graj-bez-ryzyka-pzbuk

Graj bez ryzyka w Pzbuk

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów bez ryzyka! Tak reklamuje swoją ofertę bukmacher Pzbuk.

Dalej czytamy zapisz się do promocji, zrób depozyt na min. 100 złotych. Aktywuj na wybranym kuponie za 100 zł “zakład bez ryzyka” i odbierz zwrot stawki 100 zł w przypadku gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Wczytujemy się w regulamin i sprawdzamy, czy naprawdę pzbukowe „graj bez ryzyka” oznacza naprawdę grę bez ryzyka.

Analiza promocji w pzbuku pod nazwą graj bez ryzyka w piłkarskiej LM

Pierwszy wymóg skorzystania z promocji to posiadania prawidłowo zweryfikowanego numer telefonu. Możemy się zatem spodziewać w przyszłości kontaktowania się bukmachera z nami. Należy zapisać się do promocji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie i dokonać wpłaty na 100 złotych. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na dowolny kupon w kwocie 100 zł, z kursem min. 1.50, stawiany za pomocą własnych środków (z wyłączeniem bonusowych). W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona. Gracz ma dwa dni na wykorzystanie zakładu bez ryzyka.

Gracz musi jednokrotnie obrócić przyznaną kwotą zwrotu przed wypłatą środków także w przekazie od pzbuka, jest duża dawka marketingu, gdyż nie jest to prawdziwa oferta bez ryzyka, skoro po zwrocie musimy ryzykować przyznaną kwotą.

Cały regulamin promocji „Graj bez ryzyka”

 1. Organizatorem promocji „Graj bez ryzyka” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniu 10.07.19 od godziny 10:00 do 10.07.19 do godziny 23:59.
 2. Kwota zakładu bez ryzyka przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 100 zł. Gracz otrzymuje zakład bez ryzyka po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
 3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł.
 4. Zakład bez ryzyka zostanie dopisany do konta gracza od razu po spełnieniu warunków promocji.
 5. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na dowolny kupon w kwocie 100 zł , z kursem min. 1.50, stawiany za pomocą własnych środków (z wyłączeniem bonusowych). W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona.
 6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zakładu bez ryzyka – użytkownik ma 2 dni na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Zakład bez ryzyka może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej.
 7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku zakład bez ryzyka dopisany do konta gracza zostaje unieważniony, a  kwoty zakładu bez ryzyka przyznane użytkownikowi anulowane.
 8. Gracz ma obowiązek jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą zwrotu przed wypłatą środków na konto bankowe.
 9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zakładu bez ryzyka w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

 1. c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

 2. d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

 3. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład bez ryzyka i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

 4. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
 • Zweryfikowany
 • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
 • Zweryfikowany
 • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
 • Zweryfikowany
 • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie