Czas na turniej Raw Air 2020. Ogromne pieniądze do wygrania

Tegoroczna edycja Raw Air będzie zdecydowanie inna niż wszystkie. Siejący zamęt na całym świecie koronawirus nie spowodował odwołania imprezy, jednak znacząco utrudnił organizatorom jej przeprowadzenie. Jedna rzecz się nie zmieniła jeśli chodzi o ten turniej – będą to zdecydowanie najtrudniejsze zmagania w całym sezonie. Przy okazji zawodnicy staną przed szansą na wygranie naprawdę ogromnych pieniędzy.

Aktualnie wiele krajów na świecie zmaga się z problemem jakim jest koronawirus. Początek tygodnia przyniósł nam informację o tym, że rozpoczęcie czwartej edycji turnieju Raw Air w Oslo może zostać odwołane właśnie z powodu wyżej wymienionego wirusa. Kolejnego dnia informacje te zostały przez organizatorów zdementowane. Finalnie turniej na skoczni Holmenkollbaken odbędzie się, jednak kibice nie będą mogli wziąć udziału w tym wydarzeniu, za to będą mogli wykorzystać kod bonusowy Fortuna online.

Jest to na pewno bardzo smutna informacja, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że są to działania w trosce o zdrowie kibica. Zazwyczaj weekendowe zawody w stolicy Norwegii gromadziły mnóstwo sympatyków skoków narciarskich na trybunach. W tym roku będą one puste, co na pewno będzie smutnym obrazkiem. Rywalizacja przy okazji turnieju Raw Air będzie jednak trwać i nie trzeba się martwić o to, że któryś z etapów konkursu mógłby się nie odbyć. Trzeba jednak liczyć się z faktem, że całe rozgrywki odbędą się bez udziału publiczności.

Mnóstwo osób od wielu lat zazdrościło Austriakom i Niemcom popularności Turnieju Czterech Skoczni. Stąd też Norwegowie postanowili zaprojektować swoje zawody i chcieli je na tyle uatrakcyjnić, aby cały świat mówił o nich jako o jednych z najtrudniejszych rozgrywek w całym sezonie skoków. Przy okazji Raw Air zawodnicy rywalizują 10 dni z rzędu w czterech miastach (Trondheim, Lillehammer, Vikersund i Oslo). Na każde z tych spotkań warto jest wykorzystać forBET bonus powitalny online, żeby podkręcić sportowe emocje.

Do zdobycia punkty Pucharu Świata

Do klasyfikacji końcowej zaliczane są cztery konkursy indywidualne, noty zawodników z zawodów zespołowych, a także cztery sesje kwalifikacyjne, które przy okazji tych zawodów nazywane są prologami. Zwycięzcą zostaje zawodnik, który podczas szesnastu serii ocenianych uzyska najwyższą notę. Trzeba przyznać, że zdecydowanie jest to niezwykle trudny turniej, w którym wyłonienie zwycięzcy na pewno nie jest przypadkiem.

Przy okazji Turnieju Czterech Skoczni mamy do czynienia z jednym lub dwoma dniami przerwy. Bardzo istotne są kwalifikacje, podczas których tworzone są pary do pierwszej serii. Nie są one jednak aż tak ważne jak w Raw Air, gdzie dużo słabszy skok podczas kwalifikacji może skoczkom znacznie utrudnić walkę o najwyższe lokaty w turniejach. W norweskim turnieju nie ma dla zawodników ani jednego dnia przerwy. Oglądaj zawody na żywo i sprawdź kod bonusowy STS online.

sts

Raw Air różni się od Turnieju Czterech Skoczni również tym, że za norweski turniej zdobyć można dużo wyższe nagrody finansowe. W słynnym turnieju rozgrywanym na czterech skoczniach tylko triumfator otrzymuje dodatkowe pieniądze. W przypadku Raw Air nagrody otrzymują najlepsi trzej skoczkowie. Za pierwsze miejsce można otrzymać 60 tysięcy euro, czyli w przeliczeniu na złotówki 260 tysięcy złotych. Zawodnik z drugiego miejsca otrzyma 130 tysięcy złotych, a ten który uplasuje się na ostatnim stopniu podium otrzyma 43 tysiące złotych.

Trzeba przyznać, że jak na skoki narciarskie są to naprawdę dobre pieniądze. Jest zatem o co walczyć, jednak tegoroczne rozgrywki Raw Air będą inne niż wszystkie z powodu walki w Pucharze Świata. Tegoroczne zmagania nie kończą się zawodami w Planicy, ponieważ na Letalnicy zaplanowane są mistrzostwa świata w lotach. Dlatego też Kryształowa Kula zostanie wręczona zwycięzcy po niedzielnym konkursie w Vikersund. Okoliczności wskazują na to, że walka o to trofeum pomiędzy Stefanem Kraftem oraz Karlem Geigerem będzie trwać do ostatniego turnieju sezonu w Vikersund. Dawid Kubacki będzie walczył do końca o podium Pucharu Świata z Ryoyu Kobayashim. Kibicuj Polakom i zobacz jaki Totolotek bonus powitalny online przygotował dla nowych graczy.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie