Czy Lottoland jest legalny w Polsce

Lottoland to firma, która oferuje pośrednictwo w zakładach online w wielu wariantach, spośród których najczęściej są to gry liczbowe. Obecnie na stronie firmy zarejestrowanych jest około 2 miliony użytkowników, co sprawia, że ten dostawca jest jednym z największych na rynku. Po wejściu na stronę internetową jesteśmy zalewani przez falę możliwości obstawiania różnych zakładów, których można znaleźć na tej witrynie aż 30, jeśli nie więcej.

Informacje podane na stronie są wyraźną sugestią, iż portal jest stworzony po to, aby pośredniczyć w zakupie kuponów, które są losami. Jednak nie jest to prawda, ponieważ Lottoland to nic innego jak serwis bukmacherski, w którym użytkownicy tak naprawdę zakładają się z Lottolandem o to, które liczby padną podczas kolejnego losowania. Dlatego też strona powinna być traktowana jako witryna oferująca zakłady bukmacherskie właśnie z firmą Lottoland bukmacher.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Czy bukmacher Lottoland jest legalny w Polsce?

Na dole strony głównej możemy znaleźć tekst o tym, że firma posiada licencję, która zezwala na działalność, która jest regulowana prawnie przez Rząd Gibraltaru. To oświadczenie nie jest wyczerpujące. Po kontakcie z biurem obsługi, sprawa nadal nie jest wyjaśniona, ponieważ standardowa odpowiedź na pytanie czy użytkownicy z Polski mogą grać na stronie zgodnie z prawem, jest dosyć enigmatyczna. Konsultant odpowiada, iż działalność zakłady Lottoland jest legalna, jednak sytuacja prawna graczy może się różnić, dlatego warto zapoznać się z przepisami we własnym kraju, zanim zacznie się grę na stronie. Na stronie Ministerstwa Finansów, nazwa firmy, która obsługuje witrynę Lottoland zakłady nie widnieje w spisie legalnych stron, a w angialskojęzycznej wersji regulaminu dostępnego na stronie widnieje wpis, że niektóre sądy mogą uznać działalność tego serwisu za nielegalne lub o wątpliwej legalności.

lottoland-legalny

Jaki jest oficjalny status Ministerstwa Finansów w sprawie Lottolandu? Otóż doradcy czynnie zniechęcają do obstawiania jakichkolwiek gier na zagranicznych portalach. Okazuje się, że tylko kilka podmiotów, które oferują zakłady wzajemne, posiadają zezwolenie na działalność, a jeśli chodzi o resztę, mogą zostać wyciągnięte konsekwencje prawne w związku z udziałem w loterii zagranicznej firmy bez licencji.

Ostatecznym dowodem na to, że Lottoland zakłady nie jest legalny w Polsce, jest Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnych z Ustawą. Wpisując w wyszukiwarkę nazwę firmy, od razu wyskakuje cała lista z nazwami domen, które posiadają w sobie nazwę Lottolandu. Aż 5 podstron jest dedykowanych właśnie temu bukmacherowi. Jest to oznaka tego, że ten brand nie jest uznany za legalny oraz nie powinno się korzystać z usług tej firmy.

Co prawda na terenie innych państw Europejskich takich jak chociażby Wielka Brytania, gra online na stronie bukmachera jest zgodna z prawem, jednak jak już wspomniała sama firma na swojej stronie, nie w każdym kraju usługi będą uznawane za zgodne z prawem. W Polsce gra na stronie Lottolandu jest nielegalna i może się wiązać z konsekwencjami prawnymi dla osób, które mimo tego postanawiają grać u tego bukmachera.

Dlaczego zakłady Lottoland przyciągają tak wielu użytkowników?

Kluczem do odpowiedzi jest słowo „online”. Dotychczas postawienie kuponów przez Internet raczej nie było możliwe, a dzięki serwisowi Lottoland gracze mogą typować 24/7 kiedy tylko mają na to ochotę. Dzięki udostępnieniu tego typu możliwości, firma szybko zdobyła popularność, przyciągając coraz więcej zaciekawionych klientów. W końcu na jednej stronie można było wziąć udział w kilku loteriach z całego świata. Kumulacje w niektórych zakątkach świata są naprawdę atrakcyjne, na przykład w loterii wielkanocnej organizowanej przez Hiszpanię, suma do wygrania doszła aż do 1,8 miliarda Euro. Sam serwis ma służyć jako miejsce, w którym można obstawiać kupony oraz które będzie ciekawą rozrywką dla klienta.

Użytkowników może zachęcać również fakt, iż firma, która jest właścicielem Lottolandu posiada swoją siedzibę na Gibraltarze oraz ma wszelkie potrzebne licencje, które są kluczowe do świadczenia swoich usług. Powszechnie również wiadomo, że Gibraltar posiada również bardzo rozwiniętą politykę bezpieczeństwa, która jest surowo przestrzegana przez tamtejszy rząd. Dodatkowo firma korzysta ze znanej firmy ubezpieczeniowej, która ma dbać o wypłacalność Lottoland zakłady. Dodatkowo dzięki urozmaiconej strategii gier lotto, loterie grupowe oraz wielkie kumulacje są interesującą opcją dla wielu graczy.

Co oferuje bukmacher Lottoland w 2019 roku?

Jak wynika ze strony internetowej, sercem tego serwisu jest EuroJackpot , który pozwala graczom na potencjalne wygranie nawet setek milionów złotych. W każdy piątek w godzinach wieczornych w Helsinkach odbywa się losowanie, w którym typowane są zwycięskie numery. Gracze z całej Europy biorą udział i liczą na wysokie wygrane.

Osoby zainteresowane amerykańskimi losowaniami z pewnością zainteresuje PowerBall. Trzeba skreślić 5 liczb oraz dodatkowy numer o nazwie „PowerBall”, aby wejść do gry i grać o miliony. Rekordowa wygrana, która kiedykolwiek padła to równowartość 6,5 miliarda polskich złotych. Losowania odbywają się dwa dni w tygodniu o 4 rano.

Loterii na stronie można znaleźć wiele, które obiecują wielką wygrana, jednak należy mieć z tyłu głowy, że gra na tym portalu nie jest legalna w Polsce.

Zakłady Lottoland posiadają bonus, a na stronie można otrzymać darmowy zakład. Po kliknięciu przycisku, który daje możliwość zagrania gratis, możemy otrzymać kupon o wartości 3 PLN przy rejestracji do serwisu. Z promocji tego typu można skorzystać tylko raz.

Czy w Polsce można legalnie zagrać w Lotto online?

Jak się okazuje, obecnie można już zacząć grać w loterie w Internecie. Totalizator Sportowy otworzył również kasyno online. Jak mówi Prezes Zarządu, jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują digitalizacji i zastosowania nowoczesnych narzędzi, które przyczynią się do zwiększenia jakości rozrywki dla odbiorców.

Należy pamiętać jednak, że bukmacher Lottoland nie jest częścią spółki Totalizator Sportowy. Jest to zagraniczna firma, w której gra na loterii jest zakazana przez Ministerstwo Finansów. Jak wypowiadają się sami użytkownicy, portal Lottoland bukmacher był dosyć problematyczny jeśli chodzi o wypłaty wygranych, dlatego też w sieci można przeczytać wiele negatywnych opinii na temat tej firmy. Z resztą nie ma się co dziwić. Samo Ministerstwo Finansów uznało stronę za niebezpieczną i blokuje strony z nazwą Lottoland zakłady gdzie się tylko da. W 2019 można bez problemu grać w loterii Lotto, która jest legalna i prowadzona przez polską firmę.

Podsumowanie.

Lottoland bukmacher jest firmą, która nie może oferować swoich usług polskim graczom. Jest to serwis, który działa podobnie do bukmacherów, ponieważ tak naprawdę gracz na tym portalu zakłada się o to, czy dane cyfry przyniosą wygrana, czy wyniki będą nietrafione. Dlatego w 2019 roku lepiej jest wybrać legalne źródło, które oferuje grę Lotto 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu gracze mogą mieć pewność, że nie łamią polskiego prawa oraz grają bezpiecznie. Nawet jeśli strona wydaje się być dopracowana i posiada interesującą ofertę, lepiej jest omijać witrynę bukmachera szerokim łukiem i rozejrzeć się za legalnymi loteriami online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *