Fame MMA 5

Gala Fame MMA 5 – kto z kim zawalczy?

Zdążyły opaść już emocje po ostatniej gali walk internetowych celebrytów, więc fani Fame MMA pewnie z entuzjazmem obejrzą kolejną edycję, która będzie miała miejsce 26 października. Kto z kim zawalczy i przede wszystkim jaka będzie walka wieczoru? Czy znowu w tej najważniejszej walce zobaczymy panie? Jako że organizatorzy udostępnili wszystkie informacje na temat nadchodzącej gali i jesteśmy już nawet po pierwszej konferencji, możemy przedstawić harmonogram walk. Możliwość obejrzenia transmisji a także bilety wstępu na galę można zakupić już teraz.

Walka wieczoru to spotkanie Piotra Bonusa BGC Witczaka oraz Marcina Najmana. Jesteśmy przyzwyczajeni od dwóch edycji, że walka wieczoru to walka kobiet, więc czy zabraknie zawodniczek w tej gali? Nie. Do oktagonu powróci Monika Esmeralda Godlewska, a jej przeciwniczką będzie gwiazda Warsaw Shore, Ewelina Kubiak. Spore emocje wzbudza także wizja walki między wzbudzającym ogromne kontrowersje w ostatnim czasie Markiem Lordem Kruszwilem Kruszelem z Mateuszem Minimajkiem Krzyżanowskim. Oprócz nich walki stoczą jeszcze Szymon Isamu Kasprzyk z Marcinem Rafonixem Krasuckim, Marcin Malczyński z Markiem AdBusterem Hoffmanem, Dawid Malczyński z Tomaszem Olejnikiem, Kamil Hassan z Olehem Riaszeńczewem oraz Kamil Kasti Stępiński z Krystianem Krychą Wilczakiem. Wielu uczestników można było zobaczyć już w poprzednich galach, a wspomniany AdBuster sprawował rolę komentatora.

Oficjalnym sponsorem jest oferujący kod promocyjny LVbet. Oczywiście już teraz można próbować swoich sił w bukmacherce i obstawiać faworytów walk. U innych firm nie znajdziemy tego wydarzenia – tylko w LVbet. Wielu typerów nie traktuje poważnie Fame MMA ze względu na to, że w oktagonie nie spotykają się zawodowi fighterzy i być może dlatego inni bukmacherzy również nie są zainteresowani tym wydarzeniem. Zatem jeśli interesują Cię tradycyjne sporty walki, je również można znaleźć u innych operatorów, ponieważ najlepszy bukmacher 2019 to taki, który posiada spory przekrój dyscyplin na swojej stronie internetowej.

Oferujący nowym graczom kod promocyjny STS posiada całkiem sporo zdarzeń przy zagranicznych spotkaniach. Podobnie również posiadający kod promocyjny Betclic proponuje swoim graczom boks oraz spory wybór innych walk. Nieco mniejszy wybór daje Forbet – boks oraz kilka międzynarodowych imprez. Mimo wszystko można sprawdzić, jaki znajdziemy na te wydarzenia kod promocyjny Forbet bowiem ma całkiem przyzwoite kursy.

W porównaniu do STS, mniejszy wybór daje także PZBuk kod bonusowy 2019 może być jednak dla niektórych graczy na tyle atrakcyjny, że zdecydują się z niego skorzystać. Porównywalną ofertę ma za to proponująca kod promocyjny eFortuna – w tym serwisie również znajdziemy wiele rynków zdarzeń.

Jak widać, praktycznie każda firma oferuje zakłady ze sportów walki. Fame MMA to rzeczywiście wydarzenie, które interesuje nieco mniejsze grono, niż walki profesjonalistów. Moda na tak zwane Freak Fights przyszła do nas z Zachodu i bardziej interesuje fanów cała otoczka, niż faktycznie same walki. Dlatego też wiele osób decyduje się mimo wszystko na tradycyjny sport, tym bardziej, że trudno jest nam przewidzieć przygotowanie i przewagę internetowych celebrytów, co może być problematyczne przy obstawianiu faworyta. Być może też dlatego oprócz oficjalnego sponsora żaden inny bukmacher nie zdecydował się na wprowadzenie Fame MMA do swojej oferty zakładów i skupia się na zawodowcach. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego operatora wybrać (ponieważ na rynku mamy aktualnie spory wybór), warto jest zajrzeć w ranking legalnych bukmacherów online 2019.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie