Fantastyczny mecz na San Siro. Juventus pokonany

Świadkami niesamowitych emocji byli kibice, którzy zdecydowali się na oglądanie wtorkowego pojedynku pomiędzy drużyną AC Milan, a Juventusem Turyn. Drużyna Rossonerich popisała się niesamowitym pościgiem za aktualnym mistrzem Włoch, dzięki czemu ostatecznie zwyciężyła na własnym boisku rezultatem 4:2. Po godzinie gry Juventus miał dwubramkową przewagę i nic nie wskazywało na to, że byli koledzy Krzysztofa Piątka zdołają doprowadzić do remisu, nie mówiąc już o zgarnięciu pełnej puli punktów.

Zawodnicy Milanu wzięli się jednak do odrabiania start, dzięki czemu udało im się zwyciężyć we włoskim klasyku. Bez wątpienia bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny nie będzie zbyt dobrze wspominać wtorkowego wieczoru w Mediolanie. Polak wyciągał piłkę z siatki czterokrotnie, a jego zespół poniósł sromotną klęskę. Odbierz Betfan kod bonusowy i ciesz się typowaniem Serie A.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Milan i Juventus są najlepszymi zespołami w klasyfikacji medalowej włoskich rozgrywek. Pojedynki tych zespołów zawsze elektryzują media oraz kibiców we Włoszech, gdyż zawsze można się spodziewać po tym spotkaniu mnóstwo emocji. Nie inaczej było we wtorkowy wieczór. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie zespoły niezwykle błyszczały formą, więc można było liczyć na naprawdę fascynujące starcie. Do wtorku oba zespoły były niepokonane po wznowieniu rozgrywek i żadna z nich nie zamierzała pozbywać się we wtorek tego statusu.

Obu zespołom wystarczyłby co prawda remis w tym spotkaniu, jednak nikt nie chciał się zadowalać w tym spotkaniu podziałem punktów. Dlatego też byliśmy świadkami niesamowitego widowiska, z którego o wiele bardziej zadowoleni mogą być sympatycy AC Milan. Sprawdź jak działa kod promocyjny Fortuna odbierz i typuj wybrane przez siebie mecze.

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa spotkania była niesamowicie spokojna i nie byliśmy świadkami bramek. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że mocno przypominała czerwcowe spotkanie obu drużyn, gdzie minimalnie lepsi okazali się wówczas zawodnicy Juventusu Turyn. Nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie ma się rozwiązać istny worek z bramkami. Na emocje trzeba było więc czekać do drugiej połowy meczu. Juventus osiem minut po wznowieniu gry w drugiej części, prowadził już 2:0. Wydawało się wówczas, że po bramkach Adriena Rabiota oraz Cristiano Ronaldo nic nie będzie już w stanie odebrać zwycięstwa ekipie mistrza Włoch.

Juve to niezwykle poukładana drużyna, więc rzadko kiedy trwoni tego typu przewagę nad rywalem. Milan jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym meczu. Cristiano co prawda cieszył się z bramki w piątym meczu z rzędu, dzięki czemu znacznie przybliżył się do Immobile, ale niestety Juventusowi nie udało się dowieść prowadzenia do samego końca spotkania. Wykorzystaj przygotowany przez bukmachera STS kod bonusowy odbierz i obstawiaj swoje ulubione rozgrywki.

sts

Drugą połowę tego spotkania z pewnością zapamiętają zarówno zawodnicy Milanu, jak i Juventusu. Zawodnikom Milanu udało się bowiem w ciągu pięciu minut odrobić straty i jednocześnie wyjść na prowadzenie. Wszystko wydarzyło się pomiędzy 62., a 67. minutą. Strzał na 4:2 Ante Rebicia ostatecznie pogrążył Juventus, którego zawodnicy byli w absolutnym szoku. Piłkarze Starej Damy w ostatnich sześciu meczach straciła jedynie dwie bramki, a we wtorek w ciągu 90. minut zawodnicy Stefano Piolego pokonywali Wojtka Szczęsnego aż czterokrotnie.

We wtorek doszło również do pojedynku pomiędzy Cristiano Ronaldo, a Zlatanem Ibrahimoviciem. Oboje strzelili w tym meczu po bramce, jednak to drużyna Szweda cieszyła się w tym meczu z trzech punktów. Wypróbuj kod bonusowy Lvbet odbierz i stawiaj kupony na wybrane przez siebie spotkania.

Świetnie zapowiadała się także rywalizacja najlepszych bramkarzy w lidze. Występujący w Milanie Donnarumma zachował w tym sezonie 12. czystych kont, natomiast Wojciech Szczęsny dziesięć. Żaden z nich nie poprawił swojego bilansu w tym spotkaniu, gdyż główną rolę odgrywali we wtorek zawodnicy ofensywni. Juventus nie przegrał z Milanem w ostatnich dwunastu konfrontacjach.

Przez wiele lat to Stara Dama była stroną dominującą w tej ekscytującej rywalizacji, jednak w końcu Milanowi udało się skutecznie zrewanżować. Milan dzięki zwycięstwu przybliżył się do pierwszej czwórki, jednak należy pamiętać że swoje spotkania do rozegrania ma jeszcze Roma oraz Napoli. Przetestuj przygotowany przez firmę Totolotek kod promocyjny odbierz bonus i stawiaj kupony na rozgrywki ligi włoskiej.