Już niedługo odbędzie się Mid-Season Cup

Pandemia koronawirusa odcisnęła zdecydowane piętno na funkcjonowaniu naszego społeczeństwa. Jedną z branży, która mocno ucierpiała na skutek obecnej sytuacji jest bez wątpienia sport. Niemal wszystkie rozgrywki sportowe na całym świecie zostały zawieszone i nie wiadomo kiedy tak naprawdę wszystko wróci do normy. Słychać co prawda wypowiedzi przedstawicieli poszczególnych dyscyplin, że chęć powrotu go uprawiania sportu oczywiście jest, ale nie jest to wyłącznie zależne od samych zawodników. Decyzja o powrocie do grania uzależniona będzie przede wszystkim od osób rządzących w danym kraju.

Można powiedzieć, że najbliżej powrotu jest piłka nożna, ale inne dyscypliny również walczą o to, by wznowić rozgrywki. Mogłoby się wydawać, że jedynymi rozgrywkami, których mocno nie dotknęła obecna sytuacja, są te organizowane w ramach esportowej rywalizacji. Rzeczywistość prezentuje się jednak zupełnie inaczej. Obstawiaj esport wykorzystując STS kod promocyjny odbierz i zobacz jak działa.

Oczywiście rozgrywki esportowe trwały w najlepsze, kiedy to każda inna dyscyplina sportowa była zmuszona zawiesić swoje zmagania. Niedawno poznaliśmy między innymi zwycięzców najważniejszych kontynentalnych dywizji w grze League of Legends, co prowadzić miało do kolejnego turnieju z udziałem najlepszych ekip. Mogłoby się wydawać, że skoro spotkania rozgrywane są online, to nie będzie z tym problemów. A jednak dostaliśmy jakiś czas temu informację o tym, że tegoroczne Mid-Season Invitational 2020 w League of Legends nie odbędzie się, a powodem jest oczywiście panująca pandemia koronawirusa.

Riot Games nie chce jednak pozostawiać kibiców bez niczego i mają w planach dostarczyć fanom swojej gry zastępczy turniej, który zapewnić ma emocje na podobnym poziomie. Zorganizowany zostanie Mid-Season Cup, gdzie rywalizować będą najlepsze formacje z dywizji Chińskiej oraz Koreańskiej. Do typowania rywalizacji esportowej przyda się Betfan bonus powitalny odbierz i sprawdź jak to działa.

Wieloletnia rywalizacja

Warto zaznaczyć, że rywalizacja tych regionów trwa już wiele lat. Reprezentanci Korei regularnie triumfowali w Mistrzostwach Świata w latach 2013-2017, a także zwyciężali w MSI. Gracze z Chin zdobywali tytuły mistrzowskie na dwóch poprzednich turniejach tej rangi. Na swoim koncie mają również puchary z turnieju MSI, zdobywane w 2015 oraz 2018 roku. Dlatego też kibice na całym świecie mogą liczyć na niebywałe emocje, ponieważ przedstawiciele tych dwóch potężnych regionów będą najzwyczajniej chcieli sprawdzić, gdzie aktualnie występują silniejsze zespoły.

Jeśli chodzi o termin rozegrania turnieju, to pojawiła się informacja, że ma być końcówka maja. Cała rywalizacja potrwać ma przez cztery dni. Udział w turnieju zapewnione mają cztery najlepsze drużyny z każdego regionu. Zmagania esportowych zawodników możesz typować wykorzystując LVBet bonus powitalny odbierz i przetestuj.

lvbet

W Mid-Season Cup zobaczymy więc takie zespoły jak Top Esports, FunPlus Phoenix, Invictus Gaming oraz JD Gaming, a z drugiego regionu będzie to T1, DragonX, DAMWON Gaming oraz Gen.G. Biorąc pod uwagę obecną sytuację oraz problemy z poruszaniem się po świecie zespoły rywalizować będą między sobą poprzez Internet. Zespoły pochodzące z Korei zadeklarowały, że swoje spotkania rozgrywać będą w studio LCK, a zawodnicy z Chin do walki przystąpią ze znajdującej się w Szanghaju LPL Areny.

Riot Games podkreśla, że do obiektów nie będą mieli dostępu kibice. Ważne będzie również zapewnienie odpowiedniego komfortu technicznego. Organizatorzy zadeklarowali się do przygotowania narzędzi, które sprawią, że ping podczas spotkań nie przekroczy bariery 30-40 ms. Przetestuj jak funkcjonuje kod promocyjny PZBuk odbierz i obstawiaj ulubione rozgrywki.

Bez wątpienia kolejną ciekawą informacją jest to, że po oficjalnym piśmie od Riot Games można wywnioskować, że planują zorganizować także inne turnieje w League of Legends w przyszłości. Aktualnie jednak nie znane są szczegółowe informację na ten temat, dlatego pozostaje czekać na rozpoczęcie Mid-Season Cup, gdzie bez wątpienia kibice będą świadkami niesamowitych spotkań. Do typowania LoLa może przydać się kod promocyjny Fortuna odbierz i zobacz jak działa.