eWinner opinie i recenzja 2021

Zakłady bukmacherskie eWINNER recenzja dla klientów

Dobry legalny bukmacher to taki, który zapewni swoim klientom najlepszy produkt, wyróżniający się spośród sporej konkurencji na rynku. Nie da się ukryć, że kryteria wśród klientów są naprawdę zróżnicowane. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zanim podejmiemy decyzję o zakupie przedmiotu lub skorzystaniu z jakiejś usługi, to wolimy dowiedzieć się na jej temat czegoś więcej. Wyszukujemy wówczas wszelkich możliwych informacji o danej usłudze w Internecie, ponieważ aktualnie jest to jedno z głównych miejsc, gdzie konsumenci wymieniają się miedzy sobą opiniami na temat różnych produktów. W przypadku zakładów bukmacherskich wygląda to identycznie. Gracze również często dzielą się ze sobą swoim doświadczeniem, które nabyli podczas typowania zakładów wzajemnych u danej firmy bukmacherskiej. Warto również wziąć pod uwagę to, że im więcej graczy, tym więcej spojrzeń na to, co jest najbardziej istotne podczas wyboru odpowiedniego bukmachera.

Jedną grupę użytkowników o wiele bardziej interesować będzie to, jakie promki przygotował dla swoich graczy dany bukmacher. Inni natomiast nie będą się tym wcale przejmować. Od tego bardziej zależeć im będzie na odpowiednio zrównoważonej ofercie, gdzie znajdzie się wiele dyscyplin. Dzięki temu zyskają możliwość dostępu do szerokiego zakresu rynków i poznawania nowych dyscyplin. Istnieje naprawdę wiele kryteriów, którymi kierują się gracze podczas wyboru właściwej firmy bukmacherskiej. Na pomoc często przychodzi opcja szybkiej rejestracji, którą wprowadzają kolejni legalni bukmacherzy. Pozwala to na przetestowanie wszystkich funkcji dostępnych w serwisie bukmachera, bez konieczności podawania szczegółowych danych. W dzisiejszym artykule postaramy się szczegółowo przeanalizować ofertę przygotowaną przez bukmachera eWINNER.

Sprawdzimy, jak wygląda proces zakładania konta i odpowiemy na pytanie, czy jest dostępna opcja konta tymczasowego na stronie eWINNER PL. Oprócz tego przyjrzymy się bliżej ofercie zakładów, a także ocenimy jakość witryny internetowej bukmachera eWINNER. Trzeba przyznać, że jest to stosunkowo nowy bukmacher, dlatego warto dowiedzieć się trochę więcej na jego temat. Zapraszamy więc do lektury.

eWINNER zakłady bukmacherskie w Polsce

Wielu użytkowników bez wątpienia w pierwszej kolejności zainteresuje fakt, czy jest to firma, która dołączyła do grona legalnych bukmacherów w naszym kraju. Tak więc już na wstępie chcielibyśmy uspokoić wszystkich graczy, ponieważ usługi bukmacher eWINNER są w pełni legalne w Polsce. Zakłady bukmacherskie eWINNER otrzymały odpowiednie zezwolenie, które wydawane jest przez urząd Ministerstwa Finansów. Na jego podstawie firma może bez żadnych problemów organizować oraz prowadzić zakłady wzajemne w naszym kraju. Licencja ta została wydana w październiku 2018 roku. Legalny bukmacher eWINNER otrzymał ją na okres sześciu lat z opcją jej dalszego przedłużenia. Na chwilę obecną prezesem zarządu firmy bukmacherskie eWINNER jest Pan Grzegorz Nowak.

W tej chwili firmę interesują głównie zakłady bukmacherskie online, co oznacza iż na ten moment nie dostępne są punkty stacjonarne. Typowanie zakładów wzajemnych za pomocą sieci Internet jest dostępne w ramach oferty eWINNER od września 2019 roku. Właśnie wtedy na rynku zakładów sportowych w Polsce zadebiutowała ich autorska witryna internetowa. Tam gracze mają możliwość typowania wybranych przez siebie wydarzeń sportowych i wiele więcej. Przejdźmy zatem do przeanalizowania oferty, którą przygotował dla swoich klientów eWINNER bukmacher. Sprawdzimy, jakie są opinie graczy, a także opiszemy dokładnie to, jak prezentują się wszystkie funkcjonalności udostępnione przez firmę bukmacherską eWINNER. Naszą przygodę z tym bukmacherem rozpoczniemy jednak o przyjrzenia się temu, jak prezentuje się strona internetowa, którą dla swoich klientów przygotował legalny bukmacher eWINNER.

Firma eWINNER posiada stronę internetową

Wiemy już, że korzystanie z oferty zakładów firmy bukmacherskiej eWINNER jest w pełni legalne, ponieważ posiadają oni odpowiednie zezwolenie od Ministra Finansów. Przejdźmy zatem do analizowanie tego, co najbardziej interesuje klientów podczas zastanawiania się nad tym, którego bukmachera wybrać, gdy chcemy rozpocząć przygodę z typowaniem zakładów wzajemnych. Nie jest tajemnicą fakt, że w rozwoju przedsiębiorstwa niezwykle istotną rzeczą jest podążanie za obowiązującymi aktualnie trendami. W ostatnich dwóch dekadach byliśmy świadkami niesamowitego postępu technologicznego, dzięki któremu wiele firm mogło wykonać spory krok do przodu. W wielu przypadkach firmy przespały moment, kiedy należało wprowadzić nowoczesne gadżety, co sprawiło iż wiele przedsiębiorstw musiało po prostu wycofać się z rynku. Jedynym z ważniejszych udogodnień, na które zdecydowały się firmy były witryny internetowe.

Nie da się ukryć, że Internet, a co za tym idzie strony internetowe mocny wpłynęły na rewolucję w wielu branżach. Chodzi tu głównie o rozwój marketingu, bo ciężko zaprzeczyć stwierdzeniu, że Internet daje o wiele większe możliwości, jeśli chodzi o reklamowanie swoich usług. Dzisiaj nawet najmniejsze firmy już na etapie planowania rozpoczęcia działalności, rozmyślają o zaprojektowaniu nawet małej wizytówki, dzięki której klient będzie mógł się dowiedzieć nieco więcej o oferowanych przez dane przedsiębiorstwo usługach. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku legalnych bukmacherów. Tutaj jednak należy zwrócić uwagę na to, że strona internetowa ma o wiele większe znaczenie, niż w innych przypadkach. Zwłaszcza, jeśli dany legalny bukmacher koncentruje się wyłącznie na organizowaniu zakładów sportowych online. Wówczas witryna internetowa staje się istnym centrum dowodzenia gracza.

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to strona internetowa jest często niezbędnym narzędziem, na którym gracze spędzają mnóstwo czasu. Każdy dobry bukmacher licząc na sukces swojej internetowej oferty, powinien dostarczyć na stronie wszystkie możliwe funkcjonalności, które podniosą komfort korzystania z witryny podczas typowania ulubionych wydarzeń sportowych graczy. Podczas zawierania zakładów wzajemnych w trybie online, gracze lubią mieć możliwość przeanalizowania szczegółowych statystyk dotyczących danej dyscypliny, więc warto aby umieścić tego typu zakładkę na swojej witrynie. Wiemy już, że bukmacher eWINNER działa głównie w sieci Internet, więc teraz przyjrzymy się bliżej temu, jak prezentuje się ich strona internetowa. Zapraszamy do lektury.

Co znajdziemy na stronie internetowej bukmachera eWINNER?

Szczegółową analizę oferty bukmachera eWINNER rozpoczniemy od zaprezentowania strony internetowej. Bukmacher eWINNER oferuje naprawdę estetyczną witrynę, która jest przyjemna dla oko. Na pochwałę z pewnością zasługuję design, który mocno wyróżnia się spośród konkurencyjnych rozwiązań. Widać, że wszystko zostało dokładnie przeanalizowane i zastosowanie kolorów z logo firmy jest kolejnym bardzo dobrym krokiem. Przejdźmy jednak do tego, co można znaleźć w serwisie, który bukmacher eWINNER posiada. W centrum witryny znajduje się ruchomy baner. Składa się on z siedmiu slajdów, na których pojawiają się informację na temat aktualnych promek dostępnych w ofercie bukmachera oraz o dyscyplinach, na które gracze mogą zawierać zakłady wzajemne. Niżej natomiast znajduje się duża tabelka, która podzielona jest na trzy zakładki.

Pierwsza z nich dotyczy najbardziej popularnych wydarzeń na stronie bukmachera eWINNER. Zazwyczaj są to spotkania, które najczęściej są typowane przez graczy obstawiających w serwisie, jednak często ta oferta zakładów dotyczy też spotkań uznawanych przez firmę bukmacherską za najbardziej atrakcyjną. Warto zaznaczyć, że nie dominuje tam wyłącznie piłka nożna, ale jest możliwość przechodzenia pomiędzy innymi dyscyplinami. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu gracz ma o wiele szerszy wybór, co mocno wpływa na uatrakcyjnienie oferty. Kolejna zakładka to oferta zakładów na żywo. Jest to lista spotkań, które aktualnie są rozgrywane i gracz może z miejsca przejść do zawierania zakładów na zdarzenia live z tych spotkań. Z pewnością jest to dobry pomysł, ponieważ gracz może błyskawicznie przejść do typowania oferty live, jeśli właśnie w takim celu przybył na serwis.

Trzeciej zakładce poświęcimy osobny akapit, ponieważ jest to niesamowicie ciekawa funkcjonalność. Po lewej stronie witryny znajduje się natomiast coś, co jest bardzo popularne wśród legalnych bukmacherów na polskim rynku. Chodzi tu oczywiście o kolumnę, w której znajdują się dyscypliny sportowe do typowania. Nad nią jednak została stworzona druga, której zadaniem jest przedstawienie tych najpopularniejszych turniejów i rozgrywek w ofercie eWINNER. Są to bowiem rywalizację, które w ostatnim czasie są najczęściej typowane przez klientów zakładów bukmacherskich eWINNER. Ciekawa funkcjonalność umieszczona została nad tymi dwiema kolumnami. Chodzi tu oczywiście o wyszukiwarkę zakładów, która pozwala na o wiele szybsze odnalezienie wydarzeń, które interesują klienta w danym momencie. Po prawej stronie umieszczone zostało okienko dotyczące kuponu użytkownika.

W nim pojawiają się zakłady wybrane przez gracza do wytypowania. Tam również klient dowiaduje się między innymi o tym, jakiej wysokości będzie jego ewentualna wygrana. Może też zdecydować o tym, ile pieniędzy przeznaczy na zakład oraz, czy ma to być kupon SOLO, a może jednak kupon systemowy. Niżej natomiast znajduje się kolejna fajna funkcja, której zazwyczaj nie posiadają legalni bukmacherzy. Chodzi tu o możliwość wytypowania szybkiego kuponu. Gracz ma tutaj możliwość określenia tego, ile by chciał wygrać, a także decyduje o tym, ile wynosić będzie stawka wniesiona na zakład. Następnie użytkownik może wybrać okres, z którego mają być losowane wydarzenia, a także zakres kursów, jakimi ma się kierować bukmacher podczas konstruowania taśmy. Później zakład pojawia się w okienku kuponu i gracz może zdecydować, czy chciałby postawić tego typu kupon.

Czym jest custom bet?

Wspomnieliśmy już o tym, że w tabelce na stronie głównej jest trzecia zakładka, o której nieco więcej opowiemy w dalszej części artykułu. Teraz nadszedł ten moment i chcielibyśmy Państwu opowiedzieć więcej o opcji custom bet, którą operator zakładów bukmacherskie eWINNER oferuje dla swoich klientów. Jest to dość innowacyjna usługa na polskim rynku i ciężko znaleźć innego legalnego bukmachera, który oferowałby podobną funkcję. eWINNER zakłady bukmacherskie online umożliwiają swoim klientom zaproponowanie dowolnego zakładu, który później gracze będą mogli typować w ramach standardowej oferty. Ważne jest w tym przypadku to, że tego typu zakład nie musi wcale dotyczyć wydarzeń sportowych. Może to być powiązanie z różnymi sekcjami życia społecznego, a o tym czy zakład zostanie dodany do oferty zadecyduje bukmacher eWINNER sp.

Trzeba przyznać, że dzięki temu przygotowana przez bukmachera eWINNER oferta staje się jeszcze bardziej bogata w urozmaicenia, ponieważ poniekąd gracze mają wpływ na to, co się w niej znajdzie. Aby zaproponować zakład należy skontaktować się z bukmacherem eWINNER. Został do tego przygotowany specjalny formularz, w którym trzeba podać wszystkie informację na temat proponowanego przez użytkownika wydarzenia. Potrzebny będzie więc adres e-mail, data spotkania, opis tego czym właściwie są dane rozgrywki lub wydarzenie, a na koniec trzeba opisać proponowany przez nas zakład. Potem wystarczy wysłać swoją propozycję i oczekiwać na to, co ten nowy polski bukmacher zadecyduje. Trzeba przyznać, że tego typu funkcja w ofercie eWINNER cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej bukmachera eWINNER PL.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest obsługa klienta w eWINNER. Z tego powodu warto wspomnieć o tym, że w prawym dolnym rogu witryny została umieszczona ikonka, która umożliwia klientowi rozpoczęcie czatu na żywo z konsultantem firmy bukmacherskiej. Po kliknięciu w ikonkę pojawia się okienko, gdzie należy podać swoje imię oraz adres e-mail. Kolejnym krokiem będzie wybór spośród długiej listy tematu rozmowy z konsultantem. Potem wystarczy poczekać na połączenie z konsultantem, który postara się rozwiązać doskwierający użytkownikowi problem. Podsumowując, jeśli chodzi o witrynę internetową zakładów bukmacherskich eWINNER to trzeba przyznać, że została ona dopracowana i niczego na niej nie brakuje. Z pewnością prezes zarządu musi być zadowolony, ponieważ na temat swojej strony eWINNER opinie zbiera bardzo pozytywne wśród użytkowników.

Bukmacher eWINNER rejestracja konta

Dość świeży polski bukmacher na rynku zakładów wzajemnych stawia na chwilę obecną wyłącznie na prowadzenie działalności w trybie online. Nie ma w tym nic dziwnego, jednak użytkownicy muszą zdawać sobie sprawę z tego, że do obstawiania zakładów sportowych online potrzebne będzie konto gracza. Aby takie konto założyć potrzebne będzie przejście przez proces rejestracji. Jest to obowiązkowa czynność, ponieważ bez tego bukmacher nie udostępni użytkownikom możliwości typowania kuponów. Dlaczego jednak jest to konieczny proces? W tym przypadku chodzi przede wszystkim o to, aby legalni bukmacherzy posiadali swego rodzaju kontrolę nad tym, kto rozpoczyna korzystanie z ich usług. Bukmacherzy po utrzymaniu licencji mogą nie tylko oferować typowanie zakładów live, czy tych z oferty przedmeczowej.

Są oni także zobowiązani do przestrzegania zasad regulaminu, który dedykowany jest odpowiedzialnej grze. Muszą więc dołożyć wszelkich starań, aby nie dopuścić do rozgrywki osób niepełnoletnich. Zakłady bukmacherskie są dostępne wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. lat. Rejestracja pozwala więc wykluczyć osoby niepełnoletnie. Oprócz tego ważny jest również aspekt dotyczący osób uzależnionych. Często zdarza się tak, że osoba typująca przesadza z czasem poświęcanym tego typu rozrywce, a wówczas o wiele łatwiej popaść w uzależnienie. Na niektóre osoby uzależnione nakładane są zakazy uczestnictwa w tego typu grach. Tak więc, dzięki rejestracji bukmacher ma możliwość zweryfikować, czy dana osoba jest pełnoletnia, a także czy nie został nałożony na nią zakaz typowania zakładów wzajemnych. Sprawdźmy więc, jak wygląda w przypadku bukmachera eWINNER rejestracja konta.

Jak założyć konto w serwisie eWINNER PL?

Nowy bukmacher eWINNER przygotował dla swoich klientów opcję na start, która pozwoli im szybko przejść przez proces rejestracji i postawić swój pierwszy zakład bez ryzyka. Jak to możliwe? Otóż w ostatnich latach legalni bukmacherzy w naszym kraju zdecydowali się na dodanie do swojej oferty funkcji tak zwanej szybkiej rejestracji. Zostaje wówczas założone konto tymczasowe, dzięki któremu użytkownik ma możliwość przetestowania wszystkich funkcjonalności dostępnych w serwisie danego bukmachera. Konto gracza można wówczas założyć w mniej niż minutę, dzięki czemu już po chwili można typować swoje ulubione dyscypliny sportowe, a także zakłady specjalne. Na podobną funkcjonalność zdecydował się także eWINNER bukmacher, który umożliwia założenie swoim nowym użytkownikom konta tymczasowego. Dzięki temu mogą oni typować zakłady na żywo już szybkim uzupełnieniu podstawowych danych w formularzu.

Należy jednak pamiętać, że na konto tymczasowe nałożone są swego rodzaju ograniczenia. Aby wpłacać środki na konto i swobodnie obstawiać ulubione dyscyplin sportowe, należy dokonać uzupełnienia podstawowych danych w formularzu rejestracyjnym. Jednak, jeśli uda nam się wygrać trochę pieniędzy, to niestety w przypadku konta tymczasowego nie będą dostępne dla nas szybkie wypłaty środków. Wpłaty i wypłaty bez żadnych ograniczeń dostępne będą dopiero wtedy, gdy gracz zdecyduje się na przejście na konto stałe. Wówczas cała oferta zakładów stanie przed nim otworem i nie będzie musiał martwić się ograniczeniami. Jak zatem przejść na stałe konto użytkownika? Jest to bardzo proste. Wystarczy uzupełnić resztę danych, która wymagana jest przez firmę bukmacherską eWINNER. Bez wątpienia potrzebny będzie numer telefonu, a także imię i nazwisko z adresem zamieszkania.

Najważniejsze będą jednak dwa ostatnie elementy. Po pierwsze ważne będzie podanie numer rachunku konta bankowego. Będzie to bardzo istotne, ponieważ to właśnie tam przelewane będą środki pieniężne pochodzące z ewentualnych wygranych użytkownika. Ostatnia i z pewnością najważniejsza kwestia, to przesłanie skanu dokumentu osobistego. To właśnie na jego podstawie firma bukmacherska eWINNER dokona ostatecznej weryfikacji tożsamości użytkownika, który przesłał formularz. Dlatego też tak istotne jest to, aby skan wykonać bardzo starannie i były widoczne na nim wszystkie niezbędne informację. Bukmacher eWINNER zastrzega sobie bowiem prawo do poproszenia o kolejny skan, jeśli na podstawie pierwszego nie będzie w stanie poprawnie przeprowadzić weryfikacji. Wówczas należy dokonać skanu jeszcze raz, jednak z większą dokładnością. Rejestracja w eWINNER jest również możliwa za pomocą aplikacji mobilnej.

Warto również wspomnieć o tym, że istnieje specjalny eWINNER kod promocyjny. Można go wykorzystać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Skorzystanie z kodu, który znaleźć można między innymi na naszej stronie, pozwoli klientowi na powiększenie wartości niektórych bonusów. Warto więc dowiedzieć się więcej na ten temat, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty zakładów eWINNER to tego typu kod na pewno przyda się podczas zakładania nowego konta gracza.

Czy jest dostępna w ofercie eWINNER aplikacja mobilna?

W treści tego artykułu wspominaliśmy już o tym, jak istotne znaczenie dla wielu branży mają różnego rodzaju gadżety technologiczne. Wiemy już, że bardzo ważną rolę w zakładach bukmacherskich odgrywa strona internetowa. Teraz jednak zajmiemy się kolejnym narzędziem, które swoją popularność zbudowało w trakcie trwania poprzedniej dekady. Bez wątpienia wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne w dzisiejszych czasach jest posiadanie urządzenia mobilnego. Są one nieodzownym elementem naszego życie i posiada je niemal każdy. Już nawet wśród najmłodszych panuje trend korzystania z tabletów, na których oglądają swoje ulubione bajki lub grają w gry dla dzieci. My jednak chcemy się skupić nie na samych urządzeniach, a na tym co można na nich zainstalować. Chodzi nam konkretnie o aplikacje mobilne. Jest to oprogramowanie, które można zainstalować na dysku swojego urządzenia mobilnego.

Od wielu lat aplikacje mobilne robią sporą furorę w wielu branżach. Coraz częściej możemy spotkać się z firmami, które decydują się na udostępnienie swojej apki dedykowanej prezentowaniu swoich usług dla szerszego grona osób. Na ten sam krok zdecydowali się również legalni bukmacherzy w naszym kraju. Obecnie ciężko wyobrazić sobie legalnie funkcjonującego operatora zakładów wzajemnych bez specjalnej aplikacji, która pozwoli na typowanie wydarzeń sportowych w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Nie da się ukryć faktu, że aplikacja bukmacherska bardzo mocno wpływa na komfort korzystania z oferty operatora zakładów sportowych. Przede wszystkim urządzenie mobilne można zabrać wszędzie, co oznacza że nawet przemieszczając się komunikacją miejską lub oczekując na swoją kolej u lekarza, gracz będzie mógł analizować statystyki, a następnie typować wybrane przez siebie zdarzenia.

Aplikacja może okazać się też świetnym rozwiązaniem, jeśli klient często wybiera się na stadion, aby obejrzeć mecz lub robi to przed ekranem telewizora. Kibice sportowi doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w trakcie spotkania o wiele łatwiej wychwycić pewne aspekty. Można z pewnością zauważyć wiele powtarzanych przez drużynę schematów, dzięki czemu gracz może wytypować najbliższe wydarzenia na boisku. Oczywiście nie zawsze się to sprawdza, jednak jeśli zauważymy iż jedna z drużyn ma wyraźną przewagę i czujemy, że bramka dosłownie wisi w powietrzu, to za pomocą aplikacji mobilnej zazwyczaj dostępne są zakłady live. Wówczas gracz podczas oglądania spotkania ma w ręku dostęp do oferty zakładów na żywo, co umożliwia mu typowanie zdarzeń w trakcie danego meczu. Swoją aplikację posiada również bukmacher eWINNER i to właśnie jej poświęcimy kolejny akapit naszego artykułu.

eWINNER aplikacja bukmacherska

Zakłady bukmacherskie z oferty bukmachera eWINNER można typować również za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Z pewnością bardzo ważne jest to, że jest ona dostępna zarówno na urządzenia oparte o system operacyjny Android, jak i te z systemem iOS. Już na samym początku warto zaznaczyć, że prezentuje się ona naprawdę dobrze, jeśli chodzi o design. Wszystko wygląda bardzo estetycznie i każda zakładka ma swoje miejsce. Nic na siebie nie nachodzi, co sprawia że nawigacja po aplikacji jest na jeszcze wyższym poziomie. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że zostały do niej przeniesione wszystkie funkcjonalności, które normalnie można spotkać w serwisie internetowym. Na ekranie głównym aplikacji eWINNER oferta zakładów jest rozłożona podobnie, jak na witrynie bukmachera. Jest więc podział na popularne rozgrywki, a także listę wszystkich dyscyplin dostępnych do typowania.

Na dole ekranu znajduje się statyczne menu, które składa się z pięciu zakładek. Pierwsza dotyczy oferty zakładów, kolejna odpowiedzialna jest za prezentowanie aktualnej oferty zakładów na żywo. Po środku znajduje się zakładka dotycząca kuponów, jednak jest ona przeznaczona wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Następna dotyczy promek, które są aktualnie dostępne w ofercie. Warto w tym miejscu poinformować graczy o możliwości postawienia zakładu bez ryzyka. Jego wartość może wynieść maksymalnie 150 PLN. Oprócz tego jest również promka, której kwota uzależniona jest od sumy doładowania drugiego depozytu. Użytkownicy mają również możliwość założenia konta za pomocą aplikacji mobilnej. Można również wpłacać i wypłacać środki za jej pomocą, ponieważ dostępne są w jej ramach wszystkie metody płatności, które normalnie znaleźć można na stronie bukmachera eWINNER.

Na temat aplikacji mobilnej eWINNER opinie użytkowników są bardzo pozytywne. Na plus z pewnością można zapisać to, że dostępne są wszystkie funkcje znane ze strony desktopowej. Bardzo dobre wrażenie robi również design aplikacji, który jest niezwykle dopracowany. Jeśli chodzi o wady, to z pewnością można popracować na szybkością ładowania poszczególnych zakładek. Czasem trzeba dłużej poczekać zanim załaduje się kliknięta przez nas zakładka. Jednak wierzymy, że w przyszłości będzie działać to jeszcze płynniej.

Oferta zakładów eWINNER opinia klientów

Wiemy już, że istnieje promka uzależniona od kwoty drugiego depozytu. Nie jest to jednak jedyna tego rodzaju oferta udostępniona przez firmę bukmacherską eWINNER. Więcej na temat pakietów powitalnych można dowiedzieć się ze strony internetowej bukmachera. Skoncentrujmy się obecnie na tym, co dla wielu graczy jest najważniejszym kryterium podczas wybierania oferty bukmacherskiej. Chodzi tutaj oczywiście o ofertę zakładów, którą jest w stanie dostarczyć klientowi dany bukmacher. W przypadku firmy bukmacherskiej eWINNER należy przyznać, że prezentuje się ona naprawdę atrakcyjnie. Składa się ona z ponad 30. różnych dyscyplin sportowych, co jak na polskie warunki jest naprawdę dobrym wynikiem. Nikogo raczej nie zdziwi to, że najszerszy zakres oferty dotyczy rozgrywek piłkarskich. Piłka nożna to bez wątpienia najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie, więc ilość zakładów jest zrozumiała.

Nie jest to jednak jedyna dyscyplina, którą można znaleźć w ofercie bukmachera eWINNER. Dostępne są również inne sporty, które cieszą się popularnością w naszym kraju. Można typować między innymi koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, a nawet hokej na lodzie. Na pochwałę z pewnością zasługuję też ilość rynków na poszczególne zdarzenia. Nie ogranicza się to wyłącznie do typowania zwycięzców spotkań. Oferta jest o wiele bardziej rozbudowana, dzięki czemu gracze mają o wiele większy wybór. W przyszłości w ofercie powinny pojawić się sporty wirtualne. Jest to usługa niezwykle popularna wśród graczy na polskim rynku, więc warto o niej pomyśleć w przyszłości. Oprócz tego dostępne są również esportowe rozgrywki. Tego typu rywalizacja również mocno zyskała w ostatnich latach, dlatego umieszczenie jej w swojej ofercie to świetny pomysł.

FAQ

Czy w serwisie eWINNER można typować zakłady na żywo?

Tak bukmacher eWINNER udostępnia swoim klientom możliwość obstawiania spotkań w trakcie ich trwania. Oferta dotycząca zakładów live prezentuje się atrakcyjnie.

Czy eWINNER to legalny bukmacher?

Korzystanie z oferty zakładów wzajemnych bukmachera eWINNER jest zgodne z prawem. Firma posiada bowiem licencję wydawaną przez urząd Ministerstwa Finansów, która umożliwia im organizacje, a także prowadzenie zakładów sportowych w naszym kraju.

Czy jest dostępna aplikacja mobilna w ramach oferty eWINNER?

Typowanie zakładów wzajemnych z oferty bukmachera eWINNER może odbywać się za pomocą aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.

Jak założyć konto w serwisie eWINNER?

Rejestracja w eWINNER podzielona jest na dwa etapy. Gracz może założyć konto tymczasowe, co pozwoli mu przetestować wszystkie funkcję dostępne na stronie. Jednak jeśli będzie chciał korzystać z usług eWINNER bez ograniczeń, to potrzebne będzie konto stałe.

Czy jest dostępny zakład bez ryzyka w ofercie eWINNER?

Bukmacher eWINNER pozwala ubezpieczyć swój kupon na wypadek sytuacji, gdy jedno zdarzenie zostanie rozstrzygnięte niepomyślnie. Więcej informacji na temat zakładu bez ryzyka można znaleźć na stronie internetowej bukmachera.

Jak wygląda program lojalnościowy w eWINNER?

Firma eWINNER przygotowała program dla swoich najbardziej lojalnych graczy. Polega to na tym, że za każdy wygrany kupon gracze zbierają punkty. Te punkty można później wymienić na różnego rodzaju promki.

Czy w ofercie bukmachera można znaleźć esport?

Tak bukmacher przygotował dla swoich klientów ofertę dedykowaną rywalizacji esportowej. Można typować między innymi League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive i wiele innych.

Czy można typować sporty wirtualne w eWINNER?

Na chwilę obecną sporty wirtualne nie są dostępne w ofercie bukmachera eWINNER. Pozostaje więc mięć nadzieję, że pojawią się one w przyszłości.