formula-1-bukmacherzy

Formula 1 – sezon 2019

Nowy sezon królowej motorsportu zbliża się wielkimi krokami. Do pierwszego wyścigu w sezonie 2019 pozostało zaledwie 59 dni. Wyścigowy szczyt jednak będzie miał miejsce już 18 lutego, kiedy to rozpoczną się oficjalne testy przedsezonowe na torze pod Barceloną w Hiszpanii. Co ciekawe, i warte podkreślenia, nie do końca poznamy tam faworytów do korony najlepszego kierowcy w sezonie 2019, czy konstruktora. Ekipy, bowiem testy przedsezonowe traktują jako poligon doświadczalny dla całego swojego nowego pakietu, w skrócie bolidu. Ważniejsze od osiągnięcia najszybszego czasu okrążenia jest przepracowanie tego okresu przygotowawczego, zgodnie z założonym przez zespół planem, który ustalany jest przed pierwszym wyjazdem na tor. Pogląd na formę każdej z ekip będziemy mogli odczytać w oficjalnych wiadomościach podawanych po przepracowanym okresie przygotowawczym. Wówczas to szefowie zespołów, inżynierowie będą przemycać do prasy informacje dotyczące aktualnej dyspozycji innych zespołów, odczytaną z danych GPS, czy też z dźwięku silnika. Często zdarza się, bowiem, że ekipy ukrywają swój prawdziwy potencjał na testach „skręcając” moc silnika, czy ustawiając krótsze przełożenia skrzyni biegów, aby konkurencja nie do końca poznała faktyczne osiągi bolidu. Na tym etapie najważniejsze jest tak zwane nabijanie kilometrów przez kierowców. Jest to o tyle istotne, gdyż zawodnicy przystosowują się do charakterystyki nowego bolidu. Poznają jego zachowania na prostych, w zakrętach, przy hamowaniu, przyspieszaniu itd. A sam zespół sprawdza poszczególne podzespoły, pakiety, testowane są też opony w zakresie różnych obciążeń.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Nowy rok oznacza nowe zasady. Te wprowadzone na 2019 nie będą tak znacznym jak planowane na 2021 – mają jednak na celu zwiększenie konkurencyjności wyścigów F1. Samochody w 2019 będą wyglądały zauważalnie inaczej – ale są też inne zmiany – znacznie subtelniejsze, choć nie mniej godne uwagi.

Oto najważniejsze zmiany w regulacjach na sezon 2019.

Nowe przednie skrzydło – szersze, wyższe – i znacznie bardziej uproszczone. Szerokość skrzydła zwiększa się o 200 mm, jego wysokość o 20 mm, i przesunie się do przodu o 25 mm. Dodatkowo, boczne segmenty znacznie prostsze, oraz ograniczenia w skosach pod przednim skrzydłem.
Deflektory – mają zmniejszoną wysokość o 150 mm i przesunięte są do przodu o 100 mm, aby lepiej połączyć przepływ powietrza z przedniego skrzydła.
Tylne skrzydło – wyższe, szersze i prostsze – wysokość skrzydła wzrośnie o 20 mm natomiast szerokość zwiększy się, aż o 100 mm. Ponadto otwór DRS został zwiększony o 20 mm, poprawiając jego potencjalną moc o około 25 procent.

Wloty powietrza do hamulców – uproszczony projekt – prostsza stylistyka oznacza mniejszą powierzchnię do działania aerodynamikom. Zmiana oznacza także zmniejszenie siły docisku, gdy ta część samochodu znajduje się w brudnej strudze powietrza.

Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
Facebook – 5900 polubień
Twitter – 2700 obserwujących
Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
Facebook – 54000 polubień
Twitter – 4400 obserwujących
Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 2000 PLN + 100 PLN extra
Facebook – 1800 polubień
Twitter – 650 obserwujących
Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

Tylne skrzydło wyposażone w oświetlenie – wprowadzone dla zwiększenia widoczności w trudnych warunkach pogodowych. Umiejscowione na końcu bocznych sekcji tylnego skrzydła.

To tyle, jeśli chodzi o najważniejsze zmiany, widoczne gołym okiem. Do tego dochodzą jeszcze:

Zmienione kolory opon – zamiast tęczy kolorów opon używanych w 2018 roku, Pirelli zmniejszyło ją do trzech na 2019. Teraz każde Grand Prix będzie zawierało tylko twardą oponę o białym kolorze nadruku, żółtą średnią i miękką oznaczoną na czerwono.

Rękawice biometryczne – wprowadzone ze względów bezpieczeństwa przez Dział Bezpieczeństwa FIA. Wyposażone są w czujniki wszywane w tkaninę, które monitorują tętno kierowcy i poziom tlenu we krwi.

Zwiększony przepływ paliwa – kierowcy mogą zużyć do 110 kg paliwa – wcześniej 105 kg – w wyścigu. Ten przepis ma umożliwić kierowcom korzystanie z silnika przy pełnej mocy przez cały dystans wyścigu. Przepis ten powoduje, że kierowcy nie powinni już więcej martwić się o oszczędzanie paliwa i utratę ewentualnych pozycji, kosztem dojechania do mety.

Bardziej wytrzymałe kaski – od 2019 roku wszystkie kaski muszą być zgodne z nową normą FIA 8860-2018. Przez kolejną dekadę ten standard oznacza ultra-ochronny kask oferujący szereg istotnych korzyści dla bezpieczeństwa, w tym zaawansowaną ochronę balistyczną i zwiększoną absorpcję energii. Przednia część wizjera została obniżona o 10 mm, aby zmniejszyć ryzyko związane z uderzeniem odłamków innych bolidów, podczas gdy powłoka hełmu wykorzystuje zaawansowane materiały kompozytowe, aby zapewnić lepszą odporność na zgniatanie i przenikanie.

Masa auta i kierowcy – minimalna waga samochodu, bez paliwa, wzrosła nieznacznie z 733 kg do 740 kg. Co ważniejsze, 80 kg stanowić musi waga kierowcy, jego siedzenia i wyposażenia. Lżejsi kierowcy mogą osiągnąć próg 80 kg przez dodanie balastu, a balast musi być ustawiony w bezpośrednim obszarze kabiny – i nie może być używany w innym miejscu samochodu, aby poprawić jego balans.

Dodatkowo, auta już nie będą badane przez skład sędziowski przed weekendem, zamiast tego będą podpisywane oświadczenia o zgodności auta z zasadami. Do oficjalnej flagi w szachownicę, pokazywanej na koniec wyścigu, będzie wyświetlana szachownica na cyfrowym panelu. Ze względu na nieco większe tylne skrzydło, modyfikacjom poddano tez lusterka wsteczne.
Formuła 1 sezon 2019 została już wyceniona przez bukmacherów. Polskie firmy bukmacherskie m.in Fortuna, PZBuk maja już w ofercie zakłady na klasyfikację końcową sezonu 2019. Faworytami wśród kierowców są ubiegłoroczny triumfator, Lewis Hamilton (1.68 PZBuk, 1.70 Fortuna) oraz Sebastian Vettel (4.20 PZBuk, 4.35 Fortuna). Jako trzeci z zawodników, co może być zaskoczeniem, nie ma zawodnika jednego z czołowych dwóch zespołów, gdyż jest to Max Verstappen (5.30 PZBuk, 5.50 Fortuna). Dopiero na kolejnych miejscach znaleźli się, nowy nabytek Ferrari Charles Leclerc oraz Valtteri Bottas, który rozczarował w sezonie 2018. Z kolei Charles Leclerc został promowany do Ferrari, kosztem Kimiego Raikkonena, ze względu na doskonały sezon 2018, który spędził w średniej klasy samochodzie Sauber. Szanse naszego jedynego, i powracającego do regularnego ścigania zawodnika, Roberta Kubicy wyceniane są w PZBuk na 200:1, a w Fortunie na 332:1. Co istotne, legalny bukmacher PZBuk posiada nieco szersza ofertę na Formułę 1 na tym etapie sezonu. Fortuna nie oferuje, bowiem zakładów na klasyfikację końcową konstruktorów. Tutaj sytuacja wygląda identycznie jak na koniec sezonu 2018. Faworytem jest fabryczna ekipa Mercesesa (1.58 PZBuk), przed Ferrari (3.60 PZBuk) i Red Bullem (4.50 PZBuk). Warto przez chwilę zastanowić się dlaczego w czołówce do zwycięstwa w obu klasyfikacjach nie figuruje ani nazwisko jednego z kierowców Williamsa (Robert Kubica/George Russell). Pomimo posiadania najlepszej jednostki napędowej – Mercedesa – drużyna prowadzona przez Claire Williams w roku 2018 zbudowała katastrofalnie niewydajne nadwozie, co sprawiło, że zawodnicy walczyli w pierwszej kolejności z prowadzeniem się bolidu, a dopiero potem o końcowe pozycje w wyścigu. Wystarczy powiedzieć, że rok 2018 był najgorszym sezonem dla nowej ekipy Kubicy, w historii zespołu.
Formuła 1 sezon 2019 jednak jest jedną białą kartką, ponieważ mówi się, że Renault bardzo poprawiło swoje jednostki napędowe, co może wpłynąć na przetasowania w wycenach legalnych bukmacherów. Wspomnieć należy, że dla tego zespołu jeździł będzie niewątpliwie bardzo utalentowany Daniel Ricciardo, który opuścił RedBulla.

Nie należy także lekceważyć tej ostatniej ekipy, pomimo faktu, że rozpoczną sezon z nowym dostawcą jednostek napędowych. Honda już teraz chwali się, że zniwelowała dzielący ją dystans do Mercedesa i Ferrari w mocy jednostek spalinowych. Jeśli okaże się to prawdą, jedyną przeszkodą w zwycięstwach może okazać się ich niezawodność.

Formuła 1 2019 to także pierwszy od roku 2001 sezon bez dwukrotnego mistrza świata, Fernando Alonso. Hiszpan, po kilku frustrujących sezonach w McLarenie, walce w ogonie stawki i braku ewidentnej poprawy, postanowił zakończyć przygodę z Formułą 1. Zawodnik z Oviedo stracił cierpliwość do F1 i będzie kontynuował karierę w wyścigach długodystansowych, być może także weźmie udział w wyścigu Indianapolis 500.

Niewątpliwie najlepsza i najszerszą ofertę zakładów sportowych na Formułę 1 w sezonie 2019 posiada Forbet. Przypuszczalnie jest to najlepsza oferta na Formułę 1 na całym świecie! Oprócz wspomnianych dwóch klasyfikacji można tam znaleźć zakłady na pierwsze Grand Prix sezonu 2019, wraz ze specjalami. Do tego dołożyć należy zakłady Head-2-Head na zawodników w sezonie 2019 (kwalifikacje i punkty), oraz konstruktorów. Bardzo szeroka jest też oferta specjali na poszczególnych zawodników m.in Lewisa Hamiltona, Roberta Kubicę, Sebsatiana Vettela.


bukmacher zakłady bukmacherskie online zakłady bukmacherskie ranking promocje bukmacherskie bez depozytu typy bukmacherskie na jutro legalne zakłady bukmacherskie w polsce lista legalny bukmacher online bukmacher internetowy gdzie najlepiej obstawiać mecze jakie zaklady bukmacherskie polecacie kod promocyjny etoto kod promocyjny forbet kod promocyjny efortuna lvbet kod promocyjny kod promocyjny milienium kod promocyjny pzbuk kod promocyjny sts kod promocyjny totolotek kod promocyjny totomix czy expekt legalny w polsce kod promocyjny betclic


Czy kojarzycie nazwisko Schumacher? Większość fanów prawdopodobnie pamięta tego najbardziej utytułowanego kierowcę w historii Formuły 1, obecnie walczącego o powrót do zdrowia po obrażeniach, jakich doznał w wypadku narciarskim przed kilku laty. Otóż w Forbet, można postawić zakład na jego utalentowanego syna, Micka Schumachera.

Przed nami kolejny, miejmy nadzieję, bardzo fascynujący i trzymający w napięciu do ostatniego okrążenia, sezon. W stawce pojawi się Robert Kubica i głędoko liczymy właśnie na jego sukces. Miejmy nadzieję, że to nie będzie już ta sama co w sezonie 2018 Formuła 1 zakłady, które obecnie są w ofercie bukmacherów ulegną stopniowej zmianie. Liczymy, bowiem, że stawka nieco się wyrówna, a Formuła 1 zakłady, jakie przedstawi po pierwszych wyścigach, znajdą się w nieco innych proporcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *