K1ck Neosur pewne udziału w EU Masters! AGO pokonane

AGO ROGUE nadal ma mnóstwo problemów. Już w końcówce fazy zasadniczej zaliczyli spory spadek formy, ale tym razem mieli szansę ponownie wdrapać się na szczyt. Niestety zawodnicy prowadzeni przez Sharkza, byli zmuszeni do uznania wyższości przeciwnika, którym tego wieczoru była drużyna K1ck Neosurf. Porażka boli tym bardziej, ponieważ stawką tego spotkania był awans do finału oraz zapewnienie sobie miejsce w tegorocznym turnieju EU Masters. Na wtorkowy pojedynek AGO ROGUE z K1ck Neosurf oczekiwało wielu polskich fanów gry League of Legends. Warto będzie sprawdzić również Fortuna kod promocyjny VIP.

Naprzeciwko siebie stanęły dwie najlepsze drużyny fazy zasadniczej. Stawką był nie tylko udział w finale, ale również w EU Master, ponieważ zgodnie z regulaminem wszyscy finaliści fazy play-off rozgrywek Ultraligi kwalifikują się do niego z automatu. Bez wątpienia na kibiców tego wieczoru czekało mnóstwo emocji. Można było się spodziewać niesamowitej walki obu drużyn, gdyż z pewnością żadna z nich nie chciała zmarnować takiej okazji. EU Masters to dla wielu szansa na mocniejsze zaistnienie na esportowej scenie. Oba zespoły miały więc o co walczyć, a fani z chęcią wykorzystywali BetFan kod promocyjny VIP.

Przebieg spotkania

Pierwsze piętnaście minut meczu zdecydowanie należało do drużyny K1ck Neosurf, która rozpoczęła rozgrywkę bardzo agresywnie. Ciężko się temu dziwić, ponieważ kompozycja na jaką zdecydowali się Woolite z resztą ekipy, była przygotowana pod teamfighty. Ornn, Pantheon oraz Viktor – ta trójka musi zapewnić ostrą bijatykę. Ogromna ilość pojedynków i zadanych obrażeń bez wątpienia byłaby trudna do przetrwania po 35. minucie. Stąd nie dziwi fakt, że K1ck bez problemu zdominowali przeciwnika w tak zwanym „early game”, niszcząc przy tym kilka wież oraz zapisując w swoim dorobku kilka smoków.

AGO ROGUE zostali finalnie wyeliminowani podczas niesamowitej walki pod jamą Barona Nashora. Trzeba przyznać, że kompozycja AGO przez długi czas dawała radę, jednak po eliminacji ich strzelca przez K1ck wszystko upadło. Bez jego obrażeń drużyna nie była w stanie wyjść z tego starcia zwycięsko. Po ubiciu Barona, drużyna prowadzona przez delorda, zniszczyła po raz pierwszy tego wieczoru nexus rywali, co ucieszyło fanów, którzy wykorzystali kod bonusowy BetClic VIP.

Na drugiej mapie świetnie prezentował się Czekolad, który na Cassiopei błyskawicznie uzyskał eliminacje na konto swojej drużyny. Zadawane przez niego obrażenia były w wielu sytuacjach za duże dla przeciwników, a zwłaszcza w okolicach 26. minuty, kiedy to niemal w pojedynkę zdołał powstrzymać kontratak drużyny K1ck Neosurf przy Baronie. Chwilę później okazało się, że wygranie tego starcia było kluczowe i AGO ROGUE tę mapę zapisało na swoje konto.

Trzecie starcie przez większość czasu było naprawdę wyrównane. Drużyna, w której występuje Mystiques przez długi czas dotrzymywała kroku swoim przeciwnikom, pomimo tego że mieli sporą stratę w złocie oraz eliminacjach. Punktem kulminacyjnym na trzeciej mapie było wzięcie Barona Nashora oraz Elder Dragona w tak zwanym „late game”. Połączenie obu bonusów sprawiło, że drużyna K1ck Neosurf była nie do ruszenia. Dzięki temu udało im się zdobyć nexus AGO po raz drugi tego dnia. Warto było skorzystać z dobrej passy zespołu i sprawdzić jaki kod bonusowy STS VIP przygotował dla miłośników esportu.

sts

Finalna rozgrywka

Zawodnicy na czwartej mapie nie kazali kibicom długo czekać na pierwszą krew. W tej sytuacji nie była ona ani trochę przypadkowa, a dzięki niej rozgrywka nabrała rozpędu. Drużyna pochodząca z Portugalii nie chciała dać szansy rywalom na remis, więc od początku narzuciła bardzo agresywny styl gry. Samo wybranie Rumble’a na środkową aleję było na to świetnym dowodem. AGO ROGUE starało się nadrabiać straty, a miało im w tym pomóc zdobycie Nashora. Zostali jednak zaskoczeni przez Matislawa, który wyeliminował dwójkę graczy, przy okazji zgarniając Barona na konto swojego zespołu. To tylko przyspieszyło proces obalania wież AGO i zwiększania różnicy w złocie. K1ck zdecydowanie wygrało czwartą rozgrywkę i tym samym cały pojedynek, rezultatem 3:1. Na kolejne rozgrywki warto jest sprawdzić kod promocyjny Totolotek VIP lub oferty innych legalnych bukmacherów.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie