Diałby górą! Drużyna devils.one pokonuje Illuminar Gaming

Ostatnie dwa sezony Ultraligi splatały losy obu tych zespołów. Illuminar Gaming oraz devils.one dwa razy z rzędu stawały na przeciwko siebie w małym finale fazy play-off Ultraligi. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już w półfinale, jednak finalne rozstrzygnięcie ponownie wyglądało tak samo, górą była ekipa devils.one. Drużynie popularnych Diabłów po raz kolejny udało się pozbawić nadziei Illuminar na wzięcie udziału w European Masters. Trzeba przyznać, że przy okazji zrobili to w bardzo dobrym stylu. Zawodnicy prowadzeni przez Adriana „Zeturala” Dziadkowca po czterech meczach w serii „Best of 5”, zdołali rozstrzygnąć sprawę awansu do małego finału Ultraligi na swoją korzyść. Tam przyjdzie im się zmierzyć z drużyną AGO ROGUE, co warto zobaczy i wykorzystać forBET kod promocyjny VIP.

Nieco agresywniej pojedynek rozpoczęła drużyna Illuminar Gaming. W okolicach ósmej minuty Mateusz „Kikis” Szkudlarek zdecydował się na zgankowanie dolnej alei. Jednak po niezbyt udanej próbie inicjacji, zawodnicy iHG zmuszeni byli uciekać. Przeszkodził im w tym Bruno „Bruness” Freund, który otworzył wynik spotkania, a chwilę po nim zabójstwo na swoje konto dopisał także Robert „Bullet” Pruchniewski.

Chwilę później po równie chaotycznym starciu drużyna devils.one zdobyła kolejne trzy eliminacje. W połączeniu ze zdobytym wcześniej Heroldem byli oni w stanie obalić pierwszą wieżę. DV1 regularnie powiększało swoją przewagę na pierwszej mapie. Pierwszy inhibitor padł jeszcze przed pokonaniem Nashora. Po zabiciu Barona drużyna devils.one ruszyła na bazę przeciwników górną aleją, gdzie również zniszczyła inhibitor. Pierwsza mapa padła łupem Diabłów, co ucieszyło tych fanów którzy wykorzystali kod bonusowy Fortuna VIP.

Dalszy przebieg rozgrywki

Na drugiej mapie ponownie to jungler ekipy Illuminar próbował wyprowadzić pierwszy cios. Po raz kolejny ta sztuka mu się nie udała. Nadział się na kontrę ze strony midlanera drużyny devils.one. Tym samym to Mateusz „Czajka” Czajki został autorem pierwszej krwi na drugiej mapie. Kolejną eliminację zaliczył podczas walki o Herolda, którego rzutem na taśmę zgarnęła drużyna Illuminar Gaming. Mimo to sytuacja Sebastiana „niQ” Robaka i reszty ekipy nie była taka zła, gdyż zdołali oni zniszczyć wieże na dolnej i górnej alei. Wszystko było dobrze do momentu starcia w okolicach smoka, co warto było zobaczyć, sprawdzając BetFan kod promocyjny VIP. Wówczas całe Illuminar Gaming padło, a devils.one regularnie powiększało swoją przewagę. Po kolejnym pojedynku przy jamie smoka Illuminar ponownie uległo, a Diabły ruszyły dolną aleją by rozbić nexus rywali.

betfan-belka

Na trzeciej mapie pierwsza krew ponownie padła łupem ekipy devils.one. Tym razem miało to miejsce w dżungli. Kikis nie był przygotowany na inwazję trójki rywali w okolice jego red buffa i musiał uznać ich wyższość. W okolicach dziewiątej minut Bruness dopisał na swoje konto kolejną eliminację i wydawało się, że nic nie jest już w stanie zatrzymać devils.one. Illuminar Gaming jednak nie złożyło broni i ambitnie odrabiało starty. Udało im się zniwelować różnicę w złocie, co ponownie wlało nadzieję w serca ich fanów.

W 38. minucie nastąpił przełom, gdyż Illuminar wyrównało liczbę posiadanych smoków, a chwilę potem zgarnęła na swoje konto wzmocnienie Barona Nashora. Z jego pomocą udało im się zniszczyć wszystkie trzy inhibitory rywali, stawiając ich w mocno niekomfortowej sytuacji. Illuminar postanowiło nie zwalniać i wzmocnieni czwartym smokiem roznieśli swoich rywali, sięgając po pierwsze zwycięstwo tego wieczoru. Warto oglądać ich kolejne starcia i sprawdzić BetClic kod promocyjny VIP.

Trzecia mapa była równie emocjonująca, co poprzednie pojedynki. Nie brakowało tam zwrotów akcji, a przez większość spotkania drużyny toczyły wyrównany pojedynek. Przełom nastąpił w 28. minucie kiedy to Illuminar postanowiło nieco agresywniej zagrać w okolicach Barona Nashora, co było nietrafioną decyzją. devils.one bez problemu dopisali trzy eliminacje na swoje konto, zgarniając przy tym wzmocnienie Barona. Dzięki temu mogli skutecznie zaatakować bazę przeciwników, zgarniając przy tym wieże oraz inhibitor. Drużyna Illuminar mogła już tylko się bronić, aż w końcu w okolicach 35. minuty przyjęła ostatni cios i to devils.one sięgnęło po zwycięstwo w całej serii. Na inne wydarzenia esportowe również warto jest sprawdzić kod promocyjny STS VIP.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie