje rozmaite dyscypliny sportowe do obstawienia. Typować możemy zarówno te najpopularniejsze, jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, jak i te z mniejszą liczbą aktywnych graczy - tutaj będą to szachy, tenis stołowy oraz unihokej, a nawet sporty motorowe czy piłka plażowa. Być może są to niszowe opcje, ale też nie od kursów czy zainteresowania powinna wiązać się frajda z typowania.

  Interesujecie się sportami niewymienionymi wyżej? Wciąż warto sprawdzić, czy wśród około 30 oferowanych dyscyplin przypadkiem nie znalazł się ukochany przez nas golf, snooker czy krykiet. Do tego coś dla siebie znajdą fani sportów zimowych, żużlu czy MMA. Każdy kibic powinien mieć możliwość obstawiania swojej ulubionej drużyny i wykorzystania zdobywanej latami wiedzy na temat danego sportu.

  A może śledzicie sport, który zwyczajnie nigdy nie przyjął się na większą skalę w Polsce? Bez problemu z menu strony głównej bukmachera eTOTO wybierzecie futbol amerykański, baseball oraz hokej. Liczba dyscyplin jest tak duża, że naprawdę trzeba się postarać, by nie móc czegoś obstawić. Oczywiście z zastrzeżeniem, że powinniśmy obstawiać tylko te rozgrywki, które i tak byśmy obejrzeli, a samo typowanie jest tylko urozmaiceniem naszego hobby. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że taka forma zabawy nie przekształci się w stres i tracenie dużych pieniędzy "bo następnym razem się odkuję".


  Odwiedź bukmachera Etoto