Kod promocyjny Betfan

W kwietniu tego roku swoją działalność rozpoczął BETFAN, który w zeszłym roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych. Ze względu na to, że ten legalny bukmacher dopiero co stawia pierwsze kroki na rynku zakładów sportowych w naszym kraju, warto dokładnie przyjrzeć się ofercie tego operatora i sprawdzić, czego mogą oczekiwać gracze.

Jak wygląda oferta na zakłady bukmacherskie w BETFAN?

Po wejściu na stronę z zakładami wita nas napis „Nie grasz, nie wygrasz”, którym reklamuje się bukmacher, zachęcające do założenia konta. Operator również od razu wypunktował najciekawsze kategorie produktów, które rzeczywiście mogą zainteresować gracza takie jak SPORT, ROZRYWKA, LIVE oraz ESPORT. Warto przyjrzeć się każdej z tych kategorii i zobaczyć, czy bukmacher posiada ofertę mogącą podbić rynek bukmacherski.

betfan-belka

W zakładce Sport można znaleźć kilkadziesiąt dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, a nawet futbol amerykański, które BETFAN proponuje fanom zakładów sportowych. Jak twierdzi bukmacher, typerzy mogą obstawić aż 1 500 000 zdarzeń miesięcznie, co daje średnio 50 000 wydarzeń każdego dnia. Dlatego nawet najwięksi sceptycy nie będą mogli narzekać na to, że nie mają czego obstawiać. Dodatkowo zakładka jest bardzo intuicyjna i przyjazna dla graczy, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z obstawianiem zakładów. Na górze strony znajdziemy szybkie linki z aktualnie rozgrywanymi wydarzeniami jak chociażby Puchar Narodów Afryki czy też kwalifikacje, wśród których popularne są np. Liga Mistrzów lub Liga Europy. Na stronie bukmacher również poleca różne zakłady sportowe, żeby ułatwić graczom orientację. Dostępnych jest wiele lig, nawet te niezbyt znane, dlatego pod względem oferty na zakłady sportowe BETFAN jest na równi, a niekiedy nawet nieco wyprzedza największe firmy na rynku.

Zakładka Live z kolei jest dosyć intuicyjna, co jest niezmiernie ważne przy obstawianiu meczy na żywo. Niezwykle przydatna jest opcja interfejsu Multi, która pozwala na śledzenie i obstawianie nawet dziewięciu wydarzeń na raz. Przydatny jest również kalendarz z rozpiską wydarzeń do obstawienia, dzięki czemu gracze mogą sobie dokładnie zaplanować strategię obstawiania. Każdego dnia można obstawić po kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt zdarzeń jeśli chodzi o zakłady na żywo.

Bonusy bukmacherskie od operatora BETFAN.

Jedną z części oferty, która ma na celu zachęcić graczy do rozpoczęcia typowania w serwisie bukmacherskim, to oczywiście bonusy bukmacherskie BETFAN przygotowane dla nowych użytkowników. Wśród promocji można znaleźć Mega Pakiet, czyli bonus na start. Jak zgarnąć taki bonus powitalny? Po zarejestrowaniu się w serwisie należy wpłacić depozyt (minimalna wartość to 20 PLN), następnie należy zawrzeć zakłady na równowartość wpłaconej kwoty z minimalnym kursem 2.00. Bonus jest przyznawany od trzech pierwszych wpłat i obejmuje 10% od każdej (maksymalnie 100 PLN). Kolejnym rokiem jest pięciokrotny obrót bonusem, a na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia z kursem minimalnym na jedno zdarzenie 1.20, a na cały kupon minimum 2.00. Kiedy pieniądze za wygraną będą przechodzić na saldo główne, BETFAN bonus może powiększyć nawet dziesięciokrotnie. Zasady wdają się być nieco skomplikowane. W dużym skrócie, za każde wpłacone 100 złotych, otrzymujesz bonus 10 zł, pomnożony razy 10, czyli łącznie daje to 100 złotych. Od każdego dokonanego depozytu możesz otrzymać maksymalnie 1000 PLN, czyli przy trzech depozytach możesz uzyskać aż 3000 zł. Oczywiście najpierw trzeba spełnić szereg warunków, nie mniej jednak, jest to obecnie jeden z najwyższych bonusów na polskim rynku, przebijający nawet królujący do tej pory LV BET i ich 1500 PLN przy dwóch depozytach. Zanim jednak skorzystasz z jakiegokolwiek bonusu, warto sprawdzić dokładnie regulamin danej promocji.

Bukmacherzy w Polsce oferują również dosyć popularny bonus bez depozytu. A jak wygląda BETFAN bonus powitalny bez konieczności wpłacania depozytu? Otóż jak się okazuje, ten typ bonusu nie jest ujęty w standardowej ofercie, ponieważ zamiast takiego standardowego bonusu jest przewidziana specjalna promocja o nazwie Radar 365. Mimo tajemniczo brzmiącej nazwy, zasada tej promocji jest dosyć prosta. Każdego dnia operator przygotowuje nowe promocje, z których gracze mogą korzystać. Oczywiście każda z nich musi być kilkukrotnie obrócona (bukmacher zastrzega sobie pięciokrotny obrót na kuponach AKO) z kursem łącznym co najmniej 2.00. Dlatego zamiast jednego bonusu, gracze otrzymują ich kilkadziesiąt, dlatego typerzy nie mogą narzekać na nudę. To właśnie Radar zastąpił bonus na start. Nie mniej jednak, jeśli wpisze się odpowiedni BETFAN kod promocyjny można otrzymać dodatkowe promocje, w których może być dostępny jest właśnie bonus bez depozytu w wysokości około 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie BETFAN. Taki kod bonusowy należy wpisać podczas rejestracji, aby móc cieszyć się pełną ofertą promocyjną już na starcie.

BETFAN zakłady oferuje jeszcze bonus bez podatku!

Dzięki wejściu Ustawy Hazardowej w 2017 roku, która została wprowadzona z inicjatywy Ministerstwa Finansów, każda firma oferująca zakłady wzajemne, ma obowiązek 12% podatku od obrotu. Obowiązek płacenia takie podatku, bukmacherzy najczęściej zrzucają na gracza, ponieważ za każdą obstawioną kwotę jest automatycznie pobierany podatek. Natomiast BETFAN bonus bez podatku jest wyjściem na przeciw graczom, którzy nie chcą płacić tak wysokiego podatku. Jak to działa? Wystarczy, że stworzysz kupon na stronie bukmachera. Muszą na nim znaleźć się co najmniej dwa kwalifikujące się zdarzenia z kursem minimalnym 2.00, a wtedy bukmacher zmienia współczynnik na 1, więc wygrana gracza rośnie o 14%. Jeśli spełni się warunki stawiane przez operatora, możliwe jest wygranie nawet do 20% więcej niż w ofercie standardowej. Jednak zanim przystąpi się do udziału w danej promocji, warto jest zajrzeć do regulaminów i dokładnie zapoznać się z warunkami, które stawia bukmacher.

Cashout, czyli wypłać pieniądze na żądanie.

Zakłady online są jedną wielką loterią. Czy wszystkie zdarzenia na kuponie wejdą i otrzymasz swoją wygraną? Czy ostatni mecz, którego nie do końca jesteś pewny pójdzie po Twojej myśli? BETFAN postanowił wprowadzić opcję Cashout, która pozwala na wcześniejsze wycofanie się z gry. Jak to działa? Obstawiasz swój kupon, typując interesujące Cię mecze. Możesz obstawić zarówno zdarzenia przedmeczowe oraz te na żywo i to na jednym kuponie! Śledzisz i analizujesz przebieg obstawionych wydarzeń, sprawdzając, które mecze już weszły. Na twoim kuponie widnieją już 4 wygrane, a piąty mecz dopiero ma się zacząć lub właśnie trwa, jednak obawiasz się, że Twój typ mógł być nie do końca trafny. Dzięki opcji cashout możesz bez najmniejszego problemu wycofać się z gry, zgarniając dotychczasową wygraną, bez obawy, że z powodu jednego meczu, przepadnie cała wygrana kasa. Dzięki temu na BETFAN zakłady bukmacherskie gracze mogą mieć pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzeń. Niektórzy gracze mylą opcję Cashout z bonusem Cashback. Kilku bukmacherów w Polsce oferuje zakład bez ryzyka, ponieważ tak inaczej nazywa się Cashback, czyli najprościej rzecz ujmując – zwrócenie stawki za pierwszy zakład w przypadku kiedy okaże się być przegrany. Należy jednak pamiętać, że te dwa zwroty nie powinny być stosowane zamiennie, a każdy z nich oznacza inną ofertę bukmacherską.

betfan-belka

Kategoria ESPORT – oferta dla fanów gier komputerowych.

E-gaming rozwija się coraz prężniej, nic więc dziwnego, że doczekał się swojej własnej sekcji u bukmachera. Legalni bukmacherzy stopniowo dodają nowe gry do swojej oferty na e-sporty, jednak widać, że to właśnie ten nowy bukmacher dosyć poważnie potraktował sprawę rozgrywek wirtualnych. Fani mogą znaleźć w tej sekcji najbardziej popularne pozycji i obstawiać wybrane przez siebie rozgrywki. Mamy tutaj przede wszystkim Counter Strike, Dota, League od Legends, Overwatch, a także StarCraft. Co ciekawe, operator na swojej stronie udostępnia również statystki, z którymi może zapoznać się każdy z zainteresowanych graczy oraz istnieje możliwość obserwowania wyników live w trakcie trwania wybranych rozgrywek. Jedyne czego brakuje, to specjalny BETFAN bonus przyznany dla fanów gier komputerowych, który być może w przyszłości zostanie dodany wraz z rozwojem oferty na e-sport. Na podstawie obecnej oferty, którą przygotował ten operator, możemy śmiało stwierdzić, że jeśli chodzi o e-sporty w roku 2019 BETFAN jest jednym z liderów zakładów na wirtualne rozgrywki. Warto dodać, że ESPORT to nie to samo co sporty wirtualne, których ten operator w tym momencie nie oferuje.

