eStar liderem LPL po czwartym tygodniu rozgrywek

Esportowe rozgrywki bez wątpienia są ratunkiem dla wielu graczy w dzisiejszych czasach. Teraz, kiedy wskazane jest spędzanie jak największej ilości czasu w domu, transmisje rozgrywek esportowych są dla wielu zbawieniem. Internet daje nieograniczone możliwości, dlatego też można dopingować drużyny z całego świata. W weekend zakończyła się kolejna runda najważniejszych rozgrywek dotyczących League Of Legends w Chinach, czyli LoL Pro League. Zawodnicy zakończyli czwarty tydzień zmagań, a więc śmiało można podsumować, co miało miejsce w ciągu ostatnich dni. Pomimo tego, że na samym dole tabeli do żadnych istotnych zmian nie doszło, to już na szczycie tabeli oraz w środku klasyfikacji byliśmy świadkami kilku zmian.

Warto rozpocząć od góry tabeli, gdzie bardzo pewnie usadowiła się drużyna eStar (sprawdź Totolotek kod promocyjny VIP). Podczas rozgrywek w tym tygodniu Liu „ShiauC” Chia-Hao i jego ekipa zagrali w sumie trzy mecz i nie przegrali ani jednego, tracąc przy tym tylko jedną mapę. Trzeba również podkreślić, że te kolejkę LoL Pro League zaczynali od starcia z Invictus Gaming, czyli na tamtą chwilę liderem tabeli. eStar nie dali przeciwnikom żadnych szans w tym spotkaniu i po dwóch zdecydowanych zwycięstwach zameldowali się na pozycji lidera.

Kolejne zwycięstwa z LNG Esports oraz Dominus Esports pozwoliły im jeszcze bardziej umocnić się na prowadzeniu w tabeli. Miejsce drugie przypada pomimo porażki drużynie Invictus Gaming, które świetnie poradziło sobie z Suning, co warto było obejrzeć, sprawdzając kod bonusowy Fortuna VIP. Ostatnie miejsce na podium należy dotychczas do FunPlus Phoenix. Aktualni mistrzowie świata zdołali zmniejszyć dystans, który dzieli ich od Invictus Gaming.

Reszta tabeli

Mianem dużej niespodzianki można śmiało nazwać drużynę, która wskoczyła na czwarte miejsce w tabeli. Mowa tu o Top Esports, którzy jeszcze przed rozpoczęciem tej kolejki znajdowali się na jedenastym miejscu w lidze (zobacz BetClic bonus powitalny VIP). W poprzednim tygodniu drużyna Hunga „Karsy” Hao-Hsuana nie przegrała ani jednego spotkania – i nie chodzi tu tylko o „Best of 3”, ale nie stracili też żadnej mapy. Dzięki świetnej dyspozycji oraz niesamowitemu ściskowi w środku tabeli Top Esports przesunęło się w górę aż o siedem miejsc.

Na awans zapracowała również drużyna Royal Never Give Up. Po sporej wpadce w zeszłym tygodniu teraz zaliczyli dwie pewne wygrane. Dużo mniej powodów do radości po tej kolejce miały drużyny JD Gming oraz LNG Esports, gdyż po tym tygodniu znajdują się one kolejno na szóstej oraz dziesiątej lokacie.

W ostatnim tygodniu zmagań zmiany nie dotknęły końcówki klasyfikacji, gdzie znaleźć można kolejno drużyny LGD Gaming, Dominus Esports, a także Victory Five. Dla zespołu Hana „Peanuta” Wang-ho oraz zawodników prowadzonych przez Yu „Baia” Tan-Hao wciąż jest jednak nadzieja, ponieważ zarówno LGD, jak i Dominus Esports zaliczyły po jednej wygranej. Dzięki temu nadal utrzymują kontakt z resztą zespołów, jednak jeśli liczą na udział w wiosennej fazie play-off, to muszą zacząć zwyciężać zdecydowanie dużo częściej.

W o wiele gorszej sytuacji znajduje się obecnie drużyna Victory Five. Nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a to był dla nich kolejny tydzień bez zwycięstwa. Bilans 0-8 w spotkaniach i 1-16 w ugranych mapach sprawił, że zajmują oni odległą siedemnastą lokatę. W teorii mają jeszcze szansę na awans, jednak w praktyce jest to naprawdę bardzo trudne zadanie. Jednak warto jest oglądać te rozgrywki i sprawdzić aktualny kod bonusowy BetFan VIP.

Kolejne spotkania w ramach LoL Pro League rozpoczynają się już w poniedziałek. W Chinach nie ma czasu na przerwy, zwłaszcza że sporo czasu zabrała zawodnikom obecna sytuacja z koronawirusem. Piąty tydzień rozgrywek rozpocznie się od pojedynku LNG Esports z Vici Gaming. Następnie dojdzie do starcia obecnych mistrzów świata, czyli FunPlus Phoenix z Victory Five. Poniedziałkowe zmagania zakończy pojedynek JD Gaming z Suning, które rozegranie planowane jest na godzinę 13:00. Możesz oglądać transmisje i wykorzystać STS bonus powitalny VIP na te lub inne spotkania esportowe.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie