Kod promocyjny Betclic

Jaki bonus BetClic oferuje polskim graczom?

Kody promocyjne uwielbiane są przez typerów, więc nie ma w Polsce bukmachera, który nie posiadałby w swojej ofercie bonusu. Wyjątku nie stanowi rzecz jasna legalny bukmacher Betclic, który również proponuje swoim klientom grę z niejednym kodem promocyjnym. Zanim jednak rozpiszemy się o tym, jakie kody promocyjne na start Betclic postanowił przygotować, warto powiedzieć co nieco o tej firmie, ponieważ na polskim rynku proponuje swoje zakłady sportowe stosunkowo krótki okres. Co prawda ten zakład bukmacherski online znany był przed nowelizacją Ustawy Hazardowej, ale właśnie w wyniku zmian prawnych Betclic bukmacher musiał zrezygnować z oferowania swoich usług. Bukmacherowi jednak udało się uzyskać wymaganą zezwolenie Ministerstwa Finansów.

betclic-page

Większość bukmacherów, kiedy otrzymuje zezwolenie Ministerstwa Finansów, w zasadzie ma już przygotowaną ofertę zakładów bukmacherskich i od razu wchodzi do gry. BetClic jednak potrzebował nieco więcej czasu, niż przypuszczano i gracze musieli cierpliwie poczekać kilka miesięcy na przygotowanie strony internetowej. W końcu się doczekaliśmy i możemy poinformować zainteresowane osoby, jak prezentuje się w Betclic oferta zakładów i co znajdziemy wśród oferty powitalnej oraz reszty bonusów.

Kod promocyjny Betclic – jaki możemy zdobyć?

Zatem aktualnie Betclic zakłady bukmacherskie proponuje w naszym kraju w 100% legalnie i żaden klient nie musi obawiać się ryzyka ze strony Skarbówki. Jak obstawianie zakładów bukmacherskich, to w pierwszej kolejności rejestracja. Proces zakładania konta jest bardzo podobny u różnych operatorów, niemniej jednak należy przyjrzeć się temu, jak wygląda to u nowego bukmachera BetClic rejestracja.

betclic-belka

Rejestracji należy dokonać przy pomocy strony internetowej lub aplikacji mobilnej bukmachera Betclic. Legalny bukmacher Betclic proponuje na starcie konto tymczasowe, które nie wymaga weryfikacji w pierwszym momencie, a dzięki któremu można dokonać pierwszej wpłaty i obstawiać swoje zakłady sportowe. Aby założyć konto należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając swoje dane osobiste, na tym etapie można wpisać również specjalny kod rejestracyjny. Konto tymczasowe ważne jest 90 dni. Jeśli oferta zakładów oraz oferowany przez Betclic kod promocyjny przypadną graczowi do gustu, trzeba będzie do końca zweryfikować informacje podane podczas rejestracji. Należy także pamiętać, że wypłata środków możliwa jest również w przypadku jedynie zweryfikowanych kont, w przeciwieństwie do pierwszej wpłaty, której można dokonać na jeszcze niepotwierdzone konto.

Co zrobić, aby potwierdzić nasze dane osobowe? To samo, co u każdego innego bukmachera – konieczne będzie dostarczenie skanu dowodu osobistego, dzięki czemu możliwe będzie zweryfikowanie przede wszystkim naszej pełnoletniości oraz prawdziwości podanych danych w formularzu. Po tej procedurze konto z tymczasowego zostanie zatwierdzone jako stałe.

Kiedy już wiemy, czego na start BetClic oczekuje od nowych graczy przy rejestracji konta, przyjrzyjmy się temu, jaki został zaproponowany w ramach oferty powitalnej promocyjny Betclic kod. Jednak interesują nas wszystkie kody promocyjne, jakie zakład bukmacherski online BetClic ma do zaoferowania swoim klientom, więc po tym, jak omówimy kod rejestracyjny, przejdziemy do tego, co jeszcze dla swoich graczy BetClic posiada w zanadrzu.

Jaki BetClic bonus na start przygotował dla nowych graczy?

Wszyscy legalni bukmacherzy zaskakują swoich klientów różnymi promocjami, więc i BetClic bonus powitalny musiał opracować, aby nie odstawać od reszty konkurencji na rynku. Zatem na jaki kod rejestracyjny można liczyć w przypadku tego operatora? W Betclic bonus powitalny to cashback do 500 PLN. Zakład bez ryzyka dosyć często proponowany jest na start BetClic więc dopasował część oferty powitalnej do panujących standardów. Jakie warunki należy spełnić, aby u bukmachera Betclic cashback zadziałał? Minimalna stawka pierwszej wpłaty, która kwalifikuje kupon do kodu promocyjnego to 1 PLN. Pierwszej wpłaty można dokonać przez przelew bankowy, płatności kartą lub płatności natychmiastowej. Kiedy już depozyt został wpłacony, odbierz bonus poprzez obstawienie dowolnego zakładu. Jeśli wskazane typy bukmacherskie na pierwszym kuponie okażą się nietrafione, kod rejestracyjny sprawi, że na start Betclic zwróci do 500 PLN. Warto o tej górnej granicy pamiętać. Zresztą sam bukmacher przypomina także o podatku od obrotu w wysokości 12% i sugeruje, aby za pierwszym razem (oczywiście jeśli nowo zarejestrowany gracz ma ochotę otrzymać pełen bonus) obstawić 568 PLN. To właśnie wtedy, po uwzględnieniu należności podatkowej, za przegrany kupon wystąpi zwrot o maksymalnej wysokości.

Środki zostaną zwrócone na konto bonusowe – taki kod Betclic każe nam obrócić sześć razy po kursie minimalnym 2.0. Warunki obrotu uwzględniają zarówno single, kupony akumulowane, zakłady live oraz prematch. Jeśli uda się spełnić warunki przewidywane przez ten kod rejestracyjny, środki zostaną przeniesione na konto główne. A jakie opinie zbiera ten oferowany przez Betclic kod promocji? Plusem jest na pewno kwota, ponieważ jest to najwyższy cashback na start na polskim rynku bukmacherskim. Warunki otrzymania samego zwrotu także nie należą do najgorszych – minimalna kwota nie jest wygórowana, podobnie zakres wydarzeń, które należy umieścić na kuponie. Tak więc jeśli chodzi o samo uzyskanie bonusu na start BetClic nie utrudnia zwrotu przegranych środków (przy zachowaniu górnej granicy).

Minusem może być to, że u bukmachera Betclic cashback jest jedynym elementem oferty powitalnej i nie jest dostępny na przykład kod rejestracyjny, dzięki któremu moglibyśmy otrzymać popularny freebet Betclic po prostu nie przewiduje takich opcji dla nowych graczy. Gracze twierdzą, że jeśli ich pierwszy zakład będzie wygrany, to nie odczuwają żadnej różnicy, ponieważ żaden inny promocyjny kod nie jest proponowany, a jedynie bezpieczny, potocznie zwany darmowy zakład. Klienci oczekują tego, żeby polski bukmacher Betclic bonus bez depozytu wprowadził, gdyż takie formy kodu promocyjnego są mile widziane wśród typerów, którzy chcą przetestować ofertę nowego bukmachera bez konieczności inwestycji własnych środków pieniężnych. Popularniejszy od freebetów jest jednak bonus od depozytu i to właśnie taki kod bonusowy Betclic również powinien z czasem umieścić według graczy w swojej ofercie powitalnej.

fortuna kod bonusowy na start pzbuk kod bonusowy na start milenium kod bonusowy na start forbet kod bonusowy na start lvbet kod bonusowy na start betfan kod bonusowy na start totolotek kod bonusowy na start etoto kod bonusowy na start sts kod bonusowy na start fortuna bonus na start sts bonus na start

To, jak zmieni się kod rejestracyjny, trudno jest przewidzieć. Każdy zakład bukmacherski online musi dostosować swoje kody promocyjne po pierwsze do oczekiwań klientów, a po drugie do sytuacji na rynku. Jeśli praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy oferują tego typu kod promocyjny Betclic wypada z samym cashbackiem nieco blado według graczy, którzy od oferty powitalnej oczekują naprawdę wiele. A co znajdziemy wśród bonusów przygotowanych dla stałych klientów? Oczywiście cashback na start to nie wszystko, co znajdziemy w zakładce promocji w serwisie internetowym.

Nie tylko bonus powitalny Betclic oferuje

Legalni bukmacherzy nie mogą ograniczać się jedynie do oferty powitalnej, ponieważ zainteresowanie klientów trzeba stale podtrzymywać, zatem i dla doświadczonych graczy Betclic musiał zaproponować jakąś formę kodu promocyjnego. Poświęćmy więc teraz trochę uwagi na to, jaki kod bonusowy przewiduje ten zakład bukmacherski online stałym klientom.

Pierwszą promocje Betclic określił jako Wielka Gra, w której rywalizuje się z innymi typerami, zdobywając punkty na podstawie zawieranych kuponów (nawet tych przegranych). Dzięki tej akcji można otrzymać kody promocyjne na rożne kwoty (25 PLN – 2000 PLN). W jaki sposób można uzyskać punkty? Oczywiście należy zawrzeć swoje zakłady bukmacherskie Betclic jednak narzuca pewne warunki, jakie kupon musi spełnić. Po pierwsze, na kuponie musi znaleźć się kilka zdarzeń, czyli kupon musi być wielokrotny. Może być zawarty zarówno w systemie prematch jak i na żywo. Kurs minimalny wynosi minimalnie 2.0 za zakład, stawka minimalna na każdy zakład 1 PLN. Tutaj warto wspomnieć także o tym, jakie kupony nie kwalifikują gracza do zdobycia kodu promocyjnego Betclic bowiem i tutaj wprowadził pewne ograniczenia. Kupon nie może zostać zawarty za środki bonusowe uzyskane z innym kodem promocyjnym, wykluczone są również zakłady powtarzające się oraz kupony, przy których wykorzystano opcję cashout.

Przejdźmy do tego, ile punktów można zyskać przez ten kod promocji. Jeśli nasz kupon jest wygrany, każda wygrana złotówka przeliczana jest na 3 pkt. Natomiast jeśli przegraliśmy, każda postawiona złotówka zostaje przeliczona na 1 pkt. Punkty kwalifikują nas w tabeli – przecież rywalizujemy z innymi graczami. Nagradzane jest pierwsze sto miejsc – główna nagroda to 2000 PLN, następnie kody promocyjne są stopniowo obniżane do 25 PLN (tutaj warto zajrzeć do szczegółowej tabeli nagród oferowanych w ramach tego bonusu Betclic).

Co zrobić ze środkami uzyskanymi przez ten kod promocji? Według regulaminu (który przed przystąpieniem do bonusu należy oczywiście przeczytać) środki należy sześciokrotnie obrócić przy kursie minimalnym 2.0. Gracz ma 90 dni na realizację kodu promocyjnego od momentu przyznania.

Tymczasowe promocje Betclic

Niektóre promocje dotyczą imprez sportowych lub wydarzeń pozasportowych, które są sezonowe, więc i taki kod bonusowy będzie miał ograniczenia czasowe. W Betclic także znajdziemy od czasu do czasu promocyjny kod, który oferowany jest tymczasowo. Często bonusami objęta jest chociażby Liga Mistrzów.

Jeśli oprócz standardowej oferty promocyjnej kogoś interesują w Betclic zakłady bukmacherskie na największe imprezy sportowe, można zajrzeć do zakładki promocji na stronie internetowej, aby być stale na bieżąco z aktualną ofertą. Trzeba także wiedzieć, że każdy element bonusów lub zapisy regulaminowe mogą ulec w każdej chwili zmianie, dlatego stali klienci powinni regularnie zaglądać na odpowiednie podstrony.

Totalizator bukmachera Betclic

Jeśli interesują Cię specjalne zakłady bukmacherskie Betclic przygotował specjalny kod bonusowy w postaci Totalizatora. Odbierz bonus poprzez postawienie kuponu wielokrotnego, na którym znajdzie się dokładnie 14 zdarzeń z zakresu zakładów specjalnych. Minimalna stawka kuponu wynosi 10 PLN. Betclic bukmacher gwarantuje w puli nagród 10000 PLN, a ponadto ta gwarantowana pula zostanie powiększona o 5% ze stawek zakwalifikowanych do kodu promocyjnego kuponów. a co należy zrobić, aby w dalszej kolejności otrzymać kod bonusowy? Pula pieniężna zostanie podzielona pomiędzy wszystkich tych graczy, których kupony okażą się wygrane. Tak więc kod betclic przyzna na podstawie nie tylko puli gwarantowanej, ale także liczby zakwalifikowanych do promocji kuponów oraz typerów, którym udało się wskazać poprawne typy bukmacherskie.

Wśród regulaminowych warunków znajdziemy informację o tym, że jeden gracz może zawrzeć w ramach tego kodu promocyjnego maksymalnie pięć kuponów. Warto jednak pamiętać o ryzyku przegranej, tym bardziej, że wymagane jest zawarcie aż 14 zakładów bukmacherskich na jednym kuponie.

Wyższe kursy z Betclic Boost

Każdy ranking bukmacherów uwzględnia oczywiście kursy bukmacherskie – są one wyznacznikiem pewnej atrakcyjności zakładów bukmacherskich, ponieważ od wysokości kursów zależy potencjalna wygrana typera. Tak więc graczom zależy na tym, aby kursy były w miarę wysokie (warto też pamiętać o tym, że bardzo wysokie kursy świadczą o niskim prawdopodobieństwie zajścia danego scenariusza). Czym jest zatem Betclic Boost? To specjalna forma kodu promocyjnego, przy której legalny bukmacher Betclic podwyższa kurs na wybrane przez siebie wydarzenia.

Gdzie znaleźć zakłady sportowe, na które jest wyższy kurs? Podczas przeglądania oferty na stronie internetowej bukmachera. Nie da się tej oferty promocyjnej przeoczyć, gdyż kurs wydarzenia objętego bonusem jest wyróżniony żółtym kolorem. Jeśli taki zakład przypadnie Ci do gustu, wystarczy jedynie dodać go do kuponu i obstawić, a dzięki opcji Betclic Boost ewentualna wygrana (o ile Twój faworyt faktycznie wygra) będzie wyższa przez atrakcyjniejszy kurs.

Na podobnej zasadzie działa Multi+, choć tutaj wzrost wygranej uzależniony jest od liczby zawartych zdarzeń na kuponie. Jeśli gracz zdecyduje się na tę formę bonusu Betclic może zwiększyć wygraną nawet o 50%. Sprawdźmy dokładnie, jak ten promocyjny kod wpływa na wzrost wygranej. Kiedy na kuponie znajdzie się 5 zdarzeń, wygrana zostanie zwiększona o 7%. 6 zdarzeń – 14%. 7 zdarzeń – 20%. 8 zdarzeń – 25%. 9 zdarzeń – 30%. 10 zdarzeń – 35%. 11 zdarzeń – 40%. 12 zdarzeń – 45%. 13 i więcej zdarzeń – 50%.

Większa wygrana uzyskana z takim kodem promocyjnym może być kusząca, lecz warto tutaj uświadomić sobie, że im więcej zdarzeń zawieramy na kuponie akumulowanym, tym większe ryzyko przegranej i utraty zainwestowanych środków finansowych. Tak więc przed dorzuceniem kolejnego zdarzenia na kupon w ramach kodu promocyjnego warto zastanowić się, czy jesteśmy gotowi na ewentualną przegraną (pamiętaj, że w bukmacherce nie ma żadnych pewniaków). Każdy legalny bukmacher Betclic oczywiście również sugeruje rozsądną i odpowiedzialną grę, o czym warto pamiętać.

Funkcjonalność cashout

Omawiając promocje Betclic zwiększające kursy, wspominaliśmy o ryzyku przegranej przez kupony akumulowane. Oczywiście nie istnieją pewne typy i należy o tym pamiętać, jednakże jeśli zawrzesz swój kupon bukmacherski online i zauważysz, że zdarzenia nie idą po Twojej myśli, można wcześniej wycofać zawarty kupon oraz odzyskać część środków zainwestowanych w zakład bukmacherski online. Jednak warto pamiętać o tym, że raz podjętej decyzji o wycofaniu środków nie można cofnąć, więc jeśli jednak nasz faworyt wygra, a jego słabość była jedynie chwilowa, będziemy stratni, ponieważ nie otrzymamy wtedy całej wygranej. Oczywiście funkcjonalność cashout bywa stosowana przez typerów, jednak (jak zawsze w przypadku bukmacherki) warto zastanowić się kilka razy przed podjęciem pochopnej decyzji. Jednak czy cashout to kod bonusowy, skoro mówimy o nim w tym miejscu? Niekoniecznie.

Funkcjonalność cashout to nie jest standardowy kod promocyjny Betclic jednak umieszcza o niej informacje w zakładce z bonusami. Jednakże w tej samej zakładce strony internetowej znajdują się także informacje dotyczące aplikacji mobilnej oraz możliwości oglądania transmisji z największych wydarzeń sportowych w BetClic TV. Tak więc można przyjąć, że omawiając swój kod promocyjny Betclic postanowił także przybliżyć typerom inne opcje swojej oferty.

Betclic aplikacja – jak działa wersja mobile?

Każdy polski bukmacher powinien posiadać w swojej ofercie aplikację mobilną, ponieważ gracze są przyzwyczajeni do coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Niektórzy lubią obstawiać swoje zakłady bukmacherskie na przykład w podróży, przy pomocy smartfonów, a korzystanie z przeglądarki w telefonie może okazać się na dłuższą metę męczące. Stąd także potrzeba stworzenia wersji mobilnych.

Możliwość korzystania ze strony internetowej nie jest jedyną opcją, ponieważ u bukmachera Betclic aplikacja mobilna również działa i posiada ona wszystkie opcje oferty, które przewiduje serwis bukmacherski online BetClic. Jeśli rejestrujemy konto przez aplikację mobilną można oczywiście wpisać kod rejestracyjny i skorzystać ze standardowej oferty powitalnej bukmachera. Następnie można dokonać pierwszej wpłaty oraz obstawić bezpieczny zakład oraz każdy następny. Nie tylko serwis bukmacherski online oferuje możliwość obejrzenia transmisji ze spotkania sportowego – w wersji Betclic mobile również istnieje taka funkcja.

Betclic Polska – opinie i recenzje

W Sieci znajdziemy niejeden ranking bukmacherów oraz recenzje doświadczonych klientów – takie opinie mogą w pewien sposób wspomóc nowych graczy przy wyborze swojego zakładu bukmacherskiego. Jak oceniane są zatem zakłady bukmacherskie Betclic? Ogólna oferta ma pozytywne recenzje – sporo dyscyplin sportowych (od tych najpopularniejszy, jak piłka nożna do mniej znanych), mnogość rynków zdarzeń, sam serwis internetowy czy obsługa klienta działa sprawnie, a ponadto funkcjonuje u bukmachera BetClic aplikacja mobilna.

Omawiany zakład bukmacherski online jest także pozytywnie oceniany pod kątem wspierania polskiego sportu. To fakt, że w zasadzie każdy polski legalny bukmacher w mniejszym bądź większym stopniu wspiera nasz rodzimy sport i BetClic nie stanowi wyjątku, ponieważ również nawiązał współpracę polegającą na sponsoringu. Aktualnie ten operator jest oficjalnym sponsorem klubu Lechia Gdańsk oraz Piast Gliwice. Ponadto ten zakład bukmacherski online sposoruje także naszą narodową reprezentację w siatkówce mężczyzn.

Jeśli chodzi o ocenę oferty powitalnej na start BetClic według typerów mógłby zaproponować nie tylko cashback, ale także inny kod promocji. Na przykład mógłby być zaproponowany przez Betclic freebet lub kod rejestracyjny gwarantujący bonus od depozytu. Jeśli chodzi o proponowany przez Betclic kod promocyjny dla stałych graczy, typerzy nie zgłaszają większych sprzeciwów, choć my chcemy uczulić na zwiększone ryzyko przy zakładach akumulowanych.

Decyzja odnośnie tego, czy wykorzystać bonus Betclic kod, należy już do każdego gracza indywidualnie – nasz artykuł powstał w celach informacyjnych, przybliżających możliwości, które niesie ta firma. Najważniejsza jest jednak gra u podmiotów legalnych, a nie kwoty bonusów czy oferty powitalnej. Legalni bukmacherzy, czyli tacy, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów, oferują różne rodzaje kodu promocyjnego, więc każdy klient powinien znaleźć coś dla siebie. Najważniejsze jest jednak, aby wybrać firmę działającą zgodnie z polskim prawem, ponieważ za korzystanie z usług podmiotów bez ważnej licencji grożą wysokie kary pieniężne. Pamiętaj także o tym, że hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia i utraty środków finansowych, dlatego graj odpowiedzialnie.

tagi: Betclic kod promocyjny, Betclic Polska, promocyjny Betclic kod, bonus Betclic kod, Betclic kod bonusowy, obsługa klienta Betclic, zezwolenie ministerstwa finansów, betclic cashback, kod rejestracyjny BetClic, ranking bukmacherów w Polsce

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie