Inter Mediolan pokonuje Parmę Calcio 1913 i zmierza w kierunku mistrzostwa!

Często zdarza się tak, że drużyna z dobrym składem oraz świetnym trenerem może wpaść w kryzys. Najważniejsze jest jednak to, w jaki sposób potrafi sobie z tym kryzysem poradzić. Jeśli trafi się on na początku sezonu to jeszcze nie ma tragedii, gdyż pozostaje mnóstwo czasu, aby wszystko naprawić. Przykładem drużyny, która świetnie poradziła sobie z momentem kryzysowym na etapie sezonu jest Inter Mediolan. Piłkarze prowadzeni przez Antonio Conte wylosowali naprawdę przystępną grupę w Lidze Mistrzów, ale ich występ w tych rozgrywkach pozostawia wiele do życzenia. Można nawet śmiało powiedzieć, że była to kompletna klapa. Inter zajął czwarte miejsce w swojej grupie i odpadł z udziału w europejskich rozgrywkach. Dzięki temu piłkarze z Mediolanu mogli w pełni skupić się na rozgrywkach ligowych i gonitwie za lokalnym rywalem AC Milan, który piastował pozycję lidera tabeli. Przekonaj się jak działa Fortuna kod promocyjny odbierz i postaw kupon na wybrane mecze.

Interowi świetnie szło również w Pucharze Włoch, jednak wkrótce natrafili na Juventus Turyn, który w składzie z Cristiano Ronaldo odprawił ich z rozgrywek. Dla Interu liczy się teraz już tylko walka o mistrzowski tytuł we Włoszech. I okazuje się, że jest to cel, który można bez problemu osiągnąć. Inter pokazał więc jak świetnie radzić sobie z kryzysem. Oczywiście brak udziału w fazie pucharowej Champions League jest sporą ujmą dla takiego zespołu, jednak bez wątpienia zdobycie tytułu mistrzowskiego i przerwanie dominacji Juventusu świetnie zamaskuje początkowe niepowodzenia drużyny prowadzonej przez Antonio Conte. W czwartkowy wieczór Romelu Lukaku wraz z Alexisem Sanchezem wypracowali oba trafienia dla Interu, które dały im zwycięstwo 2:1 nad Parmą Calcio 1913. To zwycięstwo jeszcze bardziej przybliża Inter do sięgnięcia po mistrzowski tytuł Serie A. Przetestuj Totolotek kod promocyjny odbierz i sprawdź jak to działa.

Na dodatek przed tym spotkaniem wiedzieliśmy, że Parma to ekipa nie potrafiąca pokonać nikogo od 16. kolejek. Inter z kolei to drużyna niepokonana od dziwięciu spotkań o stawkę. Piłkarze Nerazurrich byli więc zdecydowanymi faworytami tego pojedynku. Dodatkową motywacją było to, że swoje spotkanie z Udinese Calcio zremisował AC Milan, a więc najpoważniejszy rywal Interu do mistrzowskiej korony. Teraz przewaga nad drugim Milan wynosi sześć punktów. Zajmujący trzecie miejsce w tabeli Juventus traci do liderującego Interu Mediolan dziesięć punktów. Zdaniem wielu ekspertów jest to przewaga, której zespół Antonio Conte nie może utracić. O wszystkim zadecydują jednak następne kolejki. Jeśli Inter będzie regularnie punktował to tytuł mistrzowski powędruje w ich ręce. Wypróbuj kod bonusowy Betclic odbierz i zawieraj zakłady na piłkarskie spotkania.

betclic-belka

Przebieg spotkania

Od pierwszych minut Interowi dość niemrawo szło prowadzenie ataków na połowie Parmy. Można nawet powiedzieć, że momentami ten zespół przypominał słaby Inter z jesiennych występów w Champions League. W pierwszej połowie liderowi Serie A nie udało się objąć prowadzenia. Przewaga w strzałach na bramkę była po stronie Interu, jednak nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Świetne okazje na zdobycie bramki mieli Romelu Lukaku, a także Christan Eriksen. Hakimi świetnie dogrywał do Duńczyka, który minął się z piłką, a uderzenie Lukaku wybronił golkiper. Przerwa zakończyła się więc rezultatem 0:0, ale końcówka zwiastowała nam emocjonującą drugą połowę. W drugiej odsłonie mecz był bez wątpienia dużo ciekawszy. Przede wszystkim, co najważniejsze padły bramki, które są podstawą dobrego pojedynku piłkarskiego. Zobacz jak działa Pzbuk kod bonusowy odbierz i ciesz się zawieraniem zakładów sportowych.

Po przerwie Inter dość szybko znalazł sposób na pokonanie bramkarza rywali. Alexis Sanchez w 55. minucie fenomenalnie odzyskał piłkę i delikatnie uderzył w kierunku bramki. Parmę w tym przypadku próbował ratować Riccardo Gagliolo, jednak technologia goal-line dała znać sędziemu, że piłka znalazła się już w bramce. Inter prowadził więc 1:0. W 62. minucie ponownie na pierwszym planie znalazł się Alexis Sanchez. Romelu Lukaku świetnie operował piłką i następnie dograł do kolegi z drużyny. Sanchez bez zastanowienia uderzył na bramkę i powiększył przewagę swojego zespołu. Końcówka tego spotkania była bardzo ciekawa, a głównie za sprawą uderzenia Hernaniego, który trafił na 1:2. Parma zdobyła więc bramkę kontaktową, jednak tylko na tyle było ich stać w tym spotkaniu. Inter Mediolan zwyciężył 2:1 i umocnił się na prowadzeniu w tabeli ligi włoskiej. Zawodnicy Conte coraz mocniej odjeżdżają reszcie stawki i wydaje się, że kwestia mistrzowskiego tytułu jest już prawie rozstrzygnięta. Sprawdź jak funkcjonuje Sts bonus powitalny odbierz i postaw zakład na ligę włoską.