Zakłady rozrywkowe, czyli załóż się o dosłownie wszystko.

U nowego bukmachera można postawić kupon na wiele dyscyplin sportowych, ale operator przygotował również ciekawą ofertę dla graczy, którzy chcieliby postawić zakład związany z ekonomią, pogodą, mediami lub show-biznesem. I tak oto istnieją zakłady o to, czy Kuba Wojewódzki weźmie ślub do końca sierpnia, jakie będą ceny paliwa w wakacje lub kto zagra Elvisa Presleya w jednym z filmów. Jak widać, zakłady wzajemne wcale nie muszą być oparte tylko i wyłącznie na sporcie, a BETFAN doskonale o tym wie. Co ciekawe, co chwilę pojawiają się różne zakłady nie wiążące się ze sportem lub oscylujące wokół sportu, dlatego postawienie tego typu zakładów nie wymaga dogłębnej wiedzy sportowej, jak na przykład przy zakładach dotyczących piłki nożnej. Ze względu na to, taka oferta jest atrakcyjna dla osób, które chcą się zakładać, ale nie o wyniki meczów, a na przykład o pogodę. BETFAN kod promocyjny pozwala na wykorzystanie bonusowych środków również na zakłady nie dotyczące sportu, dlatego jeśli chcesz spróbować szczęścia i założyć się o to, czy Anna Lewandowska ogłosi drugą ciążę jeszcze w 2019 roku, warto sprawdzić ofertę rozrywkową u tego buka.

Metody płatności w BETFAN

Aby zacząć obstawiać zakłady online, trzeba dokonać pierwszej wpłaty na swoje depozytowe swoje własne środki. Warto zatem przyjrzeć się, jak wyglądają wpłaty i wypłaty u nowego bukmachera. Bukmacher podaje, że obsługuje ponad 20 banków, więc nie powinno być problemu z dokonaniem wpłaty. Możesz wpłacić środki przy pomocy kanałów takich jak szybki przelew bankowy, karta płatnicza, a nawet Blik. Operator nie pobiera żadnych prowizji, natomiast minimalna kwota wpłaty to złotówka. Należy jednak wiedzieć, że pierwsza wpłata powinna być dokonana z konta bankowego, ponieważ jest to forma weryfikacji danych podanych podczas rejestracji. Wypłaty możesz dokonać przy pomocy przelewu. Bukmacher gwarantuje bezpieczne transakcje, realizowane 7 dni w tygodniu. Wypłacone środki powinny znaleźć się na Twoim koncie już po około 15 minutach.

Czy bukmacher posiada swoją aplikację?

Jedną z opcji, którą posiada właściwie każdy bukmacher jest aplikacja mobilna. Dzięki niej gracze otrzymują dostęp do swojego konta z poziomu telefonu lub tabletu, więc nie muszą obstawiać jedynie za pomocą komputera. Jest to niesamowicie wygodne, dlatego większość legalnych bukmacherów cały czas rozwija swoją ofertę mobilną. Niestety operator jeszcze nie posiada dedykowanej aplikacji, jednak jego strona BETFAN PL jest na tyle responsywna, że bez problemu można z niej skorzystać na każdym smartfonie. Co ważniejsze, nawet z poziomu telefonu możemy się zarejestrować i wpisać kody promocyjne. Mamy jednak nadzieję, że wraz z rozwojem, doczekamy się również i aplikacji, dzięki której typowanie będzie znacznie wygodniejsze. Jeśli BETFAN chce konkurować o wysokie miejsca w rankingach, musi udostępnić również swoją apkę.

Zakładanie konta w BETFAN.

Obecnie coraz więcej firm bukmacherskich udostępnia opcję, która pozwala na rozpoczęcie obstawiania bez podawania swoich danych z dowodu osobistego. Jest to spore ułatwienie, ponieważ takie konto tymczasowe to dosyć wygodna opcja dla gracza, który chce tylko sprawdzić jak działa dany serwis i zorientować się w ofercie bukmachera. Aby otworzyć konto potrzeba tylko adresu e-mail, hasła i numeru telefonu. Oczywiście z niepełną rejestracją wiążą się pewne ograniczenia. Nowi gracze bez problemu mogą skorzystać z oferty takiej jak kod promocyjny BETFAN i rozpocząć typowanie kuponów oraz wpłacić depozyt, jednak aby móc wypłacić ewentualną wygraną z konta, trzeba uzupełnić resztę danych osobowych, które muszą być zweryfikowane przez operatora. Dzięki takiej opcji możesz bez większych konsekwencji otworzyć konto, obstawić kilka kuponów, skorzystać z przyznanych bonusów, jednak nie możesz dokonać żadnej wypłaty.

BETFAN opinie – czy operator może być konkurencją?

Dla wielu graczy, jedną z najważniejszych punktów oferty u bukmachera, z pewnością jest bonus powitalny. W końcu to on ma zachęcić nowych graczy do założenia konta oraz rozpoczęcia obstawiania w serwisie operatora. Każdy ranking bukmacherów opiera się na bonusach oferowanych przez firmy działające na terytorium Polski, dlatego aby móc uplasować się na najwyższych pozycjach, trzeba posiadać rozbudowaną ofertę. BETFAN zadbał o graczy, oferując jeden z wyższych bonusów na rynku. Opinie typerów na jego temat są raczej przychylne, chociaż zasady przyznania bonusu mogłyby być nieco mniej zawiłe. Nie mniej jednak, ten polski bukmacher posiada jedną z najbardziej oryginalnych ofert na rynku. Na plus można zaliczyć również to, że BETFAN kod bonusowy również oferuje i pozwala na jego wykorzystanie podczas rejestracji. Dzięki niemu nowi gracze mają dostęp do pełnej oferty bonusowej przygotowanej przez tego bukmachera. BETFAN opinie posiada różne, ponieważ nie każdy jest przekonany do nowego bukmachera. Owszem, oferta jest ciekawa, jednak czy to wystarczy do przyciągnięcia nowych użytkowników? Jak na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i obserwować rozwój tego operatora.


bukmacherzy zakłady bukmacherskie ranking zakładów bukmacherskich kod bonusowy do bukmachera pewne typy bukmacherskie na dziś zakłady bukmacherskie legalne legalny bukmacher najlepsza strona bukmacherska obstawianie wyników meczy jakie zaklady bukmacherskie polecacie etoto zakłady forbet zakłady fortuna zakłady lvbet zakłady milienium zakłady pzbuk zakłady sts zakłady totolotek zakłady totomix zakłady expekt zakłady
betclic zakłady


Gdzie jeszcze można obstawiać kupony?

Spółka BETFAN nie jest jedynym bukmacherem na rynku, jednak jest jednym z najnowszych operatorów. W Polsce można obstawiać u kilkunastu bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych. Są to między innymi STS, Totolotek, Fortuna, Milenium, LV BET, forBET, eTOTO i kilku innych, u których możesz się zarejestrować i rozpocząć obstawianie. Oferta będzie się różnić w zależności od serwisu, jednak zanim rozpocznie się typowanie, warto zorientować się w rynku bukmacherskim. Należy również pamiętać, że dzięki regulacjom prawnym opisanym w Ustawie Hazardowej, użytkownicy z Polski nie mogą korzystać z usług bukmacherów bez polskiej licencji, którzy są określani mianem nielegalnych bukmacherów. Dlatego zanim przystąpi się do gry, warto dokładnie sprawdzić, czy bukmacher, u którego zakładasz konto znajduje się na liście polskich legalnych bukmacherów, dostępnej na stronie Ministerstwa Finansów.

Podsumowanie.

Z czym może kojarzyć nam się logo BETFAN? Przede wszystkim z powiewem świeżości na polskim rynku zakładów wzajemnych. Dlaczego? Ponieważ ten legalny bukmacher świetnie wystartował, a jego debiut okazał się być strzałem w dziesiątkę. Owszem, bonus powitalny wydaje się być nieco skomplikowany, jednak jest on jednym z najwyższych na rynku, więc niektórzy gracze z pewnością skuszą się na tak ciekawą opcję. Oferta również jest dosyć rozbudowana i zróżnicowana, dzięki podzieleniu jej na poszczególne segmenty. Zakłady online BETFAN oraz dodatkowe bonusy nie są powieleniem ofert innych operatorów, jest to nieco inne podejście do obstawiania. Warto uważnie obserwować rozwój tego bukmachera i sprawdzić jak poradzi sobie na konkurencyjnym rynku zakładów wzajemnych.

Przypominamy, że obstawianie zakładów wzajemnych jest legalne tylko i wyłącznie u operatorów, którzy posiadają ważną polską licencję przyznaną przez Ministra Finansów. Gra u nielegalnych bukmacherów może wiązać się z konsekwencjami prawnymi. Należy pamiętać, że hazard może uzależniać, dlatego apelujemy o przemyślane typowanie. Przede wszystkim graj odpowiedzialnie!

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie