Czy Bet365 jest legalny w Polsce?

Kiedy w 2017 roku zostały wprowadzone nowe przepisy prawne, w następstwie nowelizacji Ustawy Hazardowej, wiele firm było zdecydowało się wycofać swoją działalność z Polski. Wśród nich znalazły się bardzo znane i rozpoznawalne w Polsce marki, takie jak zakłady bet365, które postanowiły zrezygnować ze świadczenia swoich usług graczom w naszym kraju. Jednak jaki jest status tego bukmachera w 2019 roku?

Czy zakłady bukmacherskie bet365 są legalne w naszym kraju?

Obecnie w Polsce jest 15 podmiotów bukmacherskich, które uzyskały licencję Ministerstwa Finansów oraz mogą całkowicie legalnie oferować swoje usługi Polakom. Niestety, na ten moment, bet365 nie znajduje się wśród tych operatorów, tak więc gra u tego bukmachera jest niegodna z polskim prawem. Warto zapoznać się z pełną listą legalnych podmiotów bukmacherskich, które posiadają potrzebne uprawnienia, tak więc można u nich obstawiać kupony. Są to między innymi znane i lubiane marki, takie jak Fortuna, forBET, Milenium, Totolotek, STS, LV BET, spółka Cherry Online i ich PZBuk oraz 8 innych buków. Mimo, że ten wielokrotnie nagradzany bukmacher, nie posiada koncesji na prowadzenie zakładów wzajemnych nad Wisłą, firma stale działa poza granicami Polski.

Bet365 nie posiada stosownej licencji na świadczenie usług na terenie Polski dlatego zdecydował się zablokować dostęp do swojego serwisu graczom przebywającym na terenie Polski.

bet365_0

Co trzeba wiedzieć o firmie bet365 zakłady?

Bukmacher ten działa od 2000 roku oraz posiada swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Jak firma pisze na swojej stronie internetowej, posiadają ona 22 miliony aktywnych użytkowników w 200 krajach, a w ich firmie zatrudnianych jest ponad 3,500 pracowników. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie oraz gry hazardowe online. Nic w tym dziwnego, ponieważ udało się im wygrać nagrodę o nazwie Operator Roku oraz wiele wyróżnień. Jest to potwierdzenie tego, że firma prężnie funkcjonuje, odnosząc mniejsze lub większe sukcesy. Obecnie bukmacher bet365 jest liderem w Europie, pod względem liczby oferowanych zakładów bukmacherskich, ze względu na to, że bukmacher bwin.com, jeden z głównych konkurentów bet365 wycofał się z wielu krajów. Niestety, w Polsce bet365 nie jest legalny i nie można korzystać z oferowanych przez tę firmę usług.

Dlaczego Polacy nie mogą grać u bukmachera bet365?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, w 2017 roku została wprowadzona Ustawa Hazardowa, która diametralnie zmieniła rynek bukmacherski w naszym kraju. Od momentu wejścia nowelizacji w życie, tylko bukmacher, który posiada licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych, może otrzymać miano legalnego bukmachera oraz prowadzić swoją działalność na terenie Polski. Wszyscy zagraniczni operatorzy, którzy nie posiadali koncesji na zakłady sportowe, musieli wycofać się z naszego kraju. Jednym z nich był właśnie bet365, który był znanym i lubianym bukiem. Z tego co wiadomo, firma bet365 zakłady sportowe, nie wyraża nadmiernego zainteresowania powróceniem na rynek bukmacherski w naszym kraju. Ich strona jest zablokowana dla użytkowników z Polski, tak więc nie można się ani zalogować, ani zarejestrować, a już tym bardziej zapoznać się z obowiązującą ofertą.

W przeciwieństwie do niektórych zagranicznych bukmacherów Bet365 uszanował polskie regulacje i nie próbuje „obchodzić” obowiązujących w Polsce przepisów poprzez zmiany urla.

Co oferuje swoim graczom bet365?

Jak na razie nie istnieje strona bet365 pl, więc gracz nie może zapoznać się z ofertą dla Polski, ponieważ takowa nie funkcjonuje. Wiele osób jednak ciekawi, jak teraz wygląda aktualna oferta dla graczy w Europie. Na stronie bet365 bukmacher oferuje około 40 dyscyplin sportowych, które typerzy mogą obstawić na swoich kuponach. Do tego, w ciągu roku, strona oraz aplikacja bet365 umożliwia obejrzenie aż 40 000 transmisji na żywo, co cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów rozgrywek live. Co ciekawe, ten bukmacher umożliwia również obstawienie wielu dyscyplin, które można uznać za niszowe, jak na przykład gra w lotki oraz mało znane ligi piłkarskie. Przez zagranicznych graczy opisywany bukmacher uważany jest za lidera jeżeli chodzi o dostępność oferty live.

bet365_1

Bet365 kod bonusowy – czyli jakie promocje oferuje bukmacher.

Każdy operator chce przyciągnąć jak najwięcej klientów, tak więc stale poszerza swoją ofertę o nowe bonusy oraz promocje, aby zachęcić do gry więcej nowych użytkowników. Bonusy bukmacherskie pojawiają się również u bet365, jednak są to raczej standardowe propozycje. Przy rejestracji można wykorzystać kod bonusowy bet365, który pozwala na otrzymanie specjalnego bonusu powitalnego. Oczywiście, wysokość bonusu oraz mnożnik obrotu mogą się różnić w zależności od regionu, tak więc warto zaglądać do regulaminów, które dokładnie opisują warunki promocji. Bet365 bonus bez depozytu oraz bonus od depozytu posiada, ponieważ jest to jeden z podstawowych rodzajów bonusów. Dzięki takim promocjom, można bez problemu zapoznać się z ofertą bukmachera, przetestować działanie serwisów, przeanalizować kursy oraz obstawić swój pierwszy kupon. Jednak ostateczna decyzja o tym, czy rzeczywiście warto korzystać z takich promocji i czy są one opłacalne, należy już do gracza. Ze względu na wysoką jakość produktu bukmacher ten oferuje raczej przeciętną ofertę bonusowa, szefostwo tego bukmachera postanowiło konkurować jakością produktu.

Bet365 przekaz na żywo, czyli oferta live.

Jak większość bukmacherów, bet365 również posiada w swojej ofercie zakłady oraz transmisje na żywo. Każdego dnia, gracze mogą oglądać rozmaite spotkania oraz obstawić zakład nawet na kilkanaście czy setki wydarzeń. Oczywiście, nie zawsze są to ogólnoświatowe rozgrywki, które są wybitnie ważne jak na przykład Mundiale lub mecz Ligi Mistrzów. Wiele z tych transmisji obejmuje mniej znane oraz lokalne spotkania, które przecież są znacznie częstsze i dla części graczy nie mniej ważne. Plusem jest również intuicyjny interfejs, który pozwala na komfortowe śledzenie zmieniających się kursów. Osoby, które preferują ten rodzaj rozrywki, z pewnością mogą uznać takie rozwiązanie za atut.

Bet365 aplikacja mobilna, czyli bukmacher w telefonie.

Operator posiada dosyć dobrze rozbudowaną aplikację, która pozwala na dostęp do konta gracza z poziomu smartfona. Jest to przydatna opcja, dla osób, które żyją w ciągłym biegu, a nie chcą rezygnować z rozrywki jaką oferuje bukmacher. Dzięki aplikacji mobilnej od firmy bet365 wyniki obstawionych zakładów gracz ma na wyciągnięcie ręki. Aplikacja pozawala również na oglądanie transmisji na żywo, a także daje dostęp również do kasyna online. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych oraz posiada wersję na tablet, więc powinna bez problemu działać na każdym urządzeniu mobilnym.

Edycja zakładów w bet365.

Bukmacher posiada dosyć ciekawą opcję, niezbyt często spotykaną u operatorów. Otóż jest to funkcja edycji zakładów, dostępna na części rynków. Jak to działa? Otóż, taka opcja pozwala graczowi na zarządzanie swoim kuponem oraz obstawionymi zdarzeniami. Może on swobodnie zmienić selekcję wśród jeszcze nierozliczonych zakładów akumulowanych. Takie rozwiązanie dostępne jest zarówno w ofercie prematch jak i live. Bukmacher pozwala swoim graczom na edycję, czyli dodanie, a czasem nawet usuwanie postawionych, ale jeszcze nierozliczonych zakładów oraz zamianę ich na inne, nawet z różniącymi się stawkami. Dzięki takiej funkcji, gracze mogą mieć pełną kontrolę nad swoim kuponem, co jest ogromną zaletą przy zakładach sportowych.

Co o bet365 sądzą gracze?

Kiedy bukmacher był jeszcze legalny, gracze, którzy korzystali z jego usług wypowiadali się o tym operatorze pozytywnie, ceniąc sobie dobrą obsługę klienta oraz szeroki wybór rynków zakładów. Po wycofaniu się bet365 z Polski, gracze dosyć mocno wyrażali swój zawód, ponieważ ten bukmacher był jednym z faworytów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Typerzy zadowoleni byli z oferty, którą oferował bet365, podkreślając dostępność takich funkcji jak cashout, kod promocyjny oraz edycja kuponów. Jednak warto podkreślić, że legalni bukmacherzy również posiadają większość z tych opcji w swoich ofertach, tak więc wycofanie się firmy z polskiego rynku nie powinno być zbyt krzywdzące dla graczy. Część graczy narzekała na relatywnie szybkie nakładanie niskich limitów na graczy.

Czy jest jakaś alternatywa zamiast bet365?

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, obecnie operator bet365 nie jest legalnym bukmacherem i nie może działać w Polsce. Jednak czy istnieje bukmacher, który posiada podobną ofertę do bet365? Otóż po dokładnej analizie i porównaniu tego, co proponują swoim klientom bukmacherzy w Polsce oraz zagraniczny buk, różnica wcale nie jest tak kolosalna jak mogłoby się wydawać. Dla początkującego oraz średnio-zaawansowanego gracza gra u takiego operatora jak Fortuna albo Pzbuk lub STS, wcale nie różni radykalnie się od gry u bet365. Główną różnicą jest oczywiście status dotyczący legalności danego bukmachera. Na rynku istnieje aż 15 bukmacherów, którzy także posiadają mnóstwo dyscyplin do obstawienia, funkcję cashout oraz różnorodne kody promocyjne i bonusy. Polscy, legalni bukmacherzy nie mogą się poszczycić tak szeroką ofertą live, tutaj o pozycję lidera walczy Fortuna oraz STS, jednak dzięki skupieniu się tylko i wyłącznie na polskim rynku potrafią lepiej niż zagraniczny konkurenci wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich graczy. Oferta polskich bukmacherów jest szczególnie szeroka dla dyscyplin, które są dużo bardziej popularne w Polsce niż w innych krajach Europy, przykładem jest siatkówka, lokalna odmiana MMA czyli KSW czy skoki narciarskie.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 1000 zł Bonus + 170 zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Dlaczego bet365 nie chce z powrotem wrócić do Polski?

Jak na razie, nic nie zapowiada szybkiego powrotu tego bukmachera do naszego kraju, nad czym ubolewają byli fani tej firmy. Nie wiadomo do końca, dlaczego ten operator nawet nie chce złożyć dokumentów, które pozwolą na rozpoczęcie procesu przyznawania licencji, jednak wielu typerów spekuluje, że dla bet365 podatek w Polsce jest po prostu zbyt wysoki, więc nie opłaca im się wracać na polski rynek zakładów wzajemnych. Rzeczywiście 12% podatku od obrotu może odstraszać wiele zagranicznych firm, które mają określony model biznesowy. Jednak rynek bukmacherski nie znosi próżni dzięki temu pojawiają się nowi operatorzy, którym udaje się otrzymać licencję i legalnie działać na terenie Polski. Gracze, którzy uwielbiają sport, nie mogą narzekać na brak różnorodności, ponieważ, mimo że bet365 nie jest legalny, jest jeszcze 15 innych bukmacherów, gdzie można obstawić interesujące ich wydarzenia sportowe. A liczba ta będzie się jeszcze zwiększać, ponieważ z roku na rok, do Ministerstwa Finansów wpływają nowe zgłoszenia o przyznanie licencji legalnego bukmachera.

Najnowsze informacje potwierdzają iż po wstępnym zainteresowaniu wykazywanym w 2017 roku, Bet365 nie zdecydował się o ubieganie licencji w Polsce i skupił się na rozwoju na innych rynkach.


bukmacherzy zakłady bukmacherskie ranking zakładów bukmacherskich kod bonusowy do bukmachera pewne typy bukmacherskie na dziś zakłady bukmacherskie legalne legalny bukmacher najlepsza strona bukmacherska obstawianie wyników meczy jakie zaklady bukmacherskie polecacie etoto zakłady forbet zakłady fortuna zakłady lvbet zakłady milienium zakłady pzbuk zakłady sts zakłady totolotek zakłady totomix zakłady expekt zakłady betclic zakłady

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie