Gala Fame MMA a zakłady bukmacherskie

Wiele zakładów bukmacherskich aktywnie angażuje się w polski sport na przykład poprzez sponsoring. Praktycznie każdy operator wspiera jakąś ligę chociażby piłki nożnej, choć niektórzy patronują konkretne wydarzenia sportowe. Tak jest właśnie w przypadku Fame MMA, którego sponsorem został bukmacher LV BET. Dlatego też to właśnie u firmy LVBet bonus specjalnie dedykowany tej imprezie się znajdował. Trzeba przyznać, że rzeczywiście sztuki walki są coraz chętniej wybierane przez polskich typerów, tak więc nic dziwnego, że nasz legalny operator zdecydował się sponsorować taką galę, nawet jeśli jest ona dosyć niekonwencjonalna.

Jednak o co chodzi z Fame MMA? Czy są to standardowe walki pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy są zbliżeni do siebie w kwestii warunków fizycznych oraz są mniej więcej tak samo przygotowani? Trzeba przyznać, że w przypadku Fame MMMA doświadczenie i umiejętności nie stanowią wyznacznika możliwości wzięcia udziału w walkach. Tutaj bierze się pod uwagę pierwszy człon nazwy, czyli fejm, sławę – do oktagonu zaprasza się gwiazdy, głównie gwiazdy Internetu – przede wszystkim serwis Youtube odgrywa największą rolę. Zaprasza się osoby, które „muszą sobie coś wyjaśnić” – walka ma rozwiązać konflikt, wskazać zwycięzcę i zakończyć spór. Czy faktycznie są ludzie, którzy chcą oglądać, nie ukrywajmy tego, amatorów, którzy często nie do końca mają pojęcie o MMA? Najwidoczniej tak, skoro nawet został opracowany kod promocyjny LVBet, aby typerzy oprócz oglądania walk, zechcieli jeszcze obstawić swojego faworyta.

Na czym polega fenomen Fame MMA?

Każdy fan sztuk walki może nie do końca poczuć ideę tej imprezy, ponieważ nie da się ukryć, że w większości wypadków zawodnicy nie mają zbyt dużego doświadczenia w sporcie, a co dopiero w MMA. Oczywiście zdarzało się, że część zaproszonych gwiazd ćwiczyła wcześniej amatorsko, a nawet zawodowo, jednak są to rzadkie przypadki. Nie umiejętności i staż mają znaczenie, a wcześniej wspomniana sława. Doskonale, kiedy dwie sławne osoby są o coś skłócone – przecież mogą to rozwiązać poprzez walkę! A nawet jeśli przeciwnicy nie mają konfliktu – zawsze da się jakoś tę sytuację nakręcić i przekonać ich do tego, że jednak nie bardzo za sobą przepadają. Tak więc już od jakiegoś czasu można kibicować słynnym (i tym nieco mniej) jutuberom, którzy w oktagonie udowadniają, kto miał rację – stosunkowo niedawno miejsce miała już 4. gala i oczekujemy piątej.

Spore zamieszanie wywołała trzecia gala, kiedy to po raz pierwszy zaproszono dwie uczestniczki – Monikę „Esmeraldę” Godlewską oraz Martę „Linki Master” Linkiewicz. Wcześniej jedynie panowie brali udział w walkach, dlatego też wystąpienie kobiet wzbudziło wiele emocji, szczególnie ze względu na okoliczności, w których zaistniały obie panie w polskiej sieci. Z racji na kontrowersje, które otaczały kobiety od samego startu ich kariery, upatrzono szansy w większym rozgłosie gali Fame MMA. Dlatego też ustalono, że właśnie to spotkanie zostanie walką wieczoru. Panie ostro zabrały się za treningi, tym bardziej, że podczas konferencji przed galą, nie były wobec siebie zbyt uprzejme – ten konflikt faktycznie mógł znaleźć swoje ujście jedynie w oktagonie.

Kiedy Marta wygrała, szybko znalazła się inna celebrytka, która postanowiła odebrać Linki Master pas. Tą gwiazdą była Aniela „Lil Masti” Bogusz, która jako jedna z nielicznych osób biorących udział w gali posiada doświadczenie w sportach walki. Co prawda w Internecie Aniela zasłynęła zarówno z innej działalności, jak i pod innym pseudonimem, jednak aktualnie nastawiona jest na promowanie swojej muzyki, mody oraz powróciła do sportu. Dlatego też była dobrze przygotowana i podczas czwartej gali odebrała pas wcześniejszej zwyciężczyni.

Rzecz jasna przed wspomnianą walką wieczoru odbyło się kilka innych pojedynków i wszystkie były możliwe do obstawienia u bukmachera LV BET. Dlaczego organizatorzy zdecydowali się właśnie na taki format gali? Dlaczego nie dano szansy na przykład początkującym zawodnikom na rozwój, tylko skupiono się na niedoświadczonych gwiazdach i ich konfliktach? Cóż, doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach liczy się przede wszystkim oglądalność. A komu z nas nie zdarzyło się nie obejrzeć czegoś głównie po to, aby się… pośmiać? Lub zobaczyć, co z tego wyniknie lub czy też zawodnicy naprawdę robią wokół siebie taki szum, jak jest nam to pokazywane w zapowiedziach i konferencjach przed walką? Oczywiście niektóre osoby faktycznie są zainteresowane życiem swoich internetowych idoli, jednak zdecydowana większość wykupiła dostęp do transmisji oraz być może postawiła zakład w ramach dobrej zabawy.

Zatem jeśli nie wiadomo o co chodzi, to jednak i tak wiadomo – to wizja zysku decyduje o tym, jaką ofertę znajdziemy chociażby w zakładach bukmacherskich. Czy to odkrywcze i takie dziwne? Oczywiście, że nie, ponieważ zazwyczaj bukmacherzy oferują to, co będzie cieszyło się największą popularnością. Pierwsze gale Fame MMA rzeczywiście przeminęły trochę niezauważone, lecz to właśnie pierwsza walka kobiet wzbudziła sporo emocji i przysporzyła rozgłosu na szerszą skalę. Nawet nie sama walka, a otoczka dookoła, czyli kłótnie i konflikty pań, wzbudziły zainteresowanie ostatecznym wynikiem – która z nich wygra w oktagonie i okaże się tą lepszą? Nic więc dziwnego, że doczekaliśmy się kontynuacji w postaci 4. gali. Zapowiedziane są następne, tym bardziej, że rzucono kilka wyzwań podczas ostatniej imprezy. Oczywiście wszyscy chcą też wiedzieć, z kim zmierzy się aktualna mistrzyni, czyli Lil Masti. Niestety niewiele jest kobiecych gwiazd na Youtube, które posiadają doświadczenie sportowe, dlatego też być może Anieli uda się zatrzymać pas przy sobie. Trudno to orzec, tak samo jak wyniki innych spotkań, dlatego należy poczekać na pierwsze konferencje.

Jedno jest pewne – po sukcesie dwóch ostatnich gali, LV BET najprawdopodobniej pozostanie oficjalnym sponsorem i fani będą mogli obstawiać u niego swoich faworytów. Być może i inni operatorzy wprowadzą u siebie możliwość zakładów z Fame MMA. Na razie w przypadku pozostałych bukmacherów możemy przyjrzeć się, jakie niecodzienne zakłady oferują. Faktycznie wprowadza się na nasz rynek coraz to ciekawsze propozycje, więc klienci nie powinni narzekać na nudę.

Niecodzienne zakłady bukmacherskie

Takie wydarzenia jak gala Fame MMA cieszy się popularnością nie tylko wśród widzów, lecz również wśród typerów. Niektórzy chcieliby prędzej dla zabawy (zresztą bukmacherka w ogóle powinna być formą rozrywki, a nie zarobku) obstawić nawet te dwa złote, aby wraz ze znajomymi się pośmiać w razie wygranej, a nawet i przegranej. To fakt, że u różnych bukmacherów coraz częściej możemy typować z coraz to dziwniejszych dziedzin, z których czasami nawet trudno znaleźć jest jakieś statystyki, czy informacje, które mogłyby pomóc w typowaniu faworyta. Najlepszy bukmacher 2019 to taki, który potrafi odnaleźć się w dzisiejszych realiach i zapewnia rozrywkę zdecydowanej większości klientów, którzy oczekują coraz to ciekawszych zakładów. Niekiedy można znaleźć naprawdę nietypowe propozycje, przy których Fame MMA i historie biorących udział w walkach zawodników nie jest niczym niecodziennym.

Na przykład u jednego z pionierów polskiego rynku, czyli u buka STS, przez jakiś czas była możliwość obstawienia terminu oddania obwodnicy koło Częstochowy. Być może typerzy, którzy regularnie muszą przejeżdżać przez ten odcinek, zainteresowaliby się tym, że w ofercie znajduje się także kod promocyjny STS, który można wykorzystać, rozpoczynając grę w tym zakładzie. Pozostając przy tej miejscowości – na stronie iForbet można obstawić, czy powstanie województwo częstochowskie. Jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, co świadczy o niskim prawdopodobieństwie tej sytuacji. Niemniej jeśli ktoś ma przeczucie, że się tak zdarzy, może wykorzystać kod promocyjny Forbet i postawić swój kupon.

Niektóre zakłady dzisiaj już nie szokują tak, jak kiedyś. Mowa tu na przykład o polityce. Kiedyś obstawiano jedynie z zakresu sportu, jednak okazuje się, że wielu typerów chce wskazać swoich faworytów właśnie w świecie polityki. Trzeba przyznać, że aktualnie oferująca kod promocyjny eFortuna posiada całkiem rozbudowany rynek zdarzeń w kwestii polityki, więc jeśli ktoś uważnie śledzi statystyki, społeczne nastroje danego kraju i wstępne rokowania, może uda mu się trafić. Przyszłych prezydentów czy premierów można typować także poprzez PZBuk kod bonusowy 2019 oferujący, jednak opcji jest nieco mniej – widać, że jest to bukmacher nastawiony przede wszystkim na sport, co oczywiście może spotkać się z ogromnym zadowoleniem graczy, którzy pozostają przy klasyce i nie szukają adrenaliny chociażby w gali Fame MMA. Podobnie kod promocyjny Betclic lepiej byłoby wykorzystać na zakłady sportowe, ponieważ w zakładce tych specjalnych nie ma zbyt dużego wyboru. Jednak warto tutaj dodać, że pozasportowe zakłady często są „sezonowe”, czyli związane z aktualnymi wydarzeniami. Być może za jakiś czas rynki tych zdarzeń się zwiększą, ponieważ dojdą kulturowe imprezy (popularne są Oscary czy Eurowizja). Także warto śledzić tę ofertę, jeśli kogoś ona interesuje.

Na pewno niejeden ranking legalnych bukmacherów online 201

9 bierze pod uwagę niecodzienne, może nawet nieco dziwaczne pomysły firm na zakłady. To fakt, że typerzy chcą obstawiać coraz to nowsze dziedziny a wielu buków z tej okazji przygotowuje nawet specjalny freebet 2019. Warto śledzić tego typu informacje, ponieważ może okazać się, że kolejny bukmacher, na przykład Totomix bonus oferuje nie tylko na tradycyjne zakłady sportowe, lecz także na te specjalne.