FPX pokonane przez c0ntact w drugim etapie Flashpoint

Rozgrywki w ramach turnieju Flashpoint wkroczyły w kolejną fazę. Zawodnicy drużyny c0ntact Gaming mieli tego dnia sporo problemów z pokonaniem rywali, którymi był zespół FunPlux Pheonix. Finalnie skład złożony z zawodników różnej narodowości postawił na swoim i drugi etap zmagań w turnieju Flashpoint rozpoczął od zwycięstwa. W składzie c0ntact gaming występuje reprezentant naszego kraju, czyli Karol „rallen” Rodowicz. Zagrał on bardzo dobre spotkanie, na które warto było sprawdzić kod promocyjny BetFan VIP. Trzeba przyznać, że na początku spotkania drużyna polskiego zawodnika cierpiała ogromne katusze. Nie byli oni w stanie przedrzeć się przez obronę dość świeżego składu ekipy FunPlux Pheonix.

Na efekt tego nie trzeba było długo czekać, gdyż po kilku rundach wynik wynosił 9:2 dla drużyny pochodzącej z Ameryki Północnej. Wyglądało to na totalną dominację ekipy FPX. Nie oznaczało to jednak końca, ponieważ c0ntact nie miało zamiaru składać broni. Tuż przed przerwą zdołali w pewnym stopniu odrobić straty i doprowadzili do wyniku 6:9. Zmiana stron niczego jednak nie zmieniła w tym meczu, ponieważ wciąż na serwerze dominację sprawował zespół FunPlux Phoenix.

Drużyna c0ntact tylko momentami dochodziła do głosu, jednak na mapie Train skazana już była na porażkę. Starcie zakończyło się więc po 25. rundach, a zwycięstwo na swoje konto dopisała drużyna FunPlux. Kolejne rozgrywki można oglądać i wykorzystać przy tym kod promocyjny forBET VIP.

Dwie mapy pełne emocji

Ta dość wyraźna porażka nie zniechęciła drużyny c0ntact Gaming. Wciąż mieli szansę na finalne zwycięstwo w tym meczu. Drugą mapę ponownie lepiej rozpoczął zespół FunPlux Pheonix, ale nie byli oni w stanie utrzymać równego tempa i w z rundy na rundę spuszczali delikatnie z tonu. Rallen oraz jego zespół oczekiwali właśnie na taki moment.

Gdy na tablicy widniał wynik 0:3 zdołali przełamać rywali, co pozwoliło im na zanotowanie na swoje konto ośmiu kolejnych rund! Zdecydowanie ta seria im się przydała, ponieważ ich rywale nie zamierzali odpuścić. Po pierwszej połowie i bardzo wyrównanej walce obie drużyny dzielił tylko jeden punkt. Fani, którzy wykorzystali kod bonusowy Totolotek VIP z pewnością z niecierpliwością obserwowali ekrany.

Ciężko sobie wyobrazić jak wyglądałby przebieg tego spotkania, gdyby c0ntact Gaming nie wygrało drugiej rundy pistoletowej. Na szczęście ta sztuka im się udała, co pomogło odskoczyć rywalom i zmusić ich do gonienia wyniku. Przez długi czas wyglądało na to, że pogoń okazać się może skuteczna. Był to pojedynek z serii runda za rundę i generował on naprawdę mnóstwo emocji. Drużyna pochodząca z Europy dużo lepiej zaprezentowała się w końcówce i finalnie zwyciężyła na mapie Inferno rezultatem 16:14 co można było oglądać, wykorzystując kod bonusowy STS VIP.

Na mapie Dust2 kibice również byli świadkami niesamowitych emocji. Podczas trzeciej rozgrywki z tej serii żadna z drużyn nie była w stanie osiągnąć znaczącej przewagi. Widzowie byli więc świadkami wyrównanego pojedynku niemalże runda za rundę. Do przerwy wynik wynosił 8:7 na korzyść c0ntact, jednak ciężko było wskazać finalnego zwycięzce.

Świetnie jednak w drugiej połowie spisywał się reprezentant Polski, który mecz zakończył aż z 33. zabójstwami na swoim koncie. Jego wynik był aż o osiem zabójstw lepszy od drugiego najskuteczniejszego zawodnika na serwerze, czyli „dapra”. Finalnie mapa zakończyła się wynikiem 16:12, a zwycięstwo odniosła drużyna c0ntact Gaming, co z pewnością fani drużyny, którzy wykorzystali LVBET bonus powitalny VIP przyjęli z wielką radością.

To zwycięstwo pozwoliło ekipie Polaka awansować do finału rozgrywek grupy C. W nim zmierzą się już w czwartek z drużyną MAD Lions. Trochę gorzej poradziła sobie drużyna z innym reprezentantem Polski w składzie. Team Envy, którego barw broni popularny „MICHU” przegrało z HAVU Gaming, a to oznacza, że jeśli myślą o dalszej grze w turnieju, to nie mogą już niczego przegrać.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie